Prostor pro videa Českého rozhlasu Radiožurnál a jeho redaktorů, kteří je připravují jako doplněk svých reportáží. Více informací najdete na webu Radiožurnálu www.radiozurnal.cz.

 • 30
 • 30 567 055

Komentáře

 1. Alice

  Michal je odborník na svém místě! :)

 2. Jirka Tobola

  Na začátek bude stačit když Rusko přestane dodávat titan Amíkům a EU. Hlavně Amíky by to bolelo. Pak by mohli přestat dopravovat Američany a Evropany do kosmu a rázem by byl problém Ukrajina a Navalnyj vyřešen. Prostě by to byla minulost. 💁‍♂️

 3. Daniel Dőpke

  Děti ne!!

 4. Ján Medo

  Majster svojho remesla.Hlboká poklona,pane!

 5. Iva Nová

  ❤️

 6. josef Salava

  Mě se opravdu stalo že před revolucí jsme našli v vlese zabalený nějaké vojenské věci a doma n advorku s eto robalilo,vše možné až s eukázal granát ostrý,ketrý jsme hazelo z tanků.Zavolal jesm policiji a držim ho v ruce marně vysvětliji že je zajištěn páskou a závlačka je bez poškození, oni to nesli n anějaké desce a strašně se báli,asi nebyli na vojně.

 7. Jan ŽATECKÝ

  On je profík

 8. Tomáš Žďárský

  Děkuji za zajímavý rozhovor s p . Michalem Zábrodským.

 9. Anna Krejčová

  Velmi dobře vysvětleno....

 10. Jára V.

  Chytrý člověk. Nedokázala bych takhle odpouštět. Otce by mi líto nebylo.

 11. dd dd

  neboli, sice to děláme my sami, ale musíme počkat, až to udělá někdo jiný, sice jsou tu experimentální vakcíny ze západu, ale ty z východu nejsou jako experiment povolený... a lidi jsou blbý a my je musíme chránit.... víte co, vynechte mě z toho, já o vaši ochranu nestojím...

 12. Tomino

  Výborný rozhovor. Dříve většina fandů hokeje fandila Jardovi Jágrovi. Já mu samozřejmě fandil taky. Srdce ale patřilo Patrikovi a jeho New Jersey Devils. A spolupráce s Petrem Sýkorou to bylo něco. To byly krásný hokejový časy.

 13. Jitka Tomková

  Nejzajímavější informace o panu Bartoníčkovi, nynějšímu šéfovi PPF, je, že je snowboardista.... Mlynář je mistr světa, mluví, mluví, mluví a... neříká nic.

 14. petr m

  přiznám se, že (dle mého názoru) je nejlepší hokejsta světa Mario Lemiux...a nejlepší český hokejsta Patrik Eliáš...nechci tím nic brát duu Gretzky/Jágr, ale mám to tak :)

 15. Miky 36

  Kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkokkkkkkkmmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk mi

 16. Tim Von Veh

  Disenchantment

 17. Jan Lang

  Pekny rozhovor.

 18. Jocasse

  Díky za rozhovor. Radkovi velký obdiv za všechno co dělá!

 19. yorgTube

  Dáma, která se na fotkách hezky usmívá, v odpovědích na otázky vysloví hodně slov, ale v podstatě jimi nic nesdělí. Ideální vlastnost pro politika. Zde ztráta času. Edit: Je to už třetí rozhovor s ní a čekal jsem, že tentokrát to bude "o něčem". Nebylo.

  1. JustFor YouTube

   @yorgTube Panečku, tak to musíte mít rozhled. Divím se, že nepracujete po jejím boku v SUKL, nebo snad ano?

  2. yorgTube

   @JustFor CSsel Budete se divit, připustil. Právě a jen z tohoto důvodu jsem si pustil rozhovor s ní i zde. A kupodivu mě o tom nepřesvědčila.

