JIŘÍ OVČÁČEK: Je Zeman zbytečný prezident?

STANDASHOW

67K zhlédnutí40

  PODÍVEJTE SE NA CELÝ ZÁZNAM (1h:05min) ► www.patreon.com/posts/45897578
  Jiří Ovčáček je tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana a ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky. Proč pan prezident v projevu kritizoval Erika Taberyho? Je vhodné s Putinem vtipkovat o likvidaci novinářů? Co udělal pro ČR Zeman v minulém roce? A kdy se nechá očkovat?
  ===
  PATREON: www.patreon.com/standashow
  TWITTER: standashow
  INSTAGRAM: standashow
  FACEBOOK: Standashow
  STANDA
  #standashow #podcast
  SHOW

  čas přidán Před 6 dny

  Komentáře

  1. Bigg Boss

   Ovcacku ty si největší loutka v cr

  2. Ladislav,riha riha

   Co nosíš ty hadry!?((roušku)?! Stejně vám to nepomůže!? Šaškové komedianti?! Není vám to nepomůže!? Na co očkování?; Stejně vám ta píčovina nepomůže?! Abyste něco nechytili?!

  3. Radim Holusa

   Bezvadně vedeny rozhovor👏🏻👏🏻👍🏻 díky za to. Neuvěřitelné čemu pan občanek věří 🙈 děsivé zrcadlo pražského hradu

  4. bolihood

   ano dnes po dvou letech, co obrátil a souzní se žumpou dobroserů, sluníčkářů, hlubokého státu soroszů, nutí lidi do očkování, živnostníky uráží že jsou neschopní, ať zkrachují, at atd. , ano dnes je zbytečný...

  5. Honzeek

   Nejsem nějakým velkým fanouškem Ovčáčka, ale tady si natřel polointeligentního Standy na chleba.

  6. Robert Klein

   Miloš Zeman ani jeho mluvčí nejsou zbyteční, jsou tragikomickou ukázkou, kam jsme to zatím s tou naší svobodou, demokracií a vyznáváním hodnot dotáhli. Snad je to dno, od kterého se odrazíme. To bych opravdu rád, protože politická i společenská kultura, ubohost a zlá manipulace na hradě je pro řízení státu i jako společenská norma jednoduše nevhodná a táhne nás dolů.

  7. Pavel Tesner

   Promiňte ,omlouvám se za svůj předchozí nepřesný příspěvek.Správné znění zní:" A nejsou ty ďáblovy náhubky zbytečné?"

  8. Miroslava Růžková

   Pan Ovčáček je velmi inteligentní člověk...je klidný a vyrovnaný ...

  9. Reverend 101

   Dal jsem asi 3 min...sorry...To nejde...

  10. Giovanni Dandini

   To je neskutečnej demagog ...

  11. Šotisko Šotek Šotkis

   7:39 Pod editorialem kazdeho cisla Respektu jsou vety: "Týdeník Respekt byl založen v listopadu 1989 skupinou samizdatových novinářů. PROFILUJE SE JAKOLIBRÁLNÍ, KRITICKÉ MÉDIUM, které věří ve svobodu lidského ducha a nutnost pochybovat při jejím každodenním naplňování." Dovolím si tvrdit, že to pan Mluvčáček moc dobře ví a lže jako vždy.

  12. Ondřej Babický

   Přednes je podobnej jako Zemanovo a opravdu, Darth Vader hadr 😂 čekal jsem na světelnej meč 😂

  13. Filip Bednář

   "Pije prezident alkohol"? "To je zajímavá otázka a vy ano"?😂

  14. jirka johan

   Ať už nás ho někdo zbaví.

  15. Pavel Z

   Zbavte mne tohoto žvanila.

  16. luděk karpíšek

   už jen pár měsíců a je z něj chůva na vysočině už aby to bylo

  17. Jan Turek

   Zeman není zbytečný. Zbytečný je Zeman a Ovčáček...

  18. Psí Steak

   Ovčáček je odporný demagog a manipulátor.

  19. Adam Schreiber

   Čekal jsem trochu víc. Myslím, že ty otázky z Patreonu (alespoň jejich část) by ten rozhovor dostaly na jinou úroveň. Tady jsem slyšel hlavně dobře připraveného Ovčáčka :-(

  20. CJ 07

   Ovčáček Čtveráček

  21. Surikata

   Proč být liberál ? Mě se to hnusí. Change my mind.

