• 30
 • 19 261 736

Komentáře

 1. Marcela Vysocaniova

  Prosím Vás vie mi niekto poskytnúť kontakt na spoločenstvo Bruna Gröninga na Slovensku? Veľmi pekne ďakujem

 2. Natalia Ondruskova

  Mrzí ma, že téma adopcie detí nepatrí do prirodzenej úvahy pri takejto téme.

 3. Jiří alias : Ed Peo Gers

  To je výborný rozhovor. Mne škola zprotivila nejen násobilku, tedy matematiku. Ale i český jazyk včetně básniček. Ještě že byli ve škole hezké holky, tedy něco esteticky krásného. To bylo zcela dokonalé vytvarno v té biologické podobě. A protože jsem se nikdy neodvážil tuto krásu ztvárnit dal jsem se alibisticky na moderní umění.

 4. Natalia Ondruskova

  Veľmi zaujímavé. Ďakujem.

 5. Brekeke Čepička

  :DVy dva jste asi tak stejně vysocí :))) Moc moc moc děkujeme my za to že nás takhle imunitně posilujete ... mějte se :)

 6. Jan Dostalik

  Uzasne, konecne jsem se k tomu dostal, moc diky!

 7. Viola Thesing

  Prosim, jak se jmenuje ten host?

 8. Ramon Rafael

  Moc dobré. Mohli ste však nechať dopovedať toho pána s gitarou aspoň jediný raz počas tej 15 minútovej prestrelky, a uznať jeho myšlienky tak, aby boli prenesené na poslucháčov, chceli sme vedieť plný význam jeho slov. Beseda je dobrá, veľmi poučná, trochu však tlačená než voľná. Je poznať pretláčanie svojej vôle nad vôľou ostatných diskutujúcich, pričom trpí myšlienka, ktorá nie je pre poslucháčov dopovedaná ani pochopená.

 9. Al Uzza

  Jardo, třeba si to někdy přečteš.. on nemluví se Zdrojem, ale s nějakým egregorem/nižším bohem, případně jinou bytostí. Zdroj nemluví skrze slova.

 10. Irena Katonová

  minden jöttment celeb lett

 11. Pet Pat

  Prešla som si tým, no neskončilo to🤔... Ale dvaja skvelý chalani sa podarili🤣💕

 12. Apo3li

  Neuvěřitelné

 13. Lucie Fizek

  Tohle nám chybí :D

 14. Matěj Procházka

  Prosím co to Jarda čte za knihy? :))

 15. Jana Ludvigova

  To vážne im ešte nikto nepreložil to "Einstellen"? Nemôžu to nezývať "Nastavenie"?

 16. Brigita Vrábeľová

  Mám vás rada. Úplná ozdravná ventilácia. Ďakujem.

 17. 2devy

  Děkuju

 18. Děda Lebeda

  Stejně tak jako obsah je fascinující i Radovanův zcela chybějící smysl pro humor, naprosto se Jaroslava nechytá, a rovněž je krásně rigorózní v tom, že má "něco přednášet" a nedovede vůbec reagovat na Jaroslavovy poznámky, postřehy a doplnění. Zvláštní.

 19. Linda Nová

  Pavle jsi jednička. .Linda s láskou a díky

 20. Linda Nová

  Něco úžasného, snad ani nenalézám slova, cítím vaši léčivou sílu i po roce ..ač koukám na záznam...Díky Linda s láskou

 21. vlada46m

  Dodnes jsem nevěděl, co je to endometrióza. A hned v prvním příspěvku, vědeckém, jsem se dočetl, cituji "V současné době není možné endometriózu plně vyléčit". Pak spoléhejte na vědu.

 22. Marek Garamszegi

  Krása. Těžko komentovat slovy. Dva krásní lidé.

 23. tereza buronova

  cssel.info/video/video/uZaTe6POk2SVfGM.html

 24. Alena Schröter

  Úžasný rozhovor. Pán Dušek to umí krásně vysvětlit. To všechno, co pán Ledvinka jenom naznačí.Má to hloubku a moc vám děkuji.

 25. Lenka Stankova

  Proč nefunguje ta medicína po stavu zániku orgánu? Proč by nemohlo být tělo schopné rekonstruovat? Ptám se proto, protože mi logicky tenhle konstrukt nezapadá do logiky těla. Vím, že to tělo nedělá, ale jaký k tomu má vlastně důvod? Protože teoreticky by toho mělo být schopno, jen je mi tedy otázkou, proč to vlastně nedělá, pane doktore?

