RAZ BUDEŠ MOJE! ❤️ | BMW M2 Competition 4K TEST

66K zhlédnutí13

  • Práve najmenší počin s najsilnejším písmenom na svete je tým autom, ktoré mi za všetky tie roky testovačiek najviac prirástlo k srdcu. Nie je z nich asi najkrajšie, určite nie najvýkonnejšie či najrýchlejšie a už vôbec nie najdrahšie, no jeho poctivý charakter v spojení s ušľachtilou dušou zaručuje to, čo je pre mňa tým najpodstatnejším - nefalšovaná radosť z jazdy. 🙏
  SLEDUJ 👉 martinzmartina & MARTINzMT
  PATREON 👉 www.patreon.com/martinzmartina
  KTO SOM? 👉 martinzmartina.sk/profil/
  ĎAKUJEM VÁM ZA ODBER! 👍
  #MARTINZMARTINA #M2competition #vzdyradostzjazdy

  čas přidán Před 14 dny

  Komentáře

  1. MARTINZMARTINA

   Ak sa Vám video páčilo, budem vďačný za like a hlavne ODBER! 😊 Moju tvorbu môžete podporiť tu 👉 martinzmartina.sk/podpora 🤙

  2. Minh Tuan Le

   GRATULUJI K 40K ODBĚRATELŮ, jen tak dál! Velmi se mi páčí tvoje tvorba!

   1. MARTINZMARTINA

    Vďaka! 😉

  3. Martin Štrunc

   Ze závěrečného sestřihu (11:35) jsem si sedl na prdel! Kloubouk dolu. Máš velmi šikovný tým!

   1. Martin Štrunc

    @MARTINZMARTINA Ano ano, nádhera, ale měl jsem namysli i především práci s kamerou. :))

   2. MARTINZMARTINA

    Videá si strihám sám, vďaka. 😉

  4. Rock girl

   Peckove video 👍

  5. kolim jone

   which made it all funnier. Hahaha

  6. Filip Fecko

   strop.😍

   1. Rock girl

    7:30 :)) bubloců je mega. GT4 Cayman tohle auto roztrhá. Ten pocit, když se otevírá garáž a tam leží žlutá placka a ne předělaná jednička BMW :)

  7. opzz xsin

   This vid so cool !?

   1. kolim jone

    Love ?? love ?? ?? the video

  8. Adam Hanko

   Výborné videjko

  9. Ptao Tom

   That was brilliant.. thank you!!!?

   1. opzz xsin

    Everything looks so good ???

  10. David Janosik

   Pripomína mi novodobú m3 e46, vyzerá veľmi dobre. Mať možnosť na nej jazdiť by som určite neodmietol 😏

  11. HolBiss_

   Čau Martine, plánuješ točit video s novým BMW M3/M4?

   1. MARTINZMARTINA

    Ak bude také auto v press parku BMW, určite áno. 😊

  12. N's Garage

   Daj vedieť keď budeš kupovať. Pridám sa 💪

   1. Ptao Tom

    vlastním M5 f90 Competition a jsem nesmírně spokojen , chová se jako limuzina a zároveň neskutečná zbraň 😉. Preji Ti hodně štěstí a těším se na další videa od tebe!

  13. Bianka Rumanová

   Vlastnime toto auto a je to🔥🔥🔥

  14. Stefan

   Souhlasím s komentářem Tomáše, že testy a videa, které děláš Martine jsou fakt TOP, špička a nebojím se napsat, že nejenom na SK a CZ, ale i konkurenceschopná v EU. Auto, které promuješ bych si hned koupil, je to talent a dar, který máš, věřit v to co děláš. Je tolik tuctových videí s TESTY aut, ale vždy tomu něco chybí nebo je to komedie. Jen tak pro porovnání jak si dobrý Martine, zmíním tvoje video TEST Mercedesu S400d. To tvoje video mělo noblesu, úroveň, mělo koule, mělo prostě vše a žral jsem ho každou vteřinou. Pak jsem viděl stejný TEST na stejné auto i SPZ Mercedesu byla úplně stejná, ale sedlák, který ten test dělal a vzal Krále S400d na pole v čepicí - no hrůza - také ponížení, najednou jsem dostal pocit, že se dívám na úplně jiné auto o které nemám zájem a ani o video samotné. Tedy Martine dobrá práce a kdyby si dělal test a promo na Velorex tak to bude mít úroveň a noblesu.