  3. JustFor YouTube

   @Sona Cesnekova Ano to vidím, že urážet umí každý. PS Zaběhat si budu moct až odpoledne, ale děkuji

  4. Sona Cesnekova

   @JustFor CSsel zdravim vas. Penize versus pravda. Urazet umi kazdy. Jdete si radsi zabehat🙂

  5. Sona Cesnekova

   Zbytecna urednicka pozice ktera si haji sve kreslo tim ze nic nepovi a souhlasi vzdy s tim co povi evropska instituce.

 20. Giorgio Corleone

  Tyhlety otazky p. Kroce, na vztahy podrizene k sefovi jsou asi tak vtipne, jako kdyby se to nekdo verejne zeptal jeho. To je tak, kdyz si nekdo chce hrat na "kritickeho" novinare...ci chce aspon zaplnit minuty.

 21. Me2d

  Teda díky za obraz. Vidět odbouranou Lucii dusící se smíchem se v rádiu nepoštěstí. 🤣

 22. Petr Kosvanec

  Boží mlýny. Si mohlo pomyslet 140 000 - 200 000 poškozených Čechů. Poškozených je nepřesné slovo.

 23. Zdenek Bart

  Kdyby každej cigán byl v pohodě jako Radek, bylo by to fajn. Respekt chlape.

 24. Jiří Červenka

  Velkej respekt. Díky za upřímnost.

 25. Anna Hubackova

  Děkuji za tohoto hosta. Radek je úžasný člověk. 💕🙏🍀🤞🍀👍🍀

 26. Jiri Son

  Zdarec,vynikajici rozhovor s bezve nasim hudebnikem a nasi jednou z nejlepsich moderatorek,potkal se nejlepsi hudebnik ceska ve svetovem meritku a nase senzecni lucie....

 27. Erien Nemanova

  nechutný..

  1. Jana Uhlířová

   Erien máte pravdu a ta se nedá vymazat 💕👍🌹

  2. Anna Hubackova

   @Marie Badalová 💕👍🌹

  3. Marie Badalová

   Co máte na mysli nechutný? Je nechutný domácí násilí, to máte pravdu. Je od Radka obdivuhodné, že o tomto dokáže mluvit a dává odvahu druhým, kteří mají podobné zážitky nebo problémy a neví si s tím rady. Kéž by toto nebylo potřeba řešit. Klobouk dolů za tuto knihu a tento rozhovor.

 28. Slavomir Husak

  Dobr ý den,skvělý rozhovor👍Mohu se zeptat,nevíte prosím někdo,co má p.Výborná za ten malý,kapesní počítač?Děkuji za odpověď.

 29. Kuff CZ

  Tyhle lidi za zenitem, by se měli někde, raději rekreovat....

 30. Mort 666

  A už je mistryní světa i mezi dospělými. Stále stejný sluníčko. Studovat dva obory na vysoké škole a zvládat biatlon na takové úrovni je neuvěřitelné. Klobouk dolů, Makula je bohyně.

 31. Jaroslav Jaroslav

  Snobské kydy...

 32. Jana Uhlířová

  Padevět není historik, je to ubohý knihomol, který se prodral do vedení nakladatelství Academie aby škodil českému národu. A tohle si zvou do veřejnoprávní instituce, jako je Český rozhlas, na který musíme měsíčně posílat výpalné, abychom poslouchali potom podvodníka vydávajícího se za historika.

 33. Jana Uhlířová

  Tabu 90.let bylo také psát celou pravdu o V. Havlovi, proč se ty vytunelované fabriky najednou zavíraly a proč vládní politici před tím zavírali oči....

 34. Radek Bouška

  Afektovaně zvědavá Výborná. Tatínek koupí koně za čtvrt mld. a to by mělo býti zajímavé???

 35. Emil Beňo

  Čistá duša, krásna múdra vyrovnana.

 36. Milada Kramlova

  Měla kliku,že otec měl prostředky na to,aby mohla tento (sport)? provozovat. Má neteř miluje koně,ale bohužel prostředky chovat je, na to nemá. V tom je ta nespravedlnost. I když proti slečně nic nemám....

