DŮLEŽITÉ TIPY, co by měla znát KAŽDÁ HOLKA! (tohle vás může zachránit)

Katie

56K zhlédnutí2

  Dneska trochu vážnější téma, ale přijde mi, že se o tom hrozně málo mluví, proto vám snad tohle video pomůže, kdyby cokoliv.
  w h e r e t o f i n d m e :
  ⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
  INSTAGRAM ▻ katus_tomickova
  MŮJ MERCH, DATIE APPAREL A ECO PRODUKTY ▻ shopdatie.cz/
  PODCAST ▻ cssel.info/longPLHzPUxtM4TLZWrWHNDUEyvfTcsK1bfI7x.html
  ⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
  ✶ Business ▻ katustomickova@seznam.cz
  ⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
  JAK UŠETŘIT $$ + JAK MĚ PODPOŘIT ♡:
  ✶ Největší podporu projevíte i nadále sledováním mých videí, nebo zakoupením některého z produktů na našem webu tady: shopdatie.cz/
  ✶ Všemi známé Airbnb. S těmi nespolupracuji, takto to může udělat každý. Když objednáte ubytko přes tento odkaz, dostanete slevu $44 a já taky něco, co potom na stránkách můžeme obě strany využít. Pojďme si navzájem pomoct a ušetřit pár korun při cestování! (Sleva platí jen při nové registraci!)
  www.airbnb.cz/c/katerinat701
  ⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
  Oblíbené seznamy videí:
  ✶ život v anglii: cssel.info/longPLHzPUxtM4TLbTisBZlwcdKwuuPpdLUWxR.html
  ✶ cestování: cssel.info/longPLHzPUxtM4TLZfNiZMqhn9vvn959fal3QY.html
  ✶ co doporučuji vidět: cssel.info/longPLHzPUxtM4TLadr_1leywAD4be24NNaF4c.html
  ✶ recepty: cssel.info/longPLHzPUxtM4TLapgoHJJTKaFNs95UXhEwYE.html
  ✶ reinkarnace, true crime příběhy a mnohem víc: cssel.info/longPLHzPUxtM4TLaczfQd2r2Yu__4lEN7S7sp.html
  ✶ pravda o...: cssel.info/longPLHzPUxtM4TLZkeEh57WFBkkYN1t8acfFN.html

  čas přidán Před 11 dny

  Komentáře

  1. alida flus

   S tými kľúčmi to robím keď idem venčiť psa a mam blbí pocit. Prosím urob ďalšiu časť.

  2. doliio volay

   nikdo není. VŽDYCKY SE OTOČTE! (doufâm,že tohle všechno dávalo smysl😅)Jinak skvělé video❤️

  3. hoiy vinosa

   S tými kľúčmi to robím keď idem venčiť psa a mam blbí pocit. Prosím urob ďalšiu časť.

  4. Viktorie Pekárková

   tyto rady jsou moc fajn, několik z nich normálně používám... protože se mi jako malé něco stalo nebylo to znásilnění ale spíše mi jen ukázal přirození byla jsem ve 4 třídě takže mě to trošku poznamenalo. jen k tomu taseru, není to povolené jelikož by se to pak proti tobě mohlo obrátit tedy jen pokud mu dáš tu ránu... takže je lepši a i výhodnější ten pepřák.

  5. Kristýna Borzová

   A pak jsem tady já, která je bojí i když jde přes den a proti mně jde parta hlasitejch kluku😂❤️. Jinak super video❤️❤️

  6. proč tě zajímá moje jméno

   boží video. Jinak jeden tip k tomu scházení se s lidma z internetu je že scházet se někde kde je hodně lidí klidně v mekáči

  7. Klárka

   Já se třeba bojím když stojíme v koloně nebo na křižovatce v autě že někdo přijde otevře a vleze nám do auta 😅😂

