4K | M140i | NIČITEL SUPERSPORTŮ | MOTOINSTRUKTOR ROMAN STAROBA

113K zhlédnutí12

  Obrovský díky patří Carmedia.cz DĚKUJEME! Pokud chcete mít v autě pořádnej zvuk, tak víte na koho se obrátit.Carmedia.cz je přes 15 let fungující česká firma zabývající se profesionálním ozvučením automobilů. Jejich prodejnu najdete v Předměřicích nad Labem v Hradci Králové, kde si na demopanelu můžete vyzkoušet až 1.5 miliardy kombinací zvuku! Kromě toho si můžete na carmedia.cz vybrat z nepřebernýho množství autokosmetiky a nebo vybavení do dílny.
  Trika, mikiny a kšiltovky LAUFY nebo stylovej merch UKAŽ KÁRU najdeš here: bit.ly/3deze1D
  ► INSTAGRAM Mates: dvorak.mat
  ► INSTAGRAM Roman: romanstaroba
  ► INSTAGRAM Mára: marekvanourek
  ► INSTAGRAM Carmedia: carmedia.cz
  ► INSTAGRAM Laufy: laufy.cz
  ► INSTAGRAM Ukaž Káru: ukazkaru
  ► FACEBOOK Ukaž Káru: goo.gl/vyMi2u
  ► FACEBOOK Carmedia: carmedia.cz
  Kupuješ auto? Chceš ho prověřit a ušetřit 10% při využití carVertical.cz? Tak použij náš affiliate link bit.ly/2SdcaqQ.
  Pokud tě baví použitá hudba, tak věř, že ji bereme (a licencujeme) odsud - bit.ly/3cZiJFM . Když použiješ při nákupu předplatnýho tenhle link, tak dostaneš 2 měsíce zdarma.
  A pokud hledáš videobanku záběrů, pomocí tohodle linku bit.ly/2VSPn6f dostaneš taky dva měsíce zdarma.
  TwoFatGuys
  PRODUCTION
  ukazkaru@twofatguys.cz
  #UkazKaru #Spoluprace #m140i

  čas přidán Před měsícem

  Komentáře

  1. Jiri Svetelsky

   Prej stejny jako M2 :-D to je mimoň....

  2. CRL_SKATER 97

   mega chill týpek, mega dobré auto

  3. MolisTV tv

   Sorry ale tohle je mega frajer super auto a tohle video si pouštím furt 😉😉😉

  4. tobi7 wd

   Ment s jeho novým Mercedesom do ukáž káru

  5. Jiří Svoboda

   Roman je dobrej

  6. Šimonek

   Nevím jak je to konkrétně u motorů m140i, ale například u m3 f80, pokud se udělá "POUZE" čipová úprava pro zvýšení výkonu, motor má tendenci po několika tisících kilometrech posunout časování. Nevím jaká je přesná příčina ale výsledek je zničení motoru.

  7. Jan Prokop

   Mohu se zeptat, kdo úpravy provádí a kde kupuje díly? :) Taky mám M40i.

  8. dcoog anml

   Tak za mě top video. 👍

  9. asioe kiou

   Tak za mě top video. 👍

  10. Johnny Walker

   Ty jeho kecy o manualu se fakt nedaj poslouchat... auto super ale ten frajer absolutně nesympatickej... potkat ho s těmahle kecama v hospodě tak dostane dělo

  11. mikin lirou

   Hele nepadla tam Lajna češtiny ?

  12. taxibarak

   To auto je skvělý báječný úžasný... Jen ten vzhled. Do toho jsem kvůli tomu nešel.

   1. dcoog anml

    Mega sympaťák

  13. hen ko

   Tenhle týpek je jasný majitel bmw :D

   1. asioe kiou

    Hele kluci jako super že jste to posunuli až na takovyhle lvl ale tu vaši reklamni spz s ukaz karu lepit izolepou? Dit se da za par kacek koupit magnetická fólie na kterou si hodi

  14. PitrSliipr

   Automat bude vždy jakýsi mezi článek mezi pravou nohou a pedálem, který vám bude hýbat s odezvou a tyto běžné automaty, se pro okruhovou jízdu (nebo byť jen zábavnou jízdu na okresce) vážně nehodí. To nijak neřeším. Sto lidí, sto chutí i když skutečný řidič bude vždy "nutně potřebovat" 3 pedály a přesnou odezvu na plyn, která u automatu není. Každopádně kluci, vyserte se už na to lítání po obci, konkrétně po Hradci Králové. Od areálu letiště to máte máte kousek na výpadovky, kde nikoho moc ohrožovat nebudete. Ty svoje akcelerace, kolikrát s naprostými řidičskými analfabety, si zkoušejte tam a nebo je natáčejte v Praze.

