TIKI-TAKA: Dozvuky Rangers vs. Slavia a spor mezi Šmicerem a Švancarou

O2 TV Sport

233K zhlédnutí45

  Odveta mezi Slavií a Rangers vzbudila v posledních dnech hodně emocí. A tak byla samozřejmě i hlavním tématem v TIKI-TAKA. Vladimír Šmicer s Petrem Švancarou se do sebe pořádně pustili. A jak situaci vnímá kouč Petr Rada, který je vyhlášený emotivním chováním?
  Jak sledovat O2 TV ► od.o2.cz/vice-o-O2-TV
  Nejlepší sportovní program ► www.o2tv.cz/tv/program/​​​​​​
  ► Web • www.o2tvsport.cz
  ► Facebook • O2SportCZ​​​
  ► Instagram • o2tvsportcz​
  ► Twitter • O2TVSportCZ​​​​

  čas přidán Před 25 dny

  Komentáře

  1. jersy

   Tak UEFA to vyřešila a myslím že ke všeobecné spokojenosti to nebylo...

  2. Vít Dörfl

   Šmicer je studenej čumák.

  3. michal lu

   banana

  4. Jenda Kyselí

   Tak to UEFA vyřešila....

  5. Miroslav Hrabčík

   Šmicer je prostě slaboch a posera ...

  6. paolosousse

   Švancara má pravdu...

  7. tomas marny

   Takže Kudela dostal 10 zápasů za slova a Kamara 3 za fyzické napadení. Tak tohle je právě rasismus, ale naopak. Pokrytectví zabije celou společnost. Je nutný říkat věci tak jak jsou a ne jinak. A zajímalo by mě kdo je ta "společnost", kerá udává co je správně. LGBT, BLM? Kdo to mezi lidi vůbec tlačí? Proč si máme klekat? Z jakých důvodů? Právě kvůi rasismu naopak. Protože někdo někomu ublíží tak já si mám kleknout a prosit o odpuštění? Takže když někdo někoho zabije tak já jsem taky tak trochu vrah? Vždyť Kamara mohl Kudelu zabít a ještě by Kudelu posmrtně soudili za rasismus...stávájí se z nás nesvobodné loutky. Právě tento tlak vyvolává v lidech nenávist. Ještě je nutné dodat, že podle uefa se hráči nyní vyplatí brutálně napadnout protihráče v poměru 10:3. Uefa asi chce vnést do fotbalu více násilí. Kam tohle povede?

  8. Marian Patek

   Šmicerov slovný prejav je katastrofa, obsahovo ešte väčšia.

  9. Zdeněk Brožek

   Švancara klasickej lopata.

  10. Vladimyr Hejnin

   měli by tomu slavnému finovi(????) promítnout film-horem pádem,ten by se divil

  11. jemes15

   to pošeptání byl jen katalyzátor, ale začala to těmi zákroky Rangers a hlavně tím na Koláře o tom by se mělo bavit především a ne jen o rasismu...

  12. Nekorektní Pirát

   Šeptání soupeři by mělo být zakázaný a je fakt fuk, co mu šeptal.

  13. Lukáš Procházka

   3míca mluví o sociální náladě . Ale kdo ji vyvolává ? Amíci a angláni, ti kteří černochy utlačovali a kolonizovali. Jako mám hrát fotbal, nechat si vše líbit a ani si nic neříct od plic ? A proč mu šeptal do ucha? Každý člověk je jiný a má jinou psychiku , jinak zvládá situace. On v křesle machruje . Snaží se ukázat jaká je persona .

  14. soinu foig

   Švancara 👍👍👍

  15. Otakar Havla

   Žiju na ostrovech a tady to vidí úplně jinak než my. Bohužel. To poklekávaní je i tady sporný ale málo kdo to řekne nahlas. Za Kamarou ale opravdu stojí všichni. Zajímavé je, že se o tom napadení pak po zápasu vůbec mezi lidmi nemluví.