  8. mikea hiooi

   Ta červená farba ti mega pristane🥰🥰❤️

  9. Lucy

   Tak to mě dojalo, a tohle by se mělo dostat mezi co nejvíce. Ihned přeposílám❤

  10. Me and me of course

   mam pár tipov ;) (bývam cez ulicu pri feťáckej štvrti)..holky majte klasicky nožik. nemusíte ho priam použiť ale keď ho držíte správne vo vrecku dodá to dosť sebavedomia- ale ho nemajte vonku z vrecka lebo len dáte najavo že sa bojíte..dalej choďte sebavedomo- nije pomaly ale ani zas nebežte..večer vonku noste slúchadko len na jedno ucho...keď idete po tmavej uličke a máte slabe alebo žiadne svetlo tak choďte samozrejme rýchlo ale keď máte pocit že počujete kroky tak na moment postojte..keď ide oproti Vám cez ulicu daky ,,gang” (iné slovo ma nenapada) nechoďte uplne po strede cesty- skôr asi trocha bližšie ku stene alebo kraji chodníka(nemačkajte sa na stenu:)alebo pokiaľ nejsu ožratí tak ich neobchádzajte oblúkom cez cestu(keď už idete priam oproti sebe)- budete pôsobiť viac zranitelne..ale keď idete oproti hocikomu (skupine či jednemu) nepozerajte sa mu do očí- nemusíte priam uhýbať pohľadom ale tak ,,prirodzene”. ešte posledná vec ak máte hlas a niekto je pri vás vás moc blízko a už vás naozaj dlho sleduje tak kričte na plnú hubu xd najskôr na neho(snažte sa nenadávať bo ho môžte vyprovokovať)- väčšinou sa zarazí alebo zlakne. ale hlaavne zbrane(sprej,taser nožík) požite až ked vás niekto začne chytať a nič iné nepomože.. ps: snažte sa držať si vždy od takýchto ľudí odstup.

  11. Eliška Trávníčková

   Skvělý video děkuju za upozornění ! Já jsem člověk který se těch věci bojí celkem dost .✨

  12. Tereza Racková

   Podle mě se to může stát i klukovi

  13. seeni gzty

   Ta červená farba ti mega pristane🥰🥰❤️

  14. alexandra pankrašinova

   Deštník rukojet nebo hrot deštníku

  15. Nicolette Angela Krhovjáková

   Super že to říkáš opravdu 😘😘😘😘😘 mělo by se to opakovat pořád pořád pořad

  16. soiung toiue

   Je to velmi důležité aby to všichni věděli 💗💕Moc děkujeme 😃🥺

  17. Eliška Benešová

   Když nematé pepřák..může podobně posloužit i deodorant😎

   1. seeni gzty

    Děkuji moc za to, že pro nás děláš tyto opravdu důležitá videa❤❤❤

  18. Kvetka Mitáš

   Viac takýchto videí !😍😍😍😍

  19. eva Batyour

   Každá třetí žena myslím

  20. oiuet souiu

   Ta červená farba ti mega pristane🥰🥰❤️

   1. soiung toiue

    Kdyz jit vecer sama pesky, tak bez sluchatek v usich! Takhle me jednou vydesila holcina, ktera mela rychlejsi krok a predchazela me na sidlisti. Vubec jsem ji neslysela, ani ji

  21. Blon Dýna

   Někdo doporučuje i místo pepřáku obyč lak na vlasy😊 nejen, že je levnější ale ještě je pravděpodobnější, že ho holky mají u sebe. Jako rychlá reakce za mě super, asi by mě to hned nenapadlo.

  22. Nik_Nika Nia

   Me se stalo to, že mi bývali spolužáci (9) byli. Tak oni me sikanovali. Jednou večer sem šla se svim psem ven. A potkala sem. Ale neresila sem to a to byla chyba... šli za mnou Kessina (muj pes.) Si jich všimla a začala štěkat ale bylo už pozde. Jeden z nich se mnou třískl ke zdi. A další dva vzali Kessinu a mlátil do ni me kopali a taky mlátili pak odešli. O 5 minut později me našla moje kámoška, ktera věděla kudy chodíme. Dopadlo to tak ze sem mela zlomenou ruku a noc. A Kessina mela zlomenou packu. Ale už sme obě v pohodě. A za to Děkuji jenom sve kamarádce.

