Oficiální kanál Daniel Landa Žito.

 • 37
 • 35

Komentáře

 1. Jaryn Bejbic

  Ahoj Danieli Lando vytvoř stranu pro lidi,kteří chtějí svobodu pro Československo a já tebe podpořím a vstoupím do tvé strany,měj se hezky,Jaroslav Babič.

 2. Lukas Rozsevac

  Mluví to samo za sebe... Povedená věc 👍

 3. Piv lis

  Nadčasový song! Klobouk dolů.

 4. Alexandr Volný

  Nikomu se nikdy nepodařilo zlomit tento národ, ani vám se to nepodaří.Děkuji Blaníci.Písněmi to začíná končí to revolucí.

 5. Tomáš Zvěřina

  Už dlouho mě nezamrazilo tělem, jako z téhle písně. Má to sílu. Pěkná práce Danieli.

 6. Peter Stanček

  Slováci & Češi by mali spraviť opciansku neposlušnosť!!! ✊✊✊

 7. Mrs Slav

  Nic z výše uvedeného není v korporátním kapitalismu možné, myšlenky hezké ale bez reálného cíle a bez určení toho správného nepřítele. Jediná věc která je schopná porazit korupční systém trhu je ultra levice ovšem ty samé síly proti kterém tady Pan Landa mluví udělali všechno pro to aby právě celá společnost na levici(komunisty, Socialisty, anarchisty apod.) nahlížela přes prsty a skrz lži, nepravdy a utlačování tak zlikvidovala svou jedinou skutečnou opozici která jako jediná ví jak svrhnout aktuální systém zla a fašistickou hrozbu která nám tu po dlouhé době opět vylézá z nory

 8. Slim Fitboy

  🙏🙏🙏🙏

 9. pavelkadlec689

  Hlavně poslouchat jako malé děti.Peknej klip

 10. Michael ŠOUREK

  Není to špatné, ale od Landy mám raději tu apolitickou tvorbu.

  1. Vojtech Prochazka

   Přesně!

 11. Milan Bratislavský

  Veľmi pekne zoskupenie

 12. adrianabartosova

  👏👏👏

 13. Pavel Novak

  Super, semknutí více umělců za dobrou věc, fandím a jen tak dál Dane 👍👍👍👍👍👍

 14. Vla Kos

  Super ako vzdy ☝🏻💪🏻

 15. Yero

  Proč ten z Dymytry nemá masku? :D

 16. TOZINK beats

  Ahoj, doufám, že se ti vede dobře. Dělám hudbu, ale je opravdu těžké se zviditelnit, když nejste znám. Takže se snažím udělat vše pro to, abych vám dal vědět o mém umění. Zvu vás, abyste objevili mé Beaty, a pokud nejste zklamaní, neváhejte se přihlásit k odběru a sdílet se svými přáteli ;)

 17. Dominika Filová

  Jednoducho: skvelé!👍

 18. Michal Krejčí

  Mohl by mi někdo konstruktivně vysvětlit proč je to dobrá písnička ?za mě nic moc ._. dezinformace

 19. FOTOZZZ FOTOZZZ

  Pecka! Je mi velmi luto, ze na Slovensku nemame ziadneho pronarodneho hudobneho velikana, mozeme vam zaviediet a dufat, ze sa taky niekto objavi a vy mozete byt hrdi.

 20. Pavol Kudjak

  Daniel Landa. Chceme reset systému!?

