www.dvtv.cz
facebook.com/dvtv.cz
twitter.com/dvtvcz

První publicistický videokanál. Politici, aktéři i známé osobnosti pod palbou otázek Daniely Drtinové a Martina Veselovského.
twitter.com/dvtvcz

Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko - publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Denně k aktuálním tématům.

 • 30
 • 54 881 481

Komentáře

 1. Filip Křížek

  Můžete mi říct, proč DVTV typicky dělá tak hrozný sestřihy? Jsou krátký, ve špatný kvalitě, (720p je prostě v dnešní době málo) špatně catnutý? Kdyby to dělali kvalitnější, určitě by to mělo lepší sledovanost, tím pádem i lepší dosahy. Nevím, že to ještě nepochopili. Když to uděláte takhle nedonutíte lidi jít na Aktuálně, ale znechutíte je tak, že Vás tam určitě nepůjdou hledat. Reprezentace obsahu naprosto nulová...

 2. Luděk Sova

  V ČSSD jsou vlastizrádci úplně všichni🤞

 3. Monty1514

  Valášek učitel matematiky a teď ještě aby osud sehnal stejného učitele na Fyziku Chemii (Angličtinu ne tam máme Bronu ) Elektrotechniku Informatiku Atd.. a školy můžou zavřít. Protože on dokáže naučit to co ve škole ne.

 4. jarek Gedon

  Jak může toho dementa Smejkala vůbec někdo poslouchat. Jste obyčejné psychopatické zrůdy.

 5. dragula

  Kdyby chtela pribrat dalsiho do kola klidne se hlasim, ale jedu jen s holkama.

 6. strixcz

  Díky za fajn rozhovor. Příjemné odpočinutí od covidu a politiky! Sám bych si polyamorní vztah neuměl představit, ale tenhle vhled do podobného vztahu mi přišel velmi zajímavý. Zlým jazykům doporučuji zhlédnout a vnímat celý rozhovor a ne jen reagovat na titulek nebo první dvě minuty. Slečna to má zjevně v hlavě srovnané :) A pokud tu někdo řeší, že jde o příliš intimní téma na to, aby se o něm vůbec mluvilo veřejně - neřekla nic výrazně intimnějšího než v jiných rozhovorech, kde známé osobnosti mluví o vztazích se svými partnery...

 7. Pavel Bareš

  Asi si zajdu do lednice pro pivo, mám na něj chuť.

 8. Alojz Šajdik

  ludia tak osprosteli ze uz z ruskama aj spavaju

 9. Valentýna Beránková

  Myslim, že si zasloužil mnohem větší čočku. Ale všeobecně se s takovým hovádkem ulhaným asi nedá úplně vést rozhovor.

 10. GameBander_CZ

  Fajn herečka, ale tohle je fakt sracka a humus😄

 11. Renata Z

  Jediná informace, kterou lze z úhybných odpovědí vydedukovat je, že Netolický nemá názor. Nebo nechce. Nebo obojí, což je nakonec jedno, protože obojí je děsivé.

 12. Jiri Mik.

  Z mého pohledu spíše Polyamorfie. Ikdyž je jich víc,vždy tomu bude ,,něco,, chybět . (L)

 13. GABUKX cz

  Ono vůbec přežít týden ve škole mě skoro zabilo a náse učitelka na matiku se rozhodla z toho udělat peklo F pro ty lidi co měli příjimačky já to budu mít za rok.

 14. Sylvie Řiháková

  Mně Tomáš Třeštík sympatický prostě není. Působí na mě jako nedospělý, nevyrovnaný člověk, kterému toho spadlo v životě hodně do klína, mám z něj pocit, že není zvyklý o něco v životě usilovat.. prostě nemusel. Typ rozmazlený mamánek..

 15. Stroker

  Znal bych odpověď ,ale byl bych jen sprostý kokoX .... normálně odpovědět na takovou otázku nelze . Problém člověka je inteligence a vzdělanost . Já si jdu zase napenetrovat řiť a přečtu si noviny

 16. Waydham V

  Jak tohle dopadne. Všechny vysvětlení a možnosti z jakékoli strany jsou jek ze scifi. Není v tom žádná logika. Je to děsivé, ale vypadá to, že se všichni nahoře zbláznili. Je to jako s penězma ty mají svou hodnotu, také jen díky víře.

 17. Josef Sedlacek

  Jiří nejenomže je dobrý bijec ale je taky dobrý demagog.

