Ženy na cestách s EXIM tours - Dominikánská republika

Exim Tours

73K zhlédnutí62

  čas přidán Před 7 lety

  Komentáře

  1. Marie Bursikova

   primitivni tlustoska utrzena z retezu a ta druha chudera to je otresne!! cestopis kvalitni nici to jen ty strasne zenske na cestach ve vsech dilech hlupky a tupanky

  2. Dante Mihu

   20 minut jsem vydržel, ale dál jsem na to neměl nervy :D :D Připomíná mi to například ( Pat a Mat ), ( Zrzavý chlup a Tragéd ), ( Blbý a blbější ).

  3. jd box

   moc se mne liby vase videjko holky ,diky moc !

  4. Cesar Antonio

   ah no me imaginaba a checos visitando mi pais.

  5. Milan Tichy

   Míšu bych tam vzal klidně znova😀

  6. Jana Synkova

   Tyhle dokumenty se povedly, ovšem nejraději v nich mám Zlatku, její komentáře a reakce na různé zážitky, při kterých se skvěle bavím. Musí být skvělou spolucestující! :)

  7. Andrej Anastasov

   spíš nechápu že pohádka nemá chlapa.Ženská jak lusk a furt sama???

   1. Rotvík Benn

    Krása není vše,děvče říká že nikdy nevidělo osla ale mám dojem že se s ním může vídat každé ráno v koupelně.Líbačka legoušem (navíc cizým ) je dost hloupý nápad.To píšu z pozice chovatele s třicetiletou praxí a zároveň jako poradce chovu v jedné instituci.Legouš je sice mírné zvíře,snáší kontakt s chovatelem pokud si na něj zvykne,bez nějakých potíží.Spousta lidí vám bude v nejlepší víře trvrdit že ten jejich je opravdový mazel a ani nebudou moc lhát.Ovšem pořád to není kočička nebo dokonce pejsek.Mohu sloužit řadou fotek velmi zle potrhaných rukou nebo obličejů (proto ta reakce na líbačku ) od zvířat co byla chovaná v domácích podmínkách a jen prostě neměla náladu na nějaké mazlíkování nebo se jen prostě lekla a vystartovala.Mám i jednu osobní zkušenost,hezky roztržené zápěstí a od samce co byl jinak naprostý flegmouš.... Ale abych nebyl jen za rejpala,celá série se mi moc líbí,nejraději mám díly se Zlatuší a Anife.

  8. Anna Faskova

   Môj dovolenkový sen. Strašne rada pozerám cestopisné a dokumentárne filmy.

  9. Michaela Duricova

   Ja miluju tyhle typy dokumentu :) a poznávání exotických zákoutí :) super ;) hned bych jela :) taky