 21. OSN'FeezSweater

  Další 10 000 liku za 2 týdny { mrskajte to tam!!!! 🤟🏾✊🏾

 22. OSN'FeezSweater

  Strašně moc pěkná píseň furt si ju zpívám v duchu a hodně mě chytla 👏🏾😻

 23. David R.

  Nejsem přítelem podobných "výkřiků", protože posledních 30 let zas ukázalo zač tenhle národ opravdu stojí. Vždycky rychle přišel nějaký závan protestu...kvůli něčemu fakt závadnému (nikoli třeba "milionáři...."), ale stejně rychle zase vyšuměl, protože tenhle národ jede ve většině jen na jednotlivce, kteří se starají jen o vlastní věci (pohodlí, klid, prachy, majetek, moc atd.) a proto se nikdy nesemknou do takové síly jež by všechny ty poroučející a vládnoucí kašpary vyhnala a žádným podobným už nikdy návrat neumožnila. Každopádně song je opravdu super a Danielovi, vlastně i nám, bych moc přál kdyby se stal třeba právě tím co nás z těch ulit vytáhne. Mohl by se klidně stát novodobým chorálem bojovníků za svobodu, právo a spravedlnost, ale za tu skutečnou svobodu, právo a spravedlnost nikoliv za tu přizpůsobovanou pro vlastní obraz a propěch. Bohužel se obávám, že zas vše vyšumí do prázdna, protože kombinace pohodlnosti, prospěchářství a připosranosti živené navíc novým strachem opět nad většinou národa zvítězí. I když ono vše již téměř rok nad námi vlastně vítězí.... Danieli díky a lidi kurva POJĎME DO ULIC!!!!

 24. František Kočí

  Nebudeme držet huby!!!

 25. Václav Zrna

  děkuji za tyhle pány nic lepšího nebylo a nikdy nebude

 26. tom

  IF ŽALUD SEE THIS WE WON ZULUL

 27. Moni Ca

  Woooow hoši!!!✊🏻 Tohle je luxus 🖤

 28. hen ko

  You're so beautiful! Great video?

 29. Jaroslav Klimek

  🙏🙏🙏tak teď jsem si sedl na zadek, tohle nejde vyjádřit slovy 👌👌👌

 30. Libor Pač

  Tuto jste měli hrát hned po revoluci 89, teď je pozdě

 31. Pavel Špeta

  Stejně jako obicejni lidi nemáme šanci

  1. hen ko

   nečekal bych vaska blahu a pepu vojtka musím si poopravit mínění o nich

 32. Pavel Špeta

  Mrzí mně že to přišlo takhle pozdě dane jen tak dál.

 33. KosovoJeSerbia

  Co to sem jen nalezlo ze sqautu fet-ko-levi-čáků...;-) Jinak Dan Landa po Ukolébavce další pecka...

 34. Jan Štěrba

  UŽ TO TADY ZAZNĚLO !!!! Bylo by úžasné toto prostestní hymnu rozšířit i do jiných zemí. V každé z nich mají své známé osobnosti, které by tuto píseň zazpívali ve své řeči. To kolem nás je globální problém, kdy ONI vylepšují sítě. Je to VÁLKA proti NÁM. Její rychlost roste. Dane, toto je to nejlepší, co jsi vytvořil. Jsem tvým fanouškem řadu let a vážím si TĚ za tvůj patriotismus..... Jak poznamenala moje žena, bylo by užasné slyšet tuto protestní hymnu na Václaváku - chorál desítek tisíc z nás, každý sílou svého hlasu ..... MOC TO JSEM JÁ, MOC TO JE TVŮJ HLAS, MLČENÍ JE SOUHLAS, MOŽNÁ PŘICHÁZÍ TVŮJ ČAS .... MOC TO JSME MY, MOC TO JE NÁŠ HLAS, MOC TO JSI TY, JEN MUSÍŠ Z ULITY..... Volání ze TMY ... jsem s VÁMA ... Rád se přidám a přijdu podpořit.

 35. Karel Janyška

  DOMÁCÍ TEST NA COVID-19. (Patří to všude, kde jsou lidi.) Je přesnější, než ty co známe, rychlý, bezpečný, velmi úspěšný a zadarmo. Je spojen rovnou s vyléčením. Všechno záleží na každém z nás. Zdá-li se nám, že na nás "něco leze", všichni to známe a říkáme a víme o čem je řeč, stačí už i malá rýma, nebo naměříme-li teplotu 36,8 a výše, okamžitě všeho necháme, může to být covid-19. Pořádně se oblečeme a budeme zahřívat tělo tak dlouho, až řekne dost. Je možné, že to udělá hned, ale my pro jistotu ještě budeme chvíli pokračovat. Když je mu nesnesitelné horko je zdravé. Test je hotov a je negativní. Když bude chtít ohřívat dále, musíme mu vyhovět, aby jeho imunitní systém teplota spolehlivě aktivovovala a ten vetřelce nalezl a zlikvidoval. Trvá to tak půl hodiny až hodiny tři. Kdybychom zasáhli pozdě je to špatné a budeme muset absolvovat kolečko, které pro nás připravilo MZČR. A to je už velmi nebezpečné... Dzp.