   1. mikin lirou

    Jako auto asi super, ale vůbec se mi nelíbí

  15. Blažee150

   Co to mluvil za nesmysly o těch převodovkách? Argumenty úplně mimo mísu. Hlavně že vystupování jako by snědl všechnu moudrost světa. Motorkám možná rozumí, ale tady netrefil.

  16. minij hooi

   Ty reklamy mě sérou jdu si radsi dat novou show s petrem vetrovskym o autech 👌🏿

   1. hen ko

    To je borec 😁👍

  17. Matyas Prokopius

   Druhý Tary?

  18. Kubarcz

   Kup si něco pořádnýho

  19. Mulisak

   Samozřejmě beru názor hosta, ale o tom přece ten manuál na tom okruhu je :). Je třeba více práce, rev matching při podřazování, heel and toe, atd... Tyhle techniky dělají z dobrých řidičů skvělé řidiče, člověk se i více naučí přenášet váhu auta do zatáček. Samozřejmě je to každého názor a naprosto chápu a respektuji názor Romana, ale já to zase vidím takto :).

   1. minij hooi

    Úplný los Santos castoms 😂👍

  20. Rendl Megič - Auta mýma očima

   Skvělej týpek ale s tím manuálem moc nesouhlasím :) za mě to není o rychlosti ale o tom spojení s autem :) Ale zcela chápu že když to má na univerzální použití že volil automat :)

  21. Besný Plch

   Veľmi pekná hračka... ja som musel ostať viac pri zemi a skončil som v 125i RWD ... Je to síce len 2l 160kw, ale ako daily car vyčarí radosť na tvári, vďaka RWD je 0-100 za ca ~6 sekúnd čo je podobné ako cupra 280 s o štvrtinu vyšším výkonom. Inak ono to detailnejšie nezaznelo vo videu, ale F20/F21 bola posledná generácia 1notky, ktorá mala motor umiestnený pozdĺžne z čoho 3 a pol valca je utopené až ZA prednou nápravou (4valec je tam skoro celý, z radového 6 valca väčsia polovica), nová generácia ho už má priečne a aj preto sa radový 6valec pod kapotu nezmestí😢. Prečo je ale motor za nápravou zaujímavý - v skratke pre rozloženie hmotnosti. Často sa rieši rozloženie blízke 50:50, ale aj to sa dá dosiahnuť dvoma spôsobmi. Predstavte si násadu z kladiva, ktorá má ten kovový kus nasadený v strede a druhú, ktorá má 2 polovičné kovové kusy, ale sú umiestnené na oboch konch. V obidvoch prípadoch je rovnaká hmotnosť aj rozloženie hmotnosti 50:50, ale verzia s hmotnosťou koncentrovanou bližšie k ťažisku má menší tzv. "moment zotrvačnosti" a je ľahšie ju pri chytení za konce otočiť resp. v prípade roztoženia zastaviť. A presne o tom BMW1 je. O ochote zatáčať sa do zákruty, ktorá poteší fakt pri každej jazde. Ešte odporúčania (ak by niekto do toho modelu išiel) - m-packet treba - športovú automatickú prevodovku treba - športový podvozok ... zvážte - pri jazde na hrane ho určite treba (prípadne ešte viac doladiť ako aj vo videu), ale ako daily car na SK/CZ cesty je stock velmi dobre naladený - rwd ... na 140i alebo 135i by som asi radšej išiel do xdrive, to je už brutal, ale na 125i je RWD akurát a poskytne veľa radosti

  22. bssni touir

   🔥

  23. ŽIŽKOVÁK

   krasný to stroj

  24. @riko696

   chybí ukázka interieru

  25. Tony Valdez

   Dobrej týpek ale 300Km+ ??No nevím,jako asi jo ale opravdu na dlouhé rovince 14:46 Proč bys to asi dělal..třeba podřadit nebo se vychcat?:):)Jistě že je to více - práce - ale více zábavy taky.

   1. bssni touir

    Nechápu proč BMW a Audi dokurvili to označování vozů. Dřív bylo poznat co je v tom za motor, teď je to jen nějaká kategorie koní nebo co.