 26. Jana Emerenzie

  Až bude petice,ráda podepíšu,knihu jsem jednou četla a byla na divadle.

 27. Danka Šimová

  Na jednej strane prichádza tvrdenie,že syn boží znova prichádza na Zem,na druhej strane,napr. J.Ledvinka túto správu vyvracia.Ako máme správne vnímať duchovno,keď aj v tomto sú rozdielne názory???

 28. Vlastimil Pavelka

  Velice příjemné a poučné povídání. Děkuji.

 29. Simeon R.

  Díky tomuto rozhovoru jsem ochutnal mnoho jedlých a překvapivě chutných bylin. Můžeme si snadno dopřát voňavou bršlici, mátový popenec, salátový ptačinec a nesmíme zapomenout na okurkovou kopřivu nebo jemně hořký rozrazil :D

 30. Lenka Ilavská

  ivf = in vitro fertilization

 31. Edita Jamrišková

  Ach jaj...to je v tom...vono to je...máš to...je to všude...když to není,tak to je...když jsi ješte nebyl,tak už jsi byl...teď,když jsi,už nejsi... Jirko diky...je to jasný.

 32. Jirka Voráč

  Když si odpustíme všechnu tu ezo omáčku, Tak tam sedí jeden excelentní muzikant, jeden vyborný herec a obchodník a jeden šarlatán a podvodník, Nic víc nic míň😀Mimochodem, pan Bína mám sobě víc dobra a empatie než ti dva ,,, Kašpaři ,,, dohromady ,,, 🎈

 33. Klara Prajzova

  Hezký 😄😄😄😄😄😜😛😋

 34. Korycze

  Někdo text k 1. písni? Děkuji

 35. Smudlik Cudlik

  Já třeba přestal kouřit ze dne na den po 12 letech kouření a nekouřím už 16 let, použil jsem tenkrát jedno balení nikotinových náplastí, ale jsem si jistý, že to nebylo díky náplastem :D no a přiznám se, že jsem i 6 let pochlastával, skoro každý den jsem si musel něco dát, litr slivovice jsem vypil za 4-5 dní třeba a také jsem s tím přestal ze dne na den, tam jsem si pomohl tím, že jsem si říkal, že ten alkohol nepotřebuji a vlastně ani nechci a fungovalo to, nepiji a ani na to nemám chutˇ a ani mi nevadí, když si přede mnou někdo popíjí:D

 36. tatiana kunova

  Tak ja sa vôbec nedivim teda že Rusy sa tak k tomu postavili.. Tam je ešte stale totalita.. Preto to tak dopadlo. Ale ak by sa podarilo tie knihy odkupiť tak na Ukrajine alebo v inych častach sveta kde su ruskyhovoriace obyvateľstvo by knihu kupili.. Aj keď je tam dosť naboženstvo ktore by asi branilo ludom niečo take kupovať. Teda presne autorka vystihla že ich viera to zakazuje. Skôr si myslim že cirkev to zakazuje. Politika možno ani tak nie..

  1. Hana Budinska

   ⁹⁹

 37. Veronika Holinkova

  Bylo to úžasné, díky oběma, 😊

 38. Wuina Konik

  Jako Cimrmani :-)

 39. momo

  👍💗🙂 Ďakujem Vám.

 40. Marie Růženka

  Díky za upřesnění!! Ve chvíli 1:21:21. Super :-)

 41. Ritualist

  Tešim se na další setkání, pokud se opět v budoucnu uskuteční

 42. Monika Vyskočilová

  Hned objednávám.

 43. Ritualist

  Pěkné jako vždy

 44. Vojtěch Rác

  Jestli je tohle reklama, tak se povedla, knihu kupuju. Jen bych chtěl říct, že mi příjde pozoruhodný, že, po všech svých zkušenostech s nadpřirozenem, který by vystačili na trilogii horrorů, je paní Pavlína tak klidná. Opravdová dáma...

 45. nieooj gotoy

  jim všechno odebrali viděla , že mají "Klid" tak jsem tomu nerozuměla, ale některý se rádi odevzdávají svoji zodpovědnosti....hmmm myslím, že to byla velice dobrá téma ¨

 46. Ljilja Ristović

  Dragi Bruno molim te da ovaj video neko prevede 🙏🙏🙏💙

 47. Dagmar Lehmann

  Úžasný 👍👍,děkuji. Jedno by mě zajímalo, pakliže někdo zná odpověď : jak je možné ,že Bruno všem pomohl, ale jeho děti zemřely .A co jim vlastně bylo ?