  23. Forejtova.a

   skvělý video

   1. oiuet souiu

    miluju tvoje videa určitě pokračuj

  24. Ema a Arin

   Super video!! Moc cením. Takovýhlech videjí by mělo být víc.😊👍

  25. Verča K

   Nám se stalo že jsme šli s kamaradkama hledat čerty, a naštestí jsme potom potkali cestou kluky ze třídy kteří je taky hledali. No a tak jsme šli na náměstí a nikde jsme čerty neviděli, a pak jsme si všimli že na druhé straně jsou nejaký lidi a bylo jim asi tak 15-17 a my jsme mysleli že taky hledají čerty tak jsme na ně koukali jestli někam pujdou že by jsme šli za nimi. Smáli jsme se měli jsme dobrou naladu a najednou jsme slyšeli rány a viděli jsme jak jeden kluk z mlátí pěstí do břicha jineho kluka😳 tak jsme si řekli že pujdeme pryč ale že nebudeme utikat protože by nás to mohlo prozradit a taky by nám mohl něco udělat (jinak už v tu dobu byla davno tma) tak jsme šli strašně vyděšení a potom jsme si všimli že ten kdo tam zmaltil toho kluka jde rychlým krokem za námi tak jsme začali utíkat a běžely jsme do pizzerie. Byli jsme tam 3 holky a 3 kluci no a 2 kluky ze třidy napadlo že se tam pujdou podivat a kdyžtak nějak pomoct tomu zmlacenemu. Jeden kluk tam s nami zustal aby jsme se nebáli. Zachvíly se kluci vrátily a řekli že tam jsou policisté a zachranka.

  26. Vendula Jirmannová

   Píšu trochu později, ale snad si to ještě někde přečte. 😊 Za mě je rozhodně super využívat funkci sledování v telefonu. Když jde slečna na rande s někým „neznámým”, ať nechá neustále sdílet polohu kamarádkám, mamce, komukoliv, kdo může v případě nějakého divného pohybu kdykoliv zasáhnout.

  27. vendula brtnikova

   To s těmi klíčema dělám taky😅❤️

  28. Bára Martýnková

   Prosím udeláš nejaky video se strašidelnímy přibehy nebo krymi příbehy 🤣

  29. Juli Vos

   Moje rady - Nikdy nemějte sluchátka když jdete sami večer i za dne na nějakém místě kde nechodí moc lidí.. Když jdete ven s někým cizím a nevíte kdo to je , tak se sejděte třeba v kavárně,na náměstí,na nádraží,prostě tam kde jsou lidi.

  30. Daniela Dada

   Já jsem zase slyšela,že když předstíráte telefonát,tak pak útočník bude mít pocit,že svět okolo nevnímáte a má pak větší šanci zaútočit😌

  31. Tereza Stránská

   Děkuji moc za to, že pro nás děláš tyto opravdu důležitá videa❤❤❤

  32. Nina Svitičová

   jsou i takové krytky na ty pití v těch barech:))

  33. Kamila Polášková

   jsi moc hodná ❤️ dekujeme za tebe 🥰

  34. Daniela Churá

   Co je to tindr

  35. Aneta Vrbová

   Kdyz jit vecer sama pesky, tak bez sluchatek v usich! Takhle me jednou vydesila holcina, ktera mela rychlejsi krok a predchazela me na sidlisti. Vubec jsem ji neslysela, ani ji nezaregistrovala pri obcasnym otoceni (ocividne za mnou nesla dlouho), vsimla jsem si ji, az kdyz prochazela vedle me. Nebejt to holka, ale nejakej agresivni debil, tak bych nemela sanci postrehnout jeho pritomnost driv, nez by me napadl.

