Klaus: Bát se covidu je srabácké, žijeme v bláznivé době, bojíme se víc lidí než virů

DVTV

95K zhlédnutí502

  Covid je vážná a nebezpečná nemoc, přiměřeně sebevědomý člověk s ním ale musí umět žít. V nemocnici bych očekával stejnou péči jako ostatní, tvrdí bývalý prezident Václav Klaus, který opakovaně porušil vládní nařízení. Izolovat se mají nemocní a zdraví mají mít možnost jet lyžovat do Krkonoš, říká. Na otázku, jak si vysvětluje nárůst počtu úmrtí v loňském roce, ale jasně odpovědět nedokázal.
  Celý rozhovor sledujte na www.DVTV.cz
  ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY NA CSsel: bit.ly/DVTVYT
  Sledujte nás na sítích: FACEBOOK: DVTV.cz/
  INSTAGRAM: DVTV
  TWITTER: DVTVcz

  čas přidán Před měsícem

  Komentáře

  1. Oldřich Nový

   Spousta slov a žádný obsah, starý pán chce prostě být v médiích a při jeho bezvýznamnosti jsou tyhle pindy jedinej důvod, proč si ho zvou do rozhovorů, aby se zeptali jestli to fakt myslí vážně 😃

  2. Petr Djadik

   mocni a zlodeji vznikli diky tobe,ty blbecku

  3. Petr Djadik

   kde jsi dnes,vaclave?

  4. Kisuke323

   Toto konšpiračné komunistické čudo bolo českým prezidentom? Akože....ten Zeman teda nie je až taký závratný krok v žiadnom smere teda.

  5. Vítězslav Dittrich

   Tak už to dostal taky. Pak že Bůh nemá smysl pro humor...

  6. Milan Velešík

   Pane Veselovský, jste skvělý. Jen nevím, proč tomu narcisovi dáváte v této době mikrofon před ústa. On a jeho ovečky jsou příčinou vzrůstající pandemické situace v ČR. Jak může bývalý (už naštěstí) premiér a prezident vyzývat k občanské neposlušnosti, když se jedná o zdraví populace. Když byl u vesla, udělal už v naší zemi mnoho zla. Teď se potřebuje po krátké přestávce jen zviditelnit a pokračovat v devastaci, tentokrát v jiné oblasti.

  7. JANEK

   Veselovský je vemeno... Akorát nevím jestli kozí nebo kravské 🙊

   1. TooManyTransistors

    Zdá se, že i vemeno je chytřejší, bravo... 👏

  8. Vladimír Šacha

   At de pryč, stačilo to jeho působení a zničil s Havlem co mohl, co Havel nestihl, Klaus dokončil..... At se nevrací

   1. Vladimír Šacha

    @Bystry Jestrab Co havel? ROZKRADL A ROZPRODAL REPUBLIKU, TO NESTAČÍ?

   2. Bystry Jestrab

    Mohl bych se zeptat, co prosím Havel zničil? Myslíte ten dokonalý komunistický režim?

  9. Vladimyr Hejnin

   vidíš a dnes jsi za největší vagínu v republice

  10. Tomáš Jablonský

   Týpek šíří svoje ničim nepodložený přesvědčení celej rok aby pak mohl rejžovat na zajebanejch knížkách No matter jestli se zatěžuje zdravotnictví a větším počtem nakažených se zvyšuje šance na agresivnější mutace Hlavně že se sypou prachy z knížeček

  11. Rasken Tomáš

   Já nevím, tento národ je opravdu speciální XD. Tady v komentářích jsou nejspíše ovečky a nebo lidé, kteří dokážou jen a jen kritizovat. Nechutné tato společenská mentalita.

  12. František Bruk

   Jste všichni ovce!! Pokud budete i nadále naše svobody se omezí úplně. Je mi studno za všechny kteří podporují tenhle zvrácený systém a poslušně přikyvují na každé nesmyslné vládní nařízení. Říkáte: "přece vláda a systém myslí hlavně na lidi". Hle opak je pravdou. Probuďte se, nikdy tomu nebylo jinak.

  13. Sídžej Novák

   Souhlas s Klausem

  14. okounlukas

   Hehe škoda, že když byl Klaus na operaci před deseti lety s kolenama, že operatéři si ty roušky speciálně na něj nesundali, když prý nefunguje......

  15. ondřej chmelík

   A tento pán jako byl prezidentem? :D :D

   1. ondřej chmelík

    @Sídžej Novák na nemam cil byt prezident. Prvni by me zajimalo co jste dokazal Vy a za druhe nevim o tom, ze bychom si tykali. Byt prezident je neco jineho nez chovat se jako prezident ;) staci si jen poslechnout jeho odpovedi a to uz vypovida neco o jeho premysleni.