  1. Karel Janyška

   @R. Maple Jsem jediným znalcem vůbec nejvyššího vzdělání ze všech, vědecké teorie spontánního řádu u nás, jak se v pandemii ukázalo, tedy toho JEDNOHO, z čeho všechno pochází, i lidské tělo a viry. A zdrojem mého vědění a návodu je zejména nositel Nobelovy ceny F.A.Hayek a jakýsi profesor z Ameriky, který mi ho prostřednictvím Hlasu Amerika vyložil a vycházel přitom z teploty krve, ohřáté uměle zvenčí včas. Za 40 let jsem nebyl z důvody virózy nemocen. Vždy to zabralo, i na covid - 19 v březnu tohoto roku. Spontánní řády vykazují sebezáchovné, sebepořádací a sebe regulační vlastnosti a účinky, u živých organismů jim říkáme imunitní systém. Ten ve spojení s lidskou inteligencí, ta se ho musí naučit aktivovat včas, je největší silou proti pandemim vůbec. A velmi levnou a prakticky zadarmo... Dzp.

  2. R. Maple

   Můžete mi prosím, ale upřímně sdělit vaše povolání a zdroj tohoto návodu?

 36. Noel Bells

  SKONČILI JSME DÍKY VLÁDO . Doba letí ! ..voláme do tmy !! ..tak jak budeme fungovat dále ? ? Co budeme dále podnikat ? .........

 37. sikes

  Song pěknej ale proč :D Vláda sou čuráci, ale opatření jsou pro bezpečnost lidí. Problém jsou však lidé jako vy. Ano mám na roušky svůj názor, ale nabádat lidi at ukazují svůj názor není zlá myšlenka. Ovšem lidé ho většinou projevují v dnešní době při protestech . Nemají tam roušky a vždy to vede nejhloupější člověk v davu a lidé jej tupě poslouchají a přebírají jejich hloupé názory..... Prosím nebudte opičky ze zoo, myslete trochu a nehoršete situaci porušováním vládních nařízení.Děkuji

 38. Jan Šajben

  Jste nejlepší 🥰🥰

 39. Tomáš L.

  krachující nuly, text napsán za 5minut.

 40. Dušan Strnad

  Super pecka.Klobouk dolu.

 41. ZZohan Lp

  Přestaňte si hrát na hrdiny

 42. Karel Janyška

  COVID-19 ? GIGANTICKÉ SELHÁNÍ SVĚTOVÉ VĚDECKÉ A AKADEMICKÉ OBCE ! Základem pro pochopení jsoucna je znalost teorie spontánního řádu, tedy toho JEDNOHO, odkud všechno pochází a čím všechno je. I první živá buňka, tedy život sám, příroda jako celek i její jednotlivé komponenty, tedy rostlinné a živočišné druhy, člověk i jeho lidský svět. Lidská mysl, rozum, inteligence a na co jen pomyslíme. Co to tedy je spontánní řád a jak vzniká ? Je to řídící struktura všeho jím uspořádaného ve vesmíru a na Zemi, kde je jím nejuspořádaněji, zejména. Proto jsme. Vzniká tehdy, když jeho budoucí prvky mají tendenci se řídit pravidly alespoň s podobnou charakteristikou a reagují podobně na spontánní síly vesmíru. Ona podobnost je k sobě má a pokud jsou ve vzájemném dosahu, reagují na sebe a jsou k sobě připoutávány a včleňovány do této řídící struktury, které nakonec ve svém chování podléhají. Samovolně, neosobně, spontánně. Myslitel myslitelů F.A Hayek, který se dokázal oprostit od náboženských, okultních a konstruktivisticko-racionalistických představ, pověra a mýtů dostal za teorii spontánního řádu Nobelovu cenu. Trvalo pět roků, než příslušný výbor pochopli zhruba o jakou gigantickou složitost a objev jde. Viz jeho autobiografie. Neměli obor, za ktrý by mu ji dali, tak vybrali ekonomii. Toho, že to samo si však všiml už v 17. století Giambattista Vico. Co z této nezměnitelné danosti plyne ? Nic menšího, než to, že člověk je povinen respektovat meze, které nám spontánní řád klade a všechno co posuzuje musí posuzovat po tímto věděním. Vždyť jeho mysl je složena z pravidel spontánního řádu lidského světa, který ho obklopuje a kterého je neoddělitelnou součástí. Vědec, který nebádá se znalostí teorie spontánního řádu není hoden svého platu, řekl Hayek a měl pravdu. Pandemie covidu-19 je toho až děsivým důkazem. Vědci nevědí co s ním a zase jen metodou pokus-omyl se snaží zmírnit její důsledky, místo toho, aby ji uměli zastavit. Nemohou, neznají její podstatu ! Co tedy dělat, aby zmizela tato, a vůbec všechny, pandemie a pro lidstvo nevhodné replikace spontánních řádu, tedy vzájemná jejich vtělení ? Nezbývá, než se teorii spontánního řádu naučit ! Vždyť lidské tělo je jím také a vykazuje, jako všechny spontánní řády sebezáchovné, sebepořádací a seberegulační vlastnosti a účinky. Ve světě živočichů, tedy i lidském, jim říkáme imunitní systém. Nejsou tedy dva, člověk a imunitná systém, ale jen spontánní řád lidského těla a jeho vlastnosti a účinky. Tedy systém jeden ! Při této znalosti, a teď hovoříme jen o virových pandemiích, je jen krůček k nalezení obrany proti virovým onemocněním, které jsou právě vtělením spontánních řádů virů a lidského těla. Stačí včas imunitní systém aktivovat platným způsobem. V případě napadení viry stačí vyvolat teplotu těla zvenčí ihned po začátku inkubace a imunitní systém vetřelce vyhledá a zničí. S málo namnoženými viry si lehce poradí. Tak do toho. Jinak se lidstvo z místa rychleji nepohne. Naučit se využívat dobrodiní spontánních řádů všude a přijde skok v jeho vývoji... Dzp.