  36. Veronika Juricova

   Je od tebe hezké že tohle točíš.💞Prosím natoč 2 část Doporučuji útočit mezi nohy,kolena,hlava,krk,holeň. Taky doporučuji k obraně deštník nebo kabelku,batoh.PS:Tohle video mi pomohlo.Děkuji❤️☘️

  37. Laura Achbergerová

   Milujem tvoje videjka sú vždy veľmi super aj poučné. Mne sa už párkrát stalo že ma niekto prenasledoval a urobila som presne to že som akože telefonovala. Potom ten dotyčný zastavil a už nepokračoval ďalej zamnou.

  38. Ráchel Pfisterová

   Ahoj Katie k tomu pití moje sestřenice si na party nepohlidala pití a někdo jí dal do pití nejspíše nějakou drogu musela se volat její mamka a zdrogovanou jí vezla domů.Btw miluju tvoje videa určitě pokračuj

  39. Karolína Baťková

   Já když chodím na flétnu (ted zrovna ne jsou ted zavreny) tak sice bydlím kousek od hudebky, ale v takove temne ulici a mam hrozně divný pocit vždycky. A mamka mi dala pepřový sprej, abych se mohla bránit. U nás ve městě je ještě ke všemu hodně feťáků. Ke všemu končím s hudebkou docela pozdě a večer v zimě a na podzim když už je tma.

  40. Viky Rácová

   Super video doufám že bude part 2 ❤

  41. Merunkova K

   a co když mám špatnej pocit z každýho kdo kolem mě projde.:)

   1. Tereza Kozderková

    Přesně

  42. Maria Gwen

   Super video, skvěle ze jsi tohle video natočila. 🍀 moc miluju tvoje videa. 😍

  43. Nikita Leno

   Ukázalo se, žе můžete automaticky kopírovat obchody ziskových obchodníků. Známý obchodník Walter Bulls ukazuje, jak to udělat, na svém vlastním příkladu, v košíku jej najdete jako „Walter Coin Coin“.

  44. Lindt

   Ahoj. Tohle video na mě vyskočilo náhodně. A vůbec toho nelituju. Zrovna nedávno se mi stalo, že mě málem zmlátila zfetovaná žena. Vždycky mějte po ruce cokoliv, čím se bránit. Svět je plný nestvůr a nikdy nevíte, kdy se vám to může stát. Děkuju za tohle video c:

  45. Liana Varjanová

   Krásné video a strašně ti sluší ty růžoví vlasy 💖💖💖🤗🤗🌻🌻🌻

  46. Petra Hejlová

   Místo klíčů nebo pepřáku stačí mít klidně jen OBYČEJNOU OŘEZANOU TUŽKU ;-) Na akci se krásně ztratí v tašce, při odchodu domů ve tmě v ruce není skoro vidět. A ořezaná špička může pěkně ublížit, pokud by to bylo potřeba :-)

  47. Jmeno Prijmeni

   Tohle do trendů!

  48. lucy blahova

   Bylo asi 21:30 a já šla domů... No a byla tma zejo a předem ou šel nějaký typek... Já se úplně bála ne a prostě jsem přešla a on se na mě díval ne a já že wtf.... A tak volám mamce a najednou mi ten člověk řekne "čau luckooo" a já že wtf a pak si uvědomím že je to od bráchy starší kamarád

   1. Tereza Kozderková

    Xddddddddddddd

  49. roblox adopt me

   J a vda kdy du ze školy mam v ruce kovovou lahev jen tak pro jistotu a to stám telefonem delam taky