  26. Kokos

   Mega sympaťák

   1. Kokos

    @dueeh nyyu každý má rád něco jiného, já třeba zbožňuju JDM

   2. dueeh nyyu

    Achjo, Xdrive a automat.

  27. dueeh nyyu

   Skvělej týpek...Díky

   1. dueeh nyyu

    Ručné radenie bolo v pretekárskych špecialoch jediné.

  28. Dooky Daniel

   Hele kluci jako super že jste to posunuli až na takovyhle lvl ale tu vaši reklamni spz s ukaz karu lepit izolepou? Dit se da za par kacek koupit magnetická fólie na kterou si hodite to vaše logo a popici front. Já vím že to není skoro vidět ale v tom jednom záběru jste to tam dali v detailu a ja měl osypky. Jinak spotřebu opravu někteří lidi neresi, dojezd ano ale jestli jedu za 13 nebo 20 je přece jedno když si koupíš auto a vis ze to žere.

  29. ANDRE23ification

   Jako auto asi super, ale vůbec se mi nelíbí

  30. Georg Jirka

   To je borec 😁👍

  31. Jakub Figuľa

   prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim vyskušajte audi rs6 avatara či sa da použivat ako na každy den

  32. Martin Makovec

   Je chyba u mě, nebo to má posunutý zvuk?

   1. Ukaž Káru Official

    U tebe covece...

  33. mark Mark sachmen

   Úplný los Santos castoms 😂👍

   1. Kokos

    Wut?

  34. Radim Čech

   No jsem asi hodně pozadu v názorech. Je jasné,že s pohonem všech kol je rychlejší ve všech disciplínách, ale pohazovat si s těžištěm na spojce se zadokolkou je to, proč miluju BMW. Není to o rychlosti, ale o tom pocitu z jizdy.

   1. huttio srreu

    zprány diff!!! To je ta otázka proč sportovní modely jsou v jiné cenové kategorii, mají úplně jiné parametry. KW není vše. Bmw má jedno Krasne přísloví v malé rychlosti mnoho

  35. Radim Čech

   No jsem asi hodně pozadu v názorech. Je jasné ze automat s pohonem všech kol je rychlejší ve všech disciplínách, ale pohazovat si s těžištěm na spojce se zadokolkou je to proč miluju BMW. Není to o rychlosti, ale o tom pocitu z jizdy.

  36. Zdenda Turek

   Hodně verim, ze tahle jednicka pojede “hodně” přes 300 no😅

   1. D P

    Pojede, mám ten samý motor co on, akorát biturbo v BMW trojce taky upravený na 330kw to je jen o 15kw míň než on plus jsem těžší a maximálku mám 329km/h i odzkoušenou na dálnici. A říkal to správně v tomhle autě a v týhle rychlosti si člověk opravdu myslí, že ti z něj ulítají díly.

  37. Jim Pakroll

   Nechápu proč BMW a Audi dokurvili to označování vozů. Dřív bylo poznat co je v tom za motor, teď je to jen nějaká kategorie koní nebo co.

  38. Patrik Hradský

   Jako jsem příznivce Audi ale právě jsem asi začal chtít BMW. 👌

  39. huttio srreu

   Ručné radenie bolo v pretekárskych špecialoch jediné.

   1. Tony Valdez

    ..a dneska tam máš už jen pádla...a ještě týpek si ztěžuje že je to moc práce s manuálem:):)

  40. TVPirati

   Achjo, Xdrive a automat.

  41. Karel Manych

   A blinkr ještě měl říct na konci. Automat může být jaký chce, ale manuál je manuál no 😂

  42. Hvezda Nhl

   Pánové Škoda ze jste opustili od rubriky karoskola,v pořadu auta sampionu naštěstí je a to je dobre 👌🏻😍

   1. huttio srreu

    Já ve Třinci bydlím a byl jsem tam a je to tam super👌

  43. Michal Kubín

   Tvl auto hezký ale nechápu jak mohl říct vyndal jsem DPF. Tvl takovým bych dal rypák k výfuku ať si ty rakovinové sračky dýchá sám. Jako není to tam jen tak. Ať si to zjistí pán proč to tam montují.

