Ahoj všichni, tady Kovy! Již osm let se snažím kouzlit... úsměvy na tváři! ;) Na tomto kanálu najdete tématická videa, cestovní vlogy, scénky, infotainment a mnoho dalšího! Mým druhým kanálem je Gameballcz, na kterém vychází parodie a herní videa. Užívejte! :)

 • 30
 • 196 145 158

Komentáře

 1. Maraka Mark

  Dobrý video Kovy

 2. Roman O

  Kovy, díky moc, skvělý! Investuju už nějakou dobu, ale tímhle se mi to všechno nějak srovnalo v hlavě a uvědomil jsem si další možnosti. Čili palec nahoru, děláš to skvěle!

 3. Nikol Šnokhousová

  Haha😂😂😂😂😂🤦🏻‍♂️

 4. Jirka Straněk

  Parádně přínosné video! Web Portu jsem již řádně prošmejdil 😎!

 5. Štěpánka Machová

  Někdo 2021?

 6. Martinplay284

  IF ŽALUD SEE THIS VI VON ZULUL

 7. Nicola Zex

  Taky se da zajít k bezplatnému finančnímu poradci

 8. ten.Michal

  A pak je tu bitcoin 😁💰

 9. ULTRA marinak editor a gamer

  7:07 Bez toho anižbi to slovo neexistuje :D

 10. Eliška Šulajová

  Nemáš nějaký hlubší hlas? Btw toč prosím dál tyhle videa

 11. KOKTAVEJ

  Ahoj Kovy napadlo mě, že bys mohl natočit video o čím dál více známějším trendu - Kryptoměny (BTC?, ETH atd..). Myslím, že hodně lidí by to zaujalo a možná by se i něčemu přiučili. :D

 12. Niemand

  Kovy je nejlepší youtuber Československé diktátorské republiky. Je tam vidět spousta práce a času stráveným nad tím videem.

 13. klofko klofák

  2021 like

 14. Holvik Holec

  Zdravím, Rád bych jen zmínil věc ,která se ve videu objeví v 9:45. Kovy popisuje vlastnění akcie a CFD v jednom což není. Vlastnění akcie Kovy hezky popsal ,ale na obrázcích a malý text se zmiňuje o CFD neboli rozdílových smlouvách. U CFD nevlastníte akcii ,ale vytváříte sázku ,že akcie buďto poroste nebo pujde dolů. Když vyhráváte tak získáváte peníze toho kdo sázel proti vám. Jde o hazard kdy jen sázíte a doufáte že vyhrajete. Mnoho lidí doufá že tímto pohádkově zbohatne ale pravda je horší. Klišé věta na závěr: Toto není investiční rada!

 15. SunnyTigerful

  Bez te reklamy bych se na to i podíval. Ale takto mi to trochu smrdí.

  1. Můj účet

   Tyhle netáhla jedině dislajkovat..

 16. TheMaxmaxtv

  v amrice ale ten "číz" stojí furt 1 dolar a to tam maj jinou minimální mzdu než my.

 17. Hana Jandíková

  Díky za tento kontent! 🙏

 18. Kuba Kadrman

  Ocenil bych o dost více takových videí třeba i s podrobnějším zaměřením. Opravdu hodně mi to otevřelo oči.

 19. Vojtěch Poprach

  Prosím video o bitcoinu

 20. Ondřej Zrůst

  Ahoj, já osobně nejsem tvůj fanoušek. Ale partnerka tě má ráda, a sledujte tvá videa.Takže jsme se pobavili, a oba do portu půjdeme. Mně je 28 let, jí je 21. Máme malou dcerku, stavíme barák. Ale nějakou to korunu měsíčně postrádat můžeme,takže by jsme chtěli investovat, a řekněmě, spořit si na hezký důchod, případně mít větší rezervu pro naše děti do budoucna. Mohu se jenom zeptat, ty peníze se dají vybrat až po těch 30 letech, nebo je možné je vybrat kdykoliv jindy? Podotýkám, že jsem si zvolil investici s pomocí portu, a vybrali mi portfolio oni. Takže ti děkuju za případnou a brzkou odpoveď.Nikde jsem to totiž nemohl najít, tak se ptám tebe. :)

 21. Ondra Mizera

  Úžasné video! 👌

 22. Martyn Tv

  mě zájima co řikáš na covid-19 v česku jak se to hroutí

 23. honza nwm heh

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 24. michal stanek

  Mně ještě není 18... 🥲🥲🥲 Hned bych do toho šel...

 25. SkyCzech

  No a Ty si myslíš Kovy, že zrovna teď, když je krize, je dobrý čas investovat například přes Portu?