  50. Alinatorka

   svata pravda alelujaaaa

  51. Salko

   Bývame v bytovke a máme pod schodami máme miesto kde sa vojde dospelí človek raz sa stalo že tam dole spal a starosta neraz hovoril že je akože nebezpečný že neraz ublížil človeku akože nie veľmi ale chápete a teraz mám psa ktorého sme dali na výcvik kvôli mojej bezpečnostní teraz sa bojím trošku menej ale radšej mám pri sebe slzný sprej a to som chvála Bohu ešte nepoužila a som za to rada

  52. Anna Mišurcová

   Díky moc za video :) jsou tam fajn tipy, ale pamatuju si z nějaké besedy s policajtem, ze telefonování, sluchátka, dlouhé rozpuštěné vlasy, za které te může někdo chytit, jsou prave lákadla pro uchyly. A taky bych radila nikdy nechodit domů nebo na místo, kde nikdo není, když vás někdo sleduje. Radsi budu hodinu chodit po veřejných místech se spoustou lidí a pozorně ho sledovat, než ho to přestane bavit. Pokud nepřestane, jeďte domu tagem nebo někomu zavolejte, ať vám jde naproti. Vim o tom prd :D ale díky své opatrnosti jsem dosud živá a zdravá. Stojí to za to.

  53. t

   Uzasne a strasne dulezite video!!💗

  54. ZuPa

   Dievčatá keď idete s nejakým chalanom prvý krát von/ na rande. Tak von choďte aj s kamarátkou a keď idete na rande tak choďte do reštaurácie alebo niekde kde nebudete sami

  55. Vanesa Siganová

   Tak přečetla jsem všechny komentáře ,a vážně mi to pomohlo , i tvoje Katie❤️ Lidi pojde radit co vám pomáhá 🤍je to vážně užitečné a je to z vaši skušenosti

  56. Kla_ra V

   snad vše co si zmínila tak mě rodiče učili a jedna věc co bych chtěla dodat když nám někdo ubližuje nebo když se nám něco děje tak nekřičet pomoc jelikož v dnešní době lidi na slovo pomoc nerágují tak křičet hoří jelikož na to se otočí každý a je větší pravděpodobnost že vám někdo pomůže. jinak super video, mám tě ráda

  57. Dendik 123

   Vým že je to blbost ale dát si skleničku na kliku ze vnitř bytu protože k dyž vás bude chtít někdo výkrást tak zmáčkněte kliku a sklenička s padne vím že se zbytečně vyhodily peníze alespoň vás to trochu upozorní. Ahoj jinak jsi skvělá.

  58. Šárka Štěpáníková

   teď jsem nad tim taky přemýšlela ,že si koupím tejzr ,ale zjistila jsem že když bych mu chtela dat šok tak mu to musim dat uplňe k tělu. Což je celkem problem ,protože většina lidí je hodně oblečená.

  59. Zuzka

   Toto je skvělý video, děkuju ti❤ Chci se ještě zeptat, jak je to s tím taserem, protože mi není 18, ale kdyby mi to koupili rodiče, měla bych svolení to používat? Nemůžu nic o tom najít, tak se ptám :D

  60. Dorota

   Já nosím v kabelce kapesní nožík a pepřák protože se mi stalo že mě někdo po ulici sledoval, no a když už byl fakt hodně blízko tak mě chytil za ruku a chtěl mě někam odtáhnout naštěstí tam šla po ulici nějaká paní tak jsem na ní rychle zavolala MAMI ona se na mě podívala viděla že mě ten chlap drží za ruku tak na mě zakřičela AHOJ BROUČKU ten chlap mě pustil a já jsem přeběhla za tou paní. Ta mě doprovodila k mamce do práce a od té doby nosím v kabelce nožík a pepřák ❤️

   1. Dorota

    @Tereza Kozderková To jo

   2. Tereza Kozderková

    Mělas štěstí

  61. Graciela Lakatošová

   po tomhle videu chci být kluk

  62. Ivca Nem

   Ahůj, já jen že sleduju jednu holku na tiktoku a ta má e-shop kde prodává právě věci které slouží k sebeobraně