 43. Libor Pač

  Pěkně hrajou, jako po revoluci, chtěl bych vidět tyto pány a pana polraicha, a jiné siudruhy, kde přišli k penězům aby se v dnešní době, mohli mít klidný život a nemuseli tahat kulatou lopatou například? Určitě si nenasetrili z delnickeho platu????

 44. doctorgun

  jinak ja jsem mozko

 45. doctorgun

  nečekal bych vaska blahu a pepu vojtka musím si poopravit mínění o nich

 46. Svobajs VOLE

  tak tohle je neskutečně brutálně luxusní song!!!!!!!!!! Landa prostě nikdy nezklame!!!

 47. MARIE laskova

  Děkujeme Dane ,ze za lidmi stojíš.

 48. Olda Janík

  Jako za komoušů, když Kryl zpíval a hrál. Třeba si na tuhle písničku vzpomeneme za 20 let až si budeme povídat o tom, jaká tu byla hrozná oligarchovská vláda ;-)

 49. Wexys

  Ze začátku se mi to nelíbilo ale je to pecka, Dobrá práce ♥

 50. Marie Balogová

  To zabili jen tak dal

 51. Flint 01

  Vsichni z nas mame moc. Je na kazdym z nas jak z ulity!

 52. Subo

  🇸🇰 Popiči 🇸🇰

 53. Praspich EU

  Byla by to dobrá proti kampaň proti Babišovy.

 54. Pepe Vale

  se to tu nějak zaseklo ne? Kdy

 55. Dominik Sosna

  Lopaty se vyjadřují ke globálním problémům na základě pár hodin vyhledávání informací 🤡

  1. Flint 01

   Hmmm...to je ale vyblitek od tebe! Gramatika na urovni skolaka, obsahove kus hovna pod zaminkou kritiky. Celkove tedy vykvet nejaky hospodsky nasosky 🍺🤣😂

 56. Charlie

  Díky držíme palce

 57. Mura5 blanc

  Co je oněměly ste cizáci vládnou nám je to fér !!!!

 58. My Design

  vyse 1mil za tyzden pekne velmi pekne

 59. Andy Vanova

  Dobrý den, pane Lando a ostatní zpěváci. Když mate takový dosah na lidi a teď nemůžete vykonavat svoji práci, nechcete více přiblížit ostatním situaci, kde naši DR a zdravotní sestry padají vyčerpáním na hubu a nabidnout jim jakoukoliv podporu? Určitě by to teď ocenili. Ta pozornost na ne není taková, jakou by si zasloužili. Věřím, ze to bude více užitečné než protesty. Prikladam článek: www.irozhlas.cz/zpravy-domov/podcast-vinohradska-12-lubomir-smatana-nemocnice-koronavirus-pandemie_2101150600_mpa Díky!