   2. Sídžej Novák

    A co jsi dokázal ty?

  16. Jezevec

   Všude byl všechno zná všemu rozumí nejlíp od všeho má klíče a tam kde nebyl tam se chystá. Václav Klaus Doufám, že až bude arogantní a egoistický Klaus potřebovat lůžko a ventilátor na JIP, že jej doktoři dají jinému slušnému člověku, který se snažil proti pandemii viru dělat maximum. 31 let byl Klaus zvyklý, že má pravdu jen on. Hlavně si udělat všude reklamu na tu jeho sračko knížku. Klausovi sponzoruje institut miliardář Kelner. On si Klaus za svou kariéru vydělal málo. Nikdy nepracoval. Nikdy nezažil chudobu.

  17. Daniel

   Martin Veselovský Chránit se rouškou není totéž co bezpečnostním pásem. ,,Vyšší podíly nepřipoutaných osob byly evidovány u mladších osob. S přibývajícím věkem osob tyto podíly klesají - platí to až na výjimky (usmrcené osoby ve věku 55-64 let a lehce zraněné osoby ve věku 65 let a více) u všech kategorií - usmrcených, těžce i lehce zraněných osob." Zatímco u kovidu za selhání v ochraně svého zdraví ve věkové skupině do 55 let zaplatili lidé životem jen v 3% případech všech úmrtí. Všeobecné přirovnávání že nošení roušek je nařízeno kvůli bezpečnosti neobstojí. Obstojí jak nám z dat vyplývá pouze pro ohroženou skupinu. Jenže co víc, ohrožená skupina není primárně definovaná věkem, nýbrž zdravotním stavem, který rapidně zhoršují právě ony opomíjené civilizační choroby, projevující se většinou skrytými chronickými záněty. Proto pane Veselovský byl váš příměr nevhodný. Pro všeobecnou populaci takový příměr, že chránit se rouškou je totéž co v jiných případech bezpečnostním pásem, či helmou neobstojí ze 2 důvodů: Úmrtnost nepoutaných jezdců a jezdců bez helmy je daleko vyšší, než NA kovid, což podle dostupných dat vychází na 0,13%. Věková kategorizace úmrtí v případě nepoutání se a nenošení helmy je nejen daleko vyrovnanější, než v případě nákazy kovidem, kvůli nenošení roušek, ale je navíc převrácená. Tj. umírají spíše mladí, resp. staří. Pak se tedy pane Veselovský nedivte, že Váš příměr nebyl panem Klausem přijat. Elementární pravidla logického uvažování nedovolují takový příměr učinit. Vláda takové logické uvažování však zcela postrádá. www.autoweb.cz/statistika-dopravnich-nehod-casto-se-nenepoutame

  18. Hači

   áááá pan budoucí prezident ČR, je třeba dalšího vola do důchodu..

  19. Daniel Minarik

   Je smutné, kolik lidí se bojí přiznat si pravdu. BÁT SE COVIDU JE SRABÁCKÉ, ŽIJEME V BLÁZNIVÉ DOBĚ A BOJÍME SE VÍC LIDÍ NEŽ VIRŮ. JAKÁ PRAVDA UŽ PŘÍMO V NADPISU. Pan Klaus toho hodně pokazil, to je také pravda, ale to neznamená nic na tom, že má pravdu v tom, co v rozhovoru řekl.

  20. Ondřej Šimon

   Veselovský = Sorosova figurka

  21. Hans

   Akorát žvaní. Srovnávat kapénkovou nemoc s helmou. Tím to jen potvrdil

  22. Dominik Mihok

   Viděl jsem celý rozhovor a musim říct, že takhle rozhozeného Kause si fakt nepamatuji. Smutné, že se nechal v cílených otázkách zahnat přesně tam, kde ho Veselovský chtěl mít a z té podstaty o kterou mu hlavně jde (ekonomický a mentální úpadek státu, levičácké vládní nařízení, informace k lidu ať se nenechávají zahnat do kouta nejednoznačnými studiemi), mnoho ve výsledném dojmu bohužel nezbylo. Škoda..to že je Klaus duší pravičák jak řemen, víme všichni. To, že v rozhovoru takto selže, ale asi tušil málokdo:-)..