   1. MARTINZMARTINA

    Ďakujem veľmi pekne. 😊 Mojim odvekým cieľom je robiť videá, ktoré majú výpovednú hodnotu, sú technické, no zároveň nie sú nudné, práve naopak, aby tam boli emócie a všetko to bolo vizuálne zabalené do efektného obalu. Nie vždy sa to samozrejme podarí, lebo v dnešnej dobe je ťažké hľadať ten správny pomer a robiť to s pravidelnosťou. Pri teste S-ka som vedel, že je to auto, ktoré je špeciálne a zaslúži si špeciálne video. Prostredím, vizuálom aj obsahom. Každý sa na vec pozerá samozrejme inými očami, preto aj testy identických áut sú neraz v podaní rôznych tvorcov od seba vzdialené. Každý to totiž robí po svojom, v zmysle svojich preferencii a možností. Divák si môže následne vybrať a mňa teší, že moja snaha v tomto prípade zaručila práve takýto feedback. 😊

  15. Martin Selecký

   Ta kvalita spracovania videa je na úrovni filmových štúdií z úplne iným budgetom. Ty keby máš tvorbu v anglickom jazyku a si niekde v zahraničí tak by si veľa vody zamútil. Nieže by si slovenské vody nemútil... :D Takých videí je až na youtube škoda a ta hodnota toho videa ďaleko presahuje nejaké "youtube money".

   1. MARTINZMARTINA

    Vďaka, vážim si to. 😊 YT money v tomto prípade nepokryjú ani PHM, žiaľ. Ale kvôli tomu to primárne ani nerobím, i keď ma autá živia.

  16. Miroslava Šlesarikova

   pardon mal som 6znaciek ale bmw je odpad

   1. Martin MATYNIKY

    tvoje popelnice nikoho nezajímají

   2. Martin Babjak

    Ktore modely? Ktorych znaciek?

  17. Juraj Komačka

   Video, z ktorého sála taká emócia, že keby mam tie peniaze ich kúpim rovno dve, jedno sebe, druhé tebe :D :D

   1. MARTINZMARTINA

    😅🙏

  18. Denisa Žaková

   K tomuto Neni Čo Dodať Supeér 💯 % Porno , Brutal ,Nadhérna Práca s Kamerou 👌🏽, M2.reve ako Agregat v Hurakáne,stara dobra škola , ste fakt 🆒️🆒️🆒️ ,ak Vyhrám v Lotte 😉 jedna M 2 competition je Tvoja Martin & Martina , Supeér Recenze 💚👍👍👍

   1. MARTINZMARTINA

    Ďakujem. 😊

  19. .

   Hypoteticka otazka: Kupil by si si stale M2c aj v porovnani so supersportami, ak by si nepozeral na cenu? Myslim ak by si bol taky fanatic, ze by ti nevadilo ich pouzivat ako daily car. :D A ktore auto z kategorie supersport/hypersport by si vybral bez ohladu na cenu ?

   1. Mato Engerau

    Martin a co napríklad nissan gtr?

   2. MARTINZMARTINA

    Ako odznelo v úvode. Ak by som teraz, v tejto dobe a bez ohľadu na cenu mal kúpiť auto, najväčšími favoritmi je C 63s kupé a M2c. Superšporty sú fajn, páčia sa mi Lamba, ale to sú také jednoúčelové auta, v ktroých mi to po pár dňoch už lenzie na nervy a u nás ich človek veľmi často nevyužije. A keď už, tak radšej Porsche, nejakú 911.

  20. Stefan Molnar

   Treba vyskúšať aj M2CS to je ešte lepšie :)

   1. MARTINZMARTINA

    Verím, že sa časom podarí. 😊

  21. Karel Nechcizveřejňovat

   7:30 :)) bubloců je mega. GT4 Cayman tohle auto roztrhá. Ten pocit, když se otevírá garáž a tam leží žlutá placka a ne předělaná jednička BMW :)

   1. MARTINZMARTINA

    Beriem, že Cayman je asi jeden z najväčších konkurentov, no i keď je Porsche za mňa asi naj značka, v tomto prípade má M2c láka viac. Cayman je už športiak v pravom slova zmysle, keďže toto je stále takmer civilné a každý deň použiteľné auto.

