Flegr: Koronavirus mutuje. Teď přijdou zlejší varianty, na podzim to může být malér

DVTV

147K zhlédnutí98

  Nad tisíc nakažených denně se dostaneme velmi rychle. Pokud budeme epidemii ignorovat, tak nás zatraceně potrestá. Nemoc má mírný průběh, protože bylo málo nakažených a virům se vyplatilo být na hostitele hodný. Teď začne smrtnost stoupat, míní evoluční biolog Jaroslav Flegr.
  Proč má teď Covid-19 většinou jen lehký průběh? A proč teď budou mít výhodu zlejší varianty viru? Na celý rozhovor se podívejte na www.cz
  Staňte se členy klubu DVTV Extra: www.DVTV.cz
  ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY NA CSsel: bit.ly/DVTVYT
  Sledujte nás na sítích: FACEBOOK: DVTV.cz/
  INSTAGRAM: DVTV
  TWITTER: DVTVcz

  čas přidán Před 19 dny

  Komentáře

  1. Martin

   Elektrický výboj.......

  2. Michal Hrazdil

   Ano to že jsou otevřené školy má velký vliv ale proč neberou v potaz to že jsou otevřené hranice což je největší problém to nikdo neřeší....🤷‍♂️ každý řeší to jak se zvedají čísla počtu nakažených ale to že bez problému x cizinců si zde jezdí nikdo nemůže vědět jestli je zdravý. Pokuď ne zavřou hranice logicky jím můžou být veškeré opatření k ničemu protože stejně se to tu bude šířit.

  3. SDK

   Krávoviny. Takhle to vypadá, když se teoretikové rozdovádějí. Podle tohodle pána (Flegra) už jsme dávno měli být zdebilizování Toxoplasmou Gondii. Jen se podívejte na jeho historii zvěstování konečné lidstva díky pěstování koček. Jaká to kariéra. Nebojte se žijte.. SDK.

  4. Jiří Novák

   A co si myslíte o odhalení účtů za testovací sady z roku 2017 a 2018, na KOVID 19 v záznamech světové banky a celní únie? Tedy o 2 roky dříve než se kovid 19 objevil ve Vuchanu? Zpráva agentury REUTERS, později dementována.... www.svobodny-vysilac.cz/2020-09-18-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  5. Dimiter Dimitrov

   Prifrcal na skútri...

  6. Anna Clever

   A co promořit?

  7. Abra Kadabra

   Jen jen tenká hranice mezi blázenem a geniem. Všichni víme jak vypadal a jak výstřední byl Einstein a ne jen on. Už před lety když pan Flegr mluvil že nákaza přijde mi to utkvělo v paměti. Jeho by měl premier Poslouchat a naslouchat mu. Nehonit si alibisticky triko ale důrazně zasáhnout. Jinak to neporazime.

  8. Felicie Skoda

   Kde má ten šašek roušku

  9. Lord Knifos

   Lol vypadá jak šílený vědec :D

   1. raskar kapak

    Nějaká originálnější poznámka by nebyla?

  10. RastafarianGeorge

   Ty dvaja rozpravaju o mutovani ?😂 vyzeraju ako keby oni mutovali 😂😂😂

  11. Mark J

   Corona sa mnozi lebo furt o nej trepeme

  12. Radim Sebesta

   Proč dáváte do televize Kancléře Palpatina ? :D

  13. Milan Brdar

   😂😂😂😂😂korona pivo,cov 1, cov2 uz 60 rokov egzistue,vsechno je podvud!!@

  14. Lukáš Bočan

   Glum

  15. MsMariaEmilia

   Parazitolog na peniaze, kolko tebe zaplatili ? Lukasenkovy ponukali 940 milionov ked vyhlasi v karantenu v Bielorusku.

   1. MsMariaEmilia

    Svoj nazor ma kazdy ale nechodi otupovat ludi do TV, ubohe priam morbidne, ked odbornikov vytahujete z chladiacich boxov

   2. lol lol

    Zřejmě pan Flegr má jiný názor než vy, ale to přece neznamená, že musíte útočit. Když jste proti tomu, co pan Flegr říká, dávejte nějaké argumenty a né otázky typu: kolik ti zaplatili?...