  23. Libošído

   Z jeho myšlenkových pochodů mám pocit, že za chvíli začne protestovat proti uvádění data spotřeby na potravinách, protože to omezuje, jeho osobní svobodu 🤣

  24. Adam Krawczynski

   Bože to je pablb

  25. Toxic Trooper

   Proč jsme měli a máme dva prezidenty po sobě za které se jako Čech stydím

   1. Michal Nedoma

    Podle mě je Zeman i přes všechny trapasy chytrý chlap ale každý má jiný názor a já respektuji ten tvůj

  26. Toxic Trooper

   Kikina

  27. Lucas Defro

   Klaus je absolutní příklad naprosté arogance. Víc arogantního člověka jsem nikdy neviděl. Navíc je podle mého názoru úplně mimo a jen se snaží zalíbit i když nechápu komu, protože jestli se tohle někomu libi tak je mi těchto lidí líto...

  28. Roman Bartan

   No, bratia, my sme si to odsrali s Meciarom v 90-tych rokoch. Vtedy bol Klaus ina liga. Teraz zacina kopirovat uroven Mociara, aj ked v inej oblasti! :)))

  29. Josef Ječmínek

   Obdivuji každou stanici, která tohoto člověka pustí do studia. TÉMĚŘ VRAŽEDNOU KOMBINACÍ PRO URČITÝ TYP LIDÍ JE - STÁŘÍ, URAŽENÁ JEŠITNOST A URAŽENÉ EGO. To ještě pomíjím jeho absolutní !!!!!! neomylnost ve všem o čem se s ním bude diskutovat.

  30. Anna Preis

   Václave , Våclave to není dobrý. !

  31. Jaromír Čížek

   Pravicový populista tu jen papouškuje, co chce lůza slyšet. A když se dostane do úzkych, zacne argumentovat majitelem novin. Klaus je stejný hulvát jako Zeman, jen v "profesorském" balení.

  32. Tibor Louskacek

   Vážil jsem si Vás, p. prezidente, už nikoli.

  33. Marianna Malá

   Pán Klaus,ako vždy na pána. Máte náš veľký obdiv Máte pravdy, Všetky štáty dostali obrovské peniaze aby strašili korelou.Vírus vypustili ale všetko sa dá zvládnuť ako chrípka a ostatné vírusu ktoré ľudstvo prekonalo.Toto je boj o moc bohatých Soros,Rokefelerovci, ktorí nevedia lepšie a morálne uložiť svojej prachy.

   1. Roman Bartan

    Maria, ty nie si mala, ale jednoducha. Klaus ma na to vek, ale ty asi nie :)))

  34. Mateas Fayg

   To znamená, když si dám helmu na lyže tak mě to bude omezovat? Jeho slova jsou pomatená

  35. Ferda Mravenec

   samej stbak inklusive reporter....

  36. Filip Hynek

   Imbecil

  37. Jan Florián

   Ten rádoby chytrý hlupák. To, že probíhá oteplování planety, to dnes ví snad každý. Jestli to konečně chápe i Klaus, to je otázka. Asi ne. Ale pozor Tuneldědek rozumí všemu. Oteplování planety i virům. Všude bude radit. Mohl by radit i Nasa při výrobě raketoplánu, astronomům ,chirurgům jak mají operovat srdce či mozek, mohl by radit i co se týče atomových elektráren, Mohl by být i trenér hokejistů, či fotbalistů. Zřejmě radí i svému mechanikovi při opravě auta. Prostě ten chlap je víc než Einstein.

  38. Jan Landa

   nechapu jak tohle mohlo byt prezidentem

  39. Jirka Janhuba

   Ja bych ho zabil už v druhy minutě bejt moderatorem, respekt.

