Psycholog: Mám strach z toho, co se kolem koronaviru děje. Postupu vlády nerozumím

DVTV

DVTV

50K zhlédnutí32

  Stále se něčeho bojíme, strach je důležitý ve chvíli, kdy mě ochrání před nějakou hrozbu. I hodně vystrašené lidi lze uklidnit. V komunikaci vlády ale postrádám logiku, nevím, co chce a co nechce chránit, říká psycholog Tibor Brečka.
  Kdy nám strach pomáhá a kdy škodí? A jakou roli hrají média? Na celý rozhovor se podívejte zde: bit.ly/2uSopkv

  ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY NA CSsel: bit.ly/DVTVYT
  Sledujte nás na sítích: FACEBOOK: DVTV.cz/
  INSTAGRAM: DVTV
  TWITTER: DVTVcz

  čas přidán Před 4 měsíci

  Komentáře

  1. Viki První

   Znám po republice stovky lidí, podotýkám stovky. Nikdo z nich nezná a nikdy ani neslyšel o někom kdo by jej dostal... Tato mediální masáž a zástěrka ekonomické krize je už opravdu směšná. Ptal jsem se kolegy z Uničova a tem mi akorát sdělil: zavřeli nás tady jako psy do kotce a nikomu tady nic není. tzn: až někoho takového poznám a dokáže mi že byl nemocný a nebo vůbec bude nemocný tak tomu uvěřím. Prozatím jsem za poslední 2 měsíce nepotkal ani nikoho z rýmou a to se potkávám denně s desítkami lidí.

  2. Jarda Adámek

   Dobrý den, nejhorší smrt je z vyděšení!! A prosím přesvědčil jsem se že covid je pozitivní v tom že z debilu se stali ještě větší debilove!! Zdravím 😵😵💪💪💪🐂🐂🐂

  3. Houmlesak Kokos

   Pěkná moderátorka 🧘‍♂️😊

  4. milan indian

   Nevolte už Babiše a ANO! Tahle vláda je k h..!Nemusel tu být nikdo nemocný kdyby byli hranice zavřené okamžitě.Když jsou už teda hranice zavřené proč neustále někdo přicestovává do Čr?Vláda si sere do huby.REVOLUCE!SVOBODA! A média , co straší lidi svými uplně debilními zprávy, je horší pro psychiku lidí než ten virus ,tak si to uvědomte co děláte !

  5. Veronika Markova

   A hle, ono to nakonec neni takova pohoda, jak zde mnozi slunickovi ignoranti a debilci hlasali a vysmivali se.

  6. Tom C.

   CESI upadli do davove psychozy ze pry nejsou respiratory a ventilatory - coz UJO označil za uczelovku...:-(

  7. Jaromir Jelinek

   Ona není strašná,ona je příšerné příšerná ,a ty culiky k tomu,Sodoma Gomora

  8. M E

   at jde moderovat studio kamarád , , ,

  9. Viem Všetko

   Konečne niekto normálny nie ty šialenci v TV vám davkuju prenosné salamovou metódou, psychozu strachu vás konečne štádium ovládania,vitajte v novom svetovom poriadku ovce sprosté!!

   1. Viem Všetko

    @pyRoooi992 💣💵 Blbecek daj tomu pointu inak o sa choď hrať medzi sebe rovnými

   2. pyRoooi992 💣💵

    A nejsi pak ovce ty sám? Když se necháš manipulovat? 😀 😀

  10. Dejvo OG

   cssel.info/video/video/vYWuknSyyYeZb5o.html Korona VIrus Video

  11. Vaclav OBST

   Rozumný člověk a ta smetana je jelitko boží 😁ale jinak luxusní prcinka ty culicky roztomili 😍😍😍😍🤗

   1. PACIENT ÚKÁVON

    akorát že to dělá s nějakym seniorem... :(

   2. Sabara Obara

    Souhlasím🥰🤗

  12. Aethernal Wisdom

   {LIVE KORONA DATA} Společně tuto pandemii odstraníme z našeho světa

  13. Anabel Kasalová

   Nejhorší je reakce a ne samotná nákaza. Naše vláda už dávno mohla připravit krizové kroky daleko dříve a jednat systematicky. My hák veřejnost jsme mohli racionalizovat na základě dostupných informací. Chaos vládních kroku a panika veřejnosti povede k daleko horším následkům.