  22. Pavel Němec

   Jenom mi tam nějak chybělo na co Ovčáček kouká na Netflixu :-)

  23. Pavel Kozák

   Bakala tu alespoň platí daně. Zmrdík Kellner (který ovládá Zemana) v Česku neplatí ani korunu, a má na svědomí miliony exekucí.. :D Jinak je to docela vtipné, jak tihle extrémní levičáci nadávají Pirátům do neomarxistů. Ale neustálé argumentování "že Merkelová to dělá taky" je dost nepochopitelné; to by pak Německo nebylo nejbohatší stát EU, a ČR nejchudší.

  24. Tomáš Novotný

   je

  25. Peter Balaz

   Odpovědi mají hlavu a patu. Neuhýbá, nemlží... Moderátor si připravil protizemanovský komplet všech pravdoláskařů a... co z toho zbylo?!

  26. Jiří V.

   Přepište si na papír par vět Zemanova Ovčáčka a ejhle - je tu další bláboliš Babiš...

  27. Pavel Pohanka

   Ze Standy je hodně cítit zášť vůči hostovi, ale ten si Tě povodil jak pejska :-))))

  28. Ondřej Holubec

   Asi mi přijde zbytečný dávat mediální prostor lidem jako je Ovčáček...

  29. Barry Legal

   Tenhle ubožák má problém, ztráta soudnosti je ten nejmenší. Představuje si že je jako Goebles, ale je jenom jako blbec. Dodal bych naštěstí.

  30. Bohula ART

   Ovčáček si Standu omotal kolem palca

  31. Radim Baryg

   Chce se mi blít 🤮

  32. Tomáš Radosta

   Jáááj budoucnost!

  33. Jirka Lexa

   V demokracii, že jsou důležité jen volby? Takže zvolte mě a pak si budu dělat co chci. To praktikuje jak Zeman, tak jeho demagogický mluvčáček. Ani jeden z nich nezvládá plnit svou roli v demokratickém státě a jsou ostudou tohoto úřadu. A Churchill byl možná nevybíravý hrubián a posledních deset let ve funkci také mírně nekompetentní jako Zeman (ale pouze velmi mírně), nicméně oproti Zemanovi něco opravdu dokázal a účtu a obdiv si zasloužil až do posledních dní v úřadě. I když také odešel pozdě. Ještě že našemu trápení a celosvětové ostudě bude za dva roky konec. Škoda, že si ho Stando nebyl schopen lépe konfrontovat v těch jeho argumentačních faulech a protichůdných názorech. Velmi často sám sobě během jedné minuty rozporoval. Krom dvou věcí, které výše zmiňuji tam toho bylo ještě pár, kde si mu to mohl krásně dát sežrat.

  34. gioyu comi

   15:17 - Standa velmi dobře, velké plus!

  35. Emperor

   Jiří Ovčáček by Zemana vysekal i z trojnásobný vraždy spáchané v přímém přenosu ... mimochodem, slyšel jsem to jenom já, že dojde ke kočkování 27:58?

  36. Ondřej Veselý

   Jako fakt srovnal to, že Merkelova kooperuje s Putinem, kvůli výzkumu v kontextu s koronavirem a to, jak Zeman leze bolševikovi do zadku? 🤣🤣 To snad už musí každej vocas, kterej ho volil vidět, že tady není něco v pořádku. Díky Stando!

  37. Lacifer1

   Další rozhovor s Ovčáčkem, který moderátor nezvládl a nechal bez adekvátní reakce toho mluvku říkat nepodložené výroky a lži umně se tvářící jako fakta či skutečnosti. Nejsmutnější na tom je, že vše už mluvka v minulosti do éteru vypustil a nedalo by tak moc práce se na to připravit.

