Oficiální CSsel kanál Českého rozhlasu Dvojky. Tradiční stanice veřejnoprávního rozhlasu pro celou rodinu. Kromě publicistický pořadů jako jediná celoplošná stanice v ČR vysílá i pro děti. www.rozhlas.cz/dvojka/portal/

 • 30
 • 32 683 141

Komentáře

 1. Jana Štybnarova

  Na paní moderatorce mě dlouhodobě vadí její touha po pozornosti, bez ohledu na to ,že posluchači málokdy chtějí slyšet pseudofilosofické rádoby vtipné řeči. Zajímá je host,který by měl dostat hlavní prostor a moderátor by se měl umět ptát, adekvátně reagovat y hlavně dávat vše do souvislostí.

 2. Jan Cína

  Skusim diky

 3. Petra Hájková

  Báječné, krásné.... Moc děkuji 🙏

 4. Míša Beerová

  Také se přidávám ke gratulantům a srdečně přeji paní Nadě "konvalince" pevné zdraví, štěstí a lásku. Z každého jejího rozhovoru načerpám plno energie a dobré nálady. Mám ji moc ráda. 😊💗

 5. Eva Závodná

  Terezka je nějaká jiná, vyžehlená, že by těhotná?

 6. L Urzidil

  ale hercem zůstane, takže je stereotypní lhář, proto poukazujou na politiky pže jsou jako oni a nechtěj konkurenci která by je přešaškovala a shrábla za to peníze = lži, zločiny, vraždy ...

 7. brizolitek

  Překrásná holka

 8. Lenka Brezikova

  Jenovéfu mám moc ráda, ale na konci rozhovoru mi její "hele" a "prosím tě" už fakt lezlo krkem. :(

  1. L Urzidil

   no na Kostkovou se to asi hodí :D

 9. Dada P

  Já teď nereaguji na konkrétní rozhovor. Chtěla bych se nějak vyjádřit k paní Tereze Kostkové. Je mi líto, musela jsem přerušit poslech rozhovoru s ní. (Nejspíš jsem už zaujata, ale vážně jsem se X krát pokoušela..) Opravdu se pokouším zapouslachat se do podstaty sdělení, a opravdu se snažím nebýt zaujtá. Vychutnat si pouze konkrétního hosta. Paní má ty best-of hosty a já už ani nedokážu kliknout na odkaz,jen proto, že mě bude rušit její moderování. "Paní Kostková, já vám věřím, že jste empaticky sectely inteligentní člověk, ale všechno to dobré, co zřejmě v sobě máte, nějak ruší výsledek a přetavuje se to ve vašem podání přesně v pravý opak." Pokud je to skutečně vaše upřímná přirozenost, tak se velmi omlouvám. Řeklo by se, že mi nesedí váš styl. Tím by to bylo vyřešeno.Jenže jste ve veřejnoprávním rozhlase... A opravdu se nemohu i přes zvědavost k hostu přenést přes vás koment.

  1. Dada P

   @Eva Pláškovádíky za tip, ráda si poslechnu.

  2. Eva Plášková

   Taky už to vzdávám, to se fakt nedá. Je to škoda, hosté jsou zajímaví, ale prostor jim ukrajuje ukecaná moderátorka. Zkuste poslechnout Jitku Novotnou v pořadu "Stříbrný vítr". Nechává své hosty mluvit a nemá potřebu doříkávat za ně věty, natož prezentovat sama sebe.