 37. opzz xsin

  pouštěla vaši scénku, že je to divný a pak si zvykl a začal se chlámat taky. Asi to chce čas. :-))

 38. Jiří alias : Ed Peo Gers

  Ten duet z Miro Žbirkou je naprosto nádherný. Tato Rachel Skleničkova je perfektní. Podobné lidi mám velmi rád a to nejen pro to že mají absolutní sluch. Jednou jsem zažil v Dějově domě krásnou věc, když mi řekla téměř nevidoma dívka, že mám krásně barevnou bundu. Ona totiž cítila zvláštní vibrace, ale neviděla barvu. Úžasné na tom bylo že měla skutečně pravdu.

 39. Jan Klimcuk

  A zatímco top pět hokejových zemí světa pořádá mejdan v Orient Expressu, český hokej čeká na peroně nádraží, ve kterém tento vlak nestaví... Díky panu Eliášovi za skvělou reprezentaci. Parádní rozlučka v New Jersey a nesmíme zapomenout, že Brodeur je brankář, Daneyko, Stevens a Niedermayer jsou obránci, takže PE je první útočník v historii Devils "visící" pod stropem Prudential Center. To, co naše hokejisty odlišovalo od zbytku světa, bylo právě to hokejové myšlení.

 40. Hard Carboon

  ako ziskala ten advokatsky titul????

 41. Robert Mikulka

  Méně bývá mnohdy více. Je lepší poslechnout 30 minut zajímavého povídání než 2 hodiny plácání páté přes deváté.

 42. Martin Triska

  Bývalý premiérJan Stráský přiznal v HN úmyslné rozkradení státního majetku . HN: Skoro dvacet let se diskutuje o průběhu české privatizace. Skutečně se nešlo vyhnout krádežím, které ji provázely, nebo je alespoň omezit? Chtěli jsme privatizovat. A jistě může být debata, jestli to mělo trvat pět nebo padesát let. Ale všichni dohromady jsme neměli na svých účtech ani jedno procento toho majetku. Takže jsme mohli zpomalit a čekat, až nějakým způsobem zbohatneme, nebo to nějak urychlit. To byl princip kuponové privatizace. Každý dal tisícovku, dohromady jsme dali asi pět miliard a za to jsme privatizovali asi stokrát víc. A pokud jde o to kradení, jak říkáte: ano, jedna cesta, jak nechat lidi zbohatnout, je nechat je krást. A cesty, jak lidi nechat zbohatnout, jsme hledali. HN: Takže to byl záměr? Záměr to jistě nebyl, ale všichni to podvědomě cítili. Už tenkrát se říkalo: nejlepší by bylo zhasnout, ať si to šikovnější rozeberou. Celý spor o privatizaci, ono vytvoření fondů, které nám pak někam utekly, bylo vedeno myšlenkou akumulovat kapitál do rukou několika lidí tak, aby si mohli sáhnout na velké podniky

 43. Lenka Brezikova

  Patrik je prostě skvělý. Rozhovor by opravdu mohl být delší.

 44. Tomáš Žďárský

  Děkuji za velmi příjemný rozhovor s Patrikem Eliášem.

 45. Jerry Oak

  Pro jednoho ojebat, pro druhého vyštípat, 11:20

 46. Jaromír Šašinka

  Moc příjemný rozhovor,škoda,že nemohl být delší.

 47. mali mali

  Ako áno posobí sympaticky a myslim, že je dobre vychovaná a nemôže zato do akej rodiny sa narodila, ale tiež nezabúdajme , že toto je PR rozhovor, velmi dobre pripravený s pripravenými otazkami, aby presne posobila tak ako chcu. PR Kellnera a jej bol vždy postavený na tom, že su vlastne uplne normalni ludia, lenže jazdiť na koni za miliony, chodit okolo s ochrankou, lietat na Aljašku uprostred covidu sukromným boeingom či byť pochovaný v záhrade alebo ako tento rozhovor(mať ho vo four seasons hoteli )neni vôbec "normalne", pretože kolko ludi na svete takto "normalne" žije?Takže kým oni tlačia kaleráby , že su uplne jednoduchý tak si žiju vpodstate snobarinu a ja im to nezazlievam , je to ich volba, ale tlačit to akože su normálni mi príde až pokrytecke a praveže nesympatické a neuprimné, navyše vlastnia skoro všetky velke media tak jasne, že len v dobrom o nich.