  16. Van Columbus

   Pane Šmicere, vy jste hloupý, až to tříská o futra. Je vidět, že jste bývalá kopačka, stejně jako jistý p.Gerrard a nedopatřením jste se dostali do světel reflektorů. Můžete si podat ruce. Možná byste mohl: 1. Jako slávista (možná) být na straně klubu. 2. Vůbec nevíte co Kúdela říkal. Presumpce neviny Vám nic neříká. 3. Když už tak v rámci objektivity počkat na to jak se věc vyšetří. Místo toho říkáte nesmysly, abyste náhodou neurazil bývalého spoluhráče. Co takhle se nebát říct svůj názor a neschovávat se za připitomělá hesla typu "Měl udržet nervy na uzdě." Když protihráč nakopne v zápase spoluhráče do obličeje a potom bezdůvodně do hrudi, to se to radí od stolu. Vy byste mu řekl třeba:"Tak co, Glene, půjdem spolu na golf? Tam se uklidníme" Díky takovým "korektním" lidem jako jste vy je nálada ve společnosti tam kde je. Příště nezapomeňte pokleknout. 👎

   1. soinu foig

    mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!

  17. Mostecká gangsterská

   Politika se do sportu netaha.Banda debilu ty fotbalisti

  18. Milan Wolfi

   Bílý lidé rasizmus a otroctví nevymysleli ,naopak bílý lid otroctví zrušil😉

  19. Milan Wolfi

   Smrt Rangers a měli by se poklonit za našeho hráče který byl malém při surovém a úmyslném útoku málem zabit.

   1. bofooit gojo

    bílý jak mléko a určitě se za to neurazíš.

  20. Milan Wolfi

   Divím se že Šmíca se diví Šmancarovi.Mrzet by něco mělo max.hráče Rangers za jejich zákroky.Jako proč by jsme si nechat šlapat po zádech a nechat se kopat do obličeje !!!Šmica tomu dá korunu když řekne, taková je doba. Tak proti tomu začněme něco dělat aby ta doba nedospěla do bodu že nebudeš ani říct že je černá noc protože to je rasismus.S Vláďou Šmicou nesouhlasím a zklamal mě. Hodně mě zklamal protože dobře ví jak to je.Jen si nechce dělat problémy a nakonec může jít a klanět se hráčům Rangers oni to urciiiiiite móc ocení.✊⚒️

   1. bofooit gojo

    stop a rangers mastnu pokutu a keby to malo zmysel aspon 3 zapasi zavrete ihrisko

  21. rudik king

   noo,a kdyby mi černoch řekl rasisticky,že jsem bílý,..a já ho za to dokopal do krve,..to je jako normální jednání,..na fotbale se řvou i jiné věci,...normální člověk se musí ovládnout,.rasistické urážky jsou na obou stranách a jednání,tmavých magorů je nenormální,...šmicr je lezdoprdelka,..a šeptat nemusíme,můžeme vše říct na férovku,..a dát si dodržky také na férovku,ne zákeřně,...a jakou pošramocenou imič by měla mít slavie,..kdo se choval zákeřně a jako prase???slavie snad???

  22. Josef Bergman

   Mě když někdo řekne , že jsem běloch jak sněhulák , tak mě to ne....e.

  23. Fkfkgkf Fkgkgkgt

   Banik foreve

  24. bowen voowy

   normáně doma... Krásný podvečer všem!!!

  25. Emily An

   mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!

  26. Roman Roman

   Ladu jebe ze ide o gerarda

  27. Tomas Nol

   Nejsem zarytý fanoušek fotbalu,ale přesto jedna poznámka k nejen tomuto případu,co kdyby si celý fotbalový svět připustil variantu,čím lépe placený fotbalista tím větší simulant???A jakýkoliv hráč tmavší pleti toho zneužívá jako cikáni v česku???