  63. Rikki & já

   Fakt super nápady ale já mám večer většinou sebou ještě jednu věc mého psa😘ten by mně bránil určitě

  64. Aneta Šmeralová

   ❤️

  65. Darja Šimčíková

   Je to skvěle video .maš moc skvěle videa🙂☺🖤

  66. Nikola Vodičková

   Ahoj Katie, já už taser mám a mám ho buď pro sebe nebo proti cizím psům aby nenapadli mého psa. takžee tak :)

  67. Kamila Hniličková

   Já i teď, i když večer nikde nikdo není, a jdu jenom se psem, tak mám vždycky v ruce pepřák, nemůžu si pomoct, bez pepřáku večer nevycházím. Je to to nejmenší, co sebou můžu mít 🙏 Moje paranoidní já, která má nakoukaný všechny díly od holek z opravdových zločinů.🤣

  68. MeggieAnn 310

   Můj tip: Když jdete venku a máte pocit,že by za vámi někdo mohl být, že vás někdo pronásleduje-vždycky se otočte!! Může vám to přijít jako blbost,že je jasné, že by jste se v tu chvíli otočili, ale většina lidí , co měli někdy takový pocit,nebo je opravdu někdo pronásledoval ,se neotočili. Takže ještě jednou-chápu ,že někomu může připadat hloupé,že o tomhle mluvím.(že je logické se otočit), ale v ten moment,kdy se cítíte pronásledováni,kdy máte strach, je pro mnoho lidí (i pro mě) těžší se kouknout za sebe,jestli tam opravdu nikdo není. VŽDYCKY SE OTOČTE! (doufâm,že tohle všechno dávalo smysl😅)Jinak skvělé video❤️

   1. t

    presne, kamaradka toto udelala a ten clovek co za ni sel se otocil a odesel

  69. Mária Lubasová

   Kúpte si sebaobranu kľúčenku odporúčam

  70. adela

   Asi mám fakt štěstí, že se mi nikdy nic z toho nestalo. Zrovna teď nedávno mi ujel poslední vlak z Brna do Ostravy, což když ti je 15, fakt nechceš. Mamce jsem psala, že spím u kamarádky, protože tímhle bych jí asi nahnala infarkt. Jelikož v Brně nikoho neznám, chodila jsem promrzlá celou noc nočním Brnem a posedávala na nádraží, protože tam byla wifi a trochu tepleji. Opravdu všichni bezdomovci na mě koukali, a ne zrovna tak, jak holka chce od cizích. Přisedl si ke mně bezdomovec a jak jsem byla zoufalá, normálně jsem si s ním povídala. Ukazoval mi mobil, že mu prý nefunguje a bylo jasně vidět, že je kradený. Pak už mi docházela baterka na mobilu, tak jsem chodila od zásuvky k zásuvce, žádná nefungovala. Celou dobu mě sledoval cca 30 letý vousatý muž s kolem. Přišel za mnou a půjčil mi powerbanku i se svým mobilem, který si nabíjel. Asi poznal, že bych ho nešlohla. :D (Stejně jsem cca po hodině zjistila, že je ta powerbanka vybitá, ale gesto pěkné.) Pak mě pozval na kafíčko s automatu a šli jsme před nádraží, on si vykouřil cígo. Zjistila jsem, že je ukrajinec, naposledy byl doma v 10 a cestuje po celém světě. Ač se tyhle zážitky jeví děsivě a neplánovaně, jsou jedny z mých nejlepších. ^^

  71. Alena Zouvalová

   Já vždy když jedu někam tak jdu tam kde je víc lidí. Cítím se bezpečněji. A když je někdo podezdřelej tak jdu velkým obloukem

  72. Natálie Danyiová

   Bydlíme v paneláku a šla sem jednou večer na chvilku před panelák se psem sice tam byli lampy ale stejně tam byla trošku tma. No a kousek od paneláku je takovej strom s křovím a já šla pomalu k tomu stromu ale všimla sem si že za ním stojí nějakej chlap tak sem se zastavila a zdál se mi divnej protože neměl ani psa. Zrovna jsem mluvila s babičkou a radši jsem se vrátila k tomu paneláku a chvíli sem sledovala toho chlapa a pořád tam stál a vypadal že mě sleduje. Tak už sem otevírala dveře že jdu domů a on se najednou sebral a odcházel takovou tou rychlejší chůzí.... no bylo to hodně divný.