 18. Jan Jurčík

  Ti studenti se ale měli poctivě učit. To, že na to rok srali, je JEJICH PROBLÉM!

 19. Jan Jurčík

  Všichni současní novináři nejsou nic jiného než smradlavý odpad, který nic neumí.

 20. Tomáš Lehký

  V zemi myslících politiků mohlo být Letňan využito k ubytování "domorodců," které drahé náklady na bydlení připravily o střechu nad hlavou ... Totéž se týká i zavřených škol a jejich prázdných tělocvičen ... Stát, který nesanuje nejslabší články sociálního řetězu, je státem na odpis ... 🤔🙄🙄🙄🤔

 21. Jiřina Suldovská

  Nikoho to nezajima...jdi k psychologovi a neobtezuj

 22. Issei Kurotsuki

  Slyšel jsem že jim nabízely O2 arénu zdarma. Ale proč když se může okrást nemocnici o 80 mega. Jestli to tak nebylo doufám že mne nákej expert opraví... :)

  1. Lorísek

   Já četla v té době to samé, že jim byla nabízena O2 Arena, ale odmítli ji s díky a polní nemocnici si vesele zřizovali dál. Navíc v říjnu přicházela zima, mi neříkejte, že velikej stan venku je lepší než budova se 4 zdmi a toaletami, kuchyní... pračka peněz, tahle vláda se toho nebojí.

 23. jarek Gedon

  Lidičky, oni se stejně udusí a vakcíny jim k tomu pomůžou.

 24. Martin Beran

  Bartosi, tys na to kap. Praha nebojuje s Evropskou komisi, protoze ji leze primo do prdele. Prijima slepe cokoliv komise chce... a myslim, ze za to tam ten Hrib placenej neni.

 25. bigpaul711

  Mikýř...figurka,která si myslí,že je všeználek:-))))Děs...

 26. Bronislav Vaňáč

  Není to jen nějaký moderní status ? Dnes polyamorie a co bude třeba za 10 let ? WTF ? ...se o tom bude vyučovat na základních školách nebo co. Doufám, že podobné video se už na dvtv neobjeví :-))

 27. Sluníčkář Naruby

  Voják se stará Voják má ! Výbornej trénink za 100 mega , víte hvno jak pumpnout Burešovo pokladnu haha 😂

 28. Martin Stloukal

  Covid-19 - šaškárna od zacatku do konce.

 29. el ela

  Ta ženská je tak neprijemna

 30. Pavlas CMT

  Vylézt na veřejnost s informacemi případu, který se stále vyšetřuje a obvinit rusko z teroristického útoku je velká hloupost

 31. Jiri Havel

  Stale melete stene sracky jak o cervene puncosce.Uz je to trapne a hloupe.

 32. Tom C.

  TA JE ZVRHLEJSI - než ty zvrhlici ktery chytala... 🙄

 33. Trubkins

  480p kvalita.. dobrý no :D

 34. Sajc

  Nebinární jak Ajťák.

 35. aka 47

  A co bude příště? Budeme bojovat za vstup do svazku manželského všech pěti partnerů? :)

  1. Pavel Bareš

   urcite by to tihle lide chteli

 36. Sajc

  Prcárna

 37. Pruhované tričko

  Tu znělku z Nemocnice na kraji města jste měli nechat po celou dobu videa :D

 38. Karel Hnízdil

  Nebylo to nahodou tak, ze v te dobe chybely luzlka a ne personal? Postupem casu si nemocnice zridily kovid oddeleni a polni nemocnice nebyla potreba. ( nastesti) pak az začali dochazet lidi. Nebylo to nahodou tak? Nemocnice byla pojistka, ktera potom nebyla potreba. Jen muj nazor, jak sem to vnimal ja. Kdyztak mne nekdo opravte

  1. Daniel Schnitzer

   Personál chyběl již před covidem.

 39. martina seifertova

  Někteří diskutující nevědí, že areál v Letňanech je poměrně luxusně vybavený a zainvestovaný areál, který hostí pravidelně veletrhy (ale i různé jiné akce), s dobrým zázemím, který rozhodně za pronájem stojí. Mnohokrát jsem tam platil za metry čtvereční. A bylo proč. A vláda tomuto areálu (a také inestorům a majitelům) v podstatě zakázala běžný provoz. I mně vláda svými nesmyslnými restrikcemi zrušila živnost, která dokonce areál občas využívala jak propagační a prodejní místo. 50 milionů hrubého je VELMI slabá náplast na obrovské ztráty, které tento dobře vybavený a velmi dobře sloužící areál utrpěl. Tož, ty peníze zatím dluží Bulovka a ne "stát", je vlastně úplně fuk. Bulovka je, de facto, stát. Vaše odvody na zdravotnictví, vůči VZP, jsou už druhý rok, skrz Covid, neskutečně tunelovány. Nemocnice jsou záměrně, plánovaně, přiváděny ku krachu, to samé platí o zdravotních pojišťovnách, zatímco se někteří členové vlády či jejich kumpáni připravují na převzetí zkrachovalců či prostě přesměrování (a znásobení) dosavadních penězovodů.

