Politicky nekorektní, umělecky neobjektivní, genderově nevyvážený... ale s prstem na tepu doby... Názory a postoje na tomto kanále nesouvisí s médii se kterými spolupracuji - Český rozhlas a XTV.

 • 157
 • 4 558 794

Komentáře

 1. Jan Hodrment

  Díky pane Xavere, s tímto vaším hostem jste mi udělal velkou radost. Držím vám palce.

 2. Amory

  Jiří je perfektní - inteligentní, slušný

 3. petr pesak

  On se ještě nestydí vysílat o sobě jakej to je prolhanec ...

 4. anna slanhof

  The deck of cards pisen opajcovana Americka pisen skoro doslova prelozena do Cestiny nekdy z roku 1948.

 5. Lenka Maršálková

  Jarek Nohavica naplní levou zadní dvě ostravské ČEZ Arény a ještě bude plno fanoušků zklamaných,protože se na všechny nedostane.Hejma by v Ostravě naplnil možná nějaký klub na Stodolní.A přestaňte vykládat hovadiny o ostravských rozervaných básnicích,nevidíte si pro svoje ego na špičku nosu.

 6. Anna Svobodová

  Čau vole kámo, tak co, jak jde život XÍŠO

 7. dunno

  udelal jsi z nich jeste vetsi chudaky nez byli predtim :D genialni

 8. Marie Jiřičková

  Začátek v 3:10

 9. Atarian6502

  Susenky x Oplatky.. to nema s naplni nic spolecnyho. Jinak bysme susenkam Lucie nebo Disko museli rikat oplatky taky :)

 10. Tomáš Novák

  BĚŽ DO PR.DELE

 11. Meda Beda

  Jindy máš hubu plnou keců a najednou nic xavo 😂😂😂 dej si nákyp a už na veřejnost nelez 😂😂

 12. Jakub Kotyza

  to fňukání je delikatesní :) Už ani hrát debila nestačilo, viď Lubošku?

  1. Petr M

   Dát like vlastnímu komentáři je vážně trapné... 🤷‍♂️

 13. Mirous

  Ty vole pane Xavere tohle byl brutus. Tohle snad nemohli ani odvysílat :-D udělám si stream s Babišem kde si něco zahrajeme a všichni mě ukřižujou. Kde to do pytle žijeme.. EDIT: Ještě jsem snad neviděl a neslyšel normální rozhovor s Andrejem než v TV kde do něj každej rejpe a kydá špínu. Tohle je naše novinářská elita, totální propaganda.

 14. Der Lichtträger

  Není to jako kdysi, strmý pád, bohužel.

 15. DANIEL KUSY

  co to je za sračky tady. the end

 16. JANA LOUCKA

  Výborně! Děkuji Vám.

 17. palupa0079

  Drahos nebyl neni kompetentni a uz vubec ne hodny Prezidenta to je muj nazot a Vam Xavere FANDIM !!!

 18. Jakub H

  Ta porota se spletla...Nora Pyča Frydrychová a ta slizká příšera Moravcova měli správně vyhrát tyhle ceny retrográdně i za minulý roky ve všech kategoriích...jak lezou Bruselu a americké státní elitě do prdele! Xavere, drž se a nedej se!

 19. SirWondra Cz

  11:56 až 13:40 Něco úžasného!

 20. Zdenek Velcer

  skládat(rozuměj chrlit) slova před sebe jde dlouho..pravda je slovo které jde přetočit vždy- v ústech politiků se převaluje až se mi chce zvracet..

 21. Vlastimil Štrébl

  👍

 22. Meda Beda

  Proč si smazal mojí otázku buřte?