  3. KICARK MOVIES

   Paní Dádo, zkusím Vám odpovědět příměrem. Pravdivým. Od dětství nemám ráda dalamánky. Ba přímo je nesnáším. Ten kmín tam a konzistence mouky - hrůza. A je jedno v jakém obchodě ho prodávají i jak věhlasný kuchař ho peče (nezměnil by to ani kuchař veřejnoprávní :-)). A nemůže za to ani ten chudák dalamánek, takhle prostě dalamánky chutnají a kmín i typ mouky jsou jeho nedílnou součástí. Jsou i lidé, kteří ho mají rádi moc. Někteří jedí všechno pečivo, někteří jenom dalamánky a někteří - jako já - je nemohou ani vidět. Nejím je a ani se o to nepokouším, je to zbytečné. Celé je to více něž přirozené a nikdo se nad tím jistě ani nepozastaví. A také si říkám, zda mám tomu dalamánku, při každé návštěvě pekárny říkat, jak moc ho nemám ráda. Vždyť co on s tím zmůže. Je jednou provždy dalamánek. Samozřejmě snaží se být čerstvě upečený, z dobrých a kvalitních ingrediencí, ale víc pro to - na pultě mezi ostatním pečivem - udělat nemůže. Myslím, že prostě věří, že si ho koupí někdo, kdo má rád dalamánky. A také si myslím, že kdybych mu to řekla, mohl by být smutný. Tak mu to neříkám :-). Ale Vám ano. Věřím, že svůj chutný kousek pečiva v široké nabídce poslechových pořadů také najdete. Přeji vše dobré. Tereza.

  4. Hana Stańková

   Naprosto s Vámi souhlasím. Nenapsala bych to lépe.

 10. Irena Paurova

  Omlouvám se za jméno patřilo to panu Kleplovi Bobovi

 11. Irena Paurova

  Pane Nové jste úžasný jako vždy 💓

 12. george highlights

  Příjemný rozhovor a ojedinělý hlas. Jenovéfa je vynikající herečka a její blízké setkání se mi velmi líbilo.

 13. Tomáš Žďárský

  Děkuji za příjemný rozhovor s herečkou Jenovéfou Bokovou.

 14. MEDŮZA HIDE

  Příjemný a milý rozhovor. Jenovéfa je výborná herečka, líbí se mi i její sestra jak hraje. Právě jsem si zakoupila vstupenku na film HONEY. Držím pěsti ať se daří. 🙏👏👍🤗🍀🙋‍♀️

 15. BublakVTX

  Ten pan by potreboval vojnu jako remen, mozna by to znej udelalo chlapa! Priserny, co se dnes dostane do radia ci televize!!

 16. Michael Edgar Horský

  💓

 17. Barbora Jógarka

  Pan Bernard je pro mně pohlazení na duši, vy paní Terezko taky. Děkuji za rozhovor. Reklama je krásná, dojemná.

 18. Monika Dvořáková

  Děkuji, moc fajn rozhovor 🍻

 19. 220volt-u

  federál jak cíp

 20. Robin Venglář

  S těch očí bleju

 21. MM M

  Pan Petranek je pořád aktuální... Moc chybí.

 22. pumelo1

  Jedině Česká soda, Škoda Henlein, Vizír a "Magore vrať se do hrobu"

 23. Rasam3

  kašpárek Matásek, to je realita

 24. Daniel Dorovský

  Je to vtipné, když uvážím, že titul videa je ukradený citát od Igora Stravinského :D

 25. V C

  to s tím omezováním říct nahlas jeho příjmení je trapné: Bernerd Bernerd Bernerd Bernerd Bernerd Bernerd Bernerd Bernerd Bernerd Bernerd

 26. V C

  ty náhubky mě pěkně iritují

  1. V C

   Terezka taková krásná žena a s náhubkem jak pes

 27. Hana Stańková

  Moc příjemný rozhovor s panem Troškou. Chtělo by to víc rozhovorů s Adélou Gondíkovou, je velmi přirozená a vede s hosty dialog.

 28. Hana Stańková

  Naďu Konvalinkovou mám moc ráda. Bohužel pan Cibulka neustále skáče hostům do řeči, nenechá je domluvit.Jeho slušně řečeno servilnost k hostům ,je hrozná.

 29. Tereza Vycichlova

  Děkuji, to bylo krásných 42 minut. Vše nejlepší k narozeninám, ať se divadla otevřou a hodně lásky, štěstí a věci co si přeje a září jako sluníčku i nadále☀️❤👌. Ti co přišli poblahopřát byli skvělí, mam je moc ráda a nejradši pana Töpfra. Hezký den👍

 30. Ilona Napravnikova

  Strašně mne rozčilují zenské, které po bití, násilí,....., reknou, ze ho stejně mají rády.