  1. martina seifertova

   @ŠP No, to dali. Teď jde o to, zda si to ten chlap zasloužil (myslím, že ano), když to stovkám tisíc jiných lidí bylo upřeno (s tím rozhodně nesouhlasím).

  2. ŠP

   ale jde o to ze politici dali kamaradovi miliardari nase kacky

 40. DARDICK420

  "Chudák" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 41. Vashek Kaisser

  Och..

 42. Míra Krása

  Já ho žeru ten kluk je frajer hlavně to není žádný blbec , fandím ti brácho 👍👍👍👍👍👍👍👍

 43. VM K

  Pán si potřeboval ukrojit též kousek koláče.

  1. raskar kapak

   @Bullet Farm same to you

  2. Bullet Farm

   @raskar kapak chlape vy jste ale fakt uplne mimo 😂

  3. raskar kapak

   @Bullet Farm Já proti důchodcům nic nemám a určitě bych vás důchodce nezaprodával. To zvládne Babiš, Fiala, Polednová-Adamová, a Okamurovo a Klausovo náckové spolu s komoušema tomu budou přihlížet. Že jim všem na to pořád skáčete a hltáte plky jejich a aktivistických novinářů, to nechápu.

  4. Bullet Farm

   @raskar kapak chapu, nejspis mam co docineni s generaci, ktera zaproda moji generaci a ty dalsi, za mrzkou koblihu..mejte hezky den, pokud mozno, v den voleb zustante doma 😀

  5. raskar kapak

   @Bullet Farm přímá úměra: čím větší hlupák, tím víc emoji používá. Přít se s takovými smysl nemá, jsou zapozdřeni ve svých bludech. Kéž by neobtěžovali a nevnucovali se.

 44. Richie john

  Vojáci postaví nemocnici ale nemají vojenské lékaře ? Nechápu.

  1. Honzimir 3

   @Nuklear Nadal ano je to přesně jak říkáte. Člověk si udělá nějakou školu, sežene práci, naštěká do boudy pár škleboňů a je hotovo. Pak se jen celý život třepe, aby o tu práci nepřišel. Ja takhle uzavřeně neuvažuju. Myslím si, že člověk má na víc než jen žít tenhle model. Když jsem psal, že by se měli ozvat, myslel jsem jako celek. Pak to má váhu. Sám samotinký vzbouřeneček to akorát odsere. Ale lidi málokdy dokážou táhnout za jeden provaz - každý sleduje hlavně svoje zájmy a nějaký vyšší princip je mu u prcky. Je to prostě morálka. Lidem to tak stačí a jsou s tím ok, přestože mají na víc. To co jsem napsal platilo pro mě, mluvil jsem sám za sebe. Většina lidí se tomu zasměje, nechtějí slyšet takový věci. Ale takhle se nikdy nic nezmění a furt budeme poslouchat zprávy tohoto typu. Pořád dokola.

  2. Honzimir 3

   @Josef Smazil když si dupne jeden, tak se samozřejmě nic nestane, a to platí všude. Problém je, že lidi málo kdy dokážou táhnout za jeden provaz. Každý má nějaké svoje zájmy, a tak raději bude dělat nesmyslnou blbou práci, jen aby si mohl vyvalit špek na šutrech v Chorvatsku nebo mít pěkný auto, který mu stejně jen dělá tlustou prdel.