  38. Dominik Voksa

   Velice dobrý rozhovor, až mě doutil přemýšlet nad tím si kvuli tomuto rozhovoru koupit patreon :) :D Standa dobře vedl ten rozhovor a Ovčáček utíkal od meritu věci co si tak dle mého přišlo :D :D nebo se vyhýbal otázce :) Souhlasím se Standou :) :D Nejsem také politik ani politický novinář a nelíbí se mi vyjadřování pana Prezidenta a jeho výroky a další chování :) Dost přemýšlím o zakoupení Patreonu :)

  39. Radek Kubera

   Ovčáček je zdatný manipulátor, to se musí uznat....🙄 Bohužel Standa mu místy doslova"hulí péro"😉 Za mě zklamání.😐

  40. KralArtus

   To by mě (mimo jiné) zajímalo, jak si selským rozumem v zavřeném Česku dovodím, co se děje v Číně... Nebo nedoložená tvrzení o Taberym taky byla celkem jasně vyfabulovaná a šlo o mlžení po celou dobu. Srovnávat Bakalu (byť je to taky lump, je to pouhý podnikatel mimo politické strany) s Babišem (premiér, vlastnící řádově víc ve firmě, pro kterou dojí stát a předtím i EU na miliardových dotacích - a taky to všechno získal ne právě košer postupy) je taky dost mimo. Jiří Ovčáček je mistr v mlžení. Sice mu Standa moc vehementně neodporoval, ale dostal z něj poměrně hodně blbostí (ten zdravý rozum mi utkvěl, ale bylo toho o dost víc - znovu si to ale pouštět nebudu, abych citoval další blbosti).

  41. Dana Ondrášková

   Já ho nevolila pro mně Zeman je jedno

  42. iiic dev

   20:30 Ovčáček dnes : Prezident není zbytečný protože je demokraticky zvolený. Ovčáček včera : Senát je zbytečný přestože je demokraticky zvolený.

   1. Vilí Zanej

    Doporučuju porovnat volební účast.

  43. iiic dev

   Pěkný jak si Standa na většinu rozhovorů nebere roušku, ale teď si ji raději vzal. Ono na rozhovor s Ovčáčkem je lepší si ty ochranné prostředky brát vždycky i mimo pandémii.

  44. Čipera Jan

   Tento rozhovor mi přijde dost směšný. Ovčáček si dělá co chce, maže si Hrušku na chleba a ten "vede" rozhovor dost uboze. Zábavné podcasty jsou jedna věc, ale publicistické, fakticky vedené rozhovory je věc druhá... a myslím, že příprava na takový rozhovor musí být daleko složitější a tady to Standa silně podcenil. Místy to vypadá, jako rozhovor ublíženého dítěte s letitým pedagogem. Prosím, věnuj se odlehčeným podcastům a takové podobné rozhovory nech na lidech, kteří tomu rozumějí.

  45. Cecko

   Já myslím, že po tomhle si Standa toho Kajínka klidně pozvat může.

  46. 83vortex

   Ta Ovce je uplne mimo realitu a veskerou soudnost a slusnost. Jeste 2 roky...

  47. Rostislav Tobolka

   mlufčáčekmlufčáček vysokofrekvenční generátor náhodných vět, co úspěšně přednáší fundované smyšlenky, naprosto ignoruje moderátora a i na sucho je to neuchopitelně slizský dartvajder s nespáleným kouskem červenejch trenclí jako respirátorem

  48. Petr Dvorak

   Vážení přáteklé Psal se rok 1989 cinkalo se klíčemi, a řvalo se na náměstí ... za 5 let máme uroveň Rakouska za 10 let Německa... A po 30 letech tato pohádka končí v troskách... Kde jsou ty časy kdy náš stát byl soběstačný. Byla jsme silná průmyslová země. Jen jeden příklad za všechny. Traktoru značky Zetor jsme vyrobili přes 1,3 milionů exemplářů. Vyváželi je do 130 zemí světa včetně USA. Dnes jsme jen levná pracovní síla. Montovna , a skladovna Evropy...Nejvíce mladých dnes dělá v Amazonu slouží Němcum, Protože tady je levná pracovní sílá , a levné sklady a pozemky po Němce...Vše se posílá do Německa... Za to vše můžeme poděkovat všem porevolučním vládám. Covid -19 je jen poslední kapka. Vše je zničené , a rozkradené. A Českým lidem zbyly jen takovéto malé demonstrace, a oči pro pláč. Anglie to pochopila rychlé proto vystoupila z toho vlaku EU co jede do záhuby. Ponaučení zní měli by jsme volit takovou stranu co chce to samé jako Anglie především suverenitu , a opět soběstačnou , a hospodářsky nezávislou zemi, bez rozkazů , a diktátu Bruselu. Největší moc v našem státě ma mít občan České republiky formou referenda , tak jako je to ve Švýcarsku. Jinak na tom budeme ještě hůř než dnes. Máme to štěstí, že jedna jediná taková uspěšná strana u nás existuje, a toto prosazuje je to Svoboda a přímá demokracie. Sejdeme se u voleb, tam je jediná možnost něco změnit. Přeji všem dobrým lidem do nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí, a lepší vedení naší krásné země.