 31. Marie Raclavska

  Měla bych prosbu k panu Cibulkovi. Nechte prosim více mluvit své hosty, neskákejte jim do řeči a nemluvte 5x za pořad o covidových opatřeních, je to trapné. Děkuji.

 32. Marie Raclavska

  Paní Naděnce přeji k narozeninám hodně zdraví, štěstí a lásky.☀🍀💗

 33. Marga Spren

  Naděnko kéž by takových jako vy bylo víc♥️👍🍀🍀🍀🍀🍀

 34. Marie Boganova

  Vše nejlepší, jste sluníčko v duši.Dodavate moc optimismu.Moc vám děkuji. Pa

 35. Marley Fowler

  Jakožto zaměstnanec pivovaru Bernard (výroba) musím říct, že se o nás opravdu dobře finančně starají. Zůstávají prémie stejné jako před krizí a vedení se snaží udržet své lidi za stejného finančního ohodnocení. Moc děkuji. Nic méně pan Bernard žije v době před pěti lety, za jeden provaz se tam bohužel momentálně tahá velice těžko, je totiž pěkně roztrhaný. A z práce kterou jsem miloval, zůstává pouze trní! Jinak hezký rozhovor :-)

  1. V C

   jak tomu tvýmu komentářu máme rozumět

 36. Tomáš Žďárský

  Děkuji za skvělý rozhovor s naším sluníčkem a smíškem s Naďenkou Konvalinkovou . Přeji ji vše nej k narozeninám , hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka .

 37. Hana Čadová

  Děkuji, úžasné a poklidné.

 38. Kajda Ned

  🌹🍀 🤝🤗

 39. Beatrice Bee

  Ivanka je super, krásné setkání

 40. Pavel Zbyněk

  😀💖

 41. M M

  Nadenku zboznuju❣️ Vsechno nejlepsi ❤️😘

 42. Michaela Akka

  Děkuju, nádherná ženská🤗🍀❤️

 43. Zdenka Kvacekova

  Moc krásny láskyplný rozhovor ,...Dekujem za príjemne strávený čas ,a prajem Vám moderátorke Terezke + hostovi Katce hodne zdravička + slnko v duši ,.!!

 44. MEDŮZA HIDE

  Věčné sluníčko paní Naděnka. Přeji jí hodně štěstí, hlavně zdraví, lásku, ať se vše daří a zůstává stále optimistická.🙏👏👍👌🌼🍀🤗🙋‍♀️

 45. Jana Zakova

  Nádherný požitek se stále nádhernou a stále humornou Naďou. Gratuluji a přeji to nejlepší.Vaše mladost je záviditelná.✌️♥️🍀🌷🌷🌷🌷🌷🌷,🙋🇪🇸

 46. Rado Radevicz

  Až ta covid trapárna skončí, všechno pojede dál, indiánskej mindset se bohužel neprosadí i když by byl fajn. Základy jsou pořád stejný, komerce, politika, vojáci, je mi líto, ale žádné předpoklady ke změně. Jediná cesta je změnit přístup sám k sobě, začít ignorovat politiku, media, potom se věci změní.

 47. NOname Common Sense

  Kde se asi svoboda devadesátek vytratila než vstupem do antidemokratické EU. Smršti zákonů, nadřazených těm našim, a všem národním, nelze dlouho vzdorovat. Fandím panu Bernardovi už dávno, a vážím si ho.

 48. And Ch

  Velmi pěkný a na poslech příjemný rozhovor. ☺️

 49. Anna Zmolikova

  Velmi milý rozhovor s příjemným člověkem. Děkuji

 50. mangoSKS

  Proč si tu roušku vzal až později?