  3. Nuklear Nadal

   @Honzimir 3 Už teď se omluvám. Do teď mi přišlo, že si konečně vyměňuji názory s někým rozumným, ale když i lajk ví, že ti lidé mají taky rodiny a, že se s řadovým vojákem nikdo "párat" nebude a poletí z první dobré (i když Česko má povinnost vykazovat nárůst počtu vojáků a modernizování armády jako celku, kvůli NATO) tak v tomto státě je každý s prominutím úplně u prdele. Ti lidé taky živí své děti, taky mají rodiny a výdaje. Prostě a čistě z jejich ekonomického hlediska museli, i když třeba z morálního hlediska to nemuselo vždy být pro ně úplně ideální. Jinak děkuji Vám, že se taky konečně na mé komentáře ozval někdo normální, kdo nemá potřebu hned nadávat a dokáže vyslechnout i jiný názor než je jen ten jeho :)

  4. Josef Smazil

   @Honzimir 3 tak ale armáda funguje na tom principu "ale oni mi to nařídili,, nemůže s tím nic dělat i když je svéprávný, rozkaz je rozkaz. Jestli chce mít svou vlastní hlavu a řídit se podle svého měl dělat obyčejného lékaře a ne vojenského doktora . Lidé si představují že když si dupnu tak vše jde, ale jednoduše nejde, nad váma jsou nadřízení a ti rozhodujou, ne podřízení a obyčejný vojenský doktor ten nadřízený opravdu není.

  5. Honzimir 3

   @Nuklear Nadal to určitě neflákali, ale určitě jsou to dospělí a svéprávní lidé a když vidí, že se účastní totálního nesmyslu, tak ze své pozice největší moci masy mají něco udělat a ne jen dělat svou, v dané chvíli neefektivní práci. Přijde mi že v naší společnosti je největší nemocí až morem zbavování se zodpovědnosti za své činy, zejména pokud jde o pracovní záležitosti. Neboli “ ale oni mi to nařídili”.. Takhle se chovají děti přece.

 45. boiled egg

  Maláčová dokázala utratit miliardy z našich kapes přitom bych její celoživotní práci neocenil ani na půl milionu

 46. Jersi

  je mi blujno

  1. raskar kapak

   Mně taky. A to nejen z těch, co se na tom nakapsovali. Taky z těch mudrců tady, co o zdravotnictví a nemocnicích vědí míň než kulový a teď machrujou, hlavně aby si ulevili nadáváním a pliváním jedu. Kverulanti vždy a všude.

 47. Pavel Klicpera

  Loutkové divadlo pokračuje...? A zajíma ještě někoho? :-D

 48. M. Dědek

  Hamáček - klamáček? To, co můžeme slyšet a číst o kauze Vrbětice, by mohlo zamotat hlavu snad i kamenné soše, natož člověku toužícímu se orientovat v něčem, v čem se zatím orientovat prostě nedá. Obecně je možné konstatovat, že vztahy mezi státy v současném politickém uspořádání lidstva jsou komplikované, složité a vedou často k nejrůznějším krizím a válečným střetům mezi státy. Každý, jen trochu rozumný člověk, dojde dříve či později k názoru, že je na čase urychlit vývoj politického uspořádání lidstva. K urychlení vývoje politického uspořádání lidstva nabádá následující výzva: Vybudujme všichni společně nový spravedlivější svět. Určitě to bude stát za námahu s tím spojenou. Litovat změny stávajícího politického uspořádání lidstva budou pouze ti lidé, kteří se v současnosti nespravedlivě obohacují na úkor všech ostatních obyvatel světa. Nový svět je možné vytvořit tak, že se urychlí vývoj politického uspořádání lidstva. Proč a jak je nutné urychlit vývoj politického uspořádání lidstva? Pokračování viz: miloslav7.blogspot.com/2021/03/nove-politicke-usporadani-lidstva.html

 49. Eva Nováková

  Běž do WC!

 50. Bolavý Anál

  @lastgameblitz

 51. Space Ghost

  Všichni šmejdi co sedí ve vládě by měli vystupovat napojeni na detektor lži pokud by vydržel takový nápor křiváctví...

 52. Jiří Havlík

  Všechno bych to postavil ke zdi tu politickou svoloč zlodějskou!!!

 53. Press Play, Mike!

  cssel.info/video/video/r3qRgoWoqGmVhms.html

 54. Robert Klein

  Sázím na to, že Hamáček je jen mnohem hloupější, než si mnozí připouští a jeho ambice byly získat body (důchodce ze vsi) pro ČSSD na úkor ANO, SPD a Starostů. Nepochopil, že hraje roli, na kterou nemá ani náhodou a výsledek je pro ČSSD nejenom zcela opačný, ale ještě jsme mezi spojenci za pitomce, co prohrají hru, která se prohrát nedá. Hamáček je zoufalec, horší je, že jako národ pitomců nás vnímají i naši spojenci. To je smutná vizitka i pro nás, kteří ANO, SPD, KSČM a ČSSD nikdy volit nebudou, protože chápou, jací ufňkukaní mindráci a křiváci tyhle party zmetků a tragédů do voleb 2021 vedou. Zeman je přímo ztělesněním primitivismu až idiocie souhrnných preferencí českého voliče. Takže tu bohužel máme, co jsme si (ne všichni) zvolili.