  49. Hom Honas

   *U standy se sbíhají jen AntiKoblihy.* Standa je typický radikální neomarxista, plná huba slov, ale fyzicky by se nikdy neubránil.. :D :D

  50. Tom Kus

   Redaktore, podívejte se na sebe do zrcadla. Ani na toho Ovčáčka nemáte. Je to dokonalý profík na rozdíl od Vás. No a otázka jestli je komunista...to jste žešílel nebo si uvědomil vlastní předpojatou nedostatečnost? TT

  51. Adaman

   Neskutečný, jak tenhle kanál vyrostl. Pamatuju si, když jsem sledoval nějakýho týpka sotva s pár tisíci uživateli.

  52. Martin Pek

   Stando, samý hloupý otázky 😐

  53. Matthew Amyran

   Ten clovek by nemel vubec vystupovat na verejnosti, natoz pak byt v relativne dulezite pozici ve vlade.

  54. Pavel Tesner

   Spíš máte zbytečné náhubky

  55. Tomáš Homola

   M.O.N.A.R.CH.I.I.

  56. Mous Mikee

   Ovčácek opét prokázal, že našim nejlepším a nejslušnéjšim novináře. Útoky zapšklých čecháčkú na néj to jen potvrzují

  57. dolita windo

   15:17 - Standa velmi dobře, velké plus!

  58. World of tanks replay

   ovcacek je drzi vzod te stando ani nenechal dostat ke slovu a mlel si ty svoje sracky a jak dejacha ""/(((ˇ%!!!!!

  59. Slávek Semotam

   Oba pouze škodí. 👎🤮

  60. Marek Čermák

   13:38 V Německu bylo prokázáno, že byl otráven Novičokem. Jed který nemá pouze nějaký atentátník.

   1. Vilí Zanej

    @martina seifertova Na obvinění jsou třeba důkazy. A mrtvoly padají i v režii USA. Když nepočítám takové ty hromadné zabíjačky civilistů drony a bombardéry, tak mám na mysli i takové ty případy, kdy třeba zemře konkurent Facebooku apod.

   2. Marek Čermák

    @martina seifertova Máte pravdu

   3. martina seifertova

    Novičok mají téměř všechny vojenské (ale i jiné) laboratoře světa. O to přece vůbec nejde. Jde o to, že byl na žádost a rozkaz Putina přiotráven. Stejně jako se to stalo jiným lidem, jiní byli vězněni a mučeni, další zmláceni na ulici, i opakovaně, další lidé utrpěli smrtelnou autonehodu apod. To je Rusko. Jaképak zkoumání a vysvětlování? Tak to tam chodí a je potřeba to respektovat. V Číně je to stejně, resp. ještě stokrát horší. Na Slovensku se ty věci děly taky, v malém, nyní se to míííírně vyšetřuje, nikdo nebude odsouzen, ale alespoň se o tom mluví.

  61. J Ver

   vy jste komunista? :DDD

  62. Adam Michael Smažík

   Bohužel mi přišlo že tento rozhovor nebyl dobře veden.. Ovčáčka nemusím ale myslím že tenhle rozhovor zvládl dobře. Vlastně si ho pomalu odmoderoval. Bylo vidět že je Standa nervózní ale taky trošku zaujatej...

   1. Martin лом

    Přesně tak, ať ten idiot už nedělá rozhovory s politiky na to nemá kapacitu.

  63. Marek Čermák

   Jirka by obhajoval i to, že se Miloš vysere na ulici.

  64. Vaclav Horkel

   Mr. Standa. Jste si koupil ten kulaty stul od kluku " u kulateho stolu" ? ... 😁

  65. Jan Sinuhet

   Standa je trapný, škoda.

