Daniel Landa - Ukolébavka

Daniel LANDA

325K zhlédnutí42

  Daniel Landa - Ukolébavka
  Lyric video
  Hudba, text, aranže a zpěv - Daniel Landa
  Kytary - Tomy Kryl
  Bicí - Marek Žežulka
  Basa - Martin Ivan
  Klávesy - Daniel Landa
  Housle - Jíři Vopava
  Příčné flétny, saxofon a dechový synte zátor - Ondřej Klímek
  Sbor - Coro Piccolo
  (Vedení sboru: Jana Galíková
  Děti: Klára Dolanová, Julie Galíková, Bára Marková, Nela Primasová, Adam Šrámek, Jan Šrámek, Filip Vlastník, Johanka Voborská, Kačka Voborská)
  Recording, mix a mastering - Jan Zazvůrek
  Nahráno v Hudební svatyni Vyšehrad
  grafický design Jan Kučera
  Vyrobilo 2LANDA s.r.o. 2020
  #DanielLanda #Ukolebavka

  čas přidán Před měsícem

  Komentáře

  1. sacrumify

   Magor Žito se probral ... nutně se zas potřebuje zviditelnit. Doteď byl někde hódně dlouho zalezlej - jistě nepotřebuje prachy :) Super. Kdo mu věří, ať za ním běží - nula zůstane nulou - manifest totálně o ničem a taky k ničemu.

  2. Blanka Nemcova

   Husinu z té pravdy mám.

  3. Jan Jungmann

   Jak pravdivá píseň,akorát z toho mrazí.Jednou jsem četl knihu 1984 od Gerga Orwella, vše nasvědčuje tomu, že byl jakýmsi prorokem.Při čtení knihy jsem měl zklíčený pocit, říkal jsem si,jak je to hrozné,že je štěstí že tohle nežijeme,a přišel březen 2020 a žijeme totalitu na vlastní kůži.

  4. `Bari

   Děkuji všem vlastencům kteří se probudili.

  5. Simon Loyd

   Mám Landu rád, vážím si ho za Kryla a za to, co pro nás jako Čechy dělá. Tento svět se hroutí a moc potřebujeme jeho energii.

  6. Pavel Mašek

   Děkuji!!!

  7. Peytl Patejl

   Danieli, písnička krásná, to je bez debat, ale na Tvém akustickém koncertě, který jsem měl tu čest slyšet a vidět v Budějkách, mně ta původní syrovost a jednoduchost k textu seděla víc. To aranžmá je takový muzikálový, kurva:). Ale zvyknu si...děkuji a DĚKUJEME za tebe! Hodně zdraví a sil, můj drahý vrstevníku:), bratře a kamaráde.

  8. Anna Hubackova

   💖👌💖👍🍀🍀🍀🤞

  9. Pavel Kochba

   Opět dokonale odhadl budoucí dění. BlackLivesMatter a další úchyláci se rozhodli přepsat dějiny a perzekvovat každého, kdo je příliš bílý a normální. I u nás již vznikl speciální policejní útvar cenzorů, kteří budou dohlížet na to, aby se africký migrant po znásilnění další nezletilé označoval jako "psychicky labilní", úchyl, který se na veřejnosti obnaží a bude vyřvávat s kým spí, aby byl označen za "genderově svobodomyslný a dokonale homosexuální" a učitelé dějepisu, aby přehodnotili realitu a začali konečně vyučovat romský a černošský příspěvek v dobývání vesmíru a jejich zásadní objevy ve fyzice a medicíně. Heterosexuální bílý muž bude moci akorát držet hubu.

  10. Viktor Dzurja

   HRRRRRRRRR NA NEEEE

  11. Andrej Macko

   Text aj hudba super,len mám obavu že tichá väčšina bude zase prekričaná zvrátenou ultra liberálnou menšinou. Kto čaka satana ako čerta z rohama je na omyle,lebo to velke zlo sa vždy bude tváriť ako velke dobro a až časom zistime a to už bude neskoro že sme sa šeredne oklamali. Viď priklad-Bill Gates. Boh s vami prietelia.