 55. zebra na kole

  Další rozhovor z kterého se člověk nic nedozví (není to chyba moderátorů, ale slovního kličkování politiků). Alespoň z mého pohledu jsme se dozvěděli akorát to, že s tím tady pan Netolický nechce mít nic společného, což se dá stejně odhadnout (neberte to špatně, chápu že se snaží říkad pravdu, ale podle mě to trochu přehání s tím co může a nemůže říct)

  1. Martin S.

   Přesně tak, jede anti kampaň aby se zachránil, protože ví že brzo v politice jako straník skončí,v médiích jsme mohli vidět jeho projev a tím se de facto odsoudil, jestli byl projev/vyřčené stanovisko pravdivé je jiná věc, důležitý je že je medialne od Hamáčka už odsouzenej

 56. Thomas R

  A to keď bude mať decko tak bude mať toľko rodičov koľko má ona vzťahov ? Akože popiči lebo si predstavte koľko darčekov bude dostávať na narodeniny a Vianoce.

 57. Michal Dvořák

  Do teď měl u mě pan Netolický kladné body, ale tímto rozhovorem klesl na dno.

 58. Riki

  To jsou hrozné žvásty. Jak dlouho tohle bude ještě muset volič trpět?

  1. Riki

   @Jana Hudiova no řekněte sama, struktura rozhovoru je: - srozumitelný jednoduchý dotaz - žádná odpověď, místo toho žvatlání o okrajových tématech a vykrucování a výmluvy na úrovni žáka prvního stupně zvláštní školy

  2. Jana Hudiova

   Riki😊👍"

 59. BlenderShare

  Tohle mi nepřijde jako kvalitní rozhovor, Veselovský by to zvládl lépe..

 60. FacebookjeMRTVÝ FACEBOOKISDEAD

  Hamajda má smůlu, že ho odmítají jak demoblok, tak alternatíva. Prezident Zeman spoléhá, že alternatíva bude podporovat menší zlo. Hamáček je příliš ponořen do migrantských zločinů, a proevropské politiky, tak že jej alternatíva vnímá jako součást demobloku, který se chce zbavit jednoho z vlastních řad, a já doufám, že tento trend rozpadu demobloku bude pokračovat. Jak se říká, "UŽ SE PORVALI". 🤣👍

 61. Sabina Makulova

  ani jí nekouká do očí 🤪🇨🇿

 62. Granny's Tuna

  Jako Hamáček a Babiš by už chtěli po volbách pryč, ale sorry, tomuhle se říká objektivní novinařina? Že první otázku dá "vadí vám, že Hamáček lže?“ Nebo to video - sám se tam ptal v čem je nečestnej a píča to musí stopnout, protože by mu to potvrdilo ten argument, že fakt netuší.... Škoda, že ho radši nezpracoval Veselovský, i když oni mají stejný tým na průzkumy a přípravu, takže je to ve finále jedno.

  1. BlenderShare

   Souhlas, není to dobrá moderátorka.

 63. Ahoj já jsem Jirka

  Nevím proč ale mě se to prostě nelíbí. Přijde mi to nepřirozené.🤷

 64. Jan Novák

  Pan Netolický je opravdu poctivý člověk. Opravdu nechtěl Hamáčkovi uškodit.....! Proto naprosto pravdivě odpovídá TAJNĚ na otázky Janka Kroupy, INVESTIGATIVNÍHO !!!!!!!!! novináře. Musel odpovídat pravdu.....!!!! Ale nechat se Jankem Kroupou skrývat,jako tajný zdroj.......... Ani na okamžik ho nenapadlo použit politiky běžně používanou zastírací formulaci "NO COMENT", která by neuškodila ani jemu,ani Hamáčkovi.....😄 Dle mého názoru jsou to oba lháři.... prospěcháři.....

 65. Dalibor Weimer

  Politik je lhar 🤣 to je novinka....