 51. Jitka Rehbergerova

  Rozumný chlap, který má smysl pro humor. A myslím, že pro takového člověka je radost pracovat. Má 💓

 52. Eva Wildenauer Krejcova

  Co dodat? Úžasný rozhovor dvou úžasných lidí. Děkuji! :-))

 53. martina seifertova

  Pan Štěpánek se tam trošku rozohnil ohledně toho, že by se snad hercům nějak křivdilo, že by byli ustrkováni, podceňováni .... ale že "jako" se nikdy nevzdají, vždy povstanou, nedají se ..... a budou zase hrát .... Nu, je to hezké .... ale není to, věru, potřeba. Herec je řemeslník jako každý jiný, jako každý, kdo nabízí nějaký svůj produkt. A hercův produkt je produkt zbytný. Tedy platí obecná zásada - mám-li zbytný produkt, nechť se raduji, že ho lidé občas koupí. Ale nesmím, nemohu, očekávat, tím méně vyžadovat, aby si ho kupovali neustále, vždy, pravidelně, kdykoliv. Hraní rolí je rozmar, koukání se na to též. Jde o zábavu. Někdy jest na zábavu čas, někdy nikoliv. A zrovna pan Štěpánek celoživotně stvárňoval především role plytké, směšné, bezvýznamné, v dílech, hrách, seriálech plytkých a bezvýznamných. Docela dobře se lze bez něj a jeho rolí obejít. A to platí o většině herců, rolí, her, filmů.

 54. Zdenek Schubert

  Dekujeme pane Havel.. Nejlepsi pro nas narod je ze jste tam, kde jste.

 55. MrsDashenka21

  Dobry den,zajimalo by mě proč když se někde u vás objeví host,tak je vždy i u Krause,nebo Dědka... říkám si, že možná dojel do Prahy a tak to chce vždy sfouknout jedním vrzem 😂🤦🤦 i tak děkuji,bylo to milé 😉

 56. Marcela Škopková

  Děkuji za rozhovor a za pivo, za sváteční ležák, který je pro mě nejlepší, ať se vám daří, už se těším na točené, a jsem od Plzně a jste fakt lepší než Plzeňský prazdroj, už není co býval, děkuji.

 57. MrWorewolf

  Tvl tohle je stejná nuda stejně jako kázání pana faráře :D

 58. Roman Kocur

  Pohodový rozhovor skvělé veden 😃

 59. Kanda Kinder

  To bylo tak milé!!! Děkuji oběma ♥️

 60. Magda V.

  Skvělý rozhovor. Děkuji. Také si myslím, že nic není náhoda, jak řekl pan Bernard.

 61. Anna Melisova

  RAFINOVANY

 62. Ivetin svět vůní

  Krásný a velmi inspirativní rozhovor, takové pohlazení po duši. Děkuji za něj.

  1. Plzeňský Patriot

   Já mám píchlou duši tak děkuji za pohlazení po prdeli, přestože jsem rozhovor neposlouchal. Nemám čas, musím makat dívkám na vnady.❤️ :-)

 63. Jan Hradilek

  Terezko jste skvělá a pan Bernard úžasný bojovník krásný rozhovor

 64. Richard Rich

  Super rozhovor - Pan Bernard je skvely a Terezka sa pyta dobre otazky. Ale k tym 90 rokom - To bola doba kedy sa " rozpustila " zoologicka zahrada v socialictickom vlastnictve " a nikto nevedel ako sa k tym " zvieratkam " spravat podla zakona ...a dnes je prave ta doba kedy sa to relativne posudit ...

 65. drsnypejsek

  Dvě pravé dámy. Děkuji, odnesl jsem si z rozhovoru hodně.

 66. Robert Matous

  Borec, sympaťák, chlap, který šel s kůží na trh, nebojí se odpovědnosti, je velmi upřímný, jeho přednáška na VŠ je legendární... jeho názory mi velmi konvenují. Leckdo se mu snaží uškodit.. paradoxní je, že jsou často placeni z našich peněz a zůstávají v anonymitě instituce. Ještě ta poznámka o veřejné kritice přece nesedí.. jeho nekritizovala veřejnost, ale pár figur co si osvojili právo dehonestovat a označovat lidi dle svých kritérií a bez jakékoli vlastní odpovědnosti za toto počínání.

  1. jitkaferstova

   Pan Bernard je skvělý člověk. Nezapomenu na jeho pivo pro Krajanský festival v Praze. Díky.