 26. Matěj Hejduk

  Prosím příští video BITCOIN prosím 🙏🏻

 27. Břetislav Štěpánek

  Bude další prasátko Slezina?

 28. Tady Lio

  Moje sestra se prvé chce vrhnout do financí, škoda že mě neposlouchá, aby se koukla na tvoje video a teď ji to vysvětlují rodiče. Ta má smůlu, kežby mě má 20 léta sestra poslouchala

 29. Smortn

  Bankovní spoření 0,3%? Kouknul jsem se schválně na výnos mého spořka... a 2.8% :)

 30. Eliška Buršíková

  Vepřo-knedlo-zelo fond xddddddddd

 31. Em N.

  No ale jak to řeší děti když si šetří ale nemohou mít spořící konto a tím pádem se nevihnou inflaci a za pět let mají míň peněz.

 32. Shoppyzoid Support

  Ahoj, video o daních bych jakožto začínající podnikatel opravdu ocenil, děkuji, jinak super video

 33. Jan Koudelka

  Úžasný video. Neskutečně oceňuju, jak dokážeš jako tvůrce přiblížit obzory mladé generaci a vlastně dát i návod na to jak se ,,zabezpečit" na celý život. Moc ti děkuju za to co děláš. Takhle si představuju YT tvůrce se společnou propagací. Člověk to ozkouší, řekne plusy a mínusy, všechno vysvětlí a doporučí i ostatní věci nejen tu jednu danou propagovanou a dál nabádá k samostatné zvědavosti. Ještě jednou DÍKY!

 34. Ryeey

  Toto video je opravdu super 👍🏽 začínám o investování přemýšlet. Jako mladší jsem se o to vůbec nezajímala a to je asi chyba.

 35. to to

  👍

 36. Kate Warren

  Jakoze Kovy učí více než škola??

 37. Lesana 9

  Mám u zkoušek u zkoušky z Ekonomiky ještě před před rokem se mi to zdálo jako nemožná to nějak okecat ale tvý videa mě pomáhají více chápat . Takže děkuji . ❤️

 38. Aneta Navrátilová

  Je super že jsi dotoho dal i vtipy a ta halina😹😹😹😹

 39. Adéla Huřtáková

  Pokračování? Ano prosím!

 40. Karolína Kopecká

  Udělej další parodii na pepinu

 41. Mathers

  Poslední rok se pohybuju ve světě krypto a rad bych na o viděl tvůj názor viděl jinak pěkné video a na toto téma určitě pokračuj:)

 42. Marqell

  Prosím video o Bitcoinu

 43. Tolan

  Má Kovy merch?

 44. Monkeyracle-

  Obvykle se mi tvoje názory líbí ale tady se musím trošku pozastavit jelikož portu určitě není špatný nápad ale pro obyčejné lidi je často daleko lepší varianta si najít poradce který jim ten fond sám vybere a řeší s němi dlouhodobě jejich investiční cíle... Portu je určitě fajn způsob ale podnikám co se týče investic již několik let a úplně mi nesedí jejich přístup kde se může často člověk spálit ať už kvůli jeho výběru nebo že se třeba lekne nějakého propadu trhu... Což by se třeba právě v momentu když by měl poradce nestalo... Každopádně pokud tohle video bude sloužit nakonec k tomu aby lidi nad investováním přemýšleli tak jsem za něj určitě rád a vím že z tvého pohledu jde o spolupráci :)

 45. Tomáš Brotánek

  minul jsem snad smrt skrbíka a to že vše odkázal donaldovi ?

 46. Chamik

  Cimrman :)

 47. romanovec 123

  Sice nemám Snapchat ale jinak Kovyho sleduji na Instagramu Twitteru a CSsel

 48. Wacelis Well

  Do slzí se mi natlačili oči a já jim nechala volný průchod.

 49. Adam Sedláček

  Jsem rád že natáčíš takovéhle videa protože já jsem se teď dozvěděl spoustu nových věcí. Jen tak dál a těším se na další videa která mě naučí nové veci a na Slezinu.😁😂

 50. Scoobycek悪

  IF CZECHCLAUD SEES THIS VE VON ZULUL

 51. Dan Balada

  Zase úžasné video Kovy! Jsi jeden z nejlepších tvůrců na CZ/SK scéně!💯 Excelentně zpracované a vymyšlené video, prostě wow!🔥

 52. Lol

  udělej další video o kryptoměnách.

 53. Ixilon

  Super video

 54. Michal Cabalka

  Ahoj Kovy, chtěl bych se optat jestli by jsi nikdy nenatočil video jak na daně, když pracuješ, investuješ, cokoliv tak začnou být daně noční můra a proto bych byl moc rád pokud máš zkušenosti tak nám je předal pokud by jsi mohl. Děkuji za to co děláš díky tobě jsem na tom líp v okruhu investic a finanční gramotnosti až po politiku a volby.