 23. Jiří

  Já Vás všechny zdravím, a byl bych rád, kdyby jsme si trochu přiblížili, jak vypadá taková výuka budoucího kuchaře v Rakousku. S dovolením pane Zdeňku, rád doplním coby lidi mohlo zajímat, takže, co jde jinak a lépe. Ano, s tou praxi v Rakousku je to tak jak Zdeněk říká. U nás v Rakousku to funguje tak, že už 15-ti lety mladý člověk (samozřejmě vyučit se může každý), nejprve přijde do hotelu (dělám v gastronomii) a dohodne se s ředitelem na jeho garanci. Bez garanta Vás do učení nevezmou. Takže začne svou praxi v plném provozu a postupně získává zkušenosti s každou pozicí. Od přípravy salátů, desertů, předkrmů přes vaření polévek, omáček, pokrmů, a dál se učí vše o masu. Praxe pokračuje přes porozumění provozu lednic chladnic mrazáků a skladů, včetně vedení evidencí, dodejek a objednávek. Je to v podstatě praxe plnohodnotná a naučí se všecko. Po devíti měsících praxe začíná mladému budoucímu kuchaři jeden měsíc volna a pak škola na dva měsíce a tak se celý cyklus studia opakuje až tři roky, kdy po celou dobu učeň bere plat od 500euro do 750euro měsíčně, které se završí získáním diplomu o vzdělání. Člověk je tak dokonale připraven nastoupit do nového zaměstnání, o kterém ví naprosto vše. Takový system výuky je naprosto dokonalý.

  1. okow tina

   Nerad hejtujem ale za mna ten moderator hroza dal som mu 2 sance a potom som musel vypnut.

 24. Vlastimil Štrébl

  Pane Xavere 👍

 25. Petr Valach

  Ať žije Zdíša, téma, které vás hodně bere.... Trapné vystoupení trapného pseudomoderátora za zenitem. Bohužel je zpět doba, v níž úspěch má buranství, namyšlenost, arogance. A to jste přesně vy. Arogantní, namyšlený buran bez špetky sebereflexe, který má koule na to si to rozdat jen se slabším. Sobě rovným jen přitakáváte ve svých fraškoidních rozhlasových pořadech a XTV. Jste slaboch a zbabělec.

  1. Armat Sagiev

   Považovat takovou kachnu za informaci, a jít si ji ověrovat u tuctu vážených lidí, to může napadnout jen nadějné, šikovné, ale hodně retardované novinářky ze Seznamu. Laco Déczi jde na rozhovor k Veselému s patnáctkou na dřevo, nebo Šlachta, no ty kráso, měla se zeptat Hejmy jestli nebude muset brzo prodat barák.

 26. UBolt 958

  Souhlas s Xaverem, Bohemian Rhapsody je neskutečná sračka.

 27. Martin Fillo

  46:50 Polherich začne mrkat jen jedním okem :-D

  1. okow tina

   Host skvely, Vesely jako vzdy podbizivy a zrovna on rozhovor o zradle? Ironie.

 28. milena topicova

  Díky pane Veselý za super chvíli s panem Černým ....bylo to na okamžik vrácení se do starých dobrých časů ....vaše posluchačka Milena T.💖👏

 29. Prasavec 000

  Pane Robejšku, já Vám to řeknu za sebe. Na demonstrace jsem chodil a chodím, zejména proto, že mi je krajně nesympatický způsob politiky vládních činitelů. Dneska byla povýšena lež na pravdu a místo faktů vládne marketing a s tím se nemůžu nikdy spokojit. Že demonstrace pořádá zrovna Milion chvilek je mi zcela jedno a ať na tom mají klidně živnost jako občanské sdružení. Také jsem jim přispěl a osobně mě nezajímá, jestli jim to šlo na plat, nebo na pronájmy. Ostatně Vám jsem taky poslal nějaké drobné na volební kampaň. Oni mi totiž umožnili vyjádřit mojí občanskou nespokojenost a za to jsem jim vděčný. Dnešní demokracie daná naším volebním systémem se mi taky nelíbí. Nelíbí se mi zejména systém rozdělování mandátů, kdy minorita vládne majoritě a nejsme tak rovnocenně zastoupeni. Politici zvolení minoritou si mohou dělat takřka, co chtějí a my jsme na věčné časy odsouzeni k tomu, aby náš hlas nebyl vyslyšen. Realisty jsem tehdy velmi zvažoval, nakonec jsem však volil Svobodné, jelikož jsem u nich viděl větší šanci.

 30. AliciaLiar

  Zdenda super, ale pan Xaver mu leze do zadku exkluzivním způsobem, na konci pořadu už mu čouhají jen boty :-)) To, že jste neviděl nakrájený steak není divnost, ale nevzdělanost... a další věci. Máte rád gastronomii a děláte si čínskou polévku z pytlíku? :-D Víc k tomu asi není potřeba... :-D

  1. Shauka Hodan

   Hodně pochodový rozhovor 👏, děkuji za příjemně strávený čas.

