K čemu nás vede rok 2020 - astrolog Richard Stříbrný (10. 2. 2020)

GoschaTV1

80K zhlédnutí40

  Jak se bránit koronaviru, poryvům počasí a negativním vlivům. Jak být dobrým člověkem. Zákon Boží, zákon karmy, zákon návratu. Inspirativní povídání Igora Chauna s astrologem Richardem Stříbrným. - Praha, 10. února 2020
  Více o práci Richarda na www.stribny.cz
  ____________________________
  Další VIDEA najdete na GoschaTV1
  cssel.info
  Více o aktivitách spolku GOSCHA na
  www.goscha.cz/
  Naši práci můžete podpořit na
  www.goscha.cz/dekujeme-za-podporu/
  Igor Chaun a spolek Goscha také na Facebooku
  igor.chaun

  čas přidán Před 7 měsíci

  Komentáře

  1. Nadka

   Já si myslím, že mezi nejdůležitější naučný předmět patří pochopení,anebo aspoň se snažit pochopit,naslouchat a umět se vžít do bližních svých,byť s odlišnými názory. Pochopení, že vše má svůj význam a úkol,pokora k přírodě a její ochrana by měly být samozřejmostí.

  2. Karel Dlouhý

   Nikdy jsem dost dobře nechápal, co je špatného na "poznání dobrého a zlého". Vždyť o ně má člověk usilovat po celý život a výsledky uplatňovat v praxi. Proč by za to měli lidé být trestáni ? Touha po poznávání, přímo žízeň, je člověku vrozena od nejútlejšího dětství. Nejprve o poznávání přírody, později i o poznávání mravních a duchovních zákonů. Co je na tom špatného ?

   1. Karel Dlouhý

    Oprava : PO poznávání přírody, ... PO poznávání mravních a duchovních zákonů.

  3. Pozorovatel Paranormal aktivity

   Bajecne, jednim slovem receno, dekuji.

  4. Samanta Kalias

   cesi jsou uceny narod ,ale zaroven idioti

   1. ZEMNĚ ZEMĚ Svatopluk Číž

    👽😁😁😉

  5. Monika Horká

  6. Ľuboš Ďurfina

   Mimoriadne posolstvo pre rok 2020! Toto posolstvo, je určené pre všetkých ľudí dobrého srdca. Má podnietiť k hlbokému zamysleniu sa nad tým, čo príde a aké postoje, budeme musieť zaujať v tomto veľkom procese obnovy planéty Zem, i ľudstva na nej. Že to nebude ľahké, budeme sa môcť onedlho presvedčiť všetci, bez ohľadu na farbu pleti, či vierovyznania. Rokom 2020, začína Veľké obdobie zmien, na planéte Zem! Viac v článku: oris.blog.pravda.sk/2020/01/05/mimoriadna-sprava-rokom-2020-zacina-velke-obdobie-zmien-na-planete-zem-posolstvo-pre-vynimocny-rok-2020-nad-obsahom-nasledujuceho-clanku-by-sa-mal-v-hlbokej-vaznosti-zamysliet-kazdy-jeho-citate/

  7. Martin Cwox

   ....ano, teď jste vy všichni šamani chytří jak rádio . počínaje chobotem, přes stříbrného a staníkovou až třeba po chytráka baudyše.. ale že se nikdo z těch slavných věštců a jiných entit nějak nezmínil o pandemii než přišla...že? to vám planety, kávová sedlina nebo Plejáďané neřekli????

  8. Julie Novotny

   Super

  9. Serafyn Novák

   Karma je Zhovadilost !!!! Spravedlnost NEEXISTUJE !!! Jen pravý opak !!! Tak to funguje -cssel.info/video/video/sIqtdmfW1KV8l6aT.html a komu to nestačí ať se podívá do historie -Oba Kenedyové + .Martin Luther atd. atd. atd atd...... Za dobrotu Na žebrotu! - vlepším případě.. v tom druhém Do hrobu !!!

  10. vizul

   skvělé !!

  11. Dušan Šalát

   Toto je presne to, čo chcú ľudia počuť... Je to veľmi zaujímavé... No je to aj pravdivé?...

   1. GoschaTV1

    To všichni poznáme... 😊

  12. mtgne 53

   Astrologie? Na které škole se studuje tento obor? :)

  13. Lada Ladunka

   Ziji skromne atd… co tady hlasate, ovsem proto nemusim verit v nejakeho boha.Ja se ridim prirodou a tu ctim, ne vymysleneho boha.:-)