  16. Petr Cibulka

   Myslím že skutečné cíle těch, kteří stojí nad světovými "elitami" a dirigují vývoj za oponou, jsou trochu jiné. V poslední instanci ne ekonomické, ale primárně duchovní - anti-křesťanské. Viz těchto pět vzájemně provázaných dokumentů, ze kterých to myslím dostatečně jasně vyplývá: 1) cssel.info/a/nXxiLQbPvyViJtR8DA1Degvideos?view=0&sort=da&flow=grid (1. video) 2) Video: Satanista papež František líbá ruce - zatím stále ještě ne nohy - luciferiánům (iluminátům) Davidu Rockfellerovi, Henry Kissingerovi a Johnu Rothschildovi (Pope Francis kissing the hands of David Rockefeller, Henry Kissinger and John Rothschild): www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Pope+Francis+kissing+the+hands+of+David+Rockefeller%2C+Henry+Kissinger+and+John+Rothschild 3) www.citarny.cz/knihy-lide/vzdelavani-a-souvislosti/souvislosti/sutton-sssr-nemecko-usa-finance. Kdo financoval Stalina a Hitlera! 4) cssel.info?search_query=JURIJ+BEZMENOV+MARX+SATANSKE+UMENI+DEMORALIZACE+A+ROZVRATU 5) www.armadninoviny.cz/HYBRIDNI-VALKY-PODLE-VALERIJE-GERASIMOVA.html Petr Cibulka, www.cibulka.net

  17. Filip Vajdík

   Neposlouchejte co říká! Sledujte jeho vlasy!!

  18. reuvencz

   Seznamte se s pravdou..... cssel.info/video/video/1rF_m2SWsYmJZng.html

  19. Ondřej Babický

   Všichni řeší vzhled, protože už je korona unavuje. Nějak to dopadne tak jako tak...... Mimochodem, já potkat toho pána někde v noci, odhazuju peněženku a jdu si převlíct trenky 😊👍 ale nepochybně tomu pán rozumí a v hlavě toho má víc než půlka komentujících tady 👍😁

  20. martin martin

   Jakto, že ta chátra nemá náhubek pro čokly na hubě !

  21. Jiří Hrabovský

   Viry mutují odjakživa a co? V roce 2019 bylo (dle oficiálních údajů ministerstva zdravotnictví) nakaženo virem (konkrétně chřipkou) 960.000 lidí a 1500 lidí na chřipku zemřelo. A teď se tady blbne s rouškama! To jako bude taková pakárna každý rok? Nebo si strana a vláda myslí, že příští rok žádná virová epidemie nebude? Virové epidemie jsou tady totiž každý rok.

  22. Lesní Druid

   Z toho co jsem pochopil, tak jsou viry o krok na před, nebylo by lepší se snažit pochopit, co nám chtějí sdělit, místo toho abychom je níčili?

  23. Baumi Baumi

   Nechápu proč se kazdy bojí corony, tomu nejde utéct a schovávat se do ulity. Corona tu snami bude na vždycky.

   1. Lesní Druid

    Však nebýt internetu, tak ani nevíme že něco takového je

   2. Lesní Druid

    :)

  24. Vaclav Svoboda

   Jak mu to vychazi co. A vypada to ze to bude jeste horsi.. Smutny, vsechny ty prachy co jsme utratili na jare jsme timto splachli do zachodu. Proste ode zdi ke zdi. Cesi kteri nevoli politiky ale PR. Cesi kteri nevidi uplne zrejmy populismus. Cesi kteri davaji prostor pseudobojovnikum za svobodu. Tet to bude stat zivoty ale zrejme to nic nezmeni. Du blejt..

  25. Amus6

   To se nám to vyrojilo odborníků na virové infekce.....ani studovat nepotřebují.....

  26. Ochránce Kachniček

   Koronavirus neexistuje, kdyby existoval, tak nemáme v malých obcích vždy jen jednoho nakaženého a nebo se to tutlá z důvodu paniky. Rumburk 1 nakažený, Dolní Poustevna 1 nakažený, Jiřetín pod Jedlovou 1 nakažený. Vždy jen jeden, kterého Babišovi vláda dokázala včas odchytit a strčit do karantény. Zvláštní, jak se tento virus špatně šíří. Paní ředitelka školky na Tyršovce v Rumburku se nakazila na slavnostech v Krásné Lípě. Krásná Lípa je malinké městečko na severu Čech, kde doslova chcípl pes a ejhle, nákazu koronaviru si odnesla ze stovek lidí jen jedna jediná ředitelka mateřské školky. Mateřskou školku zavřeli a nákaza zmizela😂😂😂😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍😂👍.