  40. Karel Janyška

   K ČEMU JE DOBRÉ VĚDĚNÍ O SKUTEČNÉ PODSTATĚ LIDSKÉHO SVĚTA, TEDY KOMPOZITIVNÍ TEORIE ? Vědecká kompozitivní teorie, tedy suma informací získaná vědeckou kompozitivní, tedy skladnou, metodou společenských věd, navzájem provázaných a neodporujících si, viz slavná Kontrarevoluce vědy od nositele Nobelovy ceny A.F.Hayeka, je vždy nejvyšším, stále vědou aktualizovaným, věděním lidstva a přináší právě taková vysvětlení. Vždyť zkoumá a předkládá informace o samotné podstatě lidského světa a jediné možnosti lidstva existovat a jde do takové hloubky, že vysvětluje až samotnou lidskou mysl. Je to tedy vysvětlení lidské mysli jejím prostřednictvím. Samozřejmě, výhradně bez pověr a mýtů a žádné náboženské nebo okultní předsudky nejsou povoleny. Jinak by přístup k tomuto zkoumání nebyl čistě vědecký a nebyl by prost jakýchkoliv zavádějících pseudovědeckých praktik, tedy by nebyl seriózní. Co tedy relevatní společenští vědci zkoumají, když mají tak vysokou ambici lidstvu předložit hluboké a důkazy podložené vědecké informace, které, jak se ukázalo, zcela mění dosavadní představy lidí o svém původu a principech, které nám, lidstvu, umožňují být. Samozřejmě, imkdyž to nebylo původním záměrem, bylo to vědeckým postupem odhaleno a prokázáno. Okřídlené rčení, lidé si myslí o světě něco jiného, než by si měli myslet, tady dostává skutečně reálný a realistický průkaz. V první řadě berou vědci do úvahy, samozřejmě za využití všech poznatků věd přírodních to, odkud se člověk biologicky vzal a jaké jsou jeho první jakési předlidské, pololidské a časem už lidské kroky na Zemi a jeho chování, které si už dovedeme představit a které umíme uchopit inteligenčním instrumentáriem našich myslí. Lidé svoji pouť vesmírem a po zemském povrchu začali ve smečkách a kmenech o velikosti zhruba 50 jedinců a žili v kmenové společnosti se vším všudy, drženi pohromadě altruismem a pudem sebezáchovy, tedy neosobními, genetickými a doslova přírodními principy, shodnými s ostatními druhy. Kompozitivní teorie se však nezabývá genetickými a biologickými základy lidstva, ty si kdykoliv vypůjčí od věd přírodních, lépe řečeno, zahrne je v případě potřeby a jejich trvalé platnosti do výkladu, nýbrž kulturní evolucí a spontánnímí, tedy neosobními silami, které ji vyprovokovaly a vyprodukovaly. Zabývá se vznikem inteligence, rozumu, mentální výbavou člověka a zejména mezemi a mantinely, které nám souběžná souhra spontánních sil, které nás stvořily a dále nekonečně dotvářejí stran obsahu a výbavy našich myslí, doslova diktuje a klade. Zabývá se tedy zejména objevem obchodu, coby základním hybatelem kulturního vývoje, neboť to on a důsledky z něho přinesl civilizaci, tedy přeměnu divocha v civilizovaného člověka a tento proces vyšší a vyšší subjektivizace a individializace jednotlivců probíhá stálem a je nekonečný. Zejména se však zabývá řídící strukturou, a jiná není možná a nikdy nebyla, spontánním řádem civilizovaných a celého lidského světa. To je podstata a jediná možnost přežití lidstva a nelze ji zorganizovat. Je také jedinou možností, jak mohou jednotlivci a jejich organizace, sledovat nekonečný počet cílů a účelů svých jednání tak, aby nenaráželi do ostatních. Souběžně tato struktura vyvinula skrze interakci jednotlivců pravidla chování, která se stala obsahem souběžně se vyvíjející lidské mysli. Tedy spontánní řád lidského světa, tedy lidský svět, řídí nás, ne my jeho. Kdykoliv se pokusíme to zvrátit, a nepůjde to nikdy, přivoláme si na sebe katastrofu. Tedy důvod existence kompozitivní teorie je, aby lidstvo vyvedla z toho strašného omylu, Myslí si, že je už tak chytré, že si může dělat co chce a že může řídit lidský svět. Nejde to a nikdy to nepůjde. Lidská mysl je totiž vnitřní součástí tohoto supermechanismu, je složena z jeho pravidel chování a nemá žádnou možnost se dostat mimo něho a organizovat ho. Strašných příkladů takovéto nemožnosti je dost a dost, zejména v novodobých dějinách - SSSR a jeho světová socialistická soustava. Lidé však nevědí proč to dělají a nevědí ani proč jich u toho vždy tolik zahyne. Věčným pokusům zorganizovat nezorganizovatelné, tedy spontánní řád světa, tedy lidský svět sám, říkáme socialismus. Má nespočet podob. V poslední době například zejména rudočernými socialisty řízenou Evropskou unii. Kompozitivní teorie, tato nejsložitější vědecká materie ze všech, nám odpověď dává, a stále přesněji. Jeji výuka však není možná, neboť náboženské a politické předsudky tomu zatím brání a nejsou tedy ani učitelé, kteří by tuto složitou koncepci zvládali. Doufejmě všichni, že jednou učitelé budou. Situace dnes nepoučeného lidstva kompozitivní teorií se tak rapidně zlepší. O tom není pochyb. Až rozdíl mezi tím, jak lidský svět funguje ve skutečnosti a mezi tím co si lidé o tom myslí naroste do kritických rozměrů. Snad tu hroznou srážku přežijeme... Dzp.

  41. bebuska benn

   Pan prezident výborně. Natřel to tomu zlému týpkovi Veselovskému, který perfektně slouží globální totalitní moci.