 48. Nikki Grzesnski

  Vzdyt Bartonicek je s reditelem Dvorakem z CT v konfliktu zajmu a danovymi uniky na Virgin Islands, ve skutec. jejich spolecns firma v Holandsku registrovana neni. Vedel o Bartonickovych aktivitach Petr Kellner ?

  1. Nikki Grzesnski

   Viz Aby bylo jasno, pani Bobosikova a radni a clenka rady CT Hana Litovska

 49. Petr Stanovský

  8:40 Všimli jste si, že Home Credit raději nezmiňuje. :D

  1. Martin Triska

   Bývalý premiérJan Stráský přiznal v HN úmyslné rozkradení státního majetku . HN: Skoro dvacet let se diskutuje o průběhu české privatizace. Skutečně se nešlo vyhnout krádežím, které ji provázely, nebo je alespoň omezit? Chtěli jsme privatizovat. A jistě může být debata, jestli to mělo trvat pět nebo padesát let. Ale všichni dohromady jsme neměli na svých účtech ani jedno procento toho majetku. Takže jsme mohli zpomalit a čekat, až nějakým způsobem zbohatneme, nebo to nějak urychlit. To byl princip kuponové privatizace. Každý dal tisícovku, dohromady jsme dali asi pět miliard a za to jsme privatizovali asi stokrát víc. A pokud jde o to kradení, jak říkáte: ano, jedna cesta, jak nechat lidi zbohatnout, je nechat je krást. A cesty, jak lidi nechat zbohatnout, jsme hledali. HN: Takže to byl záměr? Záměr to jistě nebyl, ale všichni to podvědomě cítili. Už tenkrát se říkalo: nejlepší by bylo zhasnout, ať si to šikovnější rozeberou. Celý spor o privatizaci, ono vytvoření fondů, které nám pak někam utekly, bylo vedeno myšlenkou akumulovat kapitál do rukou několika lidí tak, aby si mohli sáhnout na velké podniky

 50. Zdenka Medunova

  Dle čt24 pan Zaorálek řekl horentni sumu, kterou dostal a dostává. 🤔

 51. Natalie Hoskova

  Moc pěkný rozhovor

 52. Daniel Bumba

  Přestože Lucie Výborná není expert na bojová umění (ačkoliv o sumo toho možná ví víc, než většina z nás), pokládala lepší a originálnější otázky, než naprostá většina podcasterů, co by se za experty označili. Všichni podcasteři hybaj poslechněte si, jak se vede a jak se připravuje na profesionální rozhovor.

 53. dysmusax

  "Nepřipadám si krásný, ale asi jsem." Geniální :))

 54. Hana Budinova

  Tak jsem celý rozhovor čekala,zda pan Nebřenský prozradí,zda zná své poslání a on mně telepaticky vyslyšel. Krásný rozhovor s Vyjímečným člověkem. Kdyby rozhovor ještě chvíli pokračoval,určitě jsme byli obohaceni ještě víc. Tak počkáme na příště. Nechť se daří vzájemně si naslouchat.

 55. onepiecefunk14

  ku kvalitnemu americkemu thrilleru alebo akcnaku mi tento pan neodmyslitelne patri.. teda pokial pozeram v dabingu a nie originale :D

 56. Milan Slovák

  Ten červený zobák nemá chybu

 57. Eva Nývltová

  Díky za rozhovor. Kvůli Vltavě je na světe líp! 💙

 58. Keks

  :,( 😥

 59. Lucie D

  Pan primář mne na začátku roku 2021 operoval, excelentní výsledek, děkuji za vše!

 60. Petr Soukup

  Kam se hrabe Labe!

 61. Tomáš Žďárský

  Děkuji za velmi příjemný rozhovor s Robertem Nebřenským.

