Agresivní Řidič je youtube kanál, který bude plný akčních dash cam videí ze silnic a dálnic nejen v ČR.
Moje jízda je agresivní, rychlá ale předvídatelná a relativně bezpečná.
Chci upozornit na chyby, zlozvyky a dopravní přestupky ostatních řidičů nebo i na moje.
Pokud chceš samonálepky, přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 samonálepky. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Nebo napiš na [email protected] Osobní předání je možné po domluvě :)
Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat na: [email protected]
Instagram: instagram.com/agresivniridic/

 • 89
 • 9

Komentáře

 1. Fiatt2222

  jazdis ako hovädo!!!

 2. Jan Říha

  3:39Mělník

 3. kecenavrtep

  pánové, jak čumím na ty videa, víte, že povinnost vyklidit levý jízdní pruh platí v určitém případě i na souběžné jízdě?

 4. kecenavrtep

  Ti cyklisté jsou v poslední době vážně na facku. Je to cca měsíc, co jsem vyjížděl z Kyjí a odbočoval jsem do prava směr Ohrada. Vzniká tam nový pruh, takže při odbočování v pravo si mohu vybrat, kam se zařadím a vozidla, která odbočují v protisměru mi musí dát přednost. No kokot mi jí samozřejmě nedal. Na autě škrábanec jako kráva a blb ještě trval na řešní s poldama. Takže mne na to padl den dovolené - čekali jsme tam skoro tři hodiny a to jenom proto, aby se cyklista dozvěděl od poldů to samé, co jsem mu už říkal já - že je to dement. Samozřejmně kokot není pojištěný a moje pojišťovna škodu nechce zaplatit a prý má věc řešit jako nějaký občansko-právní spor. A pak se lidi divíte, že vám řidiči nadávají.

 5. Svalovec z Kazachstánu

  3:25 totální bezmozek

 6. ÑÃTÃLÏË DÃÑČÕVÃ

  9:24 Havířov😂😂❤👍

 7. seeni gzty

  9:52 - stejně měl starou dálničku.

 8. Filip Očkaj

  Najprv sa treba naučiť jazdiť kvôli takým ako ste sa zbytočne plitva silamy a časom medzitým ako vy robíte bordel a pomáhame vám to upratovať to potrebuje niekdo 100 krát viac. #hasiči

  1. seeni gzty

   Hláška : Jsem v Praze, tak jedu na Pražáka. Chybí druhá část : Jedu mimo Prahu, jedu na vidláka. A vovovo tom to celé (video) je.

 9. asioe kiou

  4:38 Joo to znám se svým Berlingem 2.0 HDI 66kw taky je to potřeba ohulit před předjížděním :DDD

 10. Edina

  Prý poškrab se na hlavě vole:-D, ty Tvé sarkastické poznámky jsou vždycky nejlepší, ještě s tím Tvým hlasem! S telefonem při řízení mám také trošku problémy..:-X. Opravdu ten řidič kamionu ujel?? Každopádně super video, těším se zase na další!

  1. asioe kiou

   Mi

 11. Martin Martin

  kup si do toho motor a ne trivalcovou mrdku :D

 12. Martin Martin

  Jachyme, ty nevis, ze kdyz vezes pritelkyni/manzelku, tak musis jet klobouka? Jinak te ceka sekec mazec :DD

 13. Méďa Béďa

  V Roudnici se vyžívají v kruhových objezdech😂😂

 14. Ondra Došek

  6:07 Roudnice nad Labem 😂😂

 15. soiung toiue

  Jsem v Praze, tak jedu na Pražáka top ! :,D

 16. Tom Fu

  Nejlepsi byl ten s predjizdejicim kamionem, jak toho spechala na konci v klidu predjelo auto, ktere ten osel musel predjet na konci obce 😆 Karma jako prase.

