Politicky nekorektní, umělecky neobjektivní, genderově nevyvážený... ale s prstem na tepu doby... Názory a postoje na tomto kanále nesouvisí s médii, se kterými moderátoři spolupracují - Český rozhlas, INFO.CZ a XTV.

 • 100
 • 10

Komentáře

 1. Starý známý

  Holec jako vždycky skvělý.👏

 2. Ad Ei

  Citrón a citrusy vůbec pomáhají proti pálení žáhy. Asi Vaši kritici si chtějí na Vás žáhu zchladit.🤔🧐😵

 3. Zdenek Sedlak

  Zdravím

 4. zdeněk neumann i.m.

  Jiří Paroubek - "Fráňa Šrámek české politiky". Pane Holče, sleduji Vás každou středu a vždy mi neskutečně zvednete náladu😉!

 5. Veronika Mrázová

  Tak pane Xavere, poprvé za velmi dlouhou dobu si dovolím nesouhlasit. Vy, takový chytrý a uznalý člověk, řeknete o Čtvrté hvězdě, že to je hrůza hrůz? Dejte tomu seriálu ještě šanci, to je nedoceněný český klenot, pravda, trochu underground, ale výbornej!!

 6. Ivana Havlova

  Děkuji, jste super :D a kokolorus 19 (prej se nesmí jmenovat aby se nepřivolal) přichází a odchází, podle toho jak se vyvíjí situace v US, už si toho všímám delší dobu

 7. Karel Nemec

  Smaragd je o level výše než federspieler a od Pichler "U" (Unedlich) to je Gruener Veltiner nebe

 8. Filthy Frank

  ​Buzková je zatraceně sexy!

  1. dall

   SEK je Svedska koruna

 9. Michael Seidl

  Xavere , ano je to pravda , díky M

 10. R R

  covid je stupeň 5, a neznám nikoho kdo by si myslel že covid odejde a už nebude. Proč si to Xaver myslí? Stát který napíše zákony ve stylu "zdraví je na prvním místě" by byl suverénně nejtotalitnější zemí světa, a Xaver by rád v takové zemi žil, proto je to takovej posranej zavírač.

 11. Kamila Petraskova

  😂skvělé

 12. Conan Green

  Asi ze mė mluví to Neuburský, ale dneska jste mě fakt pobavil, Xavere. Madam Lipovské vyřiďte, že tu má fanouška, ta holka mě zničí.

 13. Pavel Křiváček

  Gratuluji k obhajobě 👍

 14. Karel Benák

  S tím FITESem by člověk řekl, že když je tam pan Veselý loni tak elegantně ztrapnil, že pan Myšička čuměl jak vyoraná myš a ti porotci také, tak si s tím dají pokoj. Ne, ty krysy si evidentně pokoj nedají a střelí se do nohy opět a znova. Jsou to naprosto zbyteční kašpaři, kteří nejsou vůbec objektivní. Proč by kousali do ruky, která je živí že? Kapři si vlastní rybník nevypustí.

 15. Tomáš Ondra

  heslo Sarapatka vzdy ceka,az jeho nepritel opusti radu a hned ho zacne pomlouvat a ocernovat.

 16. Petr Novak

  Je to prostě velký poštěvák:D

 17. Eliška Jíchová

  Kecy kecy samé kecy a na ucet přiletí Xaverovi 30 litru

  1. Marty

   Kdo ti brání to zkusit, krasavice?

  2. Eliška Jíchová

   Jardo díky za hlas

  3. Jaroslav Brümmer

   A? Jestli závidíš, tak kandiduj taky, tenhle rok se bude, jestli se nemýlím, volit 6 porotců.

 18. Big Fit

  Srdíčko na skle vzadu :D

 19. banga spalmispad

  Čtvrtá hvězda je TOP

  1. Veronika Mrázová

   Přesně! Škoda, že nepochopeno :(

 20. miluše schneiderova

  Děkují za ifo p. Xavere, přejí příjemný večer ☕🥯.

 21. Nikeforos1

  Mámo, to se zase pomějem! :-D :-D :-D

 22. Marty

  Trošku Vás Xavere podezřívám, že se tam přeci jen trochu té nekorektní ironie dostalo - pozor na Noru (nebo Vlastu?)!😁

  1. pumelo1

   Sou to, doplňte si sami.....

 23. Jiri T

  Velká škoda 😭

 24. majordomus307

  SEK jsou švédské koruny.