 60. R. Maple

  Co takhle jít pomáhat oblečeni do kombinéz potřebným do nemocnic jako naši vojáci. To jsou Blaničtí rytíři. Když máte čas a peníze na takovéto nahrávky, tak máte určitě dost času pomáhat těm, co to svinstvo postihlo. Naši letci z RAF by určitě nebojovali písní. Koncerty nejsou, divadla jsou zavřená, tak můžete taky dělat něco smysluplného. Pomáhat potřebným a né jen ukazovat svaly a interpretovat myšlenky a výzvy obyvatelům. To by teprve mělo koule pane Dane Lando. Jinak jsou toto jen Blanické kecy.

 61. Michal Mate

  Domnívám se ,že většina nepochopila...kdo pochopil, koná

 62. Jana Kožuszniková

  Moc dobré video, díky

 63. Jana Kožuszniková

  Bomba z

 64. Miloš Gavenda

  „Minulost byla vymazána, vymazání bylo zapomenuto, lež se stala pravdou.“ George Orwell

 65. Tom Vaclavik

  hrozná sračka, dávat palec dolů tomu nebudu i když je to cringe, který se dá natočit snad jen v Česku..

 66. Maxslam

  Trumpismus v ČR, s takovouto se brzy dočkáme útoku na Pražský hrad.. Lidi proberte se. Děkuji

  1. Flint 01

   Ty jsi dobre mimo jako 🤯

 67. Borec Nakonec

  poslouchá někdo i v roce 2021??? Like :-D

 68. Jana Štěpánková

  a dovolte mi malou provokaci... ok, my jsme za hospodské demonstrovali, i já, ale dle tv nás hospodští docela podrážejí! Oni souhlasí např. s tím, že do hospod nepustí neočkované a netestované!!!💩Tomu se říká vděk! Takže jim nejde o svobodu, ale jen o zisk, příště je určitě půjdu znovu podpořit, šmejdy!

 69. lukas jirasek

  No zpěvem se to fakt vyřeší.

 70. Zi Ki

  Perfektní kombinace neexistu... Perfektní kombinace :

 71. Roman Kunst

  diky dane, ze jsi ukazal, ze i kapely jako divokej bill a kabati atp. jsou stejny sracky jako ty a nevedej o rocku nic

  1. Flint 01

   Hmmm...to je ale vyblitek od tebe! Gramatika na urovni skolaka, obsahove kus hovna pod zaminkou kritiky. Celkove tedy vykvet nejaky hospodsky nasosky 🍺🤣😂

 72. Hans Gruber

  Přesně tak.. Lando.👍👍👍

 73. Lubomir Jakubec

  Miluju to !

 74. Lukáš Godzik

  nemán slov...

 75. Pavel Novák

  Pandemie jim umožňuje zavést kontrolu nad populaci. Nenechte se oklamat. Strach je jejich nástroj a dělá z nás otroky. Hrstka magoru ovládá svět 1%. TV jim v tom pomáhá. Kdo chce mluvit pravdu je konspirator nebo dopadne jak JFK, 20 let zpět divadlo Demolice v NY, dnes je to Covid, vše je naplánované...

  1. Flint 01

   👍 presne

 76. Ivan Koren

  Je to len biznis pre niekoho celá pandémia. Niekto na tom pekne zarába. 😪

 77. martin honich

  Libertad siempre

 78. ProMett

  Sračka

  1. Flint 01

   To jsi!

 79. Nemam Nohy

  tleskam

 80. Tomáš Martinů

  Klip i píseň super🙃Trochu odbočím, ale když jsem viděl Landu ve sněmovně tak mi úplně mluvil z duše 😁Moje pětileté dcerky se mě ptali proč tak skáču po gauči a mám radost a přitom i nerva na poslance kteří jen obkecávali situaci. Lidi kde se ztratilo upřímné a rovné slovo? Ty obohacující se rádoby vládci mluví nesmyslným jazykem a jen plení naši zem. Já se ptám Kde je zbytek vlivných a uznávaných herců a muzikantů? Asi jim to nevadí. Možná si myslí, že jsme blbouni a bojí se říct svůj názor aby nevypadali blbě mezi svými materialistickými přáteli? Přišla doba kdy budeme muset řešit problémy a život našich dětí. Je potřeba to dotáhnout do konce. Tom

  1. Jakub Roubal

   Muvíš mi z duše a ten začátek o výroku Dana :D .... Viděl sem se doma :D .... Díky moc aspon vím že nejsem za blázná :D