  73. Nikol

   Tohle video je boží! Ale k tomu, že začnete dělat, že s někým voláte, není vůbec dobrý.. Ten "uchylák" může využít vaší nepozornosti a zaútočit na vás.

  74. m á j a

   Přikládám jeden odkaz na video s podobnou tematikou cssel.info/video/video/kaJ8mXiUsZx5oGc.html

  75. Kateřina Vacková

   Já jsem velice opatrný člověk na tyhle věci, hodně kolem sebe koukám a když si něčeho takového všimnu, neberu to na lehkou váhu a snažím se udělat něco, co by mi mohlo dát aspoň trošku pocit bezpečí.. Chci tím říct že moc děkuji za tohle video! Nedávno jsem měla nepříjemnou situaci a tohle je opravdu dobré vědět protože nevím kdy se to může stát znova.. Takže děkuji 😍🤧✨💜💜💜

  76. Natálka

   ohledně toho telefonování, není to úplně ideální, pokud za vámi někdo jde, doporučuji ig stránku moderni_sebeobrana.cz

  77. Vanessa Svobodová

   Posloucháš opravdové zločiny?😄Holky jsou strašně super, doporučuju🤩💗

   1. Vanessa Svobodová

    PS: komentář jsem psala na začátku videa až teď na konci slyším jak o tom mluvíš😅

  78. Nikolka Ludvíčková

   Tip: v sebeobraně je nejlepší že když vás někdo chytne zezadu, tak mu patou silně dupněte na nohu(bude překvapený, že jste začali útočit zrovna tam) a loktem žduchněte do břicha(to ho zabolí-takže se toho místa chytne, což vám zaručí, že vás pustí), pak se otočte, kolenem ho kopněte do rozkroku (co nejsilněji), tvrdou hranou dlaně mu dejte do nosu(tím pádem přivře oči takže je menší pravděpodobnost, že zaregistrujte kam jdete) a UTÍKEJTE!! Budu ráda když tomuhle komentáři dáte like aby šel nahoru protože je potřeba aby si ho přečetlo co nejvíce holek👌👍😉

   1. Nikolka Ludvíčková

    @Helienka M Jsem strašně moc ráda že ti to pomohlo😊

   2. Helienka M

    Zrovna tohle mi velmi pomohlo, dnes sem byla venku a někdo za mnou šel,tak sem přidala do kroku,a ten člověk se za mnou rozeběhl,tak sem začala utíkat,ale právě mě chytil tak jsem to co si napsala/napsal nevím,ale hodně mi to pomohlo

  79. Pavla Kunová

   není to nic moc ale, místo toho aby v nějakých chvílech je lepší řvát HOŘÍ než POMOC.

   1. Tereza Kozderková

    To říkala

  80. Sarah Prachárová

   Ty jsi někdy byla znásilněná

   1. Nikolka Ludvíčková

    To má jako být otázka?

  81. Sabca Pol

   Máš tak krásné vlasy.

