Videozáznamy z talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se koná každý týden v Malostranské besedě.

INSTAGRAM: instagram.com/honzadedek7padu/
FACEBOOK: facebook.com/7PADU/
www.malostranska-beseda.cz

 • 30
 • 52 496 839

Komentáře

 1. Michael Edgar Horský

  💓

 2. Simona Mejriova

  kdo kouká v 2021

 3. Mafiapau

  8:43 - jak jí tam frajer naložil polívčičku :DDD

 4. Leigh Jeorq Serdeña

  ➡️ cams.downloadz.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1618817205

 5. zlinskykalich

  Jak to tak poslouchám, nejpikantnější je, že Kramár má pravdu.

 6. dcoog anml

  👍💯❤️😂🤗👏

 7. Kleo Besset

  Nejlepší 😄 škoda že není vidět častěji..

 8. Kleo Besset

  Přirozené a super! 🙂

 9. Quidi Kohler

  Nejtrapnější díl pádů hned po Klusovy v Únoru možná ještě víc -_-

 10. Nikola Adamova

  Je smutné, že rozvod byl drahý, ale štěstí je nad všechny peníze světa a je vidět, že jsou zamilovaní😉 Bůh jim žehnej

 11. wiliwonkaable

  Opravdu smutné, že vůbec tenhle pán se ještě někde objevuje. Jeho metody jsou opravdu děsivé. A ano pokud doma budu mít jezevčíka, čivavu jakékoli malé plemeno, tak jeho metody zastrašování fungují, ovšem chtěla bych vidět jak pan Desenský by předváděl tyhle své metody na 60 - 70 kilových psech, kteří jsou opravdu agresivní. A ano může se stát zanedbáním výchovy, že pes má problémy, ale teda nevím, kde, kdy a na kom se problémy vyřešily dominancí ne-li násilím. Ono se stačí podívat na psi, kteří jsou vybrání do pořadu Kočka není pes. S těmito výchovnými metodami by rozhodně ve světě neuspěl. A nechápu tuhle medializaci. Jak může být asi těžké zlomit psa, který váží pár kilo a bojí se vás. Možná bych to nazvala jen zneužíváním zvířat, kdy náprava se nekoná, vztah se zvířetem Vám to nezlepší. Strach neni respekt. A bohužel pro uctívače pana Desenkého, co psa nenaučíte neumí. Když psa zanedbáte odrazí se to na něm docela logický. Ale zlomit psa a pomoc psovi, něco ho naučit je opravdu rozdíl. Takže ano mě chybí třeba otázka, jak si pan Desenský dovolil nechat utratit psi, kteří nebyli jeho i přes jeho příslib převýchovy, která se se nekonala a bez vědomí majitelů. Ale to se asi to ha ha zábavného pořadu nehodí. A netuším z jakého důvodu má tento pořad zapotřebí medializovat někoho takového.

 12. Katka Pelc

  Bylo by skvělé abychom se naučili neptat se "a proč si nedáš?" A automaticky bez řečí nabídnout jiný nápoj.

 13. Nicole S

  Je vidět, že Vladimír je citlivý člověk, který to má v hlavě srovnané. Je to neskutečně krásná duše. 😇

 14. Dona Donova

  Řekla bych, že to Křensková neustála.Rct, že měla " staženou prdel " mi fakt vadí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Veřejně se vyjadřovat se sprostě nesluší.Nojo, dalšíí konzervatoristka, jestli ji učí Žilková, což je kanál , tak se nedivím.Řekla bych, že zdravě sebevědomá holka nějakých 30 let věku vůbec neřeší, spíš labilní hééérečky jo, bóže ta má taky asi depky :-)

 15. Dona Donova

  O Ruppertovi jsem si udělala obraz a nikdy ho nezměním.Je sebestředně blbý, vyrušuje, neustále se domnívá, jak je vtipný a kazí hovory jiným. Podle toho hodnocení dole bych řekla, že tohle je fan klub Rupperta, prtože soudný a CHYTRÝ člověk má srandu rád, ale dává prostor i druhým, když je někam pozván-Děděk se to pokoušel uhrát aspoň knihama, aby Ruppert na chvíli sklapnul a ten vůůl to opět ( a dost trapně ) komentoval a chápal jinak.Já být Dědkem, asi bych ho okřikla.Pokud chce Ruppert one man show, ať si ji pořídí ( nikdy bych ale ani nenakoukla). Chudák Dědek, tohle předpokládat nemohl. Takže asi tak !Moc by mě zajímalo, jak tenhle blb na první dobrou v tramvaji rozezná italštinu od španělštiny :-) :-) :-) .V životě jsem takhle šišlat Španěly neslyšela.Jak sedomluví English?Sem s tím!!!! Ruppert není jen dys/letik,ortograf, je hyperaktivní a otravuje! Ruppert se nehodí do týmu.