  22. Fr33r1der24

   M2 Competition som mal aj ja možnosť zažiť a teda musím uznať je to neskutočná mašina bol som z nej v predeli ešte dlho :)

  23. Šimon Matias

   Nabudúce by si nám mohol povedať na čom sa vozíš ty,inak super video

  24. C D

   Špičkové video MTF

  25. Radek Svoboda

   Kdo na tohle může dát palec dolů? Neskutečný!!

   1. MARTINZMARTINA

    😅🤷🏻‍♂️

  26. Petr Hejl

   Zdravim Martine. Je opravdu radostí sledovat tvoje videa! M2 je úžasně emotivní auto, jak popisuješ, řekl bych, že všechny M jsou posunuty výše, samozřejmě i cenově. Osobně vlastním M5 f90 Competition a jsem nesmírně spokojen , chová se jako limuzina a zároveň neskutečná zbraň 😉. Preji Ti hodně štěstí a těším se na další videa od tebe!

   1. MARTINZMARTINA

    Ďakujem, podobne 😉 Áno, každe M-ko je tak trochu iné a tak trochu pre inú cieľovú skupinu. M2 mi príde najšoférskejšie (pre puristov), M8 je zas supervýkonne luxusné GT. M5 je niekde presne uprostred. 😊

  27. trucker mb

   M2 žiaľ len sen.

  28. Bačovčin Benjamín

   Prečo testuješ hlavne nemecké autá a zriedka autá z iných krajín.

   1. MARTINZMARTINA

    Netajím sa tým, že nemecké autá sú mi najbližšie a zároveň, na SK majú importéri s nimi bohaté vozové parky. V každom prípade, pravidelne sa snažím obsah nejako obzvláštniť.

  29. Ivan Hudaček

   super videjko 👍a zanietenie pre pracu Ti nechyba ;) len tak dalej...

   1. MARTINZMARTINA

    😉

  30. Maty Havlíček

   Brutál a pěkný yeezy :)

   1. MARTINZMARTINA

    😉🤙🏼

  31. Ondrej Kašuba

   Kde je takáto pekne kľukatá cesta ? :)

  32. _tobymaster_16

   M2 Competition je top, jazdím na nej ..v Dirt Rally 2.0 XD

   1. MARTINZMARTINA

    :D

  33. robert studeny

   Boze, pred barakom mi parkuju take dve (v CH) a slintam zakazdim ja otvorim dvere. Uz len keby jedna z nich je moja

   1. MARTINZMARTINA

    A druhá moja 🤣

  34. Blender CZ SK

   Pekná mašinka :)

  35. BliNd3r

   Starý dobrý poctivý baworák nie tieto nové premoderné hnoje . Všetky tie dotykové ovládacie prvky a displaye o pár rokov budú sekať a nebudú sa dať ovládať, za to staré dobré mechanické tlačidlá nikdy nesklamú. Ešte keby tak bol v manuále.

   1. MARTINZMARTINA

    Manuál v ponuke je. 😊

  36. Profituning Slovakia

   Nechápem, ako môže dať niekto "Dislike" na toto video! Krásna práca, krásny strih, zábery a informácie o vozidle ;) M2 Competition, je najlepšie auto v danej cenovej relácií, ktoré si môžte zaobstarať. Ráno natankujete, idete na slovakiaring, cely den si odjazdíte a po svojich prídete domov. Takýchto aut na svete veľa nieje. Brzdy su nadštandardné, prevodovka radí geniálne, priebeh výkonu ako u atmosferického motora atd atd. Dodal by som, že motor je úplne zhodný M3, M4 (F80) a preto ma obrovskú výkonovú rezervu + častokrát táto M2 Competition má jemne vyšší výkon ako uvádza výrobca. Pekná práca Martin, len tak ďalej!

   1. MARTINZMARTINA

    Na mokrej ceste to musí byť celkom umenie. 😅 Ale jasné, všetko je o zvyku a skúsenostiach.

   2. Bob M2C

    MARTINZMARTINA Ahoj já tam mám 520 koní a 800 Nm a je to už dost. Chvíli mi trvalo ho zkrotit ale jak si zvykneš fantazie, hlavně na okruzích.