 31. Stanislav Zahálka

  No to co předvedl mladý moderátor Seznamu s tím tikáním a jak to ještě použil pan Šídlo ve svém pořadu........................... katastrofa.............pěkná manipulace, když člověk neví vše.

 32. Zdenek Vranik

  Super rozhovor. Jenom, ten mikrofon Z.Pohlreicha je nějaký přeřvaný :-(

  1. alisuo toko

   Hodně pochodový rozhovor 👏, děkuji za příjemně strávený čas.

 33. okow tina

  hamburgerům, tak jak kde. Dala jsem si ho v USA a byl to chudý příbuzný toho jaký jsem si dala tady v Praze.

  1. aola wili

   bude to ve formě podcastu?

 34. Jana Petrů

  Xavere, co to je za lidi na tom seznamu? Fuhrer Birdmanova, Sislajici Sidlo (SS) a nejaky oprskly ukr. zelenac asi z batalionu Azov? Brrr, s tema bych se nechtela potkat. A tito gestapaci se divi, ze k vam se hoste radi vraceji? No tak jsou dementi?

 35. monika laosi

  hamburgerům, tak jak kde. Dala jsem si ho v USA a byl to chudý příbuzný toho jaký jsem si dala tady v Praze.

  1. aola wili

   Hodně pochodový rozhovor 👏, děkuji za příjemně strávený čas.

 36. Petr Dzurko

  Proč pouštíte pozpátku jeho song? Je to creepy!

 37. Jaroslav Krupka

  Tohle by nemělo zůstat opomenuto: www.seznamzpravy.cz/clanek/odchod-vaclava-moravce-0-hodin-nory-fridrichove-ct-uz-se-chysta-na-xavera-89357?amp=1&seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&.seznam.cz&__twitter_impression=true&fbclid=IwAR2D5Lkbn1rGhrQ_n9PC498pZskROvaBDvi0O61n6nZOhoy3gH_Ns-g4ci8

 38. Petr Müller

  Jsem pro euro a větší sjednocení Evropy

 39. Ilona Sylwia Szlezyngier

  ...Omluvte mou upřímnost Xavere, ale tentokrát Váš nudný outfit, účes i neodpočatý výraz je výrazný ... a to jsou tu i takoví abbonenti , kteří Vám pochlebovali opak... Je Vám to za potřebí (?)

  1. Petr M

   Podívej se na sebe ty hvězdo 🤠

 40. Hanz Cash

  Strašně krásný rozhovor. Mirek je skvělý zpěvák a ty jeho texty jsou skvost! ❤️

 41. Dajdou Girasol

  Zdravím Vás a moc Vám fandím, Tipperary existuje, viz cs.wikipedia.org/wiki/Hrabstv%C3%AD_Tipperary

 42. Lubica Pechová

  Čas strávený v príjemnej spoločnosti sa nedá ničím zaplatiť...

 43. Filip Waldhans

  www.seznamzpravy.cz/clanek/odchod-vaclava-moravce-0-hodin-nory-fridrichove-ct-uz-se-chysta-na-xavera-89357?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&.seznam.cz& top :D

 44. sousek5

  Pan Xaver, jediný novinář který nikdy nelže a zdroje má vždy ověřené! Teda jen do doby, než se mu přijde na to že lže. :-D Pak je krotký jak beránek. Jen tak dál! Lživé zprávy jsou zajímavější. Příště zkus něco o tom že Babiš je mimozemšťan, to by se mi líbilo. Tvůj fanklub ti to uvěří a ti inteligentnější se alespoň pobaví. :-)

 45. George Demosthenes

  Bacha Lubošu, de po tobě šídlo spolu s nějakým ukrošem!!

  1. Jan Macek

   jako to rrrrrrrrrrrrrrrrrrrráčkující, rezatý šídlo?? ))

 46. Petr M

  Slyšel jsem, že paní Bidermanová má kapavku a všichni její hosté ji od ní prý chytili. Asi by bylo potřeba je všechny obvolat a tu informaci si normálně ověřit... To je normální, né?

  1. Petr M

   @Michal Makovec To ano, tak jsem rád, že alespoň na něčem jsme se shodli.

  2. Michal Makovec

   Petr M Já přeci nic takového nepsal. Psal jsem jen, že ta úvaha, že si hosté platí za rozhovory není zcestná právě z důvodu toho, že takové médium tu není. (Nebo jich je alespoň méně) Ať si každý vybere podle svého gusta, s tim naprosto souhlasím. Dokud moderátor či médium nelže, tak si myslím, že je naprosto věc majitele, jaký styl si zvolí.