  44. Hvezda Nhl

   Prej v té nové show auta sampionu co mas za auto na vencu kadlece ? Bmw 330i to nové je to šestiválec 🤣🤣

  45. Ondra 1

   Vzkaz pro pana: ty blbecku,kdyz je zaplej u m5 zadní nahon jen tak je vypla trakce a stabilozace ty blbecku

  46. Hvezda Nhl

   Ty reklamy mě sérou jdu si radsi dat novou show s petrem vetrovskym o autech 👌🏿

  47. holyindians

   Ahoj, chtělo by to občas více info pro autickare, 140i silné jako zadokolec pro někoho komu nevadí 300km/h 🤔ok. Softwarove z toho udělat zadokolece? K čemu když tam není ten zprány diff!!! To je ta otázka proč sportovní modely jsou v jiné cenové kategorii, mají úplně jiné parametry. KW není vše. Bmw má jedno Krasne přísloví v malé rychlosti mnoho zábavy, ale pouze s LSD ani torsen nemaka tak dobře. Lsd udělala z auta pocitově!!!! Zavodaka z každého zadokolece. Prosím řešte i kuhle stránku věci, bude to zajímavé pro autickare. děkuji.

  48. JežeK Cz

   Třinec jednou Třinec na vždy 😁

  49. Jiri Dolezel

   Čau, rád se podívám na nová videa. Neplánujete nějaká zlepšení v natáčení? Např. nedělat videa proti slunci, přidat řidiči kameru do interiéru (na tachometr) kvůli větší autentičnosti měření rychlosti, ukázat interiér daného auta...? Případně "prdnout" kameru někam ke zpětnému zrcátku, abychom viděli jízdu z pohledu řidiče...? (viz. cssel.info/video/video/3a2hZXi8rLByd6Y.html)

   1. Jiri Dolezel

    @soniyu ziuy Je to možné. Co je špatně?

  50. vojta žihla

   340 kW nebo 340 hp

  51. Dominik Hroník

   Lepší než kdyby to dělal promotér.

  52. Dílna poslední naděje u rakety

   Tak za mě top video. 👍

  53. GET STRONGER

   💪🏼

  54. beedsj roiue

   Cau co rikas na novy porad na O2 tv? AutaSampionu? Docela te zkopirovali

  55. Viktor Sklenář

   Nevím, jestli se dá tohle porovnat s M2, když porovnám M2 s 125d (stejný podvozek jak M140i) tak je to úplně úplně úplně jiný. Komplet přední i zadní náprava, dvojspojka .... přitom bych řekl, že takovej borec to ocení

  56. martaaa_sss

   Já ve Třinci bydlím a byl jsem tam a je to tam super👌

  57. autodoprava Maňoušek

   Host ví o čem mluví. Skvěle zvládnutý díl.

   1. Petr Váňa

    @beedsj roiue tak 1.8T je stará mrdka. Mám to taky, ale nemůžes to srovnavat s novyma motorama

   2. beedsj roiue

    To není možný ta spotřeba, já mám 1.8t 165kw a jezdím za 11l dlouhodobou

  58. Jozef Andrejco

   300 uplne vpohode dobre ci to jebe:)

  59. Ejdy DMJ

   Auto je super ale len do chvíle dokedy nezačne padať dážď vtedy sme v prdeli 😂😂😂.. Ďalšia vec k tym prevodovkam.. Áno Automat je super keď je fakt dobrý automat súhlas.. Ale aj tak na užívanie si jazdy tzv prežiť tu jazdu na manual a ešte v hothatchi nemá nič 🥰.. Sám vlastním posledný light hothatch Peugeot 308 gti by peugeot sport 1205kg od výroby, LSD Torsen, 380 mm kotúče všetko je štandard. A nemenil by som určite.. aj keď sú rýchlejšie autá. Ešte k tomu som sa ešte vyhol GPFku. Ale ľahší hothatch nenájdete v segmente. 🦁👌🚀

  60. Daniel Scheichl

   Perfektní díl💪 souhlas s každým slovem. Jezdím s 440i a nejlepší daily motor na světě.

  61. Adam Reidl

   15:12 bla bla bla víc práce bla bla bla...

  62. ROLLS SMOKE

   Super díl a majitel vozu ví hodně ;)

  63. Martin

   Hele nepadla tam Lajna češtiny ?