  1. soiung toiue

   4:38 Joo to znám se svým Berlingem 2.0 HDI 66kw taky je to potřeba ohulit před předjížděním :DDD

 17. JBL Pulse 3 Bass test

  2:17 nemá tam být tati já se bojím? :D místo jáchyme? :)

 18. David Sekyra

  No tak to sem chcipl, s takovou plechovkou na takový trati 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

 19. Johnny Cruiser

  K poslednímu záběru. Myslím, že chtěl řidič náklaďáku dělat machra a pána silnic a donutit řidiče osobáku zpomalit a zpátky se zařadit. Nojo, ale když máte IQ tykve tak vám nedochází následky vašich činů.

 20. Jiří Vrána

  a srny na dálnici jsou přesně ten důvod, proč jezdím už jedině s dálkovýma :D

 21. roman himmer

  Zdravím z videa z Havířova taky sem Havířovak a tu se jezdí taky strašně lidi si dělají co chcou jezdí jak chcou atd atd.... A myslím si že to udělal schválně že ho tam zablokoval a poslal do zdi

 22. Zdeněk Kocián

  Vytlačení do zdi: 1) Ten pomalejší osobák až tak pomalu zase nejel, odhaduji reálně 40 - 45 km/h, tedy dle tachometru 45 - 50 km/h, což je přesně tak, jak nás všechny učili v autoškole a jak by se správně/bezpečně jet mělo, tedy objektivně nebyl důvod předjíždět v obci a ještě přes plnou čáru. 2) Výhled na předjetí tam sice byl a dokonce místně neznalému tam mohla dodat impulz k legálnímu předjetí ta lokální přerušovaná čára, ale i tak rozumný a předvídavý řidič v obci nepředjíždí,. Nikdy neví, kdy tam kdo vběhne nebo náhle vjede a ještě k tomu předjíždět 2 vozidla za sebou, to je v obci vždycky risk nehledě na plné či přerušované čáry. Zákonitě dojde k podstatnému překročení 50 km/h při předjíždění, prostě za mne řidič nabořeného auta si za to mohl do značné míry sám zbytečně agresivní a riskantní jízdou v místě zákazu předjíždění. Karma byla sakra rychlá. 3) Jednoznačná a neomluvitelná chyba je na straně řidiče náklaďáku, blinkr na poslední chvíli, ignorace zrcátek a především ujetí od nehody, to prostě nechápu. Má hlavní podíl viny na nehodě, chybovat může každý, pokuta a je vyřízeno, ale ujetí od nehody bych trestal tvrdě - např. 50 000 Kč pokuta, ať si to panáček pamatuje a klidně ať to pár měsíců splácí. Pokud to udělá znovu, tak odebrání řidičáku do konce života a čau, sorry jako.

 23. soinu foig

  6:26 :DD

 24. Jarda czech

  Řidič náklaďáku i fanoušek. Oba IQ tykve. Prerusovana cara byla jen na odbocovani. Aspoň si to příště rozmyslí. Karma je zdarma.

 25. Adam Hrazdil

  Kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Hoši, kdy si uvědomíte, že silnice není závodní dráha? Jako chlubit se tímto, ty jo, vy musíte mít bambuchy až po kolena... To mi připomíná videa agresivních motorkářů, kteří po městě letí kilem a pak se rozčilují, že jim někdo nedá přednost. Jak kdyby v momentě, kdy lidi sednou za volant / řídítka podstoupili okamžitou lobotomii. Na dálnici podjíždět odstavným pruhem jen proto, že se mi nechce brzdit. Ohýbání si pravidel provozu k vlastnímu prospěchu. A pak se všichni diví, že je kvůli někomu D1 na půl dne zablokovaná... Slevte z toho ega. Jak ti, co to točí, tak ti, kteří jsou bezohlední a nedívají se do zrcátek... BTW - na hodně místech na dálnici, kde jsou tři pruhy, je značka s krajním pravým pruhem určeným pro pomalu jedoucí vozidla. Vozidlo, které nejde méně jak 80 km/h se nemusí do tohoto pruhu zařadit. Také patřím mezi ty, kteří by uvítali tuto značku jako všude jinde v západní Evropě, tedy normální 3 pruhy. Pak by bylo všem jasné, že se má jet povinně v pravém pruhu a levé pruhy využít jen na předjíždění. Ach jo, přestaňme si na silnicích přeměřovat pindíky...