   3. MARTINZMARTINA

    Veľká vďaka, je to pocta. Áno, tie brzdy prekvapili, znesú veľmi veľa. Motor plný súhlas, navyše jeho výkonnostný potenciál je široký. Otázne je, koľko koní by to auto ako také znieslo, lebo už tých 410 je na tak malé auto (s tak krátkym rázvorom) relatívne dosť. Samozrejme, rezerva je tam veľká, ale popravde, výkon mi tam veruže nechýbal. 😃

  37. Dorky

   Na jednej strane hovoríš, že verzia "competition" toho "až tak veľa nezlepšila a nemenila" (06:03) a na druhej strane hovoríš, že "verzia competition posunula M2 na úplne nový level" (13:25), tak teda ako to je??? V každom prípade opäť krásne zábery (pre mňa nezaujímavého) auta, palec hore!

   1. Dorky

    @MARTINZMARTINA dik za odpoved, musim povedat, ze si velky pan!👍🏻

   2. MARTINZMARTINA

    Ahoj. Bolo to myslené tak, že na pohľad by sa mohlo zdať, že zmien veľa nie je, pritom najmä technicky je medzi M2 a M2c pomerne veľký rozdiel. Je zvykom, že vyhotovenia Competition sú v podstate “len” dodatočné pakety vrcholných M modelov. Tu je ale úplne iný motor (hlavne po novom plnokrvný M motor, ktorý dovtedy M2 nemala), upravený podvozok, pridané vzpery, väčšie a lepšie brzdy atď atď.

  38. dominik rebej

   Top video ako vždy 🙏

  39. SALEEN

   BMW M2 spolu s M3 F30 jsou moje vysněné BMWčka.... z těch nových :D

  40. Miki K

   Paradox ze emisne normy zarucili este lepsie parametre motora, to sa casto nevidi no dakovanie nepatri EU ale BMW ze ma taky skvely tim vyvojarov, konstrukterov a inzinierov ktori s EU vedeli “ vyje**t “. Toto auto je mokry sen. Martin nestihaju ti kamery, ked jazdis je casto krat rozostreny obraz. Inak diky za sprostredkovanie zatitkov.

   1. Miki K

    @MARTINZMARTINA presne o tom hovorim, klobuk dole ze skrz prisne nezmyselne normy vedeli prisposobit existujuci mozor, ktory nemusel byt koli normam na novo vyvyjany.

   2. MARTINZMARTINA

    Ono, popravde je to skôr tým, že krátko na to, ako sa obmedzila skrz limity výrobca predošlej generácie M3, tak im ostali motory. Tie prispôsobili limitom (dali GPF atď) a dali ich do M2c. V M3 sa im to už neoplatilo, keďže prišla nová generácia. A predošlý motor N55 nebol stavaný na to, aby mal až taký vysoký výkon a zároveň splnil limity. 😊

  41. Peter Jakubec

   Strašná pecka! Ďakujem za tie emócie, ktoré sa mi preniesli až do očí. Kľudne by som bral aj nejakú dlhšiu pasáž bez hudby a slov a len si vychutnal ten zvuk jazdy. Umocniť ešte viac tú agresivitu a surovosť toho auta. V živote som v zadnokolke nejazdil a úprimne som závidel ten zážitok. Teším sa na ďalšie video. ;)

   1. MARTINZMARTINA

    Ďakujem za feedback. Do budúcna pri obdobne športovom aute zahrniem dlhšiu "autentickú" pasáž z jazdy. 😊

  42. Ivo Turza

   Najlepšie video Martin. Fakt som si tu jazdu užíval s tebou. Nádherné dynamické zábery. Jediný záber, ktorý mi tam chýbal (viem že to nie je tvoj štýl ) a to: kamera na stative a ako si okolo nej presviští, pohľad zpredu ako sa približuje aj zo zozadu ako sa stratí, ešte s ňou aj zatrasie ako okolo nej prejde 😉 vieš čo myslím. Ale inak 98,5%. Idem si ho dať znova. Mňam

   1. MARTINZMARTINA

    Ahoj, vďaka. Viem čo myslíš, pár takých záberov na cca taký štýl tam bolo, ale viem čo myslíš. Niečo vymyslím do budúcna.