 48. Šárka Malinová

  Tohle video si pouštím kdykoli potřebuji zvednout náladu. Vždycky se u toho nasměji. Děkuji za něj. 😁

  1. Igor Trháč

   10.05.21 som to v praci počul 1. krat a viem kam ujst za dobrou naladou.

 49. Josef Jaroš

  Bylo mi ctí Vás slyšet- paní má nádherný klidný moudrý hlas . Kniha mne zajímá hlavně ten (okultismus ) tedy spíše co jste chtěla vyjádřit.Přeji Vám plnost života.

 50. Sacher Swissland

  "Pan" Ledvinka je GURU...predava daávno zname info ( ktore si načital v knihách ) a na webe ma zaujimavy cenník... nie je veľmi charizmatický jeho prednes je chladný.. a aby mu to ludia ( ovečky) zjedli..tak to zaobalil do toho že mu to hovory Boh...kraaasa.. skoro vsetko co hovorý je pekne...ale nehovory mu to boh..len cituje iných mudrcov... všimnite si ako niekedy odpoveda okamžite. ..a inokedy mu to trva dlhie..a potom povie..a ešte mi otec povedal...nie!! Len potreboval čas na roznislenie si toho čo povie!!! .. a jeho rady pre ludi z depresiu..ze sa na to nemaju sustredit.. a prestanu mať depku ..sú v realiti uplne bezcenne... škoda že aj dušek naletel takemuto šulinovy...

 51. jolka jol

  okysličení, prokrvení, uvolnění a fašistický režim nás více jak 14 měsíců dusí a otravuje v náhubcích 1:02:00

 52. soiung toiue

  nám nemusela líbit. Stojí to opravdu za to???

 53. Lenka Němcová

  Ano, Bruno Groning byl velmi pokorný clověk, Člověk nemůže uzdravovat, pouze léčí. BŮH UZDRAVUJE, díky Bohu.

 54. Helena H

  Dušek vydělává na ignoranci národa. Mít učitelky jako paní Jana, tak čao! 😃 Na štěstí každá generace má vlastní vývoj, jsme v době Nikilismu, který už jen neklepe na dveře, ale už ho mají všichni doma. Einsteina už zřejmě mít svět nebude, ale udržet inteligentní společenství by mohl, je zřejmé, že nechce 😉

 55. enjay86

  Pěkné povídání, ale pan doktor by jako mohl vědět, že na chřipku se antibiotika nedávají. 2:10:40 A proti tomu očkování... jak pan doktor vysvětlí všechny nechutné choroby, které lidstvo vyhubilo? A jak se prodloužila doba dožití a vůbec úmrtnost dětí za posledních 50 let.

  1. enjay86

   @Pepe Ge Díky za souhrn. Hmm, že by pan Dušek nevěděl, koho si zve? Nebo naopak věděl. Zajímavé...

  2. Pepe Ge

   @enjay86 Ve svém životopisu J. Šula uvádí, že na Lékařskou fakultu UK nastoupil roku 1975 a podle registru ČLK promoval v roce 1985. Z registru však údaj zmizel, stejně jako údaj o absolvované fakultě. V registru členů ČLK tedy nemá J. Šula uvedeny informace o dosaženém vzdělání a platnou licenci má pouze pro ortopedii. V minulosti Šula neoprávněně užíval titul DrSc., později od toho upustil. V CV uváděnou kandidátskou práci nelze dohledat. Nebyla obhájena, neboť i kandidátská práce musela být podložena alespoň lokální publikací. Záznamy dr. Šuly v databázi české medicínské literatury Medvik ale začínají až rokem 2007 a nejde o vědecké práce. V červnu 2018 byla odvysílána reportáž pořadu Reportéři ČT, jež zpochybňuje Šulovu věrohodnost. Jan Šula tvrdí, že spolupracuje s Institut for Biomodulation Medicine, který má sídlit ve švýcarském Freienbachu. Reportéři však na udané adrese našli jen poštovní schránku a cedulku na domě, ve kterém o firmě ale nikdo neslyšel. Jan Šula se opakovaně prezentuje jako první český lékař, který byl přijat do Royal Society of Medicine. Toto tvrzení vyvrací Jaromír Šrámek: „Prvním českým lékařem přijatým do Royal Society of Medicine byl ve skutečnosti již zesnulý profesor Jan Šula, český biochemik a spoluzakladatel experimentální onkologie v Československu“.