 55. Dorka Langová

  13:27 ,, no ufff” 😂

 56. Martin Veverka

  Crypto prosím převést na peněženku a nechávat na burze děkuji 😊

 57. Mario Kovačič

  Občas treba dlhšie čakať na video ale nevadí. Na takéto kvalitne spracované video plné užitočných informácií sa oplatí čakať. Účet na Portu založený a čoskoro tam nalejem prvé peniaze. Ak sa nebude dariť nevadí za všetko môže Kovy 😆. Už nejaký ten piatok sa zaujímam o investovanie ale vždy sa peniaze hodili na niečo iné. Ale už je na čase povedať si že je najvyšší čas začať a dvadsať eur mesačne ma z biedy nevytrhne a nechám ich pracovať. Ako sa hovorí peniaze ležia na zemi stačí sa len zohnúť. A dúfam že za desať rokov si budem môcť poďakovať.

 58. Marian Jankovský

  Prosím video o kryptoměnách🙏🏻

 59. Kateřina Křehlíková

  Děkujeme!! Moc si takovýchto videí vážím ❤️❤️

 60. Josef Bláha

  Z kryptoměn doporučuju aktuálně cardano :D

 61. Ondřej Pejcha

  First of all, chci pochválit tohle video, fakt pecka, a další věc, další video by mohlo být o pojmech, které ve světě investování používáme, čiže uptrend, downtrend, short, long, correction a tak dále, byla by to pecka!

 62. Matouš Pokorný

  Jako de facto jakékoli video na tohle téma nás asi všechny bude zajímat, jelikož tohle je extrémně důležité téma, ale nikdo nás o tom jen tak nenaučí XD

 63. Daniel Vokřál

  Kovy skvělé přehledné video, je vidět kolik práce to muselo dát. Myslím, že v této době trefa do černého. Děkuju za vysvětlení. Dokážeš to skvěle podat, vysvětlit i naučit.

 64. Janek Svrčina

  Sice jsem na tohle opravdu hodně mladý, ale zdá se mi, že je v tom spousta příležitostí.

 65. cenekp

  MONERO, thats the answer

 66. Lukáš Bělohubý

  Zajímalo by mě jak rizikové je či není investovat do zlata nebo do jiných drahých kovů. A děkuji ti moc za tento typ videí.

 67. Kate Bigside

  Jo, já začala v 18 letech investovat. Koupila jsem si zlato a hodluju Bitcoin ❤️ naštěstí mám staršího přítele, který mi tohle vysvětlil už minulý rok 😁 kdyby někdo měl zájem o investici do crypta, mohu vřele doporučit kanál Bitcoinovej kanál. CSselr, který ho vede je hrozně fajn, stejně jako Kovy ☺️

 68. zelva_cz

  Já kterému ještě není 18. Lol doslova v 18 začnu investovat

 69. wextr

  Jó jó 20 korun to byla doba

 70. lilraceboiii

  Etoro neeee

 71. Adam Grygar

  Myslim, ze by bylo dobre i zminit, jak se pripadne zisky dani.

 72. Nam Hai Nguyen

  jeste dodatek, musí vám byt 18+ abyste si mohli vytvořit účet u nějakého brokera (etoro, portu...), nikdo ale neřekl ze nemůžete použit údaje vašich rodicu xd. A cokoliv co delate je na vas, vase zodpovědnost, nikdo vám ty peníze nevrátí pokud to posereš. Jestli myslite ze to jsou rychlý peníze, jste na omylu a jak říkal kovy musíte nato dlouhodobě.

 73. Tomáš Kristl

  BITCOIN

 74. David Ledva

  A Kovy, můžeš těm naivním lidičkám garantovat, že alespoň když už nic jiného, tak o nic nepřijdou? Nemůžeš. Tak to obdivuji Tvoji odvahu jim něco rizikového radit.

 75. Maja Holubova

  Hezká videjko

 76. Pavel Storek

  To je vtipni

 77. David Ledva

  Ano ano, v posledních několika letech nabylo mnoho amatérů dojmu, že není nic snazšího než vydělávat peníze na burze. Jenže finanční trh je valuačně mimo. Užijte si držkopád a pořádnou lekci.

 78. BramborakCZ

  IF ŽALUD SEE THIS WE WON ZULUL

 79. GTA 5 Small man CZ

  Už vím kde mi sebrali peníze na rohlík

 80. The Gohster

  Je dobrý že když si chci video pustit tak mi předním vyskočí reklama abych investoval