  66. Václav Pintíř

   Brávo, pane Ovčáčku!!! Pan moderátor se chová jak uražená štětka během menstruace...

  67. Markéta Oravcová

   Poměrně slabý ustrašený výkon moderátora. Na co si zvete do hosta , na kterého asi nejste schopen se připravit tak, aby si z rozhovoru neudělal šou vlastních lží a demagogie?

  68. IJLife

   Díky za rozhovor. Souhlasím s panem Ovčáčkem, zejména pak co se týče přístupu k Rusku a vnucování Západní demokracie jiným státům....

  69. Joiner Net

   Pane Stando, co máte proti Číně ? Protože je to dneska moderní ? Tak Vám poradím. Pokud jste tak zásadový ,vyhodte z okna veškerou elektrotechniku,co používáte při Vašem streamování, protože je vyrobena v Číně a nebo z čínských součástek. Pak si stoupněte ve studiu do okna a můžete vesele vysílat. Akorát nevím , kolik lidí Vás uvidí . Ale jinak dobré 

  70. Roman Březina

   Jiří Ovčáček je velice inteligentní a rozumný člověk, kterému fandím a určitě bych ho volil. Kam? Klidně i na hrad.

  71. JOSEF KINKAL

   Ovčáček je stoprocentní a má stoprocentní pravdu

  72. Tomáš Pejša / Travelstory_cz

   22:10 Tenhle dotaz byl od Standy položenej úplně nádherně! 👍

  73. marie pohořelská

   Probohakde ten "Standa" žije, že neví o tom jak se stále dehonestuje prezident Zeman - možná by se mu více líbil stahovač králíků s falešnými brýlemi...

  74. Anális

   No jako Stando, namazal si tě na chleba.

  75. CzeJacob

   Ja si myslím, že v tomhle rozhovoru Standa docela ztrácí ... Nějak nevím o čem ten rozhovor vlastně byl :D ... jestli padla jedna otázka která mi přišla zajímavá ?..a to mozna Standovi nadrzuju :D

  76. Matěj Cingálek

   Budoucí prezident.

   1. dolita windo

    This is funny

  77. František Vávra

   Standa to mohl moderovat líp. V podstatě jsme se nic nového nedozvěděli.

  78. Tomáš Kocyan

   Standa, I am your father! 🤣

  79. Ondra Kadaník

   To neni mluvci, ale jakysi divny kadrovak novinaru.

  80. Veet Gavel

   dobrá práce, Stando.

  81. rsaf

   Kulku, jako těm novinářům!

  82. Veet Gavel

   prosimvás. týdeník Respekt je naprosto nezávislý médium. naprosto. není to hlásná trouba nikoho, naopak si evidentně dávají pozor, stačí si přečíst několik čísel a je vám to jasný. a o Eriku Taberym si můžete myslet co chcete, ale je to korektní, slušnej poctivej novinář. i člověk. to je všechno, chtěl jsem, aby to zaznělo.

   1. Vilí Zanej

    Není nezávislý ani omylem, bez Bakalových peněz by nemohl existovat. echo24.cz/a/SRmJ6/bakala-dotuje-ztratovou-economii-desitkami-milionu-je-to-srdecni-zalezitost-rika A o té nezávislosti stačí se podívat už jen na přehled titulních stran a je jasno, jakou agendu dělá. Tabery taky není takový, jaký píšete (znám ho osobně).

  83. Amf

   Jiste ze je Ovcacek kreten, ale musi se mu nechat, ze ten jeho hlas je sexy af

  84. miroslav nesvadba

   ...beztak mu dá v budoucnu někdo pořádně "do tlamy"!!

   1. Vilí Zanej

    Ano, je fakt, že když bydlí na obyčejném sídlišti a ne v hlídané vilové čtvrti a ještě k tomu v Praze, musí mít pro takovou práci jistou nemalou porci odvahy.

  85. Bo Ohlmer

   Jak tam dejchá to se nedá poslouchat, promiňte.