  14. Karel Špirk

   Ona je strašná!!!

  15. Shoteck

   Kde máte kurva roušky ?

  16. Sara Ra

   "rádo se stalo" co je to za ironickou odpověď??????

   1. zralok tm

    Většina moderátorů na DVTV jsou arogantní

  17. Zpětná odezva

   Co to? Ona se přiznala? 1:50 :-D

  18. Zpětná odezva

   Jůůůůů, copánky a srdíčko. :-D

   1. Patrick

    @Ador Dorath Mi chcete povedať, že na základe týchto vecí ste určili slniečkárku a antibabišovku? A kto presne je antibabiš? Ten kto ho nemá rád pretože proste nemá, alebo ten čo ho nemá rád kvôli jeho počinom v politike? Ako viete, že sa ešte hľadá? Mútiť celý svet, hlúposť. Uniklo vám viac, než si myslíte, pretože práve prílišné zameriavanie sa na určité veci môže do určitej miery spôsobiť schopnosť nevidenia celého obrazu taký aký je. Teda vaše ohodnotenie osobnosti je nanajvýš povrchné a plytké.

   2. Ador Dorath

    Áno, tiež som si toho všimol ako prvé. Pozorný človek si všíma podozrivé veci, ja som ju ihneď zaradil medzi slniečkárku a antibabišovku. Taká veselá, bezstarostná chňupka, čo sa ešte len hľadá a chcela by rovno mútiť najradšej celý svet. Neuniklo mi niečo, klasifikujete to nejak podobne?

  19. Joachim Peiper

   Vím co chci a vím že se to ve správnou chvíli stane.Ale musím to chtít já.Jinak to bude jen další porušenej slib.Tak jsem v pasti...

  20. CharlieNoseman

   Hlavně strach ze smrti nás drží při životě (jak říká pan psycholog, tam je ta "pojistka mozku"), druhá věc podle mě ta horší, je lpění na věcech a lpění na životě za každou cenu v rovině určité vnitřní nevyrovnanosti, paniky. Pak naopak klid a nelpění na životě, když je člověk vědomý, v rovině naplnění svých celoživotních potřeb, štěstí, a potenciálu.

   1. Viem Všetko

    👍👍👍

  21. Skuld Skuld

   To je ta husa co všude byla, :)

  22. N3RON

   Potřebuju si promluvit a takovým psychologem

  23. Adriana Nováková

   Ta moderátorka mi je nesympatická.

   1. Sallysn1K

    @Slavěna Albastová Já Vám můžu říct popravdě, co se týče vzhledu i přesto že jsem chlap tak můžu přiznat že na ní asi ani nemám :D a co se týče projevu až získá zkušenosti bude třeba dobrá :) ale hrozná není

   2. Slavěna Albastová

    Sallysn1K mně je právě sympatická. Ještě nemá nejspíš tolik praxe v moderátorství... ale každý musí nějak začít :)

   3. Sallysn1K

    @Slavěna Albastová Slavěno přesně tak :-D Pokud je nějaké ženě nesympatická tak víme proč že ano :-D

   4. Slavěna Albastová

    To muže napsat jen žena 😹👌

   5. Sallysn1K

    Je to krásná žena, škoda že z její mluvy nezáří také tolik krásy

  24. Jakub Kolčář

   Ježíš to je kráva.

   1. M E

    nebeská

  25. TRAP News

   ty copánky nedávám toooo

  26. LadyBABA

   Presne, ja za bojím neúmernej paniky a nezodpovednosti ľudí 😕

  27. Kusher

   Kdo nemá eR tak je amatéR :-D ráčkující psychouš ,, donutil bych ho koktat ještě k tomu :-D

  28. Dominik Klemsa

   Moc hezké video sdílím a odebírám.