  43. Radovan Olšav

   🔝🔝🔝

  44. Marlboro M2C

   👌BMW M2C'yi seviyorum. Türkiye'deki araç sahiplerinin BMW M2 Yarışmalarında ne gibi değişiklikler yaptıklarını merak ediyorum. Kendime ait bazı videolar yaptım, ancak diğer ülkelerden arabaları görmekten zevk alıyorum. İnsanların BMW M2C hakkında ne düşündüğünü duymak istiyorum. Katıldım. 🤙

  45. slavo sebesta

   Do Topspeedu si už poslal tento link? Zišlo by sa im toto vidieť

   1. MARTINZMARTINA

    😅

  46. Andrej Švec

   Cau Martin, chcel by som ta naviest na video o Hyundai I30 Fastback N-Line, kedze to je jedno z aut, ktore nadchne aj ludi s chticom sportoveho auta ale stale sa pohybuje v cenovej hladine, ktoru si moze dovolit aj bezny clovek. Dik Dik Dik

   1. MARTINZMARTINA

    Ahoj, modernizovaný model i30 mám v pláne vyskúšať, ešte ale neviem kedy a v akej verzii. 😊

  47. Dominik Rocek

   Hrozny interiér .. proto radši audi,MB

  48. Michal Ostatny

   Peckove video 👍

  49. Laky

   2:08 Slušné lícovanie na BMW :D

   1. Malej Lenoch

    To jsou pouze moc přitahnute zámky na kapotě. O žádnou bouračka nejde. 3 minuty práce a je to vystelované.

   2. Pavel Svarc

    taky jsem si vsiml, to snad bylo bourany ne :)

   3. Volodymir85

    kokos ozaj :D za tie peňááze

  50. Sterbis 97

   Když máš vysněné druhé auto c63 coupe, uděláš video i na něj? 🙏😍👌

   1. MARTINZMARTINA

    Verím, že časom áno. BTW, video s ním už na YT mám, síce staré, ale je no... 😁

  51. Michal Avramov

   Asi by som radsej bral Porsche 718 Cayman...

   1. Martin MATYNIKY

    @Karel Nechcizveřejňovat A komu to cpeš?

   2. Karel Nechcizveřejňovat

    @MARTINZMARTINA Tak já tyto auta beru jako třetí auto, na normální každodenní provoz je M2 stejně nepoužitelná, časem Tě začne štvát ta tvrdost. V garáži Porsche a na denní ježdění SUV, aspoň tak to mám já. :)

   3. MARTINZMARTINA

    Ak zoberiem do úvahy, ako sá dá v BMW pracovať s cenovu, tak rozdiel je pomerne veľký. V ZA bola na predaj nová (10 km) M2c s DriveLogicom a príplatkovými brzdami za 49k s daňou 🤷🏻‍♂️

   4. Michal Avramov

    @MARTINZMARTINA V tomto mas pravdu. Mozno este taky zakladny cayman, pripadne cayman s by sa ako tak dal ako daily, ale gt4 uz vobec. Tie zadne sedacky a kufor by pri daily asi celkom chybali vacsine ludi, takze rozumiem ze skor auto na vikend. M2c je podla mna super, len ak sa bavime o tejto cenovej kategorii, a riesime iba jazdne vlastnosti a vzhlad, tak pre mna asi cayman vyhrava.

   5. MARTINZMARTINA

    Lenže Cayman je už predsa len vyslovene víkendový športiak, toto sá dá stále brať ako daily (viem o majiteľovi, kt. má v M2 vzadu dve detské sedačky). Ale áno, Porsche je zas Porsche, i keď M2c ma ťahá viac ako akýkoľvek Cayman.

  52. Dominik Souček

   Super zpracování videa! Sleduji pres 3 roky a super progress! Co na recenzi nejaky Cayenne v hybridu? Zajimalo by tě to?

   1. MARTINZMARTINA

    Ďakujem! Akékoľvek Porsche na test by bolo super, len je problém sa k ním na SK dostať, najmä za reálnych podmienok. Verím však, že časom sa opäť niečo podarí.

  53. Matti

   .. Jaké jinak momentálně vlastníš auto?