 16. Anonim x

  Já nevím všeci ho chválí jak je super, ale je mi hrozně nesympatický až falešný lepší je Kraus už

 17. alena szotkowska

  Lucka Safarova velmi sympatická a Plekanec taky. Moc jim to sluší. Hodně štěstí 😁

 18. GlitchGamer

  Misha I play pokemon go every day

 19. Jenni Barnes

  ssur.cc/kissdatmeuned1 🔥🆂🅴🆇 🅿️🆁🅸🆅🅰️🆃🅴 🅽🆄🅳🅴 !👌 😍 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, . 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成%員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙 (如山核桃

 20. aola wili

  Yo 🍀😁

 21. doliio volay

  Kuba vypravěč, bavič a .........je prostě svůj noooo😁😃 Děkuji ,bavila jsem se👌

 22. Johana Plechatová

  Jsou to naši úžasní sportovci. Oba jsou velice sympatický a rozhovor byl zábavný, nechápu zase ty negativní komentáře ohledně Lucky.

 23. Dominika Duspiva

  Pojď do mě ty prváku....🍺🍻

 24. Hvezda Nhl

  Kráva

 25. Jan Klimcuk

  Netřeba feministek, jen více takových Lucií!

 26. WILD & BEAUTY

  Jeho názory jsou opravdu hodně zastaralé - výchova dominanci sice funguje, ale u citlivějších nebo bazlivych psu tím docílí jen opaku . Základem je komunikace a pes nemusí udělat salto aby rozuměl , co znamená NE . Výchova jde i bez averzivnich metod , o výchově odměňováni asi ještě nikdy neslyšel . Jeho metody jsou v některých zemích dokonce zakázané , v Německu by zkoušku na psího trenéra nedal. Navíc existuje spousta trenérů kteří vychováni psa i bez toho, aby měl z nej pes strach . Pokud jde o kočka není pes , viděla jsem zatím více jen 3 díly , ale v žádném těm pejskarum nepomohl .

 27. Markéta J.

  Po přečtení komentářů jsem docela v rozpacích. Řešit něčí smích, nebo psát že jeho ex je lepší. Bože.... Někomu ten bulvár už leze očividně na mozek. Ano..Kdo by to byl řekl, že lidé-neherci budou v tv nervózní. No nic.. Mě to bavilo!! :))

  1. NOname Common Sense

   Já nevím, kdo nám stále mává před očima "nádherou" mimomanželského vztahu těchto dvou nesympatických lidí.

 28. Pamela Perry

  tinyurl.com/snapxhotrt7uv 🤩🆂🅴🆇 🅿️🆁🅸🆅🅰️🆃🅴 🅽🆄🅳🅴 !👌 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした. ! 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成%員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙 山核桃和豆科灌木 !

  1. aola wili

   Ehmm... Koukám, že Miluška nám poslední dobou nějak nakynula...

 29. Lenka Hoblová

  On rád rozdává, hlavně, že lidem snižoval platy, ožrala jeden

 30. petr pelc

  0.03 btc je trošku víc ty sedmilháři :D HOLD IT!

 31. A Bal

  A veřejně hloupá Šafářka ze sebe udělala největší blbku česka 👍! Do 10-ti let bude Pleky šukat jinou 😂

 32. mirulda

  Jsou miláčci, Honza největší👌

 33. Miluše Vandělíková

  Super zenska s uzasnym nadhledem a suchym humorem. Jeji zivotni situaci jsem zazila v rodine. Vim velmi dobre, o cem mluvila. Drzim palce, pani se v zivote neztrati👌👌

 34. MrsDashenka21

  Tak přemýšlím, o čem to vlastně celé bylo 😂

 35. ceerw buty

  Dneska nuda. Ale Švejk (v klipu Be a Man) se ti povedl!