   1. bowen voowy

    tak aby lidi rozdělovala a ne stmelovala. Vřele doporučuji shlédnout všem, kteří preferují objektivní nestranná fakta před jejich osobními pocity a dojmy. Veritas vincit

  28. JIří Keath

   Šmíco ,ty si opravdu ubožák .

   1. Emily An

    Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!

  29. Lada Lakus

   Černý rasismus tu je..bohužel.ale někdo ho úmyslně vytváří

   1. bofooit gojo

    2:56

  30. Marian Mrkvický

   Šmicrova Fevoluce tady skončila. Všichni vidí že je to vlezdořiť jako prase.. Bojí se pitomýho pokryteckýho rasistickýho ex-spoluhráče... Je to přizdisráč. Kvůli hnojům jako Šmirc si nás pak UK nemůže vážit když jim do řitě vleze vždycky. Šmicr se tímto stal ostudou fotbalu. Ať se věnuje prachům, svým zbytečným hotelům a zbytečné rodině a neotravuje lidi svou trapnou pozou, uplakánek. A Gerrardovi může napsat sms že mu z řiti vyleze den poté co Gerrard zemře.

   1. bofooit gojo

    Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!

  31. David Knichal

   Kdybyste náhodou někdy zabrousili na internetové diskuze anglických bulvárů, tak doporučuji vzít s sebou kýbl na zvracení. Tam jsou komentáře, že by z fleku mohli obvinit půlku komentujících z rasismu a někdy i antisemitismu. Neskutečný s..tstorm ze strany anglických nadlidí. Nějaký týpek od nás se tam pokusil argumentovat a nejslušnější odpověď byla Eastern scumbag and your shitty nation. Asi tak. Naprostý fanatismus a nulová sebereflexe

   1. niduoe stre

    Rada se chová jak magor při každém zápase a tady dělá že sebe svatého..

  32. soinhu foitu

   mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!

  33. TUZEXTUZEX

   Sakra pane Šmicer nebuďte pokrytec, a když tak voláte po náhubcích, postavte se čelem po vzoru amerických měst, třeba Evanston v Chicagu se stal prvním místem, které v USA zavedlo reparace Afroameričanům. Pro jednotlivé rodiny bude z městské kasy připraveno celkem deset milionů dolarů za utrpení jejich předků. Nežvanit a otevřít peněženku!

  34. Janci Slota

   podla mna je vsetko jasne koudela fakt hlupost zbytocna ocenena rozhodcom zlta karta nesportove spravanie ..typek co zranil kolare 5-10 zapasov stop kamara 10a viac zapasov stop a rangers mastnu pokutu a keby to malo zmysel aspon 3 zapasi zavrete ihrisko

  35. M. Camirek

   Momentální sociální náladu ve světě dělají takoví lidé, jako ty Šmicere, kteří se bojí nazvat věci pravým jménem. Že je Kamara černý jak bota, ho nesmí urážet. Je to totiž tak. Ty jsi bílý jak mléko a určitě se za to neurazíš.

  36. Martin Jendrulek

   Svanci respekt, Smicer je hyperkorektni posera...

  37. Marek Chaloupka

   Smicer se neumi chovat a Svancimu stale skace do reci. Svanci ma pavdu, ze se resi blbevreci na ukor agresivnich cinu a Smica pristoupil na spinavou hru, podporujici obraceny rasismus.

  38. cumpeta

   Nechápu ty blbý kecy , že měl mlčet apod. Z odstupem jste chytrý jako delfíni ale na place po tom co se tam dělo by z vás nemlčel ani jeden. Je to jen hnusný alibismus a Šmíca jen papouškuje teze poplatné době . Švanci má aspoň svůj názor a nebojí se ho říct.

  39. edeaveide

   Je hezke, ze podali trestni oznameni kvuli napadeni Kudely, ale mohli ho podat i na Roofa.