 26. Venca Vajsochr

  Taková sekačka Accord 2.0T 2020 se nebojí mustangů a jinejch velkejch oběmů. Oproti rapidu by to byl dost velkej upgrade 😁 nic ve zlém.

 27. Nikol Zawadova

  Kofola ,, mňam do piči"🤣🤣🤣🤣🤣

 28. soinhu foitu

  like na video jen tak dal

  1. soinu foig

   Já vidím vinnu na řidiči osobního vozidla. Plná se může přejet při objíždění překážky. Neměl vedle NA co dělat.

 29. Honza Official

  6:26 :DD

 30. Jiří p

  Všichni jsme banda pitomců, kteří jeden po druhým přijdou o řidičák...

 31. Jiří p

  Jezdíš jak dement...

 32. OldaKřivánek

  Poslední video předjíždění na plné a možné přehlédnutí blinkru, ale i chyba řidiče NA pokud se nepodíval do zpětného zrcátka... navíc si mohl myslet že odbočuje do ulice kde začal předjíždět

  1. soinhu foitu

   to vyklepes.

 33. R- -G

  Takže náklaďák předjížděl podíval se do zrcátka a blinkr na poslední chvíli

 34. dj hp

  Pekna prehladna, dynamicka jazda. Navyse krasne vypali DPF :-) . ludia nechcu soferovat, preto sa doslova na cestach plazia, cim vznikaju kolony, tak isto na semaforoch,maju zablokovane plynove pedale.

 35. Petr F

  Hláška : Jsem v Praze, tak jedu na Pražáka. Chybí druhá část : Jedu mimo Prahu, jedu na vidláka. A vovovo tom to celé (video) je.

 36. Petr F

  Začátek videa "mistr" světa za volantem, střed a konec videa to samé. Když chybí mozek a rychlá reakce, "mistr" končí v zídce. Doufám, že si "mistrovi" nic nestalo a podaří se mu ve zdraví dožít vysokého věku.

 37. Roman Herich

  Tak to vypadá když si čecháček léčí tříválcový komplex méněcennosti. Je potřeba si koupit auto s normální (multilink) zadní nápravou místo roury a taky né objem 0-celá, 0-nic. Potom je to větší zábava a člověk není v permanentním stresu.

 38. Joanna

  Škrabať sa na hlave, keď máš prilbu je super nápad! :D

 39. BlueStrike Pro

  mmm díra ve válci to není moc dobré

 40. Činex TV

  8:22 jestli mohu, když už se tohle někomu stane, není nejlepší na něj troubit pořád, řidič/ka pak udělá nějakou chybu a díky českým zákonům nebude ve vinně ona ale i ten pán/paní za ní/m .

 41. Struníci

  Mě nesedí tá hudba k tomu videu taková nic moc a strašně deptá mozek 😕

  1. Agresivní Řidič

   Může být, ne každému to sedne 😉

 42. NALADRA EDIT

  V Roudnici se s kruháčema neserem ty tam jsou tak k hovnu ze jedeme přes ně :)

  1. Agresivní Řidič

   To děláte správně 😀

 43. serdy ximi

  4:38 Joo to znám se svým Berlingem 2.0 HDI 66kw taky je to potřeba ohulit před předjížděním :DDD

  1. Agresivní Řidič

   Spammer

 44. Josef Hála

  Za až

  1. Agresivní Řidič

   Za až co?

 45. Roman Herich

  Proč kurva dávaj řidičáky psychopatům ?