  12. Radek Curda

   PECKA - díky Daniely! Lidi Vstávat! ČINNÁ KOMPETENCE těm darebákům srovná hřbet.. spojujeme se jako lidi, bez politických stran, matrixu, velkého bratra a politiků, přidejte se..

  13. Pavel Kuchařík

   Jsme rádi, že Daniel není jen číslo a skládá a píše takové skvělé písně

  14. Pavel Klicpera

   Ještě koncert z roku 2004, už je to zpět na YT: cssel.info/video/video/1oGMZIDWra1_gp4.html

  15. Emil Svátek

   Konečně ten pravý bojovník. Skvělé, díky Dane. Moje dcera, která před 6 lety zemřela tě zbožňovala a na když zemřela, hrál jsem jí tvoje písničky. Dnes vím proč... DÍKY

  16. Běla Kyselová

   Díky za váš návrat ke skládání písní.mrazí mě z vašeho textu, který krásně uklidňujícím hlasem frázujete, jako by o nic nešlo. A ono jde o moc ...o svobodu, slušnost toleranci, neposranost, mluvit tak ja myslíme...poslouchám vásuž od Orlíka. Co sezdálo ostré ve vašich textech tenkrát tu je. OSTREJMA ZUBAMA PO NAŠICH SVOBODÁCH DE. Máte dar od pána boha Skládejte. Mě vaše tvorba velmi posiluje.

  17. Ivo Benda

   ZAGER & EVANS - IN THE YEAR 2525 Warning ! www.we-arent-slaves.org www.dont-get-chipped.org cssel.info/video/video/3oKKmajMm41lfHQ.html IN THE YEAR 2525 ZAGER AND EVANS VOCALS BY JANE ROSSI Warning ! www.we-arent-slaves.org www.dont-get-chipped.org cssel.info/video/video/yXuofZnO0Kl4iHw.html ZAGER AND EVANS - IN THE YEAR 2525 Warning ! www.we-arent-slaves.org www.dont-get-chipped.org cssel.info/video/video/3ZysrJi0zpCih4A.html ZAGER AND EVANS - IN THE YEAR 2525 [LYRICS] HD Text of song - EN Warning ! www.we-arent-slaves.org www.dont-get-chipped.org cssel.info/video/video/rqF_p3TOqaKlhmc.html ZAGER AND EVANS - IN THE YEAR 2525 [LYRICS] HD Text of song - EN Warning ! www.we-arent-slaves.org www.dont-get-chipped.org cssel.info/video/video/smdsiJ_Nmadph3Q.html ZAGER AND EVANS - IN THE YEAR 2525 (1969) Warning ! www.we-arent-slaves.org www.dont-get-chipped.org cssel.info/video/video/lH5mi3HcpXuHmqo.html ZAGER AND EVANS - IN THE YEAR 2525 (1969) cssel.info/video/video/2puMpHzJ2Il-Z2s.html ZAGER AND EVANS - IN THE YEAR 2525 cssel.info/video/video/zbGKdWKQrqSZn5Y.html STYX - MR. ROBOTO (RELAID AUDIO) Warning ! www.we-arent-slaves.org www.dont-get-chipped.org cssel.info/video/video/2ZpvmY-V0YeDjms.html STYX - BOAT ON THE RIVER cssel.info/video/video/r3CKpmiQpaKZgqo.html

  18. -staroverec -

   Nemá to chybu.Viac netreba komentovať.

  19. wangelm666

   Už o tom mluvím roky a nikdo mi to nechce věřit. Asi musí člověk nejprve něčeho dosáhnout, aby ho lidi brali vážně. Připadal sem si jako kdybych byl blazen či co, a o Landovi si to mnozí mysli už taky, ale to je v pořádku. Sem rád za to, že zůstal svuj i přesto, že riskoval svoji kariéru a je hlasem těch kteří nejsou slyšet či vyslyšeni. Díky!

  20. CZpersi

   Provozovatel pohanských rituálů objevil křesťanství. Tak ať vám ta nová identita chvilku vydrží. Když už jste na té cestě pokání, můžete začít tím, že splatíte své milionové dluhy. Ne každý z příjemců vašich kázání má ten luxus, že se může schovat do figury magora a beztrestně utrácet cizí peníze.