   1. Roman Bartan

    ty si dalsi pako!

  42. Frantál Aleš

   Paaaaaaani já věděl, že Klaus je trochu jetej. Ale on je normálně blázen.

  43. false N eutral

   Pane Veselovský, to Vás ve škole neučili, že host se má hladit zásadně po srsti?! Zvláště pak takový egoistický narcis se sklonem ke grafomanii... Vy jste si dovolil věcně, trefně a velmi pohotově oponovat C.M.L. 🤔 👏👌

  44. Pavel Tesner

   Pan Václav Klaus má převážně pravdu ,jenže by měl říci ,že kovid je podvod. Ostatně ten respirátor ,kdyby o něco šlo ,by byl ještě horší jak rouška .Protože částice virů by člověk vydechoval do vzduchu na ostatní .Jenže tady o nic nejde , jenom o podvod .

   1. Roman Bartan

    Na ten "podvod" zomieraju ludia.

  45. DFH789HFD

   17,129 mrtvych 6.2.2021

  46. Milan Humler

   Asi není zvyklý, že s ním někdo nesouhlasí! Tohoto člověka jsem si nikdy nevážil a vážit nebudu! Desítky let žil z peněz daňových poplatníků, výrazně napomohl v čele ODS rozkradení naší republiky a měl by raději držet hubu! Jen ať to chytí a pěkně si v tom pochodí...

  47. Karel Janyška

   NEJVĚTŠÍMI DEZINFORMÁTORY COVIDOVÉ ÉRY JSOU VLÁDY, I TA NAŠE, bohužel s největšími možnostmi k tomu a jejich irelevantně vzdělaní tzv. odborní poradci. Ono to nezná teorii spontánního řádu, tedy toho JEDNOHO, z čeho všechno pochází a je uspořádáváno. A tím pádem to ani neví, že lidské tělo je také spontánním řádem se svými sebepořádacími, seberegulačními a sebezáchovnými účinky a vlastnosti, kterým tady říkáme imunitní systém. A různé druhy zvířecích virů jsou jimi také. Potom to samozřejmě ani nemůže vědět, že covid-19 je jejich replikací, tedy vzájemným vtělením. A že tedy stačí tomuto jevu zabránit a je po covidu ! To však nejde hadrami na hubách a zavřením lidi doma. Takové tzv.opatření se podobá při otevřených supermarketech a dalších lidských nahuštěních v zaměstnání a tak dále, chytání vrabců sítěmi s oky metr krát metr velkými. Obrana proti covidu musí být individuální a musí se týkat výhradně občana, jako jednotlivce. To on covid množí a roznáší. Aby to nedělal, je nutno mu poradit, jak vůbec covid nedostat a když už ho dostane, jak s ním okamžitě zatočit. Klíčem k této sebeobraně je imunitní systém. Ten, aktivován včas a správně, zatočí se vším co narušuje spontánní řád člověka, tedy všech nemocí, nejen napadení viry. Ale to je už jiná písnička. Nám jde o zabránění namnožení covidu v těle nad mez, kterou imunitní systém zvládne. A to lze velmi jednoduše a prakticky zadarmo. Při napadění běžnými viry je reakcí těla na tento fakt horečka, která imunitní systém zapíná. Ale už pozdě a jsme nemocní. My na ni čekat nebudeme a už při prvním náznaku nachlazení, to je u covidu stejné, tedy všechno považujeme za covid, nahradíme horečku přirozenou, teplotou umělou ohřátím těla, tedy i krve, zvenčí. Klidnými metodami, oblečením a přikrytím. Tím imunitní systém aktivujeme ihned ještě při nízkém namnožení virů a ten si s touto dávkou lehce poradí. Umím si představit i lék, nebo třeba žvýkačku, který by na této bázi, tedy teplotou proti horečce, pracoval. A bylo by po covidu a jiných vitózách. Jenže ono to chce znalost shora jmenované teorie spontánního řádu a na tu drtivá většina lidí s tituly i bez, blížící se všem, zatím nemá... ggDzp.