  64. Martin

   Upravili jsme podvozek = dali jsme podložky pod kola 😂😂

   1. Roman Staroba

    Místo = dej “a” a budeš to mít správně 😄

  65. Martin

   Kazde bmw je chcanka

  66. Rouči

   8:08 - 8:12 takový hlásek😂

  67. Kristián Macháček

   Tenhle týpek je jasný majitel bmw :D

  68. Lukas Holy

   Čím měříš to zrychlení ?? Jinak top video

   1. Ukaž Káru Official

    Je to receno primo ve videu po rubrice “z 0 na 50” :)

  69. Elighttice

   Typek srovnama sportovnost M2 s timhle lol. Jako daily super.

   1. Hombre Cardiac

    Tohle srovnání m140i s M2 host úplně nevychytal, ale tvoje reakce vypadá jako bys srovnával s fabii. Obě auta jsou dosti odlišné svým chováním, ale nejsou si tak vzdálené v rychlosti. V přímce je dokonce motor B58(m140i rwd) rychlejší než N55 (M2). Ano, příjde zatáčka a m2 se ztratí, jelikož je širší, nižší a širší obutí dělá taky své na GRIPu. Časy na severní smyčce nejsou až tak diametrálně odlišné, m2 je rychlejší, ale M140i levnější a pokud za ušetřené peníze doladíš díly k ceně M2, je dost možné že postavíš lepší auto.

  70. Nuklear Nadal

   já v 19nácti jezdim se svojí imprezou za 14,5-13L a co jako? :D na benál si vydělám tak neřešim... né každej řeší spotřebu...

   1. Dooky Daniel

    @Nuklear Nadal no ja se pod 13 dostanu jen tezko...ale na spotrebu mam jiny auto. 😂 Ty kone proste neco papaj no.

   2. Nuklear Nadal

    @Dooky Daniel Přesně :D když se snažim a jedu na tempomat, tak to jede i za 9 třeba, takže i přes republiku docela vpohodě :D

   3. Dooky Daniel

    @Nuklear Nadal presne taky neřeším spotrebu. Dojezd resim kdyz vim ze pojedu dal. ale jinak jezdim klidne za 25l. Tak holt me holky na benzince znaj no kdyz tam jezdim casto pro vervu 100. 😂

   4. Nuklear Nadal

    @Donax695 tak mě to nevadí :D když fakt potřebuju, tak benzínku mám hned za rohem. i když jezdim výhradně na benzinu pop vervu.

   5. Donax695

    už jen kvuli pohodlnosti je lepší netankovat každý druhý den

  71. Stáňa

   Manual je furt manual.. Pochybuji, že pán jezdí takovou kudlu, aby to dělalo takový rozdíl na okruhu.. Že máte s manuálem více práce? No jasně kurva, jezdím protože mě to baví..

  72. Petr Bláha

   To není možný ta spotřeba, já mám 1.8t 165kw a jezdím za 11l dlouhodobou

   1. xLukee Walker

    Bohužel..Tenkrát dřív ty motory tak žraly no..

  73. david martynek

   Yes konečně tady vidím to bmw co potkavam v třinci.

  74. Bardys 24

   Hrozně sympatickej týpek! Super díl.

  75. Petr Cipin

   Nevím,nechci se nikoho dotknout,ale těch 327km/h co prej dá se svým M140i se nechce věřit...

   1. Roman Staroba

    😂😂😂

   2. Martin

    Lež no, typicky majitel bmw

  76. Matěj Ulč

   300 na motorce v pohodě, 300 v autě a týpek se bojí :D no já umírám :D :D

  77. Radovan Zelenc

   Ručné radenie bolo v pretekárskych špecialoch jediné.

  78. Tomáš Milichovský

   Tohle auto máme doma

  79. _Lu_Ky_N0_

   Tenhle díl je naprosto skvělej! Doufám, že Romana uvidíme znovu :)

  80. st3p4n00

   Chce to delší verzi. Roman má bezva názory na spoustu věcí co říkal a určitě nejsem sám kdo by vydržel ho poslouchat klidně hodinu.

  81. Dodavka Eu

   Strašný týpek 🤟🤟🤟🤩

  82. vondry87

   Paráda! Chvíli jsem uvažoval, že bych si ho taky koupil, protože tohle auto se prostě povedlo a jisté je, že BMW už lepší auto neudělá, protože mu to Evropská unie jednoduše nedovolí. Takže pánové kupujte, dokud jsou ;-)

  83. Jiří Šebek

   Klidně se přiznám že jsem jeden z těch co dal dislike, proč? Protože jezdit s ostřejším autíčkem do města přes 300 po dálnici a sám přiznat že brzdy nejsou úplně nejlepší a že to auto na to není dělaný je samo o sobě dost na pováženou, když chci lítat přes tři kila, koupím si právě nějaký klasický eMko a ne tuhle ostřejší nákupní tašku. Že M5 jede jinak dnes než kdysi? No nečekaně, ale taky taková E39 byla mnohem víc o tom řidičském umu, ne jen tupě sednout a zmáčknout tlačítko, čímž se dostáváme k debatě o automat vs manuál, věčný souboj ze kterého vychází jediný závěr, manuál je mnohem víc o skillu za volantem, mnohem víc to pak vypovídá o schopnostech řidiče.