  29. Olga Bezstarostová

   Tibor mel 23 letech, mel zakoupenou hrobku... Nevim, nevim

  30. Lucia Macakova

   Čo ma irituje najviac - ľudia vôbec nevedia základné fakty. Koronavirus je nebezpečný pre starých a chorých ľudí - kardiakov, diabetikov, astmatikov a onkopacientov. Tým môže spôsobiť trvalé následky na zdraví alebo smrť, keďže infekcia u nich môže byť veľmi silná. U detí a zdravých dospelých pravdepodobne spôsobí príznaky podobné chrípke alebo len nachladnutiu. Ukazuje sa tiež, že azijci znášajú nákazu horšie ako belosi alebo černosi. Úplne logické by teda bolo nie zatvárať školy a škôlky ale dávať extra dôraz na ochranu chorých a starých v ich domovoch a liečebniach. Vykupovať potraviny na mesiac, alebo zatvárať všetko kde je viac ako 5 ľudí pohromade - čistá debilita.

   1. Lucia Macakova

    @Sarah Violet Lenže počet nakazených neznamená ani zďaleka to, že toľko bude mať aj tažký priebeh. Táto infekcia je príšerne záludná v tom, že choroba je vysoko infekčná, má dlhú inkubačnú dobu a nejasné príznaky. 2 až 5 týždňov. 2 dni trvá kým sa potvrdia výsledky testu. My sa v podstate snažíme chytať holými rukami vietor a sleduje stopu starú vyše dvoch týždňov! Je to šialenstvo. Najhoršie je že sa stále držíme starých mentálnych schém. Chráňme deti. Lebo deti. Deti, deti, deti. Je pravda, že deti bývajú najviac ohrozené epidémiami, lenže nie v tomto prípade. Je to úplne opačne. Keď dôjde na skutočný epidemický stav, tak budú ľudia ratovať svoje deti, a vnúčatá, pričom o mesiac budú sami umierať na umelej ventilácii. Ak sa vôbec dostanú k tej ventilácii, lebo nemocnice budú plné ďalších starých a chorých ľudí. A kolabujúcich zdravotníkov. Budeme mať rýchlotesty na koronu. Onedlho bude vraj vakcína a zastarané lieky proti AIDS vraj tiež fungujú. Len aby sme my fungovali dostatočne efektívne a určili si priority...Deti to nie sú. Ďalšia neužitočné mentálna schéma - myslíme si, že nebezpečenstvo ide z cudziny, od neznámych ľudí a zvonku. Demokracie nie sú ako Čina, aby tam boli karanténne opatrenia efektívne. Čina má 50 rokov zatvorené hranice, celú dobu kontroluje činnosť a pohyb každého občana. Keby sme my žili ako pred sto rokmi, pracovali v mieste bydliska, mali rodinu len v mieste bydliska, a opúšťali bydlisko len niektorí kvôli vojenskej službe, jarmoku atď, bolo by to podobné. Zatvoriť mesto, okres, kraj, štát, by teda bolo efektívne. Podľa mentálnej schémy predpokladáme, že sieť sociálnych kontaktov je v tvare - bubliny reprezentujúce sídla sú pospájané niekoľkými líniami a stačí teda preťať línie karanténou a prinútiť niektorých ľudí ako logisti, zdravotníci, policajti a iní nosiť gumové obleky. V skutočnosti tá sieť sociálnych kontaktov, môže vyzerať ako world wide web, kde je každý človek v nejakom spojení s hocikým iným. V schengenskom priestore, kde každý cestuje, študuje, pracuje kdekoľvek. To je nutnosť doby, inak to nebude. Navyše je nižšia šanca sa nakaziť v prostriedku hromadnej dopravy, ako na pracovisku a úplne 100% je nákaza od rodinného príslušníka v spoločnej domácnosti. Naháňame komára s kladivom. Zaujímavá je otázka, či by ľudia dokázali spraviť niečo také ako domácu izoláciu svojich starých a chorých, hlavne od seba samých. Iba by im telefonovali, skypovali a nakupovali, kým by epidémia neprešla. A neprišli na veľkonočné sviatky... Ďalšia vec je, že zdravým životným štýlom sa dá znížiť riziko ťažkého priebehu ochorenia, teda aj zaťaženia zdravotníctva. Lenže o tom nikto nehovorí.Je úplne paradoxné, keď rozoberáme nepotvrdené hoaxy z bulváru a dokončujeme druhú krabičku cigariet za deň. Netvrdím, že tie opatrenia aké vydal štát nebudú fungovať a v niečom nepomôžu. Lenže pravdepodobne nepomôžu dostatočne a viac uškodia.