  1. Agresivní Řidič

   To taky nevím 🤷‍♂️

 46. Robin Horvy97

  8:49 absolutně nechápu dodávkáře, kdyby tomu kamionu rupla pneu v který je 9 atmosfér tak se rozbije o tu zed a ještě ho tam s tím kamionem skřípne a sešrotuje jinak kamion ...lidi musíte si uvědomit, že on za sebe nevidí, mě stačí řídit dodávka tak jsem za sebe neviděl a motorka se mi tam schovala jak nic jinak předjíždět na plný je prasárna od obou dvou radši to těma kotěchůlkama projedu za pomalým autem a pak ho mimo město předjedu. Jinak ty kruháče v Roudnici hrůza zbytečnost :D

  1. Robin Horvy97

   @Agresivní Řidič jestli mu byl nalepené na prdeli a kamionak se kouknul s dal blinkr tak ho nejspíš neviděl anebo dal blinkr a vůbec se nekoukl, ale spíš jsem chtěl říct, že když vidím, že kamión dává blinkr radši to zaslapnu místo nesmyslnyho troubeni. Přeci jen správnej řidič má předvídat a taky ten osobak šlápnu a stojím zatím co kamión zaslapne destičky má fuč a dalších x metrů než zastaví

  2. Agresivní Řidič

   Toho ale pořád neobhajuje aby se nekoukal do zrcátka když chce předjíždět

  3. serdy ximi

   Skvělé video!!!!! Ti řidiči jsou čím dál hloupější.... 8:15 to je mezi Opavou a Ostravou, ne? (u TEVY) Ale poznal jsem tam více míst...

 47. Petr Vondrovský

  Tohle mě vyloženě bolí sledovat. Máte nervy z ocele

  1. Agresivní Řidič

   Díky, že jsi to vydržel 😀

 48. butti fdft

  Chuť palce xD

  1. Agresivní Řidič

   Spammer

 49. Petr Skiba

  Já vidím vinnu na řidiči osobního vozidla. Plná se může přejet při objíždění překážky. Neměl vedle NA co dělat.

  1. Petr Skiba

   @Agresivní Řidič Nemyslím si. Blikal a tím dal jasně najevo, že se vyhýbá překážce, on tu plnou čáru mohl přejet jasne to odůvodnil blikáním. Je také ještě otázka jaká byla rychlost u obou řidičů a jaká je rychlost v místě nehody. Dále čemu se řidič NA vyhýbal. Co když tam byli děti a on by je jako srazil, protože někdo porušil zákon tím, že nerespektoval vodorovné dopravní značení? Já vidím plnou vinu na řidiče osobního vozidla. A to je přesně ono. Porušením jedné banální značky to dopadlo dopravní nehodou. Stačilo jen RESPEKTPVAT značení a vydržet pár vteřin. Ono Vy na videu také .... to je pokoukáníčko. Pevně veřím, že jednou si řeknete, že to byla hloupost. O kolik minut na místo přijedete dříve? To je zanedbatelné. Káždá akce vyvolá reakci ve Vašem případě negativní. Je to třeba? Za to zhlédnutí? Cena lidského života se nedá vyčíslit. viz. Vybrždění, kdy na místě zemřelo nevinné dítě. atd....

  2. Agresivní Řidič

   Ano, prvotní chyba byla u řidiče osobáku ale největší chyba byla u řidiče náklaďáku

 50. Michal Palencik

  mne pride aj kameraman riadny blbecek... arogantny vsevedko neomylko...

  1. Agresivní Řidič

   To ti vážně jenom přijde

  2. butti fdft

   shlidnout jeste jednou, vypada to drsne...

 51. vojta opršal

  to vyklepes.

  1. Agresivní Řidič

   Přesně 😀

 52. senni bgon

  nějakým magorem :D:)

  1. Agresivní Řidič

   Spammer

 53. Roomster_cz

  To je Gopro 8 Jinak opět super Dashcam !

  1. Agresivní Řidič

   To není gopro 8 😉

 54. Jarda Ruprecht

  Ten kamioňák si myslel, že je v anglii

  1. Agresivní Řidič

   Kdyby byl na dálnici tak jo

  2. senni bgon

   tvl 8:32 docela odvazlivec tam nikdo nejede 50 tam to vsichni perou 100 :D

 55. Petr12396

  Ten chodec byl ale kretén!

  1. Agresivní Řidič

   To teda!