   1. Name .-.

    koRonaVirus neExisTuJe 😂😂😂😂

  27. Luboš Kovařík

   Proč nemá při takových premisich roušku pri rozhovoru? Zajimalo by mě, jestliže je to parazitolog a pozoruje chování takoveho viru, jakým způsobem se snaží byt o krok napřed aby zabránil svoji nákaze?

  28. David Schneider

   Karanténa už byla a co se vyřešilo? Nic. Vir tu je a bude do doby než se nakazí minimálně 80% obivatelstva. Čím víc se tomu budeme bránit tím déle se stim virem budeme potýkat roky. Zrušte testování a roušky. To je jediné co nás může zachránit. Je to smutné ale jiná cesta není. Celkem to Česko stalo skoro 1.5 bilionu. Ještě jedna karanténa a Česko zkrachuje.

  29. Dimi 69

   Tento chlap vlastne povedal este pred tym ze bude 1000 nakazenych denne a to sa aj stalo takze vie o com hovori

  30. Petr Jirkovsky

   Ahoj chytrý👍💡📚

  31. Petr Jirkovsky

   :DD

  32. Acorn cz

   Nojo a tady to vidíme

  33. Veronika Compelová

   A keď vie čo príde na podzim ,tak má doma krystalovu guľu alebo mu len zaplatili za šírenie strachu,nech sa predsa len všetci dajú zaočkovať a toto je taktika?

   1. martin martin

    Si tady taky zaplatili i diskutující. Asi každýmu dali čokoládu.

   2. jméno příjmení

    A není náhodou pravda to, co řekl? :D Čísla doopravdy rychle vzrostla.

  34. pejan

   Kupte tomu bláznovi někdo roušku facebook.com/blueactionfigure/videos/10219286417965098/

  35. pejan

   Odpovězte mi... Každý den vidím nějaký číslo na netu, všichni jsou z toho bubububu všichni umřeme na rýmu, co na ní umřelo 400 důcchodců 80+ s dalšíma 10ti nemocema... Ok, kde se to číslo bere? Tihle lidé byli otestováni nějakým testem? Nebo vyhledali lékařskou péči, protože měli zdravotní problémy? Pokud byli testováni, potom to znamená tak akorát, že čím víc se bude testovat, tím víc se najspíš najde nakažených, většina lidí o tom ani neví, že má nějaký vir, další velká většina má nějaké projevy nachlazení, možná teplotu a minimum má nějaké zásadní problémy, že tedy skončí v nemocnici. Tak proč buzerují všechny, lidi? Ať se prostě chrání ti, co se obávají a cítí se ohrožení a je to, pro zbytek ať jsou vydána dobrovolná doporučení a je na každým, jak k tomu přistoupí. Ale my prostě máme mentálně těma komoušema dáno do vínku, že musíme všechno přikázat, zakázat, vyhrožovat pokutama, práskat a pod. Na blití tahle zem...

   1. Libor S

    V zapadni Evrope, kde komouse nemeli, je to snad jine?

   2. Lesní Druid

    Souhlasím

  36. raskar kapak

   Jak říká v jiném rozhovoru, a obsah diskuse tady to povrzuje, v případě covidu česká společnost boj s dezinformátory a trolly prohrála. Výsledkem bude exponenciální nárůst počtu nakažených, více mrtvých a hlubší ekonomická krize. Jak řekl jiný klasik, lidská omezenost a blbost je nekonečná. Dodávám, že to ukazuje, že Češi jsou v porovnání s Němci, Slováky, Švýcary, Dány, Poláky aj. v průměru hloupější. Matter of fact.

  37. Jan Benak

   Pán učí v Bradavicích jasnovidectví .....

  38. Liv Vojtko

   Keith Flint - Firestarter / The Prodigy 🤘

  39. Richard Rusnak

   To je joker?

  40. Mirek Dostal

   On spadl pod rozjetý rychlík nebo dostal zásah elektrickým proudem.