 25. Eliška Jíchová

  Tak Xaver cestou domů říká, že dostal jen pět negativních reakci na páteční uzavřený stream a zbytek reakci bylo pozitivních...No ja nevím Xavere jestli nás trochu netahas za nos...Stačí se podívat kolik je tady nesouhlasných komentářů...Xavere radní ČT, přestávám Vám věřit:(

  1. Leona Benglová

   Tak uvidíme v pátek, jestli půjde shlédnout stream i pro členy XL hned po odvysílání veřejného. Zatím je členství XL za 29,90 Kč v platnosti po dobu 1 měsíce od zaplacení. I když bylo obratem zrušeno, během pár minut, zaháčkování na měsíc platí.

 26. Martin Nováček

  Ti opatrní nemusí nikam chodit , přece ? !

 27. Martin Nováček

  Neveřejný Chat si strčte za klobouk . Snad Vám to vydrží ? !

 28. josef suran

  je v tomhle streamu ta část, kde adam přizná že měl něco s klukem?

 29. Eliška Jíchová

  Nazdar

 30. Michal Valenta

  👍

 31. Bohumír Holický

  Toho Trumpa rozhodně pezvěte. Oba nemáte co ztratit, jen získat. Přeji mnoho štěstí a dobrých nápadů.

 32. Marek Cozl

  Tradičně dobrý stream, ale asi si budu muset zvýšit úroveň členství, protože živě to stíhám málokdy. Jenom to s Pohlreichem vidím jinak, papalášství ho nijak nectí a to, že jeho manželka byla před lety nemocná z něj nedělá nic, čemu by někdy nečelilo 5 milionů lidí v ČR. Ale zároveň je to celé blbost, pořádat na něj a jemu podobné mediální hony je nesmysl a každý v životě někdy nejsme zcela fér vůči všem.

 33. Bohumír Holický

  Toho Trumpa bych opravdu pozval. To by mohla být opravdu jízda a on by to mohl reflektovat.

 34. Askalas1 Askalas1

  Xaver klade panu režisérovi skutečně hloupé otázky... a některé jsou skutečně netaktní. Kromě toho, že Xaver ze sebe dělal směšně hloupého a strhává na sebe veškerou pozornost.

 35. vladimir krejci

  Sotva tajemník Čepelka odložil po bezvýsledném překopání zahrady krumpáč, nachází doc. Weigel v jeho násadě důmyslně maskovanou dutinu a v ní nebojácný protirakouský pamflet „Svoji pravdu nebudeme skrývat !!!

 36. Karel Janyška

  DOMÁCÍ TEST A LÉČBA COVIDU-19. BRAŇME SE SAMI !!! (Patří to všude, kde jsou lidi.) Test, přesnější, než ty co známe, rychlý, bezpečný, velmi úspěšný a zadarmo. Je spojen rovnou s vyléčením. Všechno záleží na každém z nás. Zdá-li se nám, že na nás "něco leze", všichni to známe, stačí už i malá rýma nebo naměříme-li teplotu 36,8 a výše, okamžitě všeho necháme, to je nejdůležitější, v době covidové považujeme pro jistotu všechno takové za covid-19. Pořádně se oblečeme a budeme zahřívat tělo tak dlouho, až řekne dost. Je možné, že to udělá hned, ale my pro jistotu ještě budeme chvíli pokračovat. Když je mu nesnesitelné horko je zdravé. Test je hotov a je negativní. Když bude chtít ohřívat dále, musíme mu vyhovět, aby jeho imunitní systém teplota spolehlivě aktivovovala a ten ještě málo namnoženéhop vetřelce nalezl a zlikvidoval. Trvá to tak půl hodiny až hodiny tři. Kdybychom zasáhli pozdě je to špatné, budeme muset absolvovat kolečko, které pro nás připravilo MZČR. A to je už velmi nebezpečné... Dzp.

 37. Petr Dostál

  Gratuluji k obhájení loňského zlatého citrónu (pokud to není FAKE, i když je to nyní dělené).

 38. NephiliaNephili

  Tak ty kecy ohledně cenzury atd jsou hodně fail. Tady začlo prostě jít hlavně o to lidi podojit o peníze.

  1. Petr Komínek

   @NephiliaNephili Naopak tvrdím že nic není zadarmo. Vše se něco nějak platí. ČT z konsesionářských poplatků, youtubeři z reklamy a členství, merche. Pokud Vás to zlobí, tak se na Xavera nedívejte. Já se zas nedívám na ČT :D

  2. NephiliaNephili

   @Petr Komínek To je taková oblíbená mantra, že je to zadarmo. Přitom je to napěchovaný reklamama :D Takže chceme jen více peněz. Chápu, dnešní doba... o peníze jde až na prvním místě. Ale ode mě nebude pochopitelně ani ká. Na toto nepřistupuju, to je jasný.

  3. Petr Komínek

   Zadarmo ani kuře nehrabe ;) Xaver musí mít na cigarety. Zkuste si dát členství.