  48. AG AGROPRIM_GAMES_Cz Špageta85

   2 Donald Tramp stejní jako on. Musejí Roušky a Inspitar nosit. Nikdo po ulici nenosí nekterý jo. Já neustale nosím po ulici a práci ta dál. Jsou to komeanti Vlada a przident byvalí ted Zeman už stím nic neudělame jsou drdlohlaví a jsou fake lidi. A jsou to kumuniste a nebrat komuniste nikám do vlady a ni Brezideských věcí. tak jsou dost fake. Nejen starší ted ty takoví komušaci okradají holky nám pak nic nemáme má smysl chodit sněkym azi ne. Nejen tyhle komušaci holkam mladím mladějí nebo sexualně zneuživají a nebo nechají udělají sex jdou prič nesmysl. Lidi komušaci jesdli čtete proč kratede nám mladí holky a pak mladíte a nebo sexualně zneuživate ste normalní lidi!!! azi ne. Já starší ženu nechci zatím jsem mladej ale skusit mladíma a ne staršima nejdem uchyl nebo jekej pedofil na starší kde ste to viděli. A nebo chcze užit sex pak padate prič ubohý jaka holka je děhotna. už tyhle mody komušaci nepadřide co ste i ukradli pole nikomu nebo lesy ubohý stide se za to a za všechno. Naš les komušaci dřive za svetoví valky po ještě Česko sloveska vykradli les jako co to dovolujete. Sorry tu pišu do komunistu ale stejně do Čech komušaci nepadří už dřive bylo moda a ted už přestava modou. Už to je vymletí hlavy a pak řikate komušaci tekno techno nebo tak natavate bum jem bum no a co zas mate dechovky uřvaní hehehehahhaha. ununc. Sorry nepatří měli komuniste zamyslet nad sebou co dělají nebo i dělali a ted. Jsem pro ty komošum komuniste. To co jím nelibí komošum tak se mi nelibí od nich co dělají azi tak. Pozvete jednou sem pana Hvezdičku pak you tubera odnich co třiha videa a ne jakej činan jesdli ste koukali Arogantní jejich a Petra Kocourka vemte sem at řeknou proč šikanujou policisty se mi ani nelibí. A přijde zvezení Mike je pana proč je nesnaší nebo jak to je. Jinak like. Libí.

  49. Kral Magoru

   Inteligentni clovek mluvi logicky svobodne

  50. BaBlBaM hraje

   Tohle že byl náš prezident? Panebože, ten člověk se asi neslyší 🤦

  51. SRAMEK

   No, už mu to bohužel moc nemyslí. Ztrácí se ve vlastních slovech, smutné.

  52. aDS

   na čase aby ho to sebralo

  53. Aneta Dolejší

   Tohle že byl prezident? :D :D Ale notak...

  54. Pavel Novotny

   V životě jsem neviděl větší bití než teď. Luxusní video.

  55. Joanna

   Vypadá jak kdyby nespal tak 16let

  56. Otmar Prusa

   prvně co se mi Veselovský zhnusil

  57. Karel Janyška

   VYŠŠÍ TĚLESNÁ TEPLOTA, NEŽ PRŮMĚRNÁ, AKTIVUJE ODJAKŽIVA IMUNITNÍ SYSTÉM TĚLA. Nahradíme tedy tuto přirozenou, ale pozdní, reakci těla na napadení viry teplotou umělou ihned a okamžitě po prvním náznaku nachlazení a docílíme téhož, ale včas. S málo namnoženými viry, i covidu, si imunitní systém hravě poradí. Uděláme to ohříváním pouhým přioblečením nebo přikrytím a tak dlouho, až tělo samo řekne dost. f KURIWA, CO JE NA TO SLOŽITÉHO ?

   1. Karel Janyška

    @mikin lirou Když člověk ví, jak na covid, srabácké to je. Jenže VK st. nic nenabízí a to je špatné. Já ano. Jen to lidi s tituly i bez ne a ne pochopit. A přitom můj zásah vychází z nejvyššího vědění lidstva na vedcké bázi, tedy z teorie spontánního řádu... Dzp.

   2. mikin lirou

    Starej vena se zblaznil.....

  58. eva

   Klaus už toho řek dost jeho názor nikoho nezajíme běž se podívat do nemocnic

   1. Joanna

    Starej vena se zblaznil.....

  59. Ondřej Janák

   to je blázen

   1. Ondřej Janák

    @mikin lirou?

   2. mikin lirou

    nenatáčel. Dnes už ne.

  60. John Hudson

   Venca se na stáří vrací do dětských let. Rebelující fracek za každého počasí. Zde je vidět, že lidstvo není na morální výši a je nutné, aby stále nad nimi vládla tvrdá ruka. Obyčejný sebestředný blb, který na sebe upozorňuje. Začalo to krádeží péra v Chile a končí to rouškou v ČR. Jak tohle mohl někdo volit za prezidenta... to mi hlava nebere.

  61. Dawos

   S myšlienkami pána Klausa súhlasím.

   1. Roman Bartan

    ty "buduci ucitel biologie"! :)))

  62. Hatur Czech

   Týpek má jinej názor než většina a hned je za to pranýřovanej, fakt komedianti jste… Když roušku nosit nechce, tak nechce, je to jeho věc. Nechte to na něm, ne?