 56. Svalovec z Kazachstánu

  Problémem na českých silnic není rychlá jízda, ale zbrklost řidičů a naprostá ignorace dění kolem. Bezdůvodně pomalá jízda, naprosté neumětelství jízdy v pruzích, nevyužívání dvojitých kruhových objezdů, nedodržování rozestupů (pro předjíždějícího adrenalin) atd. Předjíždění zprava na dálnici? Ano, taky to dělám. Proč? Protože se mi nechce táhnout za šňůrou “otroků levého pruhu”. Další lahůdkou jsou připojováky. Běžná situace...řidič na začátku připojováku v podstatě zastaví a čeká...no a co, že ten pruh je 500 metrů dlouhý...a vy vzadu se třeba poserte. Ten záběr s nárazem do zídky...ano, hrubá chyba řidiče náklaďáku, ale “tvůrcem” celé situace je ten plazící se dobytek v osobáku. Není nic horšího, než narazit na zoufalce, který jede hodně pod max.povolenou rychlostí. Relativně přehledný úsek s max. 90, avšak s dvojitou plnou. Vpředu vyklepanec jedoucí pro jistotu 60 a za nim kolona nervózních řidičů. Někdy si člověk myslí, že jede v pomalu jedoucí koloně kvůli práci na cestě...aby po pár minutách zjistil, že ten špunt je pojízdný... Jinak dobrá kompilace 👍🏻

  1. Agresivní Řidič

   Nemůžu nesouhlasit 🙋‍♂️ díky

 57. bodoy euir

  9:50 troška plna čiara 🤣🤣

  1. Agresivní Řidič

   Trošku spam

 58. Jiří Beránek

  A proto chodím pěšky... :-D

  1. Agresivní Řidič

   To je řešení ale trvá to než dojdeš z Brna do Tábora

 59. odvy odvy

  Demente

  1. Agresivní Řidič

   Proč nadáváš tomu cyklistovi?

 60. Filip

  Jo předjíždění přes plnou a ještě ten náklaďák dával blinkr. Tak se pak nediv.

  1. Filip

   @Agresivní Řidič no víš když se někde předjíždět nemá nebo nemůže tak se taky moc do zrcátka nekoukám protože počítám že nikdo předjíždět nebude když nesmí. Neboj tobě se to taky někdy stane.

  2. Agresivní Řidič

   Jasně, a do zrcátka se dívat nemusí ne? 😀 jinak příjemnou zábavu tady se spammerem

  3. Filip

   @bodoy euir jo kdybys věděl😷

  4. bodoy euir

   mlíčňákovi doporučím vozit igelitový potah na sedačky. Aby je pak nezadělal od krve, nebo bláta v kalhotách.

 61. Michalsada 1

  Prej jelen bože😂😂😀

  1. Agresivní Řidič

   Lépe to zní 😀

 62. AlfaNudexxx X

  Nevím co si o tom myslím ale neměli jste tam předjíždět, když jedete rychlosti jakou se tam jet má 🤦‍♂️🤦‍♂️

  1. Agresivní Řidič

   Díky za názor

 63. Dream 69

  Bezva video na spravení náklady

  1. Agresivní Řidič

   Rádo se stalo

 64. Pirát Kubíček z AMK Veselá

  Poslední dva záběry: Kdopak mi tu jezdí STIčkem kolem domu? :-D

  1. Agresivní Řidič

   Třeba nám napíše 😀

 65. Mik Noro

  Takže chyba jednoznačne na strane vodiča osobného auta. Pretože nedodržanie bezpečnostnej vzdialenosti. Zbytočný predbhiehací manéver ktorý bol na úrovni Čecha... 🤣🤣🤣A ďalej keď vidím ,že sa také niečo vdeje okamžite šľapnem na brzdy. Vodič úplný Čech amatér !🤮

  1. Agresivní Řidič

   Ano prvotní chyba byla jeho ale největší chybu udělal řidič náklaďáku který se ani nepodíval do zrcátka

  2. dolimi jotoo

   3:08 to jsme projeli s tranzitem a ten s rapidem se bojí

 66. na fotku CZ

  Skvělé video!!!!! Ti řidiči jsou čím dál hloupější.... 8:15 to je mezi Opavou a Ostravou, ne? (u TEVY) Ale poznal jsem tam více míst...