   2. Exilia4N

    @Sarah Violet kdybych to chtěl korigovat, tak první co udělám je to, že zavřu hranice (mimo kontrolovanou nákladní dopravu) a nebudu měsíce čekat na kašpary co se vrátí z rizikových oblastí, čeho tím dosáhli? v podstatě se zachovali jako Italové, pač se vším přichází zbytečně pozdě...

   3. Sarah Violet

    Tady jde ale o to korigovat co nejvíc počet nakažených. Nedostat se do bodu,kdy už je to tak masivně rozšířené,ze budeme jak Itálie a budeme si muset vybírat koho budeme léčit. Myslím ze stejně jako podle vás je přehnaná reakce lidi,tak dle mého názoru je přehnané slovo -čistá debilita.

   4. Jakub Kolčář

    Ty seš ale hloupá. :)

   5. Exilia4N

    stát si jen chrání své příjmy (děti) a bohužel se tak nějak zatím distancuje od výdajů (senioři, chronicky nemocní lidé atd) je to jednoduché a prosté :)

  31. standakan

   Davová psychóza je na tedy demonstracích miliónu chvilek. Moderátorka opět pitvá zástupné domněnky, jen ne avizovaný koronavirus. Uplatňuje se spíš jako horlivá svazácká agitátorka pro překrucování faktů a manipulaci mládeže a veřejnosti otázkami s podsouvanými odpověďmi. A snad těm svým zapáleným blábolům i věří. Inu, taková retro angažovaná komunistka.

   1. HVNS Voe

    Milión chvilek je tak trochu boj proti levicovému EET, takže i kdyby to byla davová psychoza nebo cokoliv jiného...proti levičákům se musí bojovat všemi způsoby.

  32. Daniel Prell

   To by bylo chycení za culíčky

   1. milo

    prosimte ty se radsi nech nakazit

   2. Charles Urban

    Daniel Prell jo, jo, alfa za monitorem, známe :---)

  33. JaJsem TO

   Dneska je opravdu takova desiva doba tuposti...ze fakt uz si pripadam jak v divnym nizkorozpoctovym filmu....tady je do oci bijici pruser...naprosto silene se zveda teplota...tento rok se znova prepisuji rekordy...uz v lednu se pocasi chova jako na jare...ocividne tento rok budou vrazdici vedra..pozary...do toho miliony migrantu kvuli valce a hlavne kvuli vedrum bude opoustet svy domovy...viry se zacinaji sirit jak nikdy predtim...a homo sapiens domestikus se tomu vysmiva...dnesi splecnost mi pripada..jak prasata ve chlive...co jasne vidi vedle sebe stroj do ktereho jsou na mlete maso...ale prasata to vubec neresi...a naopak se jeste rochni ve svych vlastnich hovnech...je mi hrozne lito lidskeho druhu...protoze pristi mesice bude hrozny utrpeni hlavne homo sapiens domestikus to neprekousne

   1. Cecil Cynik

    @J. T. Blahobyt nám dodává rozmanitost. Né vždy je ale rozmanitost ku prospěchu, neboť má i svá negativa. Ale naším hlavním problémem je, že se nedokážeme sami regulovat tak, jak to děláme u zvířat k dosažení rovnováhy.

   2. JaJsem TO

    @J. T. no kazdopadne je videt...ze asi clovek nemuze zit dlouho v blahobytu...on sam..nebo priroda to vzdycky zmeni k horsimu casem

   3. Wulfiii

    @J. T. je pravda, že když se dívám na koronavirus, tak jsem trochu i ráda, že svět má "společného nepřítele" a takový malý políček, že opravdu nejsme bohové.