  2. Ivana Bartunkova

   Sdiliim vas nazor.

 67. El Dží

  Toje bida, nevidet do obliceje lidem ktere mame radi. Hezka degradace dustojnosti, pod rouskouu vseobecneho bezpeci. Ztrata patere napric spolecnosti. Cha-cha, hi-hi.

 68. Žiaden Boh okrem Alaha Muhammad Alláhov posol

  Dobrý deň, vo vnútri odkazu sú islamské knihy o tom, čo moslimovia veria v Ježiša Krista a jeho matku, mier s nimi a Svätý Koránislamhouse.com/en/

 69. Žiaden Boh okrem Alaha Muhammad Alláhov posol

  Dobrý deň, vo vnútri odkazu sú islamské knihy o tom, čo moslimovia veria v Ježiša Krista a jeho matku, mier s nimi a Svätý Koránislamhouse.com/en/

 70. Jarmila Kadlckova

  Děkuji za krásný rozhovor

 71. Marjánka Marjánová

  Mám ráda Aleše Cibulku, sympaťák, srandista, ale v rozhovorech je jak kulomet, moc rychle střílí, člověk to ani nestihne pobrat a opravdu prostoru hostovi moc nedává. Nevím, jestli se někdy na svůj rozhovor podívá, aby zjistil, že ho je přes příliž. Kdyby zpomalil a nechal hosta povídat, nebo alespoň odpovědět. V téhle rychlosti se ani host neotevře, protože ví, že to nemá smysl, že bude převálcovanej moderátorem, škoda, Aleše mám jinak moc ráda.

 72. Iva Hodáňová

  On je proste uzasny!!! Diky moc!!! 💘

 73. L Urzidil

  jen jestli budou rádi i diváci, no jestli jsou stejný feťáci ...

 74. Iva Nová

  ❤️

 75. Vera Zakova

  Proč jse pořád chvali

 76. Alena Márová

  Krásný rozhovor švestkové pivo Bernard je nejvíc🤗👍

 77. Iva zamiokula

  Příjemný rozhovor jako vždy!A pan Bernard je mi odjakživa sympatický!a mimochodem má dobrý hlas,mohl by zkusit načíst audioknihu 😃😃😃Přeji mu vše dobré,a ať teď už je pořád zdráv!

 78. Rostislav Kunz

  Věra Martinová má hodně krásných písniček, ale štve mě s tím jejím nevydaným anglickým albem.

 79. Judita Kachlová

  Helenu Vondráčkovou jsem měla moc ráda a hlavně jsem obdivovala její krásu, šarm a obrovský talent. Výborně zpívá, tančí, umí i hrát . Klobouk dolů. Její duety s Jiřím Kornem, taneční čísla, to byla prostě paráda. Ale od svatby s panem ...(to není urážka, zapomněla jsem, jak se jmenuje) se chová hrozně a nemůžu ji vystát. Vlastně ne, přestala mě zajímat. Přesto nijak nezpochybňuji, že byla výborná. Teď už má svůj věk, takže je přirozené, že to není ono.

 80. Iva Belska

  Bohužel, nemohu se dívat na rozhovor v respirátorech, zvedá se mi žaludek, škoda...

  1. jana petružálková

   @Soňa Záhorkováv respirátorech chybí kyslík všem

  2. Soňa Záhorková

   Ani se Vám nedivím, pan Bernard v tom respirátoru sotva dýchá. Je vidět, že mu chybí mu kyslík.

  3. Rezy Štroch-Kostroun

   @jana petružálková Ráda se nechám poučit :)

  4. jana petružálková

   @Rezy Štroch-Kostroun ano, mě je to funění při rozhovorech taky nepříjemné a ruší mi poslech. I když to není k tématu: mě ve vašem komentáři ruší gramatická hrubá chyba. Prosvištěte si předložky ve spojení s 2. a 7. pádem.

  5. Rezy Štroch-Kostroun

   Někteří hosté hovoří s jiné místnosti přes počítač...Asi by bylo lepší to dělat u všech, protože to funění přes respirátor je hrozné :(