  3. Petr M

   @Michal Makovec Vy si myslíte, že všechna média musí pracovat stejně (konfrontačně)? Není lepší, mít možnost volby? Mě třeba nevyhovuje ten konfrontační styl, který je ve všech běžných médiích, spíše mě zajímá, jaký názor má host, než co si myslí moderátor, popř. vlastník onoho média. Je dobře, že si může každý vybrat co mu vyhovuje, ne? Nelíbí se mi militantní prosazování jednoho směru práce medií, jako to dělá třeba paní Fridrychová apod.

  4. Michal Makovec

   Swiss oldo Běžná média fungují tak, že s politiky vedou rozhovor, který je konfrontační. Poté se objeví internetová televize, kde moderátor nechá o čemkoliv mluvit kohokoliv. Já bych se nedivil, kdyby si za tenhle prostor někdo platil. Stejně tak jako tak dávají dost peněz do marketingu. Já jen jiný pro jiný úhel pohledu, že to nemusí až tak absurdní. Ano, Seznam se zachoval správně, nic neměl, tato informace se nepotvrdila, tudíž nešli ven s nepodloženou zprávou a'la jedna paní povídala. Novinářka ověřovala informaci, kontaktovala zúčastněné osoby, nepotvrdilo se, nenapsala článek. Dle mého na tom není nic špatného.

  5. Swiss oldo

   @Michal Makovec prepáčte, ale už len ten nápad, že by hostia platili za to, že tam smú, je totálne idiotská. Ešte naopak by som to pochopil, že by XTV "investovala" do svojej publicity, aby si ju diváci a médiá všimli ... Seznam nemal čo vypustiť, lebo Seznam nič nemal. Takže jako fakt dobrý.

 47. marm145

  Štastné pondělí Šídlo je taky Hlidací pes

  1. Jan Macek

   tenhle rezatej pes jenom šťeká, ten nekouše... ;-)

 48. Soňa Labidi Michalcová

  Xavere fandim....i příjemný hlas :-)

 49. Karel Jelinek

  Ale existuje :-) en.wikipedia.org/wiki/Tipperary

 50. Nataša Lubojacká

  Děkuji p.Xaverovi za super hosta a příjemné povídání a vzpomínání na moje mládí.

 51. petr pesak

  Tak šlehačka musí bejt neutrální ne vanilková nebo jahodová, citron a brusinky jsou v pořádku. Sushi je skvělá bašta

  1. petr pesak

   @neejoy sola v poho, jen si hejtni, tady to s tim jídlem je ještě nic. Mě jinak hrozně se.e. Až bude tenhle člověk v radě ČT, tak budem všichni hejtovat až na půdu

  2. neejoy sola

   Nerad hejtujem ale za mna ten moderator hroza dal som mu 2 sance a potom som musel vypnut.

 52. Utar2

  Pan Xaver má pěknou košili, takové zajímavé zpestření pořadu.

 53. wnnalis cioov

  Hodně pochodový rozhovor 👏, děkuji za příjemně strávený čas.

  1. okow tina

   Trapné. Ano, šéfe! je proti tomu nepřekonatelně zábavná věc, to je realita.

 54. Vojta Hrabánek

  Ja bych rad věděl, jestli xaver opravdu pozval oana Dalibora Mlejnskeho a pani doktorku Vydrovou jen proto, že jsou to osobnosti, o kterých se mluví,neno protože zaplatili za rozhovor.

 55. Václav Pecha

  TRochu pod pokličkou 6:50 www.televizeseznam.cz/video/stastne-pondeli/odchod-vaclava-moravce-0-hodin-nory-fridrichove-ct-uz-se-chysta-na-xavera-64029901

 56. Edson Arantes

  Nemusim ho, umělě vytvořená "celebrita" v debilním pořadu Ano šéfe. Vulgární, sprostej a nakonec vždy zvítězí a všechno uvede do naprostého pořádku. Vše podle scénáře smazřejmě. U mě byl vždycky nejlepší ten malej kuchař (už si nepamatuju jméno) co měl pořad na primě. Suprovej chlápek.

  1. monika laosi

   Posloucham to prave ted v praci a mam sebou k obedu kureci s broskvi a syrem mňam vyborna vec a terc na svickovy taky miluju!