  63. Jakub Vokáč

   Ježiši, pro mě je ten Klaus totálně vypatlanej. Je mi z toho zle.

  64. 23tlz

   Je až fascinující, jak tvrdohlavě a neúprosně dokáže někdo tak hloupý jako tady pan Klaus obhajovat něco, co je na první pohled neobhajitelné,. Háže kolem sebe nesmyslnými argumenty vymyšlenými za chodu a když jde do nejhoršího, tak začne zpochybňovat přístup pana Veselovského.

  65. martin burdek

   Klause jsem nikdy neměl rád, ale furt je to lepší volba jak stbák, nebo jako muslimský kolaborant Drahoš, nebo čínský šváb Zeman, nebo muslimský fašoun švancnberg

  66. OMEGAKEKWlul

   Václav klaun :)

  67. Aleš Herzig

   Kikina jedna... ,,Rouškový disident" - jo, to jo, machrovat s rouškou na bradě a přihřívat si polívčičku na demonstracích podobně osobnostně vybavených... - na to, aby byl disidentem před 32 lety, na to Véna neměl tehdy ani teď... Tehdy by dostal flákanec obuškem a šel by s brekem dom... Dnes bývalímu prezidentovi projde kdeco a ještě dostane zatleskáno... No aspoň že v DVTV se ho neleknou...

  68. Petr Šulc

   Klaus je už v prdeli, zde je vidět stařecká demence

  69. adlok adlokkovy

   genius

  70. Milan. S

   Vie kecať, no nevie zdôvodňovať svoje postoje. Rúška su neefektivne. Prečo? S rúškami sa žiť nedá. Prečo tak vedia žiť v Číne, v Južnej Korei?

  71. petr krejčí

   Klaus 👍super a ten troll moderátor to je výjeb 🙉🙉

  72. zijuiy wttuy

   nenatáčel. Dnes už ne.

  73. PPP

   Starej vena se zblaznil.....

  74. Rich BTC

   Bože to je vůl

   1. バターで転がすfůra japonských znaků

    @martin burdek Jsi Baka :)

   2. Rich BTC

    @martin burdek ty taky

   3. martin burdek

    sám jseš vůl

  75. Pavel Novák

   Odpouštím mu tu amnestii, nyní mu dávám sám amnestii, je prostě člověk s otevřenýma očima a otevřenými ústy. Pan Veselovský by se měl bavit i o funkčnosti novinářů a zase by se mohli najít pravdy na obou stranách....čili nestranit se :D

   1. zijuiy wttuy

    Takovou budoucnost chcete pro své děti?

  76. Zdeněk J.

   No nevím co proti názorům Klause ohledně roušek může někdo něco mít. na to, aby věděl, že roušky jsou k ničemu nemusí mít žádné technické znalosti. Už loni říkali dokonce sami lékaři, že rouška má smysl tak 20 minut, pak je k ničemu. Pochybuji, že si kdokoliv mění každých 20 minut roušku. Obzvláště v továrnách si to nedokážu představit. V továrně pracuji a jsou tam lidi (a je jich dost), co má ten hadr na hubě klidně celý týden. Potom mi smysl také uniká...A teď se do mě pusťte vy odborníci, já to vydržím :D

   1. Petr David

    Na to, aby někdo věděl, jakou účinnost mají roušky, na to se dělaly pokusy, tedy znalosti asi být musí. Pochybuji, že má Klaus tak vyvinutý zrak, že pozná, jak viry proletují látkou. Ale kdo ví?

  77. petr bláha

   Pan Klaus je borec dvtv trash hovno

  78. Martin Balů

   🤮

  79. Aleš Machalický

   Nevím, jestli je pás v autě povinný, nemám technické znalosti o rouškách a o respirátorech :-D

  80. Marcela Baculová

   Klaus👍👍👍

  81. Omer Abduloski

   a proč jsme nosil do teď normalny ruský ty pane redaktore protože je to vymsl všechny divadla zmrdi co mají za plán!?

  82. Zdeněk Židek

   No tak doufám, že je to naposledy co jsem ho viděl.

   1. Filip Španěl

    Stačí zdravej rozum, kterej je v této situaci na prvním mistě:))

  83. Mario Macejka

   No nestacim sa divit. uz som dlho nepocul takeho blba.

  84. Jaroslava Ticha

   Potlačování občanských svobod je zřejmé a současně se stále více ukazuje jak neúčinná jsou tupá plošná nařízení.... To, že již se může nahlas říkat, jak jsou roušky neúčinné je pouhý začátek odhalování oné hry !!!!!