 39. Nyky Nowak

  Šílená představa: do druhého kola prezidentských voleb postupují Kalousek a milka Němcová!

 40. Jaroslav Junek

  Nějak jsem nezaznamenal, co významného jste v radě ČT navrhl např. na rozíl od pí. Lipovské? Pokud vím, tak jen zvedáte ruku., Kdo je ještě kromě Pohlreicha národní stříbro, abysme věděli? A ti co nejsou mediálně známí, také pomáhali a teď slušně na vakcínu čekají jsou co? 👎

  1. Wrapper Garheim

   Nenavrhl téměř nic, kromě odstranění kamery nad urnou, kde probíhá hlasování např. při volbě předsedy Rady ČT. Jinak je pan Xaver na zasedání rady naprosto neviditelný.

 41. o p

  Stará zapšklá bába, druhotřídní herečka obkydava najradějí nebohou Baarovú i Mandlovú. Ještě si měla vzít do huby i V. Buriana.

 42. o p

  Stará zapšklá bába

 43. Michal

  Je to škoda. Rád jsem se na Vás díval, máte dobré názory a pojmenováváte věci pravými jmény a myslím, že i mlčící většina souhlasí. Bohužel ta hlasitá menšina a demokraté i demokratky jako p. Sedláčková nebo p. Nora, řvou stále více a já se nedivím, že nemáte zapotřebí tuto štvanici dále podstupovat. Přeji Vám ať se Vám daří a zdravím z Vysočiny. MŠ.

 44. Jan Schovánek

  Členství za 2500,- měsíčně? Kdo na to má?

  1. MrBinoctium

   @Xaver Live můžete prosím vysvětlit, proč jsou zakázány komentáře u "Xaver Live s hostem"? byla to zajímavá diskuze nyní mám pocit, že jde trochu o cenzuru :(

  2. Xaver Live

   mám více variant členství - od 29 do 2500 Kč, zde více informací: cssel.infojoin

 45. Alexandra

  ... mýlím se, ze už z toho, ze se divá určitý počet diváků a lajkuje jsou pro moderátora příspěvky? To vysvětlení, ať platíme za něco co bude kloudné k poslouchání a kvůli čemu jsme fanoušky je hodně divné... chápu , ze chce vydělávat, ale touto formou ??😔... upřímně už to, ze se čtou jen dotazy s Fin darem je pro mě velmi zvláštní přístup... je smutné, ze jakmile skoro každý kdo zjisti, ze ho lidé berou, ze se na nej těší tak se po čase změní ( nebo ukáže?) a začne jít o prachy... v posledním roce je to několikátá moje zkušenost...👎🏼 , no aspon budu míň hledět na CSsel a půjdu se projít ven 🌳🌳🌳

  1. Libor Heinisch

   Lépe bych to nenapsal

 46. Big Fit

  Takže další člověk co se nechal umlčet :( . Škoda toho. Tak hodně štěstí.

 47. FIGHT GYM Rychnov nad Kněžnou

  Velké zklamání pane Xavere, nebudu se uzavírat do nějaké placené skupiny jen proto abych od vás slyšel pravdu. To totiž bylo hlavním důvodem sledování Vašeho kanálu pravda veřejně. Je mi to moc líto ale končím...

 48. Michal Vlček

  Perfektní hodnocení Kalouska a situace v letech kolem finanční krize. Žádný úspěšný západní stát se z krize nikdy neproškrtal. Navíc západní ekonomiky byly a jsou založeny na všeobecně společensky akceptované monetární lži. V krizi je nejlepším řešením, pro silné a zdravé, pumpování peněz do ekonomiky a to témēř jakýmkoliv způsobem, za předpokladu, že je, byl ekonomicky rentabilní systém i před krizí. Zvláště se to týká podnikatelského sektoru a spotřeby.

 49. Václav Pecha

  No a teď se Xever mstí no, není na tom nic složitého :-)

 50. radisp49

  Jdu raději koukat na Kajínka

  1. radisp49

   @Vasja Vasja Svatá prostoto.

  2. Vasja Vasja

   Si s nim seděl na Borech, že jo.

 51. Robert Ungr

  Sedláčková,Zárubová a Dočkalová = 🐔

 52. Robert Ungr

  Když já tomu nerozumím. Tak umřel pan nebožtík,nebo pan Petřina? Strakova Akademie .? To že kradou jako straky?

 53. Robert Ungr

  Seznam je 🚽🧻

 54. Vladi Mír

  Byl jste male svetylko svobody slova ve tme predvarek ,lzi a manipulace. Nenechte to svetylko zhasnout prosim😞

 55. Michal Macháček

  Michel z Pyschel, nový starší člen pozdravuje a drží palce