  54. u are fake fake people

   no neviem zadny nahon a typek minuly rok co sa na nej zabil pri Slovnaftke v BA alebo zije ? nvm co je s nim ale auto na kasu takze sofer mozes byt dobry jak chces ale stat sa moze cokolvek a zadny nahon ani nehovorim ale hej pekne auto ale drahe a len 3 dverove to tak ked nevies co s peniazmi a mas dom s garazou na 2 az 3 auta - cize nic premna 😂 moj sen je GTR ale ked som pocul ceny servisu toho auta uz to neni moj sen 😂😂

   1. MARTINZMARTINA

    Samozrejme, sú aj výnimky. Mám ale za to, že taký, čo nemajú čo s peniazmi a chcú zaujať (a nie sú až takí šoféri), radšej siahnu po vyšších M modeloch, lebo M2 nie je na prvý pohľad veľký eyecatcher 😊

  55. skyttko

   Pre mňa je to tiež vysnivanie auto, ktore raz budem mať :D len by som ho bral s manualnou prevodovkou pre ešte lepší zážitok

   1. MARTINZMARTINA

    Tiež by som si ju chcel niekedy vyskúšať s manuálom, ale obávam sa, že i keď manuálne prevodovky v rýdzo športových autách preferujem, pri M2c by som šiel do automatu. Asi...

  56. Lukáš Pokorný

   Ani nechci vědět, kolik práce je za takovým videem. Těch záběrů z dronů, videí u vozovky. Paráda! 👍🏼

   1. MARTINZMARTINA

    Vďaka, je to fakt veľa práce, ale za takýto feedback to stojí. 😊

  57. Scheberoff

   Parádní video, palec nahoru. No a ty drifty na suchu, kde jsou kolem svodidla? Hmmm, zřejmě panáček umí jezdit, klobouk dolů...

  58. Matus Trnavsky

   Držím ti palce nech máš aj dve M2 competition.

   1. MARTINZMARTINA

    Ďakujem!

  59. Roland Ikri

   Keď človek otvorí tvoj kanál a zobrazia sa videá tak si poviem, áno presne takto majú vyzerať videá dnešnej doby :) akože dovidenia. Držím palce moc 💪🏽

   1. MARTINZMARTINA

    Veľká vďaka! 😊

  60. MichaelTheBiker

   Dříve se tomuto BMW říkalo Baby BMW M, ale toto baby už vyrostlo a je z něj už pořádný kousek.

   1. MARTINZMARTINA

    Súhlas.

  61. Vladis Hazard

   Martin pěkné video s ještě hezčí autem. Pochvala za tvoje videa. M2 competition, no neříkám nic. Sen!!!!!!!!❤🤜🤛

   1. MARTINZMARTINA

    🙏

  62. Dark Mark

   Bramborak 😂😂😂

  63. Gustav Focar

   peckova krasna masina ,,to by som chcel hmm

  64. Samuel Křižan

   Velmi luxusní test. Ta neskutečně dobře zpracovaná 4K kvalita mě vždycky dostane.

   1. MARTINZMARTINA

    To ma teší!

  65. Bob M2C

   Kup si je to dokonalý stroj, ještě když ho trochu upravíš, tak pak už to je balzám na duši.

  66. Miro Kovačik

   M2 com môže byť ;)

  67. Martin K

   Jankov Vršok? Pod kopcom mám rodinu ;) :D

  68. Tomáš Jedno

   Není lepší tvorba na SK/CZ scéně. Podle me je te tady škoda.

   1. MARTINZMARTINA

    Vážim si to! 😊

   2. Matti

    Martin krásně ukazuje emoce při řízení auta a toho co vidí spotřebitel. ... Ale technicky nejlepší recenze jsou u autocz a Martin Vaculík

  69. M S

   To jsou ty auta co tě chtějí furt zabít 😆 driftovačkastroj

  70. Rastislav Grúber

   Naozaj pekne precítené video, presne tak to má byť a super M2-ka 🤩

  71. Dominik Vaňo

   Skvele spracované videjko 💪 a tá M2 Comp. je proste Topka 🤜🏻🤛🏻

  72. Erik Plichta

   Ten interiér v BMW ozaj nic moc 😃

   1. MARTINZMARTINA

    Nevidím to tak tragicky, najmä ak sa bavíme o modelovom rade z roku 2014.