   1. Hombre Cardiac

    Brzdy jsou takové klasické bmw, takže žádná sláva, sám jsem tyhle upekl v mostě, ale pokud zabrzdíš jednou z velké rychlosti tak to snesou... nesmí se to ale opakovat 2x :D Dovolím si upozornit, že pán ve videu je motocyklový jezdec. Všichni víme, že motocykl je nebezpečný stroj, ikdyž máme top skills, může se stát nějaký úraz a mačkat spojku třeba se sádrou jde špatně. Takže rozumím tomu rozhodnutí, ikdyby to tak původně nemyslel.

  84. Jakub Hladík

   Roman: "Auto s takovým výkonem a manuálem je na okruhu nepoužitelné.". Dodge Viper ACR 2017: "Podržet mi pivo." Borec má určitě pravdu, že na okruhy jsou pádla lepší. :) Video super. :)

   1. Stáňa

    Mmm není třeba chodit k jiné značce.. M2 Cs se dělá v manuálu dodnes.. Člověk co umí, tak si poradí i z manuálem a co si budem, je to víc :).

  85. Rami El Sayed

   Automat je pro Ženský 😆

  86. Michal Poznicek

   Výborné názory experta

  87. Jan Spáčil

   Bootmod xHP xDelete Bimmercode E-sys Bimmerlink ... jou jou ;)

  88. Matěj Bors

   Audi RS3 je lepší, ale jinak super video.

   1. rado hunčík

    @Matěj Bors chápem keď si audi fanatik tak fajn, asi ťa nebaví driftovanie, je to tvoj názor :-)

   2. Matěj Bors

    @rado hunčík nesouhlasím!!!

   3. rado hunčík

    Není v ničom lebo rs3 je platforma predokolky takže horšie rozložená hmotnosť, nedotáčavý charakter atď. Toto je najlepší hatchback v histórii a už podobný nikto asi nevyrobí ani Bmw.

  89. David Sosnak

   No konecne nekdo z Trince

  90. Petr

   345kw ne...je to 345 koní... =)

   1. Petr

    @Assasin Hard a co jako?

   2. Assasin Hard

    @Petr tak na to ještě upozorňuj co

   3. Petr

    @Ukaž Káru Official ach ty úpravy ;-) ono to tak svádělo k tomu,že se stala chybička. Sériovej výkon je 340 koníků. Zaměnit ps za kw se může stát. Tady se ovšem stala chyba u mě. =)

   4. Ukaž Káru Official

    Ne... poslouchej ;)

  91. Petr ZuKi

   Skvělej týpek...Díky

  92. Vladislav Novák

   Bezva moc mě to potěšilo.

  93. Tomáš Jedno

   Auta šampionů? Trošku copyright.

  94. René Lopour

   Super díl super týpek jen jediné s čím si dovolím nesouhlasit je že nikomu není jedno spotřeba 😄 když pojedu na tempomat po dálnici tak jsem zhruba na těch 8l/100km a teď mám průměr 16l/100km a mám takový průměr už 5 let 😄

  95. Jiří Vojta

   Čau, nekadí vás, že vám #autasampionu tak trochu vykrádají obsah? Samozřejmě vy jste to nevynalezli, ale...

  96. Jakub__Zboril

   Zdravím. Chci se zeptat kdy bude díl s Audi TT RS???

  97. Martin Suchý

   Cau co rikas na novy porad na O2 tv? AutaSampionu? Docela te zkopirovali

  98. Peter Sochor

   po dlouhy dobe bavorak co me docela zaujal, a super rada na zaver .. loni me nakouril typ na kruhaci a taky mi rek ` ja sem vas nevidel`

  99. tomas richtr

   člověče vy jse nezastavili na stopce

  100. Pavel Majer

   Hele to zrychlení měříte pomocí GPS ?