  21. Blackmoor

   Jen do nich Dane, a ještě přitlačit ! Pozdrav Z Moravy ;-)

  22. Jana Rybářová

   a jak to teď máte s Janečkem ?

  23. Boris Kovářík

   Buh Tě ochranuj a zachovej umíš umíš umíš jsi pro ně nesmírně nebezpečný

  24. karl kral

   Bingo!!! Dane to sedí...

  25. Eva Ripova

   Chce se mě brečet

  26. Mr. White

   Bravo pane Lando, tohle sedlo jak zadek na hrnec.:) Z této skladby se leftardi a globálčíci pominou. Na vašich písních jsem vyrostl. Skvělé texty co mají hloubku. Jste borec, ale asi po Vás půjdou jak slepice po flusu." Bílej jezdec jede tmou, bílej meč má nad hlavou". Jen do nich!

  27. Mirasov Horak

   Daniel to opět vystihl, bravo 👍

  28. Pavel Frejlach

   Překvapilo mne jak málo lidí kolem mne ten obsah pochopilo. Diktatura politické korektnosti a diktatura nekonečné demokracie by mohla být do budoucna hrozbou skutečné svobody.

  29. Jiří Pokorný

   Vypadá to Dane, že jsi se vrátil ze žitného pole a to je moc dobře.

  30. Nikola Mikešová

   Pecková skladba!! Začíná mi být mdlo z téhle nové korektní a genderově vyvážené země...

  31. Inkognito Jambo

   Bravo !!!

  32. kouleno jakomoto

   Děkuji za tuto skladbu😇❤️ Citát z knihy Nové Zjevení Pána Ježíše Krista Boží Rodiny Plán elit a jejich „nadřízených z pekel“ je mimo jiné zaměřen na rozbíjení tradičních rodin. Stále častěji dochází k úmyslnému odebírání dětí i z malicherných důvodů a jejich umísťování do náhradních rodin, někdy i homosexuálních, čímž dochází především k citovému odcizení původní rodiny, vyvolání strachu, nejistoty, pocitu beznaděje, tedy přesně toho, co potřebují negativní a zlovolné entity pro svůj „život“. V mnoha státech řádí juvenilní justice, která pod záminkou ochrany bezbranných dětí šikanuje rodiče, špehuje je prostřednictvím najatých agentur, školských zařízení a zaměstnavatelů, aby našla, nebo vykonstruovala důvod pro odebrání dětí jejich rodičům. Ruku v ruce s tím je všemi prostředky podporováno jakékoli odlišné sexuální chování a je stavěno nad přirozené vztahy mezi milujícím mužem a ženou. Jak jsem už sdělil, v pozitivním stavu neexistují žádní homosexuálové, bisexuálové ani transsexuálové, ti všichni jsou výsledkem genetické manipulace Pseudotvůrců a jejich přisluhovačů. svetelneinfo.cz/nove-zjeveni-pana-jezise-krista/nzpjkbr-jk-cz/25-kapitola/

  33. Patrik Melichar

   Krysař je zpět- konečně.😊

  34. alice vlasova

   Молодец, отважно!

  35. jarda Štipek

   PERFEKTNÍ

  36. Šipkové Víno

   To je dokonalý !

  37. Tomas Vanek

   Tvrdá realita pokud to v Brusselstánu vyhrajou Liberálové a neomarxisté s Grétenismem a Gendrem s barvou zelenou...Je třeba aby se Konzervatizmus opět konečně zvedl..

  38. Josef Pivoňka

   To je kur.a dobrej text!!!

  39. Klenot Slovenska

   Nebudeš mužem, ani ženou, budeš jen NULOU VYVÁŽENOU!! Brilantné... no coment.. Landa, ste SUPEEER.!

  40. kučik cradle

   strach srach něco povědět pravda pravda slovan

  41. Roman Fakenberg

   Pane Danieli, vím že jsem mimo sociální sítě a teď mám škraloup, tím že Vás podporuji a jsem mega euro skeptik ... máme Vás rádi a chápeme... My víme....