  73. Jan Chovanec

   Presne si to Martin povedal prevodovka je dokonalá nič lepšie už neni okrem PDK v Porsche. Bojím sa že keď sa prevezieš na 911 tak sa tvoje sny o BMW M2 rozsipu😀 a budeš mat svoj gral v Porsche 😀👍 super video

   1. MARTINZMARTINA

    Tak, Porsche je Porsche a 911 je 911, nebudeme si klamať. 😁

  74. Milan Hlavačka

   Brutálna M2 a zase palec hore skvelá recenzia

  75. tabasco18

   Ešte ju dať do tej krásnej modrej farby ktorá neviem či nie je dostupná ale až od M3 (vôbec som si není istý, videl som iba jednu M2 v tej modrej) a mal by som to auto aj do konca života. Žiadne technológie už nám nedajú také precitenie cesty ako stará škola v tomto prípade toto malé dokonale žihadlo. Videjko tentokrát jednoduchšie ale tu nebolo o čom. Dokonalosť. Dobra práca Maťo😊

   1. MARTINZMARTINA

    Za mňa je tá modrá už taký mainstream. 😅

  76. Pavol Balážik

   Fantastický test, fantastické auto, ale jedna vec mi nedá. Pri 2:09 to (ne)lícovanie kapoty verím, že zrovna pri tomto kuse si kvalitár vo fabrike len odskočil na cigaretku.

   1. MARTINZMARTINA

    No, práve tie lomy prednej kapoty pri svetlách bývajú častý problém pri nových autách. Všímam si to ako pri BMW, tak i MB.

  77. Ľuboš Tencer

   BMW ///M2competition&Jankov Vŕsok neskutočné niečo, chodím sem jazdiť s BMW e36 coupe, a je to neskutočný motoristický zážitok, BMW vie čo robí, tam je DNA jasné, radový 6 valec to je silný základ...dolu klobúk👌👌👌😎😎😎

  78. Black Cross

   Mňa by zaujímalo že na akom aute teraz jazdíš (inak povedané, čo vlastníš) :)

   1. M B

    Požičiam dovtedy 140i pre radosť a skrátenie čakania.

   2. MARTINZMARTINA

    No, chcel by som sa k nej skôr či neskôr dostať. 😊

   3. M B

    @MARTINZMARTINA Čakáš na tú M2... , aj ja a to jazdím 140 i ( DTE 400/600)- tiež som Martin z MT... .

   4. MARTINZMARTINA

    Aktuálne nemám žiadne vlastné auto. 😊

   5. Filip

    i30 N

  79. Peter Fedák

   Radšej Daciu

   1. Peter Fedák

    @Tunguska tak tak 😂😂😂

   2. Tunguska

    Já jí mám taky rád a jdu do ní! Kam se hrabe tenhle škopek.

   3. Peter Fedák

    @tabasco18 dobre :) ďakujem za radu.

   4. tabasco18

    Tak zrus odber a kúp si ju

  80. Honza Kučera

   Bude i ta c43?

   1. MARTINZMARTINA

    Spomínal som C 63, nie 43 😊 Obe autá už na mojom YT boli, i keď bužiaľ nie úplne plnohodnotný test.

  81. Jozef Kosik

   Kde to bolo natacane? Kde je ta cesta?

   1. tabasco18

    Ahoj je to Jankov Vŕšok. Skoro som tam nechal spojku.. :D Nachádza sa pri dedinke Uhrovec blízko Bánoviec nad Bebravou

  82. David Sk

   Pěkné, z těch eMek mi přijde taky nejzajímavější, jen ji to chce koupit od nového, aby si ji člověk pořádně užil a to z té lepší stránky :)

  83. Verell Wassko

   super urobené video,👍👏 auto super .. 👌 .. no môžem ja za to že som " mercedesák " ? a cez to cesta nevedie ..

   1. Verell Wassko

    @MARTINZMARTINA to sa dá pochopiť 👍😁

   2. MARTINZMARTINA

    ja srdcom tiež, ale šoférsky je BMW M, BMW M 😊

  84. Dominiccars

   Brutalitka. 😍 A veľmi pekne spracované video. 👍

   1. MARTINZMARTINA

    vďaka

  85. Milan Biboa

   kvalitne video kvalita Top ideš hore

   1. MARTINZMARTINA

    🙏

  86. Lucky

   Prečo si čakal pol roka s vydaním videa?

   1. MARTINZMARTINA

    Uprednostňoval som iné videá, lebo vedel som, že na tomto videu si chcem dať záležať a môžem ho dať online hocikedy. 😊

  87. KingBluffy

   Well done!😎

   1. MARTINZMARTINA

    Keď to už ti napíšeš... 😅

  88. samuel fichtner

   Ty jsi prostě nej;D