  82. : lovee Lileeek

   zrovna tohle jsem potřebovala 🧚‍♀️✨🥺

  83. Simča

   Ještě jedna věc není tak častá ale musíš se postavit čelem před toho člověka a říct mu já tě vidím

  84. Simča

   Je to velmi důležité aby to všichni věděli 💗💕Moc děkujeme 😃🥺

  85. Ela Udvardyova

   Toto bolo super💕 fakt by to malo vidieť každé dievča🥰ale na druhú stranu... kto sa skrýva v komentároch?🤣

  86. Konířová Katrin

   Máš v Fakt super videa a to jsme tě začala sledovat dnes🥰

  87. 暗いKimila

   Hovoríš mi úplne z duše... Na jednej strane mi je zle z toho, že také niečo musíme riešiť... že spoločnosť to nie je schopná vyriešiť. A to ako chalani si to neuvedomujú som zažila aj ja, a je mi z toho smutno kus. Video je super úplne

  88. Marrie

   Doporučuju holkám když jdou s kamarádkama a někdo je sleduje nebo se je snaží unést se nikdy nerozdělovat od sebe, protože když jste dvě a více už si na vás nemusí troufnout...

  89. kuki of

   Bude video s novým ušákem

  90. Kristína Geistová

   Ďakujem za tieto tipy ❤️

  91. Black And His Life

   Když jsem na toto video klikla tak jsem vůbec nevěděla co čekat, ale tohle?! Děkuju moc za toto video!

  92. Helena Kociolekova

   Si super pomohla si mi

  93. Ančaa

   Super Káťo!!!💖

  94. Michaela Nátherová

   Super vydeo 🦋✨

  95. Adela Honskova

   Krásný

  96. phoenix

   ahoj, jen k tem klicum - uzitecne to je pouze kdyz mas takovy ten dlouhy klic (vetsinou uz lidi maji jen takove ty kratke, klasicke bytove) protoze kdyz mas ten kratky, a “zabodnes” to do nekoho, v podstate se to odrazi a ublizis si jen ty sama. takze doporucuju mit fakt ten dlouhy stary klic pro tyto pripady:)

  97. Karol Koňaříková

   Já vím že existují takové klíčenky kde máš různý věci na sebeobranu 💕

  98. Veronika Hegrová

   Ty "zbraně" iako jo je to fajn a může vás to zachránit ale má to i nevýhodu, pokud ten(většinou)muž je silnější nebo už třeba zkušený nikdy nevíte kdy vás,, přepere" a použije to proti vám např ten,, tejzr"

   1. Nikolka Ludvíčková

    @Veronika Hegrová aha ok není zač 🙂

   2. Veronika Hegrová

    @Nikolka Ludvíčková nevzpomněla jsem si, proto je to v uvozovkách, ale díky

   3. Nikolka Ludvíčková

    ,,Tejzr,, se píše taser😅

  99. Johana Zapletalová

   tanto příběh se mně stal cca v 9letech no já jsem v tu dobu chodila do skautu a když jse se vracela tak byla strašná tma a to bylo období těch dodávek atd. No a jak sem šla tak tam jedna dodávka byla a začala jsem se trošku bát ale né moc a šla jsem kolem keře nebo čehosi a stoho keře se ozvalo slabě pomoooc ale nemůžu říct jesly se mně to nezdálo jen v hlavě ale v tu dobujsem to přebrala tak že někdo ( volá o pomoc) aby mě pomohl sebrat atd tak jsem zal šíleně utěkat z kopce a až jsem byla dole tak jsem zpomalila a tam zastavilo u mě auto kde byl taťka který pro mě dojel protože jsem si neuvědomila že jsem na něho měla počkat u toho skautu ale tam u keře atd. to nebyl on tak to byl můj příběh

  100. Ann Deer

   Myslím si, že je dobrý si koupit třeba na wishi, takový ten alarm. Jmenuje se to např. birdie, nebo do wishe napište safety alarm :)) Zavěsíte si to na klíče a kdyby vás někdo obtěžoval můžete zmáčknout tlačítko a alarm začne houkat, zvuk dosáhne daleko. Myslím že se to hodí, ten člověk se lekne a navíc kdyby někdo byl kolem tak to uslyší a přitáhne jeho pozornost. Já mám teda ještě vedle toho připnutý pepřák kdyby ho alarm nepřesvědčil odejít. Je to smutný, že si holky musí obstarávat tyhle věci...