  3. enjay86

   @Pepe Ge Ten titul získal nějakým podvodem?

  4. Pepe Ge

   Je to podvodník, žiaden doktor.... dohľadaj si o ňom reálne info.

 56. Wuina Konik

  Pravda

 57. Monika Vyskočilová

  Tohle je poklad internetu. 🌻🌾🌷

 58. Ondřej Šimon

  Je třeba zahodit mobily a počítače a vrátit se zpět k přírodě.. Tak to cítím

 59. Veronika Vaňkátová

  Děkuji za užasný rozhovor, velmi souzním. Je úžasné, že se tato osvěta děje, díky silným ženám, mužům a pánu Bohu. Děkuji.

 60. Jana Kotouckova

  I psy už mají roušky. Mám to nafocene

 61. Milan Jarý

  držte se, máte moji podporu, jste úžasná bytost

 62. Pozemský Anděl

  Úžasný 💚

  1. nieooj gotoy

   Skôr by som to smeroval na toxické očkovania!

 63. Michal Gunár

  Prostě super!

 64. hana neumanova

  💎💎 7.5.2021..(casu anglickeho 2.17h)!!! .JÁ ! JAKOŽTO SKOTSKA KRALOVNA ANNA POSLEDNI MONARCHA Z DOMU STUART z TITULU SVATY GRAL A KRALOVNA VSECH STATŮ ....ŽÁDÁM A NAŘIZUJI OCHRANU NAD STATEM ČESKÁ ZEM...ÚZEMÍ PROBUZENÝCH KRÁLŮ . TAK JEST A TAK SE STAŇ JE VŮLE MÁ. Buh Ochranuj Skotskou Kralovnu Annu a Jeji sestru Kralovnu ELIZABETH OF BOHEMIA. (HANA NEUMANOVA roz: Palivcova 27.1.1968.mesto : Kladno CR) ted od 14.6.2017 zijici ve SKOTSKU mesto Tranent.

 65. marek vlk

  šula je podvodnik

 66. yasio bolo

  super DĚKUJI MOC

 67. Martina Kardosova

  ako krasne v roku 2019 predpovedala socialne stazeni..., mame tu hakikomori teraz, ludia sedia doma, nechodia von. uplne do bodky presne. uzasne!!!v

 68. Alena Jelínková

  Jaroslave opět úžasné sezení 🙏 díky. Mám stejné zkušenosti s klientkami, které takto přišly o své “ženství” hlavně pocitově... prostě raději to odoperujeme pro jistotu... žádná domluva s ženou, prostě teď hned. 🤔 a pak jsme tu my, které těmto ženám dáváme prostor prožít a najít v sobě opět ženu. 💗 diky

  1. soiung toiue

   Krásné, děkuji 💗 P.S. ten nával "hejtrů" a spamů je vtipný 😀 Když si někdo dává práci hanit i toto, tak je vidět, jak zoufalý systém kope kolem sebe :) Hezký den všem 😊🌞🙏

 69. Tomáš Havel

  Lidičky, petice již existuje, paní Pavlína má odkaz na facebooku, už jsem ji podepsal s ohromnou radostí, že mám doma konečně trezorovou knížku :)

 70. Petr Kovář

  Jardo, psi se čipují už 20 let a je to proto, aby při nálezu psa bez majitele ,každá veterinární stanice našla majitele nebo posoudila při pokousání, že pes je očkován či nikoliv.

 71. eva calikova

  Lucia ďakujem 🙏🌹krása,tlieskam👍 čerešnička na torte ❤️

 72. Zdeněk Šroubek

  Skvělý pořad ... díky za sdílení !

 73. qopoy dnon

  Dobrý den, krásné video a pro mne plné takových těch ,,aha,, efektů. :-D Děkuji

 74. Peter Bartal

  Pokuď vás Loesje Jacob zaujala tak také s radostí zveme na online přednášku - s překladem do češtiny - ve středu 12. 5. facebook.com/events/173740621201580

 75. Jana Medeková

  super DĚKUJI MOC

 76. jolka jol

  hodně nadčasové, když zvážíme co přišlo po tomhle představení

 77. istotus

  múdre slová v úprimnom hovore s vynikajúcou hudbou zdravie vam

 78. Dana Darovcova

  Veľmi dobrá debata. Ďakujem 💗

 79. Jiří Lang

  Skvělé Díky

 80. Dana Darovcova

  Ste úžasní 💗