 62. Petr Jurco

  Tak to řekl p. Nebřenský hezky, že je tu kvůli 'Vltavě' nebo, jak mu přisvědčila Lucie, kvůli 'rytíři radosti'😊 Příjemny rozhovor, diky oběma zúčastněným😉🍀👍

 63. soinu foig

  To Brno by chtělo hlubší vysvětlení :DD

 64. Kamca Kamcana

  Syn ktery znicil jednoho z nejlepsich ceskych scenaristu tedy sveho otce ... svou komickou posedlosti americkym divakem. Jsem rad ze netvori mohl by u toho zustat ...

 65. Kamca Kamcana

  Je vtipne jak ten clovicek lze. Jako za normalizace existovala autocenzura a cenzura statni tak dnes existuje cenzura Produkcni tedy rejza ktery by se protivil produkci si proste neskrtne hlavne kdyz jeho umelecka kvalita je velmi nizko a v podstate mu ji delaji dva vyborni herci ... :-) Produkci ovladaji lide zijici uplne v jinem svete a jinych moralnich zebricku jako ma vetsinova populace a tady je zakladni kamen vytvoru ktere nasi umelci ukazuji. Proc tesknime po humoru Ceske Sody, proc v komunismu vznikly Skrivanci na Niti odsuzujici komunismus vice nezli soucastne trapne agitky ve kterych jakoby jen vsichni trpeli a zivotili a nemilovali se nerostli nemeli krasne detstvi ... Obrazy tupych antikomunistu se nelisi od obrazu tupych komunistu. Zazimco v jinych postkomunistickych zemich tohle umelci chapu v cechach se tomu produkce brani ... Smutne podle toho ty serialy vypadaji ... agitky typu Most . Ale kvuli kapele Sloky to stoji za to videt.

 66. Iva Nová

  ❤️

 67. Iva Nová

  ❤️

 68. Mireczek Hrdina

  Za to zloději a podvodníci ve vládě být můžou 😂

 69. Emily An

  To Brno by chtělo hlubší vysvětlení :DD

 70. Charming nowhere to hide

  pouštěla vaši scénku, že je to divný a pak si zvykl a začal se chlámat taky. Asi to chce čas. :-))

  1. opzz xsin

   Lucka je skvělá moderátorka, a Štěpán je super herec....Radost se koukat na tento rozhovor :)

 71. sokin jon

  Děkuju

 72. Karel Brabec

  Příjemné povídání o zvířatech, děkuji Vám pane Radime Kotrbo a paní Lucie :)

 73. Treme

  Bohužel úroveň moderátorů televizí a rádií jde dolů, týká se to i herců... V těchto profesích byla dříve daleko přísnější měřítka na hlasový projev... Paní je velice sympatická....

 74. Shauka Hodan

  Myslel jsem, že mě obyčejné slovo nedokáže dojmout...a ejhle. Zdeňkovi vše nejlepší!

 75. Dasha26

  .. Klára strašně sympatická...bohužel kvůli moderátorovi který ji vědomě nakládal,za účelem co nejvíce ji ztrapnit...jsem musela dát stopku...👎

 76. bflmpsvz

  Nejlepsi kompliment, ktery jsem od redaktory CRO na adresu herce slysel: musim rict ze mate opravdu jako zena krasne nohy. To fakt pobavi, ale ma pravdu.

 77. bflmpsvz

  Jan Cina je jeden z nejvyraznejsich hereckych talentu nasi doby. Diky lidem jako on mame nadeji ze hvezdne herectvi ceskych velikanu jako byl Hrusinsky, Kemr nebo Kopecky, nezajde na ubyte.

 78. Lenka Halova

  Smutne..

 79. Andrea Baslova

  Docela mne mrzí a mám z toho dojem neprofesionality, že rozhovor moderátor neuvedl žádným vyjádřením soustrasti a šel pouze po otázkách. Přeci jen neuplynulo tolik času od tragické události a jak sám pan Mlynář zmiňuje, vedení PPF si bylo blízké.

  1. Jitka Tomková

   Je možné, že jste tak slabomyslná

  2. Gabriela Kummerová

   Mlynář, Mynář je někdo jiný 🙂

 80. vladimir

  Malo kdo si uvedomuje ze to jeji otec z Čechů dotahl nejdal..