  40. Petr Szweda

   Co tam dělal ten Topolánkův rozkuřovač Dejdar? 😃

  41. Bukelos

   cssel.info/video/video/mqWuiZiox3iXhYw.html&ab_channel=ThomasSowell Zde posílám video od jednoho 90ti letého pána, trvající necelých 10 minut, které bych zařadil do učebních osnov pro žáky základních škol po celém světě. Je jasné, stručné a velmi informativní. Bohužel to se ale nikdy nestane, jelikož dnešní agenda je nastavená tak aby lidi rozdělovala a ne stmelovala. Vřele doporučuji shlédnout všem, kteří preferují objektivní nestranná fakta před jejich osobními pocity a dojmy. Veritas vincit

  42. Verdunkel

   Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!

  43. Lol

   2:56

  44. Rosta Tom

   Další skvělý příklad proč nesnášet fotbal. Řeší se kdo, kde, komu, co řekl a jestli mu to, co si všichni myslí, vůbec řekl. Nikdo nic neví, pouze jeden hráč a další o tom jen dlouhosáhle umí kecat. To že našeho brankaře schválně zlikvidovali, o tom nikdo ani necekne. Kdyby kopačka byla nastavena jen malinko jinak, tak je mrtví. Chtěl bych vědět, o čem by se potom mluvilo. (možná snad ani ne) Přeji brzké uzdravení.

  45. Antonin Hornacek

   Rada se chová jak magor při každém zápase a tady dělá že sebe svatého..

  46. Ace2006

   neakceptatelný???? Šmicer vydej slova co jsou povolený, blbe... Švancara má v tomhle pravdu, opice sem při fotbale řekl i v KP na bílýho, když už to musím napsat..Neskutečný svět

  47. bofooit gojo

   Švancara ma pravdu, žijeme v šialenej dobre, a treba to zmenit, zato Smicer ten bude tvrdit že sa tej šialenej dobe musime prisposobit... Švancara 1:0 Šmicer

  48. Kristýna Horká

   Švancik má pravdu ses cech nenecháme se řezat Smíci nebuď Pokorný postav se za naše chlapi.

  49. Tomáš Bár

   Švanci to řiká dobře, Šmicr je úplně mimo, ať si strčí náladu ve světě do prdele, to je přesně to, na co nesmíme přistoupit. Měl by stát za Slavií a za Kúdelou za každou cenu v týhle kauze, bez žádnýho “ale” a keců. Dement. Kurva bych mu plesknul hned. Se bojí i na dálku, aby si nerozezlil náhodou Gerrarda a už by se u starý gardy Liverpoolu neukázal...

  50. Vladinek Januška

   Já myslel že žiju ve stření Evropě. Co se člověk nedozví....

   1. bofooit gojo

    Fakta jsou sice jasný, ale dnešní svět je naruby a tak je jasné, že Slavia to všechno odsere 😡😡😡

  51. LADISLAV Novy

   Šmíca je sluníčkař....

  52. Daniel Kubovič

   Od Šmicera hodně připosraný názor. Ten si asi taky kleká, ne?

  53. Kari Wrx

   Ten jejich slavnej rasismus je stejnej jako kečup-mužete ho použít vždycky a na všechno!!! Jak se to komu hodí

  54. Tony Tony

   Dejdar ať táhne ...šakalovat

  55. Tony Tony

   Švancara má pravdu,ve sportu jsou všude vyhrocené slovní slovíčka...je to přijatelné...nebo zavřeme tenisty?...Emoce,navzájem nervy za kontakt atd...vše se dá...pokud to není pernamentní,ale vteřinu něco....v pohoděěěěě

  56. Eric Anderer

   Racist Czech Republic. Always has been that way

  57. Randomik Tarkki

   Smica se zastava "zblaznenyho sveta" :D Nikdo nevi, co mu doopravdy rekl. Je smutny, ze se neresi proslaplej oblicej Kolare a prakticky celej zapas prasacka hra Rangers. Tady se resi, jestli nekdo rekl cernymu, ze je cernej. Kdyby cernoch rekl bilymu, ze je bilej, resi se to? Ne. Tohle chtel Svancara tak nejak rict.

