Veselovský se špatně ptal, tak host odešel ze studia DVTV... Jak vzpomíná na legendární rozhovor?

DVTV

DVTV

273K zhlédnutí65

  Staňte se součástí DVTV Extra: Sdílejte rozhovor a podpořte nezávislou žurnalistiku: www.podporujuDVTV.cz
  Jediný host, který kdy odešel ze studia Martina Veselovského, byl senátor Jan Veleba. Neuměl totiž vysvětlit financování volební kampaně prezidenta Miloše Zemana. Jak Martin na rozhovor vzpomíná? A jak se měl Veleba zachovat podle vás? Když prostě nechtěl odpovídat na otázky moderátora? Napište nám, co byste dělali vy!
  Staňte se součástí DVTV Extra: Sdílejte rozhovor a podpořte nezávislou žurnalistiku: www.podporujuDVTV.cz
  ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY NA CSsel: bit.ly/DVTVYT
  Sledujte nás na sítích: FACEBOOK: DVTV.cz/
  INSTAGRAM: DVTV
  TWITTER: DVTVcz

  čas přidán Před 16 dny

  Komentáře

  1. DVTV

   Sdílejte rozhovor a podpořte nezávislou žurnalistiku: www.podporujuDVTV.cz

   1. karel barel

    @VÝTAHY od Jakuba tusim, ze neprijde, respektive ti, na ketre prijde to nebudou vnimat jako trest ....

   2. Milbooun

    @Jakub H LOL

   3. VÝTAHY od Jakuba

    @karel barel ovečky poslaly opravdu hodně...platit si za to, že vám někdo podsouvá jen co se mu hodí je fakt podělávka. Trest přijde..

   4. VÝTAHY od Jakuba

    @vlak 44 Ten by měl dávno sedět, darebák.

   5. Kamil Dlouhý

    A jak se pozná, že je nezávislá ?

  2. Otakar Kus

   Vypráskat všechny senátory. Senát zrušit.

  3. Hana Krsakova

   tak jsem jenom čekala, že po té poslední otázce se objeví v záběru ta pěst... :D

  4. BublakVTX

   Kdyz clovek, ktery zastava jakoukoliv funkci, post ve verejne sprave atd se vyjadri "nevzpominam si", pak uz je to vic na povidani s nekym od policie nez delani nejakeho rozhovoru! Chamrat, svoloc, bic na takovou celatku.

  5. Lenka Sečenová

   A opět dalšî lhář. Přehnané mrkání, koktání ruce v pěst čili připraven k útoku(To měl promyšlené patrně ještě před vstupem) a před ústy, abych neřekl, to co nemám. Myslím, že je jedno koho tam pozvete, jsou to všichni nenažraní, zkorumpovaní šmejdi, co si cpou svoje bachory za naše peníze! A kdyby jen to! Tolik špíny za nehtama nemá ani zahradník!