  86. PAN VIPER

   nevím proč je Standa od samého začátku na Ovčáčka takto afektovaný. Stačilo by být alespoň neutrální a počkat jak se to vyvine(?) Za každou cenu se snažit na něčem "upálit" Ovčáčka je více než odvážné. To si opravdu může dovolit hrstka lidí, viz Veselovský a spol. Ale co mi vadí, že to byl rozhovor s Ovčáčkem o prezidentovi, nikoliv s Ovčáčkem o Ovčáčkovi. Tento zaujatý rozhovor se mi nelíbil :( o Ovčáčkovi 0 info. Vše se točilo na téma Antizeman..

  87. Techworks

   Moderator jasny antizeman… a uz predem bylo jasne,kdo tuhle debatu zvladne lip.Ovcacek vs Standa 1:0

  88. Martin Chvála

   Myslel jsem, že to dokoukám, ale nemám na to. Nedá se to poslouchat a není to tvoje chyba Stando.

  89. Martin Blažek

   A pije teda “pan” prezident nebo ne?😅

   1. Zlatá Orchidea

    Pan president nepije už ani vodu. Několikrát ho museli ve vojenské nemocnici zavodňovat. 😟😕🙁🤔

  90. Jan Slavík

   Cením sestřih otázek a odpovědí na konci videa.. :D to je masakr :D :D

  91. Slavyan golubica

   Loutka Narcispána a vlastizrádce k tomu.

  92. SkylinePW

   Ať už se Pan Ovčáček vyjadřuje jakkoli, tak zde jde vidět, že je to vzdělaný člověk co má přehled, a jeho přístup spočívá v jeho roli mluvčího prezidenta. To zrovna není rozhodně jednoduchá pozice pro každého. Umí mluvit, ví jak neutrálně odpovídat, prostě svou práci dělá velice dobře. a Mimo téma, novináři jsou jen odpadní krysy, kteří šíří zlo a lži a škodí tím osobnostem, o kterých tyto lži vykládají...A co se týče Zemana, má moji plnou podporu jako pravej vlastenec, a člověk co hájí zájmy státu, který jsou pro mě a pro většinu inteligentních lidí důležitější než zájmy lidí samotných. Ale to by nebyli češi, aby byli s někým ve vládě spokojeni že..

  93. SkylinePW

   Ať už se Pan Ovčáček vyjadřuje jakkoli, tak zde jde vidět, že je to vzdělaný člověk co má přehled, a jeho přístup spočívá v jeho roli mluvčího prezidenta. To zrovna není rozhodně jednoduchá pozice pro každého. Umí mluvit, ví jak neutrálně odpovídat, prostě svou práci dělá velice dobře.

  94. Stanislav Šmeral

   Stando... i když jmenovec...musím rict, ze strasne slabý výkon... namazal si tě

  95. Robert Janik

   Bohuzel Standa pro pana Ovcacka neni rovny souper. Co veta Ovcacka, to lze uspesne rozporovat a prokazat jeho ucelovou demagogii. Skoda, mohl si Standa promyslet nejake argumenty, kdyz uz s necim vyrukoval, mel se lepe nachystat dopredu na nektere konkretni reakce, ktere navic Ovcacek porad opakuje dokola, takze jsou znamy a da se na ne pripravit. Demagogum a profesionalnim zvanilum musite vnutit svoje pravidla hry. Fakta a relevantni informace. Pohadky stranou. Bohuzel to dopadlo naopak a jelo se podle pravidel pana Ovcacka, ktery navic zvani blaboly 90% poradu :-(

  96. Ma La

   "Ouradove, kteri nikdy nebyli v poradnem zamestnani..."hovori nikym nevoleny, vsemi placeny hradni pozehnany rejpal, bez dokonceneho vzdelani, predtim adorujici v Halo noviny komunisty. Chucpe

  97. Jan Zvolanek

   Je pouze jeden ,, vítěz,, tohoto rozhovoru... pouze jedna strana přesně a argumentačně ,,dominovala té druhé.. jaká strana to byla a kdo ponechám na každém z vás

  98. black6master

   Je jen jeden ,,vítěz,, v tomto rozhovoru...jedna strana přesně a argumentacně ,,porazila,, tu druhou ..která z nich to je nechám na každém z vás

  99. Jan Růžička

   To jeho dýchání 😤

  100. MrBinoctium

   jedno se mu musí nechat, umí mluvit... ač s ním nesouhlasmí v plno myšlenkách...tak je schopný