  58. Dominico Suarez

   Ten Dejdar tam zabloudil proč jako?

  59. Martin Solc

   Pane Šmicer, postupně, začali prudit už v Praze, v Glasgow je skopali, zlomil lícní kost, rozthli hubu, nepustili do kabin, dali přes hubu, nadávali do zas...rumunů atd.,a podle vás je Švancara blázen? Jste tak priposranej, nebo cvok?

  60. Jan Schwarz

   Běžte, pánové, do (_!_)!!! Pokud se západ evropy zbláznil, proč ho následovat a plazit se před ním? Pro prachy? Vždyť mnohem větší "rasisti" jsou ti ze západu Evropy vůči východu! Dívají se na nás svrchu a sice nám neříkají do ksichtu že jsme burani ze stepí, ale chovají se tak. A vy se před nima plazíte a klekáte. Chucpe!

  61. niduoe stre

   Mrzí mě, že nemám tu správnou barvu pleti. Za všechno bych vás zažaloval a všichni by mě litovali a soucítili se mnou..... Ale bohužel, jsem bílej...

  62. Štefan Jágrik

   More toho vo fialovom saku vedľa Dejdara vôbec nenechali dohovoriť nič,,,neviem vôbec o čo tam ide a čo tam vôbec robí Dejdar?? ✌️

  63. Pirát Kalousek

   To už ze sportem nemá nic společného!

  64. Michal Studnicka

   Rada takovej cvok jak hrac tak trenér to uklidnuje?! Dobre mu to Švancara vpálil!

   1. niduoe stre

    Západní Evropa je prostě v prdely, rychle pryč z EU.

  65. Jiří Klouda

   Fakta jsou sice jasný, ale dnešní svět je naruby a tak je jasné, že Slavia to všechno odsere 😡😡😡

  66. Thegreat One

   Mám strach že otevřu ledničku a vyskočí na mne Šmicer! Ne že by neměl v něčem pravdu, ale ten strojenej xicht mi už vadí jen při pouhém pohledu!

  67. Martin Tibenský

   Smicerove názory sú super

  68. nijuo joing

   používaný mezi blízkými přáteli a dostal 3 zápasy a 100 tisíc liber pokuty. Z toho mi vychází, že Kúdela dostane poslední cigáro a ... Holt taková je sociální nálada.

  69. Jaroslav Cenek

   Trošku off topic .. kdo se chce o mentálních schopnostech Vládi Šmicra & spol. dozvědět více, vyhledá soutěž "Co na to Češi" kde Vláďa poměrně dost "zabodoval". Ano, je to hloupá TV soutěž pro pobavení se gaučových povalečů .. ale schválně .. vyhledejte, posuďte sami :-)

  70. Josef Grohman

   Nejlépe to řekl Dejdar: Já tě zažaluju 😂 a kdyby bylo zakázané slovo a bylo to blázen tak vyhraje buď Šmicer nebo Švancara

   1. nijuo joing

    českýho fotbalu je v prdeli. Až sem jste to dotáhli se svojí korektností a zbabělostí, vydávanou za nadhled

  71. Robik Dandy

   Mr Svacara is a racist and has had all the stupid comments on other players, different skin colors Leave!!

  72. Pavel Baty Novák

   Kopačky nikdy nebyli velcí myslitelé 🤦‍♂️🤣

  73. Matigli

   Tak Láďu už ta přehnaná politická korektnost bohužel taky semlela.Za mě smutné.Už se vidí předsedou FAČRu?Nebude se tam sice tak krást jako do teď, ale nevím jestli to lezení do prdele dnešní doby není ještě horší.