  42. Tomáš Krejčí

   Tvoje texty se mi líbily už před 30 lety (Oi!) a stejně jako teď ty novější pořád vystihují i moje pocity. A jsem rád, že to umíš takhle vyjádřit. Já ten talent nemám, ale cítím to stejně...

  43. Thorgal

   Pěkné..hodně štěstí

  44. Jakub Duchoslav

   Zajímaví kritika Číny a jejich kreditního systému Znamení šelmy. Doufám, že číňani nezačnou čipovat i nás.

   1. tkarfi

    Jenže nejde vůbec jenom o Čínu, resp vůbec o ní nejde. Moc sledujete média.

  45. David David

   Žito mu nevyšlo, tak teď zkouší zahrát na další aktuální téma.

   1. tkarfi

    Troll

   2. Vladimir Liska

    @Ondra Loukotka optimisto

   3. Ondra Loukotka

    Očividně jsi nic nepochopil, pro příště ti přeju bystřejší mysl .

  46. Svalovec z Kazachstánu

   Aktuální a nadčasové....tak jako skladby z dob Orlíku.

  47. Zuzana Bartakova

   Elza44

  48. Sanristia

   To je skvělý, když někdo umí tyhle věci dostat do hudby...je tím řečeno všechno. S textem jsem v naprostém souladu..... bohužel.

  49. Rostislav Podeszfa

   Opět Daniel Landa výborný. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.Čekají nás velké změny , stávající systém je neudržitelný a nereformovatelný.

  50. micpisi

   písnička super, ale proč ta gramatická chyba! "mně" nikoliv "mě"...

   1. tkarfi

    A není to snad úplně jedno, každý může dělat chyby a co je vlastně chyba, to co vám systém nakázal, že musíme všichni dělat a psát stejně? Zamyslete se.

   2. Daniel LANDA

    Video jsem nedělal a text bohužel nekontroloval, chyb tam je víc. Stejně je to moje chyba, zůstane to navěky jako připomínka zbrklosti, no :-)

  51. Martin Maxwell

   T R U E

  52. CzechSim

   Dane, palec nahoru. Tohle nemá chybu a lidi by se měli probrat .... Jen víc probouzecích songů ....

  53. Mamuska 600

   to je tak

  54. Jan Novak

   Čítajte Protokoly sionských mudrcov

  55. Bára

   Kryl byl sice jen jeden.. ale v aktuální době psát o ryzí pravdě konce časů chce fakt koule. I mě běhá mráz po zádech a mám radost, že Český národ skrze umělce zase začíná povstávat. "Nepřátel se nelekajte, na množstvie nehleďte, pána svého v srdci mějte, proň a s ním bojujte a před nepřátely neutiekajte!"

  56. Vlastimil Nervák

   Hezke slova a mrazilo me po zadech,ale ja v tomto svete neziji.Myslim,ze se lide meni k lepsimu a to vsichni.Vsechno je tak,jak ma byt.Neni dobro ani zlo.

  57. kdo chce vidí

   Děkuju, šířím.

  58. Tomas Kovářík

   666 číslo šelmy... Přichází.

  59. Titan Irael

   Globalizace pomalu pojídá svobodu pomocí demokracie. Už před ní klečí i ti co nás mají chránit. Lidé jsou moc zaneprazdnění těžkostmi života na to aby se bránili, program Lucifer jede!

  60. OLIGARTO BLOGZINE

   Skvělá práce... teď je to na nás, lidech z cele Evropy, aby tato píseň zůstala pouze varováním. V Německu www. wir2020-partei.de. Je nás mnoho, jenom se musíme spojit a začít!

  61. ikurz2

   cssel.info/video/video/zqemoqeauJ2cqIA.html Díky Dane! Lidi probuďte se ze spánku!

  62. Tana Lojkaskova

   No tak doufám, že když to všichni tak chápete, že neprivedete na svět dalšího otroka. Já teda určitě ne!