 57. David Bohem

  Balicek karet,text ktery jsem se vzdy chtel naucit.....

 58. Pepazchomutova

  Mám kamaráda, který jako policista zastřelil taxikáře, který přepadal pumpy a říkal, že kdyby věděl co bude následovat, tak by ho nechal běžet.

 59. Stana Sochorova

  Balíček karet to je bomba, kdysi jsem to uměla nazpaměť dnes už bych to asi nedala. Děkuji

 60. masterclasss

  32:20 Moje oblibená od Perryho Coma.... Killing Me Softly _cssel.info/video/video/xW2eaZrWmauErGs.html

 61. masterclasss

  32:02 Pan Mirek Černý má na vyprávění hezčí a mocnější hlas než Johnny Cash... bez jakékoliv hrané nabubřelost, jak to "někdy" v Americké kultuře bývá :) Vždycky když nakonec řekne... a spodek pane..... Spodek... to je ďábel!!! tak i mě jako nevěřícímu jde většinou mráz po zádech.

 62. Emil Ackermann

  Stream s panem Černým zajímavý a krásný. Nicméně začínám mít dojem, že se z tohoto kanálu začíná stávat továrna na peníze. Zaplať a uvidíš, nezaplatíš a neuvidíš. Komerce se vším všudy. Škoda, je mi z toho smutno.

  1. pemailv

   90 Kč jsi dal bance za to, že jsi zdržoval zaměstnance na pobočce :-)

  2. Emil Ackermann

   @Vasja Vasja Že je Xavera práce dobrá, s tím lze jenom souhlasit. Ale tím zamčeným chatem ve mně bouchli saze. Ale už jsem zase v klidu. I když stín pochybností nad vývojem fóra přetrvává. A také nepatřím mezi lidi nepřející. Naopak, přeji všem jenom to dobré.

  3. Vasja Vasja

   @Emil Ackermann No jo....Já mu někdy v listopadu dal pokladnou Fio 1000 + 90 za vklad v hotovosti (nechtěl jsem být černý pasažer) a za "čau" v chatu si ještě mám připlatit.....trochu mne to teda naštvalo, ale už to je za mnou. Xaver odvádí dobrou práci a tak ať mu to dá i nějakou Kačku. :-)

  4. Jarda radiosiesta

   @16corpse Může se stát, že to řadu lidí začne odrazovat. Aby se z toho stal jen nějaký VIP klub, to už je něco fakt špatně.

  5. Jarda radiosiesta

   Mám podobný názor. Včera ten zamčený chat, to bylo odrazující.

 63. Tomáš Látal

  Máš Zdendo tohle zapotřebí?!

  1. wnnalis cioov

   Zdendo v USA je kvalita hovězího daleko horší, než v ČR...zde je jedno z nejlepších vůbec, chce mít trochu přehled, když už jsi kuchař

 64. Evelyn S.

  Tipperary...Irsko...www.rootsireland.ie/tipperary-north/brief-history-of-county-tipperary/

 65. pavel novak

  jo Pavel Dobeš , parádní texty , myslel si že je svoboda, tak nazpíval písničku Bagdád ... o USa genocidních vrazích , a přestali ho hrát v rádiích stejně jako Krylovy písně o současném zločineckém systému zla písnička Demokracie,

  1. George Demosthenes

   Hloupě jsme vyměnili Kryla za Havla. Raději jsme měli zavírat vrátka...

 66. Ladislav Trojan

  Hezké, akorát ten konec byl jakýsi useknutý :-)

 67. Adepth

  "Opravdu někomu chutná sushi? Uplácaná rejže?" Je vidět že pan Xaver nikdy asi kvalitní sushi neměl a moc o něm neví jinak by nikdy nevypustil takovou hloupost z pusy...a celkově tenhle rozhovor z jeho strany nebyl uplně nejlepší...

  1. bilinas mini

   Posloucham to prave ted v praci a mam sebou k obedu kureci s broskvi a syrem mňam vyborna vec a terc na svickovy taky miluju!

 68. Filip Oščádal

  strašnej zvuk

  1. mikea hiooi

   Xaver je gastronomický primitiv, a ještě se tím chlubí.

 69. ToMaS

  Jeden z nejlepších dílů, palec hore.