   4. JaJsem TO

    @Wulfiii To mate asi pravdu .)

   5. Wulfiii

    Myslím že dost podceňujete prasata.

  34. John Maza

   Culíčky Emmičky :O

  35. mic poc

   Každý správný Čech, by měl mít v zásobě 3 tuny rýže a 50 metráků trvanlivých potravin hlavně proto, aby se dožil příštího měsíce, co kdyby náhodou??? Nejstrašnější smrt je skutečně ta, která je způsobená nekontrolovatelným STRACHEM, hlavně sama ze sebe...!!!!!!!!

   1. Veronika Čermáková

    Já nevím o jakém zásobování se stále mluví.Kdo je teď má, neleze do krámu mezi lidi, např.důchci.Kdo by najednou lehl, taky nezůstane bez jídla.Já je nemám a lituju toho.Až půjdu udělám větší nákup.Méně vycházení ,méně nakažených, kde je tedy problém?

  36. Michal Švarc

   Já jsem sice velkým zastáncem svobody vyjadřování, ale v případě koronaviru jsem pro zrušení všech internetových diskusí na toto téma, protože ty nesmyslné apokalyptické scénáře a dezinformace, kterými se lidé na sociálních sítícch vzájemně masírují, to je opravdu síla.

   1. Tom Fu

    @pyRoooi992 💣💵 Ulevil sis? Hlavni prazska hygienicka 28.2. na primou otazku, jestli tedy lide maji odjet do italskych hor na lyze, odpovedela, ze ano, a ze kdyby mohla, jede taky. Lide, co si kupovali zasoby, byli podle ni panikari, kterym to sezerou moli. To byl ten turnus, ktery po prijezdu zavreli do karanteny...

   2. pyRoooi992 💣💵

    @Tom Fu jak easy všechno hodit na vládu 😂😂 kdyby lidi dodržovali to, co měli a furt jen nefňukali, tak jsme v pohodě... Ale hold všichni musí do Itálie na dovču, když je v Číně epidemie a pak se snaží ochcat karanténu, hned po dovče do práce perskat tu "srač*u" na kolegy, ty doma na rodinu, děti ve škole... A jsme tam, kde jsme, můžeme být rádi že přišli takový opatření, jaký přišli.. A stejně spousta lidí brečí, že jsou omezený na svobodě... Hlavně na mozku jsou omezený!

   3. Cecil Cynik

    Tak ještě, že nemáte skutečnou moc, že? Kdyby se zavedla cenzura, vznikl by precedens do budoucna. Čili v budoucnu při každém problému, ať už: pandemie, občanské nepokoje nebo jiné situace, by vláda automaticky sáhla po cenzuře. To mi nepřijde jako řešení. Naopak, když budou lidé zvyklí na dočasné nepohodlí, lépe zvládnou nastalé situace.

   4. Marek Sýkora

    Tady si počti zprávu doktora z Bergama a dej si pár facek. A za ten Internet děkuj těm chytřejším do konce svého života. tomastrojan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=746947

   5. jakub jakubnica

    Já vám nevím lidi, jestli se to za 3 měsíce rozšířilo do 89 zemí, tak myslím, že je čeho se obávat. Není to chřipka - tohle se rychle šíří a má to větší úmrtnost. Vakcína odhadem za 18 měsíců, tak si prosím uvědomte jak to asi bude vypadat za těch 18 měsíců :). Myslím, že to ke veliká pohroma...

  37. Jan Roznovjak

   Perfektni profesionalni prace.

  38. Tora Tora Tora

   KOUPÍM PLICNÍ VENTILACI A DVA Uprchlíky na maso ty nepanická Smetano! zn: SPĚCHÁ!

  39. pepamaster10

   Borec! Krasne mluvi

  40. Divad Kellny

   ja bych byl pro, aby se lidi víc vzdělávali a nebyli tak tupý, pak to tady nebude vypadat tak, ze vláda stoji za hovno, vládu nezajímá co my tady dole, hlavně ze si nahrabou pro sebe, a tím to pro ně končí.......

   1. Sebastian Marčík

    Ano!