   1. Lada Ladunka

    @Sergei Viserjonovič - ano vim to, to uz jsem pochopila jako dite, asi mi to nebudete verit, ale prave, ze jsem to vedela od detstvi, ziju takovy zivot.Porad je v tom to souziti s prirodou.Nejsem ten zeleny fanatik, ale nejsem ani ten, jak rikam ja, prizivnik na teto planete.To by bylo na roman asi.Jen jsem chtela jeste dopsat, ze jiz od detstvi se mi pricilo jakekoliv nabozestvi.Citila jsem, ze to je spatne, ze me nekdo chce ovladat a to citim do dnes, ze to je spatna cesta.Ve videu mate nekolik prvku, ktere jsou dobre nasmerovane, ale prolina se to prave temi nabozenskymi prikazy a to je spatne.Zajimave je, ze jsem takto vychovala i deti a i oni jsou v pohode..Asi jsem z jine planety :-) :-) :-)

   2. Sergei Viserjonovič

    @Lada Ladunka A jestli se tedy mohu zeptat …. tak Vy jste dospěla k jakému názoru o čem život tady je?! Možná, když jste na konci cesty, jak píšete, tak už víte, proč jste tady byla to relativně "krátké období"?!

   3. Lada Ladunka

    @Sergei Viserjonovič jsem pomalu na konci cesty, zazila jsem mnoho veci, jsem stastna a nikdo mi boha nikdy nevnuti.Zivot o tomto neni, preji Vam hodne radosti ze zivota :-)

   4. Sergei Viserjonovič

    Jooo, Lado, ještě musíš ujít kus cesty! ".... několikrát v životě Vás zastavím, abyste poznali, kde je PRAVDA …." můžeš hádat, kde to je napsáno! A Ty už jsi byla zastavena alespoň jednou, ale to je žalostně málo! Přijdou další zastavení, až se Ti otevře mysl a Vesmírná pravda zaplní Tvoji duši! Pak se zastavíš a sama v sobě si řekneš, že nic není vymyšleno v hlavách lidí, že to je prostě veliká PRAVDA! Někde v duši složíš svůj život jako z mozaiky, která do sebe bude zapadat. Pak pochopíš, že to, co se Ti v životě dělo, bylo jen pro to, abys pochopila, kde je PRAVDA a oči se Ti zalijí slzami a jen tiše řekneš : "Děkuji!"

  14. cole k

   Urantia je v češtine www.urantia.org/cs/kniha-urantia/stahnout-text-knihy-urantia Stiahnuť zdarma

  15. Janka Strešková

   a zase lži a polopravdy a takto ľahko sa ľudia odvrátia od správnej cesty... no čo už, len ma šokujú tie komentáre ľudí

  16. hhh h

   Fajn chlap je p. Stribrny. Pozdrav z vichry stihane Anglie.

  17. Jiří O. Lomňanský

   Nádhera. děkuji Igore...

  18. lukas ziros

   Velmi zajímavý rozhovor. Čistá oddaná služba Bohu přeruší naše karmické zapletení okamžitě.

  19. Pavlína Lincová

   A proč si nepamatujeme co bylo před aktuálním životem?

  20. Dušan Šalát

   Ale predsa len sa ma zmocňujú určité obavy (to s tou reinkarnáciou), na internete som našiel znepokojujúce až strach naháňajúce web-stránky, ktoré vzbudzujú určité pochybnosti... Ale sú tam aj povzbudzujúce pasáže, no tie prevažujú tie predošlé: cssel.info/video/video/tIOEg6a0lJl7jZo.html cssel.info/video/video/voWSkmLP0IaPsHw.html cssel.info/video/video/xXmAa6WvuKqVg4A.html cssel.info/video/video/26itlanLzq2ChJ4.html gloria.tv/post/79WGYjzwGdguBLyH6QrrHvzLk cssel.info/video/video/uHmdonzdpX2qm4w.html cssel.info/video/video/qoV_Y4Kkwn5km3Q.html cssel.info/video/video/sGyHdn7cy5-YqYQ.html ...a podobné veci...

  21. Jana Horvathova

   skvelé

  22. Tomas Konopac

   Kluci nechte odpočívat duchy a jděte sázet stromy protože kde nejsou stromy je vítr a není voda přestaňte kecat a jděte orat pole , aby voda měla jak se vsáknou to země . Udělejte rybníky a poldry :) Tyhle kecy nás nezachrání pole je základ les je domov :)

  23. Marika Baránková

   Chtěla jsem dle nadpisu info o konjunkci Saturna s Plutem v Kozorohu, ta konstelace by si zasloužila více pozornosti. Nevím o ničem tak zásadním za posledních min. 10 let. Místo toho jsem si prohlédla veteš v pozadí a Igora Chauna. Proč to urputné lpění na vlastní nesmrtelnosti? Když se nepředají geny, tak se nesmrtelnost nekoná. U takového Mistra bych nečekala bulvární vyjadřování.

  24. Ivan Dorica

   Bytosti padlého Satana o živém Ježíši nepromluví.

  25. R. F.

   Děkujeme 🙏❤

  26. Haytham Kenway

   To jsou sračky...

   1. Haytham Kenway

    @GoschaTV1 považuju se samozřejmě za to první. Díky za shoutout, Gošo, a přeji hodně úspěchů na poli krocení duchů. Až tě to omrzí, můžeš se věnovat něčemu podobně smysluplnému a společnosti prospěšnému, jako třeba chrabrému boji s větrnými mlýny.