  74. Pedro Wedro

   Šmicer je moc opatrnej diplomat...Švancara to bere srdcem a polopaticky.......Ja nejsem blazen..ja soom vrtulnik... :)

  75. laskin riubn

   Naprostý souhlas se Švancarou. Svět jde do hoven, ale to už delší dobu...

  76. almuharibun

   jak jste všichni podělaný z toho říkat vlastní názor. záleží kdo je na tom tak moc špatně že zneužívá rasismus aby zakryl svoji neschopnost a agresivitu

  77. Josef Vesely

   Smicer mele hovna

  78. Vik Sa

   Souhlasím se Švancarou. Když vás celou dobu zápasu rasí a zraňují vaše spoluhráče, tak ať už vedete nebo ne, přijde chvíle, kdy pohár přeteče a emoce jdou ven. A to rozhodně není chvíle na nějakou politickou korektnost. Soupeř s "uvolňováním svých emocí" celou dobu rozhodně nijak nešetřil. Vážně si tu chceme hrát na to, že slova je bolí víc než fyzická zranění naše hráče? A p. Šmicer mne zklamal. Jak ho tak poslouchám, tak ten by snad křesťansky nastavil druhou tvář aby si do ní mohl soupeř taky kopnout...

   1. laskin riubn

    Je dobré to opravdu vidět v kontextu celého zápasu. Po x nesportovních a svinských zákrocích, kdy Rangers mohli na pár měsíců zranit mnohem víc slávistů než jen Koláře už

  79. Pavel Pavko

   Západní Evropa je prostě v prdely, rychle pryč z EU.

  80. HGM Šperky

   Šmicer povídá co musí, ale jestli to myslí Vážně tak mi ho je líto.

  81. Sněžná tíseň

   Souhlasím se Šmicerem, ale i trochu se Švancarou.... ten jen poukázal, že tahle všeobecná sociální nálada ve světě je špatná... Když se postaví na misky vah fyzické napadení a "pošeptání" do ouška, je vždy údajný rasismus NO.1. Ale kde je ta presumpce neviny?

  82. Jan Legierski

   poprve v zivote slysim smicra mluvit rozumne a ne jen absolutni sebezvasty o slavii a poolu... klobouk dolu pane smicer... mam uplne stejny nazor proc mu septal neco do ucha v 87 minute nebo kdy to bylo .... klobouk dolu pred nestranym pohledem na vec

  83. Vylli Tej

   A nejseš?😉 tak by se melo premyslet..na rasismus by nikdo neresil tak jak se dnes resi

  84. Regdu Geht

   Yay!

  85. Divný kytky

   Já mám pro hráče Rangers (a pro všechny ostatní bojovníky proti rasizmu) geniální radu: místo poklekávání před zápasem a boje za práva černochů- dávejte 90% svého platu na pomoc chudým v Africe!!!! Tak černochům opravdu pomůžete!!! Vašich keců se nenají!

  86. Drako'

   Napadení Kúdely není ostuda, ale trestný čin! Tohle budou naopak na západě brát jako, "dobře mu tak, neměl mu říkat, že je zku...ná monkey" (i když mu to říct opravdu nemusel). Celej západ se teď bude Kúdelovi smát, že dostal v kabinách "zaslouženě" po čuni! Tak to prostě je a Šmicer je úplně vedle, žádná ostuda Rangers se nekoná. Za nebetyčnou ostudu nebude vnímáno ani nevpuštění Slavie do šaten, ale naopak Slavia, která si tohle všechno nechala líbit a nepodala na toho temnokožce ani trestní oznámení. Od teď už budou po celým světě vědět, že si s námi můžou podobným způsobem kdokoliv vytřít. Náš hráč, když teď na hřišti cokoliv řekne, může být okamžitě obviněn z rasismu a z vítězného zápasu pro naše z toho nakonec bude kontumace a vyloučení mého/tvého týmu z turnaje. Šmicer a další papaláši opět sklapnou uši a veškerý respekt českýho fotbalu je v prdeli. Až sem jste to dotáhli se svojí korektností a zbabělostí, vydávanou za nadhled

   1. Drako'

    @Regdu Geht s lidmi jako Šmicer ale dlouho nebude.