 36. Renata B

  Sasha je úžasný, milý, ale přijde mi nějak unavený....💙

 37. Hana Doláková

  Dobrý hejty tu čtu. Mě připadají jen jako normální lidi, lehce nervózní z rozhovoru. Víc než polovina manželství v ČR se rozvádí, odsoudit někoho, že se rozvedl a nebo že s takovým člověkem žije, je trochu mimo. By mě zajímalo, co o těch hejtrech říkají jejich ex... :D

 38. martin Martin

  Normalni obycejna holka, praštěná (v dobrem) zábavná atd. atd. A ne jen dalsi celebritka co se stejne pretvaruje na kameru. Mnohem radeji sleduju takove rozhovory a podcasty nez sledovat nektere zname osobnosti. S ni jsem viděl spoustu rozhovoru je super, inspirativní.

 39. Ľuboš Sakmar

  Terezka Lajk, Maros dislike kvoli nemu som to ani nedopozeral . . .

 40. Dagmar Maresova

  Jako tenistka byla fajn,tam se chovala normalne.

 41. Martin MarK

  Úžasná Lucia plná pozitívnej energie! Nech sa vám splnia vaše sny!

 42. Dagmar Maresova

  Smich pri hovoru o alkoholismu,ktery je u nas rozsiren,je trapny.V nasi spolecnosti ,abstinent je bran jako nenormalni.To je smutne a hrozne,na smichu je videt jak jsou lide hloupi.

 43. Martina Grešáková

  Génius.

 44. Dona Donova

  Ruppert tam ruší.Děděk by je mšl zpaciifikovat, protože někteří domluví a dál se vměšují a je to dost na úkor ostatních.A MUSELA JSEM ODEJÍT V 10 MIN. KVŮLI TUPCI RUPPERTOVI, KTERÝ SE TAM POŘÁD ZVIDITELNUJE.

 45. Vojtech Foltyn

  Tuhle písničku jsem jako malý miloval. Poté sem se odklonil k jinému žánru, ale Tom je srdcovka. S mámou sem chodil na jeho koncerty a stále to má v sobě.

 46. Martin Vili

  Nedivím se že ho v tý škole šikanovali učitelky já bych ten crngž taky neposlouchal

 47. Adam Žabka

  Nechte mísu bejt on si nezaslouží dislajky 👎👎👎 ale palec nahoru👍👍👍 a odběr 😁

 48. Kristýna Křivánková

  Jestli ten konec byla čistá improvizace, pak klobouk dolů! Geniální bavič. Díky Petře!

 49. Hanka B.

  Že se nestydí.

 50. Gabi Hanc

  Krásná, milá, pokorná ❤️👏👏👏

 51. Gabi Hanc

  Ježíš, ten je milej! ❤️🙏😊 Bravo, Chantal & Bolek, že mají takhle skvělého syna 👏👏👏👍

 52. Pavel Zbyněk

  🌝👍💖

 53. Gabi Hanc

  Ježíš, to bylo vtipný! Fakt jsem se nasmála. Historky ze života, zejména těchhle dvou, jsou nejlepší 😂👏👏👏👍❤️

 54. Miroslav Krejčík

  Pepiček Dvořak,excelentni vypravěč,jakmile ho vidim,už se směju.

 55. Tomas Jindra

  Lucka je bezva její písničky sice moc neposlouchám ale hlas má parádní a v Arakajnech je ůplně skvělá budme rádi že jí máme.Vadí mi že jí spoustu lidí pomlouvá a závidí jí.Kolik lidí v čechách dokázal to co ona.

 56. Markéta Kučerová

  Skvělé, Honzíku😉 Apropo, tato série je extrémně zdařilá!🤗

 57. Alena Krejčová

  Vosa na jazyku je to přeci show kdyby pan dědek nemluvil.. zas by ho jiný osočoval i že jen sedí a nevede rozhovor.. tyto lide jezdili dříve.. a svým příkladem vystupovali třeba v divadlech ale tohle jsou šou,, vůbec bych to dnes slučovat s panem Krausem... I když to vypadá stejné.. každý to vede po svém a to je dobře.. mně teda spíš vadí že ani jedna otázka ne směřovala k malému děťátku když matka byla neustále v lihu... Aby se někdo zeptal jak to zvládat nemohla pro mě by to bylo důležitější než kam zašantročil a lahve s alkoholem