  1. mikea hiooi

   super rozhovor, ale maso s broskví je super, když je dobře připravené, v tom se neshodneme :D

 70. Radek Reisinger

  hmmm, tak tohle jsem nedokoukal do konce , Pohlreich jednička ale Xaver jen potvrdil co si o něm myslím, že je to totální blb

 71. Josef Gabriš

  Jak toho Xavera moc nemusím, za tenhle rozhovor mu děkuju.. Laco je prostě frajer..

 72. JaJsem TO

  Dnesek je dalsim dukazem... 15 stupnu v unoru......ze lidstvo ..hlavne na tomto kontinente se dostane do hruznych katastrof...diky otepleni co prinese smrtici nedostatek vody...pozary co spali vetsinu uzemi a lidi budou v horsi dobe..nez byl stredovek...a homo sapiens domestikus v tu samou chvili kdy se deje tento jev...se dojimaji u displeju.

  1. aola wili

   Včera večer jsem to neměla šanci stihnout se dívat tak to koukám až dnes je to fakt úžasný napříč celým světem pane Xaver díky za takové hosty 👍

 73. Radovan Wicha

  Host skvely, Vesely jako vzdy podbizivy a zrovna on rozhovor o zradle? Ironie.

 74. Martin Pramuk

  Nerad hejtujem ale za mna ten moderator hroza dal som mu 2 sance a potom som musel vypnut.

 75. Tim Klaasman

  Tvl dej si taky mikrofon

  1. aola wili

   Zdendo v USA je kvalita hovězího daleko horší, než v ČR...zde je jedno z nejlepších vůbec, chce mít trochu přehled, když už jsi kuchař

 76. Marian Slovakia

  Okamura je bullshiter. Nie je umenie hovoriť veľa ale k veci. Na otázku A odpovie B pridá C, D, E, keď sa ho niekto snaží zastaviť tak ešte pridá F. Božská trpezlivosť Xaviera, ja by som tej Okamure zalepil ústa

 77. zago

  Blázníte, Novoný??? Jaké nablblé učitelky, vždyt o tom nic nevíte!!! Co kdyby někdo rozbil držku vašemu kámošovi?

 78. Georghes1

  Dříve byla mnohem lepší kvalita zvuku. Není pořádně slyšet a když si to zesílíte , tak to chraptí a to dost.

 79. Jana Kuntosova

  Hodně pochodový rozhovor 👏, děkuji za příjemně strávený čas.

 80. xlukánx

  bude to ve formě podcastu?

  1. bilishu aliss

   bomba intro

 81. Adam Švec

  Xavere, nikdy jsem Vás nemusel, nevím proč, možná proto, že jsem o Vás neslyšel .. moje blbost, Děkuji za to ským a jak děláte rozhovory, jsem nadšen, těším se na další, je to unikátní a úžasné :) dekuji :)

 82. mrX

  Kde je Sousedka a Jindřišek??

  1. Swiss oldo

   na horách s Monrábou ...

 83. Pavla Strhanova

  Nedávno jsem cestovala z Ostravy do Mannheimu. Vlak Opavan, nebo tak nějak, ráno 6,23 z Ostravy-Svinova, nabral zpoždění a autobus z Prahy do Mannheimu byl pryč. Takže jsem se potloukala asi čtyři hodiny po hl. nádraží. A navštívila jsem tam knihkupectví LUXOR. Tam se mi hodně líbilo, ale Ondřeje Hejmu neměli. A koupila jsem si hodně knížek, hodně dobrý obchod.

 84. Pavla Strhanova

  Ombudsman je zbytečný. Ale dokud nebude zrušen, je velmi dobré, že vyhrál pan Křeček. Je to takové malilinké vítězství. Proti panu Křečkovi už jeden drží hladovku, pro mne za mne, ať natáhne brka. Další protestanti se chystají v jeho úřadu, také mohou zmizet. A pan Křeček tam udělá trochu pořádek. Určitě ano. Nebojí se.

 85. Alexandra Schneider

  Xavere opravdu Vas mrzi,ze jste dal cenu za citron na ucet XTV a ne svuj ? To jsem s prominutim zirala...,jak moc jste toho litoval...A druhe zklamani z Vas byla omluva Zdise...Tak nejak mam divny pocit...ze zacinate ztracet svou tvar a nebo jsem Vas spatne odhadla.

  1. Alexandra Schneider

   @Ragnar Lodbrók A o tom to je...Kvuli funkci....😊

  2. Ragnar Lodbrók

   @Alexandra Schneider V pořádku. S tou omluvou také nesouhlasím, ale chápu proč to dělá. Jestli chce pozici radního, nemůže si dovolit být vyprovokován.