 66. Syma

  Jak otevřel pusu, tak slyším Ovčáčka. :D

 67. castle_administrator

  Koho zajímá jak se cejtíš máš jen 2 POHLAVNÍ orgány proto jsou jen dvě POHLAVÍ nevím teda co si tyhle lidi pod pojmem pohlaví představí ale nic jinýho to neni a jestli tě sere že tě buď diskriminujou jako ženu nebo jako muže to že budeš nebinární okurka nebo co ti moc nepomůže xd

  1. castle_administrator

   Nebo si nechat pohlavní orgán odstranit potom se dá říct že nemáš zádný pohlaví ale jinak to nedává smysl

 68. Vladimír Vašek

  Pan Netolický působí jako mimořádně odporný člověk, ale ty útoky novinářů na vicepremiéra jsou naprosto směšné...

  1. Marcus Aurelius

   Tak proč Hamáček neřekne pravdu jak to teda bylo? Má možnost se očistit ,veřejně podat vysvětlení a místo toho je ted někde zalezly ve sklepě a čeká až se ta kauza zamete pod stůl. To o něčem svědčí nemyslite?

 69. raskar kapak

  Stejně urputně by se měli novináři DVTV věnovat záchraně cti novinářského stavu těžce pošramocené Kroupovým výstřelem těžkého kalibru o ututlání Vrbětic za Sputnik. Výstřel ničím nepodložen, postupně překrucováno výbušné obvinění Seznamem (i jinými médii) a neudržitelně obhajováno Kubíkem (viz trapné vystoupení v Newsroom ČT 9.5. bez odpovědi na opakovanou otázku moderátora). Falešná kolegialita musí stranou, jde o důvěryhodnost (zbytky důvěryhodnosti) médií a integritu a svědomí každého jednoho novináře. Honbou za senzacemi to zamaskovat nelze. Nebo že by další nepovedená kamufláž?

 70. martina seifertova

  To je podobný šmejd a bezpáteřní karierista jako třeba pučista Hašek .... nebo třeba Sobotka (který svůj trapný pokus tenkrát také prohrál). Takže - Sobotka byl tenkrát odejit, nyní je odejit Netolický. A plným právem. A tohle má být hejtman .... Pardubice litujeme.

  1. Sluníčkář Naruby

   @martina seifertovano víte nejhorší je že teď mi poslal kamarád zprávu : " já vidět tvé auto " ...to je nějaký svátek nespisovné češtiny dnes ? 😎

  2. martina seifertova

   @Sluníčkář Naruby To není spisovně. Jde o hovorový výraz s mírně ironickým podtónem, všichni ale vědí, co znamená.

  3. Sluníčkář Naruby

   Byl odejít a nyní je odejít ? Vy jste z jakého kraje ?

 71. Martin S.

  "vadi Vam ze je Hamacek lhar?To se musite zeptat jeho" to je dobrej imbecilni sasek,dostal vyhazov prave od Hamacka za to,ze verejne rekl ze Hamacek do Ruska jel a tam mel neco domluvit,protoze bud ses se mnou nebo proti me a ted se snazi medialne "napravit" a prekrucuje...k smichu panak bez patere.

  1. D4rkS7der

   @Martin S. Jistě, Netolický hodně uhýbá a to až do té míry, kdy ho moderátorka Drtinová musí škádlit, jestli opět vyčkávají, aby taky na něco odpověděl. Já jsem reagoval na Netolického odpověď na otázku: "Vadí vám, že..." "Na to se musíte zeptat někoho jiného..." Přišlo mi, že reagujeme na to samé.

  2. Martin S.

   @D4rkS7der hm, asi si nerozumíme, protože Netolický se účelně vyhýbal odpovědi a byl nepomenuty ať se vrátí k tazany odpovědi, celý videorozhovor je Netolický a jeho okrajový řečnění o tom že lze, už není hejtman protože šel proti Hamackovi a v mediálním prostoru vysel jeho projev s tím že prokazatelně tvrdil něco jinýho než v rozhovoru říká

  3. D4rkS7der

   "To se musíte zeptat pana Hamáčka, jestli mi vadí že je lhář..."

 72. vlak 44

  tvl - Hamáček - James Bond 007 my sme se teď - v EU tak ztrapnili - že nás nikdo nepodpoří dalších 10 let + To že se ten náš velvyslanec - Po Tee zúčastnil tý Ruský přehlídky dodatek: Já - nehraju a nepíšu na: ZP ...

 73. PooKy

  4:49 tak bráško, skype? 4 real? však je 2021 :DDDDDDDd

 74. Michal M.

  Ok, je jí 12, nehrála to.

 75. ThePianist

  1:25 takže ne jen Goku ale i Procházka dosáhl ultra instinct :D

 76. Fergy Gaming

  1:22 John Marianek be like now

 77. Filip Vágner

  Odpad CZ/SK scény.