  1. L Urzidil

   já ho nemám rád, je divnej a mluví moc rychle ... jednou si rejpnul jak podle Krause, to se mi celkem líbilo, i když Kraus už je asi moc arogantní, nebo mi to tady někdo nacpal, ale možná mi to přišlo už předtím, jen jsem si to nechtěl přiznat, přišel mi takovej nemorální hulvát ... že i Šíp je proti němu snad morálka sama ... pak se židi diví že je lidi nemaj rádi, když furt machrujou "já mám výhodnou smlouvu s bohem", že je za to kopali do prdele nebo je chtěli sežrat jako náckové a mít tak tu jejich smlouvu, takže to asi neni tak chytrý jak si mysleli, což u machrování, kšeftů a jiných vražedných nestydatých zločin a vražd nepřekvapí že :D :D :D o dětech lidi neradi mluví, takže na ně serou a pak se diví co "se děje" a hledaj na koho to hodit, stejně jako válku a podobný kraviny co si na sebe lidi vymejšlej a pak se strašně diví a chtěj to házet na druhý ... není větší a víc nelidská zrůda ve vesmíru než pokrytec, "slušný člověk" že ... a pak tím větší hovado, když dělá že neni, ale je, egoismus je ok, ale ne když ho zakrývaj a pak vybuchne a přebují jako rakovina !!!! takže když někdo dělá že neni egoista, pryč od toho magora !!!!

 58. bilishu aliss

  Ehmm... Koukám, že Miluška nám poslední dobou nějak nakynula...

 59. Shauka Hodan

  Je skvělej, až na to, že není potetovanej, ale "počmáranej".

 60. Soňa Kaminská

  Oslovovat milovaného člověka ON,ONA?A ne jménem,no to musí být láska jako trám!

 61. Petra Fajnerova

  Totálně o ničem. Trapas. Nechápu Lucku V, že s ním vydržela tak dlouho dobře pro ní, že se rozešli. Tady ti dva tupci se k sobe perfektně hodí.

 62. Emil Hampejs

  2:58 :D Dedek asi neumi anglicky a nebo umi a zasmecoval...

 63. Willie Groundskeeper

  Dneska nuda. Ale Švejk (v klipu Be a Man) se ti povedl!

 64. Květuše Mužíková

  Mockrát děkuji za příjemný zážitek 👍💓😄🍀

 65. Shiba Inu Hodler

  Tyjo Pleky jak u učitele na zkoušce :D

 66. Marie Martinková

  Nejsem hnidopich,ale Marie Terezie měla 16deti🙋

 67. Jaroslav Hladky

  🙈Kalousek….

 68. Moni Hankerová

  Hmmm...💗jsme jen lidi💗....a někteří z nás slabší povahy , co snadno podlehnou alkoholu či jiným návykovým látkám. Díky Matějovi ...trochu odlehčený ,jinak smutný rozhovor 😒

 69. Eva Pacltova

  Honza... ste vynikajúci.. zdravím z BA

  1. L Urzidil

   byl bys, kdybys to trapně neházel na druhý ...

 70. Jiri Kosek

  Dědku děláš to fakt na výbornou !!

 71. Sofie Brychtova

  Proč je mi z nich trapně?😩🦨🌚

 72. miluše dlugošová

  je videt že se mají moc rádi.

 73. Linda Měrková

  Míši knížky jsem četla a pro mne největší respekt, že jde veřejně s kůží na trh a je médiem v této problematice. Hluboký respekt i manželovi 🙏🙏🙏 a její motto na závěr 🔝💣

  1. L Urzidil

   škoda že nemáš respekt, to bys tu neblila trapný lži že ... ale když ho trapně vybleješ tak ho pak nemáš no, tvoje blbost ...

 74. Martin Hodik

  14:30

 75. Robert Matous

  Krausi, zapni si komentáře..

 76. Peter Hayes

  Super rozhovor . Díky

 77. Anna Galuskova

  Vondráčková mela obrovské štěstí ze se takového trouby zbavila...tihle dva k sobe opravdu sedi😅

 78. Misa Kořínkova

  Jak to dělají, že se jim vždy sejdou hosté kteří si rozumí? Laťka opět vysoko

 79. Marta Čekelská

  Tupá tykev