  3. Alexandra Schneider

   @Ragnar Lodbrók Asi se neshodnem.Litoval,ze tu aukci nedal za sebe a na svuj ucet...Dale mi vadi, ze po tom co rekl na streamu o Zdise,se ji omluvil...😊

  4. Ragnar Lodbrók

   @Alexandra Schneider Já bych to připodobnil, kdybyste našla na cestě stovku a pak ji zase ztratila. Může to naštvat, ale stejně to nebyly vaše peníze, takže jste o nic nepřišla.

  5. Alexandra Schneider

   @Ragnar Lodbrók Myslite?Pripadala mi opravdova😁

 86. Alexandra Schneider

  Nejak nechápu Xavere toto Vase povidani,kdyz vzapeti jste se Zdise omluvil,jak jste sam prohlasil. Začínáte trochu ztrácet tvář....

 87. Vzpupna Fena

  Drahy X lament: nevhodne zvolena barva obleceni - nejsem stylista - ale ted se na to video divam a... vypadate jako loutka. Velke ruce, hlava... male telo... nejak se nemuzu soustredit na obsah kdyz forma je trochu legracni:)

 88. Lukáš Gergela

  Dobrý večer Xavere, děkuji Vám tuze za Vaše v dnešní době v mediích ne často provozované příjemné povídání či rozhovory (zrovna jsem si vzpomněl na pana Horníčka, dejž mu pánbů věčnou slávu). Píši Vám, ale hlavně typ na tuze zajímavý film, pokud jste jej ještě neviděl, tak věřte, že určitě stojí zato. Jedná se o film "Byl jsem při tom" s fenomenálním Petrem Sellersem v hlavní roli. Tož tak. *eL

 89. Ladislav Trojan

  Furt lepší Křeček než Šabatová!

 90. zdenislav kadeřábek

  Zdenda je bůh a já ho asi miluju :D

 91. Garfield Kocůr

  Výborný rozhovor, po zbytek tohoto roku se budu učit vařit a samozřejmě si pořídím novou postel 👍

  1. bilishu aliss

   I like 1. The longer one is better

 92. Vladimir Vojaček

  Chci se zeptat jak to je možné že vysílají Vaše streamy vysílají na Seznamu

  1. Holister

   Asi je tam prodává? Money, money, money...!!

 93. Dadalo Fufu

  Zapis z vyslechu na bonzblogTV Sorosatko Drtinka: " prysnejte se Fuciku! niic se fam nestane..."

 94. Apophis

  na aukru dříve bylo,že když vypadne ten první,tak zboží si bere ten co byl druhý v dražbě,jestli tam tedy ještě někdo je :-) člověk,který opakovaně zboží nezaplatí,dostane ban.

 95. Rasam3

  Ještě dodávám, viděl asi úvodních 10 min nového Super pořadu s Pohlreichem na TV Prima, dál už to nešlo potom celá záležitost přestala dávat smysl, krátce, nepovedlo se. Trapné. Ano, šéfe! je proti tomu nepřekonatelně zábavná věc, to je realita.

 96. David Hojny

  Skoly, ktere mame dnes neboli ,,pruske kadetky" jsou podle pan Klause vhodne pro 99,5% ? Taky pekny nesmysl. Jedina spravna moznost je nechat kazdeho at si vybere, ktery model skoly mu bude vyhovovat.

 97. Miroslav Zita

  Více takových " novinářek" Bidermanových a více takových cen, jako je nějaký citrón od ČT. Tam alespoň si může člověk udělat obrázek, co to je za tragický spolek, uvědomelých svazáků a svazaček. Výsledkem,.. je poté jejich viditelná trapnopodívaná.

 98. Brebta Brebtovič

  Poradí mi někdo, moc hezky prosím, kde na iTunes/AppleTV nebo prostě kde najít Svatý rok? Snažil jsem se ho půjčit si/koupit přes tyto služby a bohužel nemohu nalézt ☹️

  1. Alexandra Schneider

   Najdete ho na www.ulozto.cz

  2. Brebta Brebtovič

   @Jaroslav Růžička A to jsem si to chtěl rád koupit... Ale když to nejde jinak... Díky moc!

  3. Jaroslav Růžička

   Brebta Brebtovič webshare