   2. GoschaTV1

    😗😗 na tomto výroku je pozoruhodné, že ho může vypustit jak zenový mistr, tak neomalenec. Zdravíme! 😜❤️

  27. aola wili

   Awesome!!!!

  28. neejoy sola

   Jó!Ja taky!děkuji!něco úžasného a ty větvičky kouzelné mystické...a Socha Gaji....jsem úplně mimo..ještě jednou dík že jste 🦋

  29. bilias hour

   Díky moc, taky jsem skoro nedýchala. Skvěle natočeno, krásná atmosféra, velmi důležité informace, pro mě určitě ♡

  30. Janka Gočálová

   Igor a Alenka ďakujem. Pan Richard rada Vás počúvam, Vás humor, nadhľad, dobre myšlienky a slová, to je ako balzam na dušu. Žijeme, aby sme svietili.

   1. aola wili

    Video je sice pěkné, ale má trochu zavádějící název. Nějak mi uniká, proč je to uvedeno zrovna pod názvem K čemu nás vede rok 2020. To co je řečeno je poplatné pro všech

  31. bilinas mini

   Jó!Ja taky!děkuji!něco úžasného a ty větvičky kouzelné mystické...a Socha Gaji....jsem úplně mimo..ještě jednou dík že jste 🦋

   1. neejoy sola

    roky a co se počasí týká počasí, asi bych nezveličovala jesli fouká či svítí

  32. mixio hili

   Tak tento rozhovor jsem hltal s údivem! Děkuji, že jste.

   1. bilias hour

    výborný.. 👍🙏

  33. Ruddolf1

   Skvelý a poučný rozhovor! Sympatický ľudia. Prajem vám POKOJ, MIER a ČISTÉ NEBO NAD HLAVOU!

  34. Dušan Šalát

   Viem, že to s nami myslíte dobre, ale čo keď predsa len... Čo ak sa do teórie vlúdila nejaká maličká, ale vo svojom dôsledku fatálna chyba?... Čo keď Satan bude neoblomný a nebude chcieť ani za nič na svete prepustiť dušu z Pekla k ďalšej reinkarnácii k prečisteniu karmy? Čo potom, keď si duša v totálnej hrôze uvedomí, že všetko je nenávratne (po celú večnosť) stratené, že niet žiadnej nádeje vymaniť sa z Pekla... Že ani žiaden mimozemšťan ani vyššie sily tu už nebudú môcť pomôcť... Nevystavujeme svojou nesmrteľnú dušu absolútnemu hazardu?... Nebude predsa len lepšie, ak si budeme počínať opatrnejšie?...

   1. Dušan Šalát

    @xoobo vola Áno - jedine čistá duša sa nemusí báť toho najhoršieho scenára... Ale - aby to nebola len naša domnienka - to o tej našej čistej duši... To čo je pre človeka vznešené, môže byť z Božieho pohľadu ohavnosťou ("Vy sa robíte pred ľuďmi spravodlivými, ale Boh pozná vaše srdcia, lebo čo je u ľudí vznešené, je ohavnosťou pred Bohom." [Lukáš 16:15])...

   2. xoobo vola

    Duša a duch ,srdce a krv všetko ide po krvi , čistá krv zázraky robí.

  35. okow tina

   Promiňte...né větvičky ale vecicky...nějak mi přeskočilo😊

  36. Pavla Podrábská

   Úžasný ♥️

   1. mixio hili

    Duša a duch ,srdce a krv všetko ide po krvi , čistá krv zázraky robí.

  37. xoobo vola

   Jó!Ja taky!děkuji!něco úžasného a ty větvičky kouzelné mystické...a Socha Gaji....jsem úplně mimo..ještě jednou dík že jste 🦋

   1. xoobo vola

    srdce a mé duše. S láskou Marie, KMM, ALOHA

  38. Feel for Freedom

   Děkuji za inspiraci a podporu, kterou mi vaše videa přináší. Dovolte mi sdílet svůj příběh, nechť si najde svou cestu k potřebným. : cssel.info/video/video/lWqofZ7LroWRjWc.html

   1. okow tina

    tešíme sa na ďalšie rozhovory. Nech sú šťastné všetky bytosti. Namaste.🙏🕊️🌻💞

  39. Archangelia Angel

   Duše narozeny v křesťanském světě pokřtěny a upevněny v dodržování 10tera přikázání jsou karmicky vyvázáni z karmy minulých životů .

  40. Archangelia Angel

   Karma se čistí automaticky pokud člověk odpouští druhým a jen láskou živen a přijímá i dává... Stav blaženosti z pouheho bytí bez drog a alkoholu cigaret a bez komerčních veciček. Ježíš nebyl nový ale z reinkarnací . Ježíš hlásal LÁSKU odpuštění a blaženost nebeskou .