   2. Hania Jaromírsdatter

    Amen, bratře

   3. Blanka Jindrich

    Ne nevypustil, ale má přímý dopad kdo je u vlády. U nás např presiden T říká že chce vše otevřít na velikonoce protože se hlavně bojí o zisky a stock market. Tyto virusy mají také přímý dopad na kácení a ničení pralesů. Těžba starého porostu je lukrativní, ale nenahraditelná škoda. Zvířata strati místo kde žít a přicházejí do styku s lidma a tím se objevuje víc nemocí SARS už tu byl, Ebola např. Pan Babiš patří do stejného soudku jako president Brazílie a USA, zisk je to nejdůležitější...a zisk jim nestačí, chtějí i moc a proto šli do politiky.

   4. pyRoooi992 💣💵

    Takže vlastně sarscov2 vypustil babiš atd. Chápu to správně?

   5. Blanka Jindrich

    Pravda, tito lide se hrnou do politiky a maji moc zmenit si treba zakony a jeste vice se obohatit. A neprestanou at je po nich potopa, znici prostredi pro vsechny co prijdou po nich a my je volime. Toto je celosvetove a velka hrozba.

  41. Lukas Pesl

   Mila Brecka, Jarda Dusek

  42. MrPuma78

   Nejlepsi je,ze vsichni rikali,nemejte strach,bude vseho je dost.A ja jdu do obchodu a neni toaletni papir,trvanlive potraviny,dezinfekční atd...A nic nenaskladnili...Nepropadejte panice a ti co si neudelali zasobu,uz nemaji sanci nic sehnat..Jako ceske lekarny at jdou do prdele!Nejsou schopni do tydne reagovat na poptavku!Ostuda!To same Lidl a spol...

   1. Jakub Kolčář

    Je to ostuda.

   2. MrPuma78

    @Marek Sýkora v tomto plne souhlasim...Me je 35let,ale mam rodice slabe na plice a to same prarodice...A ti ignoranti,co si jezdi lyzovat do italie a pak to sem dotahnou,ja se nakazim a nakazim i svoje prarodice,kteri by na to umreli,tak to si nedokazi predstavit..

   3. Marek Sýkora

    @Michal Švarc Jsou to pokaždé jiní a nebo druhá verze, postupně nakupují pro celou vesnici.

   4. Michal Švarc

    Ono je to těžké, když každé ráno se začátkem otvírací doby naběhne do obchodů armáda apokalyptických panikářů, kteří vybrakují regály, protože těch 100 kg mouky, těstovin, rýže atd., co už mají doma, je pořád málo.

   5. Marek Sýkora

    @Tora Tora Tora No tak jistě. Já být důchodcem, tak udělám totéž. Vidět, jak ignoranti lítaj po Evropě a tahají to sem, tak si taky udělám zásoby a připravím se na svou vlastní karanténu, protože to svinstvo nebudu chtít chytit od těch ostatních sobců, co to mají na háku jenom proto, že zrovna v jejich věku ta nemoc nemá tak velká rizika. Pekl bych z té mouky pizzu každý druhý den.

  43. Marek Sýkora

   A co by ten chytrák teda jako radil? Neexistuje žádné kompromisní řešení. Buď školy a veřejná shromáždění stopneš a nebo ne. Ovšem na Itálii se zatím ukazuje, že spoléhat na rozumné chování lidí je kravina. Takže se za deset dní dostali z 20 případů na 3 tisíce a stovku mrtvých. A právě zavírají školy, kina, divadla v celé zemi na kdovíjak dlouho. A to už předtím měli x vesnic v karanténě. Kdyby to udělali o týden dřív, tak by lidi nadávali na vládu, ale dnes by na tom byli mnohem líp a ta uzávěra mohla trvat kratší dobu. A teď se čeká, jak se to projeví na těch tisících Čechů, co se právě z té země vrátili z lyžovačky. Zrušili megalomanskou biatlonovou akci, kde by se možná dost těch lyžovacích fanoušků potkalo a něco si předalo a naopak věří, že na zimní stadiony lyžaři na hokej asi moc nechodí. Ale možná se brzo ukáže, že to byla chyba a ten hokej měli zrušit taky. Není to snadné lavírování.