   1. Daniel T

    Kdyby jste si pohrála s covidem,možná byste mluvila jinak

  85. Jaroslava Ticha

   Pane Veselovský pohybujete se na hraně

  86. Martina Šteklová

   Pán je disident telom aj dušou. Ak ak príde príležitosť, nech má logiku, či nie, treba odporovať. Veľmi ma sklamal. Vždy som si ho vážila, ako človeka.

   1. Daniel T

    On je disident když mu nic nehrozí.

  87. Jára V.

   Trošku psychopátek, že? Mohl by jít pomáhat do špitálu. A pravda je to, co říkám já. Dup, dup, dup.

  88. Jindra Michnová

   Stačily první věty....Arogance,hloupost,povýšenost - Václav si připadá skoro jako disident,když mu ochranka podává i toaletní papír.Smutné,co z člověka udělá moc.Pane Veselovský , tleskám Vám.

   1. Filip Španěl

    Používá zdravej rozum a to bohatě stačí:)))

  89. bodoti qwiu

   Myslím, že tady ty naše diskuse (pro, nebo proti) jsou k ničemu.

  90. Linda Habalová

   Po tomto rozhovoru jsem se rozhodla vás již nesledovat. Je evidentní, na kterou stranu se přikláníte! Živte si tu levičáckou propagandu, je to na vašem svědomí! Pane Veselovský....já si pásy poutám, ale současně uznávám Ústavu, která je nad všechny zákony - měl byste si doplnit vzdělání....v této době je ústava silně popírána, zašlapávána. Takovou budoucnost chcete pro své děti?

  91. Linda Habalová

   To je můj prezident!

   1. Petr David

    To je super. Tak si ho vemte k sobě a proboha už ho nevracejte!!!!

  92. Karel PARAGLIDING

   Ten graf, co Veselovsky ukazoval je zavadejici!Zkuste si najit grafy PORODNOSTI za rok 1940-1950 - velkej peak a tenhle silnej rocnik dosahuje ted veku, kdy umira (70let+). Tohle umirani bude trvat dalsich 5-10 let - tak dlouho bude trvat "pandemie". Naopak ukazou prumer smrtnosti za predchozi roky - kdy naopak umirala velmi slaba generace okolo roku 1937. Vsechno se da dohledat, overi🙂

   1. bodoti qwiu

    Ano VK má pravdu a pan moderátor se snaží rozšiřovat kovid hysterii. Ekonomické škody za přispění takových panikářů budou platit ještě další generace.

  93. Lukas Novotný

   ON ví, že má a celá jeho rodina místo v nemocnici jisté, a určitě ne na 5lůžáku. ON potřebuje pozornost davu a je mu jedno jak, ego. ON předvedl amnestii a na tu se nemá zapomenout. Třikrát ON. Kdyby byl OFF udělal by líp.

  94. Pierre L

   Klaus ma pravdu, ja taky kaslu na noseni rousky, protoze je dokazano, ze to nepomaha, ale naopak nici zdravi tim, ze vdechujete CO2 a nicite si sve zdravi. Je to rakovinotvorne a vakciny budou zabijet uplne kazdeho, kdo ji dostal. Vyckejte par mesicu.

  95. Pierre L

   Co ten sasek s tim cernym nesmyslem na hube. Je jako pitomej bulldog.

  96. Leona

   Jako bez sarkasmu, tohle je ten nejlepší rozhovor o covidu, co jsem kdy viděla. Rozhodně doporučuju napukat popcorn a pustit celý záznam. Akorát bacha, ať se tím popcornem nezadusíte, až se budete za každou jeho větou smát. Je naprosto kouzelné, jaké má hrubé neznalosti, dokonce ani grafy interpretovat neumí, i když tvrdí, že to umí nejlíp na světě. Tohle je neskutečně hloupá postavička. 11/10

  97. Thomas Slezan

   Odpornej člověk. Fuj. Kecá hrozný píčoviny. Vždy to bylo čuně a kolaborant s rusama. Že ho tam pustili bez roušky. Že mu vůbec dáváte prostor. Chce se mi blejt.

  98. Karel Karlson

   Pan Veselovský 1*.

  99. lidy garra

   A teď vážně: Vzpomínáte, jak před rokem kolovali videa DIY - PONOŽKOVÁ rouška... ... A všichni "nahoře" na nás prděli... ? Pardon "pískali"... A jak pískají teď?? Respííísk rátor ... Jdu hledat návod "How to."

  100. Otmar Prusa

   V tomto rozhovoru Veselovský Klause porazil přesto obsahu jeho protestu rozumím.