   2. Regdu Geht

    nějak řeší. Ale že vyrukuje někdo okamžitě s rasismem, to prostě my nemáme v povaze, že by se něco takového mohlo stát. U nás je svět ještě díky bohu normální.

  87. Dagmar K.

   Za to jak se Rangers chovali,to mel rict nahlas. 😀

  88. Kerberos

   Jako zoolog jsem odborník na savce. Po důkladném rozboru jsem došel k závěru, že Kamara není "zasraná opice". Kamara má nedostatečné ochlupení a chová se podstatně agresivněji, než běžná opice.

  89. Honza Karas

   Rada Tvl úplně v pohodě :))

  90. old dog

   Švanca v T.O P.u...;)))

  91. furtak furtak

   Vlado co to meleš ? Dopr.... le kde je naše hrdost . to jako že hráli jak prasata , zničili golmana a my se budem ještě klanět? tak pánové pro to jsem se tady nenarodil. už toho mám plný zuby , proč se naše společnost nepostaví proti černým ? a nejde jen o fotbal , a ted dostanu ban !!!!!!!!!!!!!!

  92. Hafan

   Proč je tam ten pometlo švancara

  93. Heřman Holzer

   Je dobré to opravdu vidět v kontextu celého zápasu. Po x nesportovních a svinských zákrocích, kdy Rangers mohli na pár měsíců zranit mnohem víc slávistů než jen Koláře už člověk prostě něco udělat musí. A pak už jen záleží na tom, jak moc nešťastná slova použijete, z kterých může protivník vydolovat co nejvíc a vše to obrátit proti vám. Dle mého je celá aféra nesmyslná, přefouknutá a zveličená stranou Rangers.

  94. Petr Urválek

   A hlavne, Slavka vyhrala a to slo, ne?

  95. Petr Urválek

   Byla to klukovina a bohuzel jim dal sanci touhle “ pseudokauzou” zastinit co se skutecne delo na hristi. Vime ze bohuzel ve fotbalu “ucel sveti prostredky” verim ze mu nadaval ale ne do opic.

  96. misuyy fong

   Tak si to shrňme Rangers hrají celou dobu jako prasata a Šmicer řekne že to měli hráči Slavie přejít bez jakékoli reakce, ten musí toho Gerrarda milovat.

  97. Franta Pilot

   Celkem divná diskuze...tak dle moderátora bude mít Slávie dlouho poškozenou image....fakt Slávie? tým, který nebyl vpuštěn do šaten z prostor, kde domácí zakryly kamery a potom byl napaden pěstí hráč Slávie ??? - a Šmíco !!! protože si svět hraje na to, že černá je dnes víc jak bílá máme držet hubu a přizpůsobit se ? - no tak to jsi u mě absolutně ztratil podporu....to není fotbalová diplomacie, to je připosranost

  98. cumil cumil

   Čím více se s hovnem maže, tím víc smrdí... Určitě mu řekl: Bubbo, jsi můj nejlepší kámoš 😂

   1. cumil cumil

    @misuyy fong Jasně že má pravdu Švancara. Tak jako zbytek normálně smýšlejících lidí. Já být tím Kudelou (myslím si osobně že to neřekl, ale to je jedno), tak abych jim všem dokázal jak to doopravdy s tím rasismem je tak podstoupím nekompromisně detektor lži. Stejně toho využili jen proto aby zastínili to že hráli jako prasata a nedostali tresty.

   2. misuyy fong

    Švančara je borec a má pravdu. Šmicer mi z rozhovoru připadá, jak multi-kulti od pirátů a to nemohu akceptovat.

  99. Music is the answer

   Racist club from top to bottom!