   1. predator 13

    @RB T strasny hovna

   2. Jakub Kolčář

    Konecne rozumný názor.

   3. Marek Sýkora

    @hodysh Asi ti nedošlo, že ten virus nebudeš mít napořád. A pro staré lidi je jeho chycení na úrovni ruské rulety. Takže když to ti mladí v klidu prodělají a vytvoří si nějaké protilátky, budou v klidu. Pak už neohrozí ani ty své dědečky a babičky. To může trvat pár měsíců, kdy ti staří mají zásoby a do obchodů moc nepolezou. Ale nesmí to letět moc rychle, protože je tu deset procent těžkých průběhů a pro ty můžou chybět lůžka v nemocnicích. Proto je potřeba to brzdit co to dá. A možná se to zvládne i ubít. V Číně ve všech provinciích, kromě Wuhanu samozřejmě, ty počty nakažených už jen klesají.

   4. RB T

    @hodysh me je celej koronavirus u prdele 😀 nevim proc oznacujes mne 😀 ja pouze odpovedel na komentar kde se hejti italie 😀 ze stejne nakazenych uz bude 100x tolik a nic se nedeje

   5. hodysh

    @RB T 😁 lidí,nesledujte tolik katastrofické filmy.😉 Jinak,co vám asi pomůže že si doma postavíte regály se žrádlem na rok když všichni kolem venku zemřou??😁 to pak jakože vylezete z nory až se to uklidní?😁

  44. Contrarian

   Strach by mal mat clovek pred liberalizmom. Liberalizmus sposobuje zanik existujucich kulturnych noriem a rozklada nasu spolocnost ktoru sme si po generacie budovali.

   1. Jiri Konecny

    @Blanka Jindrich Budoucnost patri narodnim,suverennim statum!Unikatnim zemim,kde se na prvni misto dava obcan a jeho narodni zajem,svobodny,demokratcky a vlastenecky projev...Verim,ze az se tento narodni process lepe pochopi,stane se standardni energiji i medicinou,lekem z liberalni zaostalosti!Vsechno musi byt jednoduche,velmi jednoduche aby to kazdy pochopil😉😉😉

   2. Blanka Jindrich

    @Jiri Konecny A co myslite v Cesku tim liberarismem presne? V USA to muze znamenat uplne neco jineho napr. Tady je kousek liberalismu i treba mi pripada

   3. Pavel Prchal

    Jasan, bez liberalismu by takovýhle komentáře mohl psát každej trouba co má telefon od liberálních pitomců. Čest

   4. Jiri Konecny

    @H0sik. spravne to delas soudruhu,tak cest!😂😂😂😂😂

   5. H0sik.

    @Jiri Konecny *110% :-).

  45. vlak 44

   Dávéte 1 video deně - asi. Cretino SK - toho sem nechal vyhodit na: silvestra a po púlnoci sem mu napsal sms: chi chi :) - 🐒 - Gruzíncovi sem zas připravil "čokoládový" pudink - 2× mi tam po*ral židli - prasko jedno - 🙈

  46. D3js

   Dal bych si knedlo-vepřo-zelo

   1. Jiri Konecny

    Rika se Vepro knedlo zelo...jezisova posledni vecere😁😁😁

  47. Jiri Konecny

   Proto se vam to babis boji rict,ze vas vsechny ridi pres vifinu😂😂😂😂😂

   1. D3js

    neasi to jsou ty intranety

  48. Jiri Konecny

   Fear!Cape fear...😂😂😂Strachem se ta cela planeta udrzuje v nevedomi,v komatu!Korona virus je ten fear button...a 5G je ten agregat!Fear..mind killer.

   1. Jiri Konecny

    @pyRoooi992 💣💵 To je teprve zacatek!😃😃😃

   2. pyRoooi992 💣💵

    😂 😂 😂 Tak tohle je přehnaný..

  49. Kusher

   Aj! konečně Ema Mlíková to zase bude sranda v komentech :-D tak jedem zm,.rd.,i vylízaný :-D