  63. Petr Krátký

   Pan Landa se taky zbláznil? Škoda, měl jsem jeho hudbu rád. Jo, v titulkách videoklipu máte chyby

  64. Pavel Kozák

   Klasika. Ti co jsou fyzicky nejzdatnější jsou zpravidla ti, co se nejvíc bojí. Strach z uprchlíků, z EU, z kamer...

  65. Renata Hesova

   S tátou jsme Tvými dlouholetými fandy. Musím říct, i za tátu, že před Tebou smekáme klobouk! Oběma nás z textu mrazilo. Je to excelentní!

  66. Charlie Horecký

   Krásný Dane,tohle se snsžim od samého začátku natlouct lidem do hlavy. Musíme se sjednotit,a postavit se za naše právo a svobodu.To si zabil.....hlavně nikomu nevěř a zůstaň svůj. Jsme s tebou

  67. Jarda Sim

   geniální text písně

  68. Tomáš Matoušek

   WWG1WGA

   1. tkarfi

    Přesně tak, to je jediná pravda a láska tohoto světla, vše ostatní je blud a pohádka.

   2. Eduard Sekyra

    Škoda že tak málo lidí má ponětí o tom co se děje... ale white hats musí zvítězit, jinak jsme my i naše děti v pytli.

  69. Jiří Íca Stehlík

   No konečně. Jsem potěšen.

  70. Tomáš Titěra

   Fakt skvělá věc 👏👏👌👍. Zajímalo by mě,jestli ji někdy uslyšíme na veřejnoprávním rozhlase jako třeba Touhu????? Asi těžko.

  71. filmodel filmodel

   Jsem na půl Romák a na půl Polák ale poslouchám tě už cca.20 let Tak si vyber :-) Znám každou tvou píseň Žita opusť a buď Dan Landa . Like pro tebe

  72. Xingbao Shi

   Myslím, že není tak svatokrádežné prohlásit, že Daniel Landa je Karel Kryl dnešní doby. Kryl má v nebi z Tebe radost Dane! 👍👍👍

  73. Xingbao Shi

   Skvělá píseň! Palec nahoru za obrovskou odvahu! Pan Landa se evidentně nebojí, že bude vaporizován! 👍👍👍 =Daniel Landa neexistuje, Daniel Landa NIKDY neexistoval. Díky Dane, nezapomeneme ani na ministerstvu Pravdy a Lásky!

  74. Jaroslav Krejcar

   Jsem sám, komu se zobrazil počet shlédnutí 226 666 ?

  75. František !

   Hmm pěkný. Ale je kdo ze zadlužených hypotékařů tohle pochopí? Vždyť čtou jenom nedělní blesk a humor chápou pouze ryze fekální. O člověku jménem Orwell nikdy neslyšeli. Zaslepenost konzumem zbídačila tento národ. Navíc, beztak to už nejde změnit. Je rozhodnuto a tak je dáno. Za pár let zruší hotovost a je konec.

  76. Jakub

   Najhoršie, že dnes ľudia za tým idú pre vyššie dobro. :-( Kamery, kontrolovať a bonzovať susedov...pre vyššie dobro.

  77. Josef Šédl

   Píseň posedlá konspiracemi? Nebo jenom tlak v hlavě (nic ve zlém), že nerozumí době kolem sebe?

   1. Eduard Sekyra

    Realita je konspirace? Vy nemáte oči, uši a mozek?

   2. tkarfi

    Nebo jí spíš nerozumíte vy? Také nic ve zlém, ale konspirace jsou záměrně vytvořeny k popírání pravdy. Resp. vše co se zakládá na pravdě a nehodí se vyšším kruhům, je ihned zesměšněno a považováno za konspiraci.

  78. Aneta Abu Thraa

   Miluju Landovy texty s hlubším významem. Toho člověka si vážím a respektuji ❤️ víc takových ... 🤲🏼

  79. Internet s rozumem

   Naprosto přesné a bohužel se toho brzo dočkáme, pokud s tím nezačneme něco dělat.

   1. Eduard Sekyra

    Už je třeba dělat.

  80. marek sadlon

   P. Landa môžem to púšťať po FB online? Pecka

   1. Eduard Sekyra

    Ale budeš přidán na seznam.