  1. na fotku CZ

   @Agresivní Řidič východ ČR má domovina :D

  2. Agresivní Řidič

   Díky! Nevím kde to je, to už je východ

  3. dolimi jotoo

   Podle mě to udělal schválně moc dobře ho viděl a nechtěl aby ho předjel

 67. martin jarmara

  Absolutně nechápu lidi, co jezděj jak dobytek a pak se strašně rozčilujou, když potkaj někoho jim podobnýho :D :D

  1. Agresivní Řidič

   A teď mi ukaž konkrétní případ? Mně tohle vážně nevadí, rád je pustím

 68. ppp ppp

  Initial D

  1. Agresivní Řidič

   Yes! Alespoň pokus

 69. Jan Nasler

  Nepodíval se do zrcátka, náhlá překážka, ale to nemění že řidič OA předjížděl na plné pokid vidím dobre

  1. Agresivní Řidič

   Souhlas 😉

 70. dolimi jotoo

  Škrabať sa na hlave, keď máš prilbu je super nápad! :D

  1. Agresivní Řidič

   Spammer

  2. Agresivní Řidič

   Spammer

 71. martin neugebauer

  Ty voe, ten kamionak musel asi usnout... to neni normalni, ja si to poustel nekolikrat, tam nebyla zadna prekazka, jako, to predjeti kamionu bylo na hrane plne cary, ja bych to teda nedal, ale neco jinneho je kamera a druhy pohled ridice, no tak se snad nikomu nic nestalo, vypada to brutalne na maderu... co na to rict? Vypada to jak naschval, nebo mikrospanek, zname kamionaky ze jo, jezdej do vycerpani, proc by to udelal naschval? Na druhou stranu, vytlaceny ridic vystrelil jak delo, docela agresivne, nez si ho ten kamionak mohl vsimnout byl ve zdi... No byla to blbost, vubec si nenajel, predjizdim kamion na takove polnance, tak spomalim za nej a vykouknu aby vedel ze jsem za nim ne? Navic na tom videu jde videt ze jsou tam baraky, pripomina mne to vyskovsko trochu, v obci je 50 ne? To je maximalni rychlost, I pri predjizdeni, takze jestli to bylo v obci, a kamion jel 50, maximalni povolenou rychlosti,at tak nebo tak, tak ridic kamionu je scela neviny, treba se vyhybal vymolu, a chyba je scela na strane toho vytlaceneho... Nemnel tam co delat... Brzdna draha se spatne da zmerit, kdyz skoncil ve zdi, ale podle mne to byla amaterska chyba v teto situaci, ale podle videa si za to muze sam... muj osobni nazor... jdu to shlidnout jeste jednou, vypada to drsne...

  1. Agresivní Řidič

   On chtěl předjíždět auto před ním

  2. dolimi jotoo

   Jako nic moc

 72. Mayteioff

  Nepodíval se do zrcadla :)

  1. Agresivní Řidič

   Taky si myslím 😉

 73. Jonas Zítko

  Kolik máš najeto u toho rapida?

  1. Agresivní Řidič

   Skoro 200

 74. DamDyWinner 7

  Milujem typy vodicov co maju v hlave ja idem ostatny sa prisposobia😤

  1. Agresivní Řidič

   To jsme na tom stejně 😉

 75. Ondraha

  Ty máš v hlavě dobře nasráno.

  1. Agresivní Řidič

   A pořád toho vím a umím víc než ty 😀

 76. misuyy fong

  tvl 8:32 docela odvazlivec tam nikdo nejede 50 tam to vsichni perou 100 :D

  1. Agresivní Řidič

   Spammer

 77. Kaja Novis

  Demence lidí v dnešní době nezná hranice..jak smutné

  1. Agresivní Řidič

   Bohužel, a bude hůř 😀