  6. Václav P

   Zadání a okruhy bych stejně neposílal:D

  7. Róbert Bilka

   Lokální politiku nesleduji a nevím ani kdo je kdo ... aby mne někdo neházel do koše s ktou kterou stranou ... čistě jen psychologický pozorovatel: 1). Když respondent jasně nezodpověděl dotaz (rozuměj ANO nebo NE), slušný nezávislý novinář mohl jednoduše říct, že jemu osobně taková odpověď přijde jako vymlouvání nebo nepravda (a ukáže na papíře důkaz), a tedy zda chce respondent k odpovědi ještě něco dodat a když ne, jdeme dále. Nicméně všimněte si redaktora ... ten má své přesvědčení a formuluje další (stejný) dotaz tak, že v něm konstatuje další a další pravdu (přejmenování strany) což má jakože být další argumentace a důkaz, a v podstatě tendenčně podsouvá svou pravdu divákům, a respondenta tlačí do postavení "jediná správná akceptovatelná odpověď je bezpodmínečný SOUHLAS s položeným konstatováním ve "fake" zbytečném dotazu". Toto může nastat ve dvou případech: a) redaktor je nováček, a prostě také má na věci svůj názor, neudržel objektivitu a zkrátka vybouchl. b) redaktor je zkušený profík, a jeho zájmem není dát prostor druhé straně ať prezentuje své názory a svou pravdu, místo toho chce protlačit svůj názor/přesvědčení na všechny ostatní diváky (ono s tím bojuje vždy každý profesionál, kterému je daná téma blízká). 2) Opravdu si redaktor myslí, že politická strana je jen o 1 člověku? Že tam nejsou různý lidé zodpovědné za různé částí, a to bez toho, aby o tom předseda věděl? Řekl že neví o tom (tedy nevylučuje to) ale že on o tom neví a nepodepisoval nic takového. Redaktor se neudrží ... to vážně ???? 3). Druhá věc ... opravdu je pro diváky ta nejdůležitější věc o straně informace, zda, komu a kolik peněz přispěla strana nebo sponzor strany na kampaň? A nebo to byla jen záminka pro diskreditaci někoho, na koho nic jiného/horšího nesehnali? 4) Pokud respondent sdělil že email s okruhem dotazů nedostal, nešlo požádat režii o prověření, kam a kdy byl přesně email zaslán? Email mu nemusel dorazit protože DVTV mohla být na blacklistu, nebo mít vypršený certifikát na emailovém serveru ... nemusí to být chyba adresáta. Zavedla DVTV nějakou kontrolu toho, zda odeslaný email s okruhem dotazů dorazí k adresátovi (třeba telefonické potvrzení, nebo požadavek o potvrzení přijetí emailem adresáta apod.)??? Ještě jednou, nevím kdo je kdo ani o jakou stranu se jedná a za koho "kope".

  8. Rocky Mountain

   Jsem dnes pana Veselovského jinde pochválil, ale tady si hraje na hlupáka. Vždyť ten Veleba jasně několikrát opakoval, že neví o tom, že by jeho strana ty peníze Zemanovi poslala. Jasně z toho vyplynulo, že kdyby je ta strana poslala, bylo by to úmyslně děláno za zády pana Veleby. Takže opravdu nevím, proč obecně chytrý Veselovský ze sebe v tuto chvíli dělá hlupáka, že se chtěl Veleba vykroutil, aby nemusel lhát. On to přece zcela jasně řekl. A tedy buď mluvil pravdu nebo lhal. O žádné vykrucování se nešlo.

  9. xvita18

   Pan Veleba pasuje do té party Zemanových kamarádů jak p*del na hrnec. Vyžírka s vizáží normalizačního soudruha.

  10. JUSTReplays

   Těžení BITCOINU zdarma... cryptotabbrowser.com/13821761

  11. Václav Kratochvíl

   Obyčejnej komunistickej sráč,ostatně jako většina v ČR

  12. Pavol Stefanec

   Ste fajn DVTV. 👍

  13. Jára Chytrý

   Klidně mohl říct , že Zemanovi peníze poslali a to i kdyby to nebyla pravda , Zeman by volby vyhrál v každém případě.

  14. jezis kristus

   Zmrd zkurvenej, pověsit ho zmrda.

  15. Dead Man

   pane veselovsky a co vase uteky? sice ne v televizi ale na určitých setkanich z obcany kdy vas dve pani dostaly otazkama tak do úzkých ze jste se potil tak viditelne az vam tekl pot po cele?a pak prisel nejaky panacek s tim ze pan veselovsky nebude reagovat na urazlive dotazy?a každý se vam tam tenkrAT VYSMAL?NA TO JSTE ZAPOMNEL?SKODA JEN ZE TO TENKRAT NESLO NEJAK NATOCIT JINAK BYSTE SE PEKNE ZTRAPNIL, NO POUKAZOVAT NA NECO CO SEM SAM DRIV UDELAL JE VRCHOL TRAPNOSTI

  16. Vito Trabanti

   Pocas prvej minuty 15 strihov.

  17. MEGARANA

   Proste kdo je nahore v politice je automaticky gauner a mafian tecka tim to pro me konci . Volte si treba martanstvo je mi to u prdele

  18. Tomáš Polák

   Sraaaaaac jako ten prasopes

  19. Běla Kyselová

   Komoušek hloupoušek zbabělec a nevychovanec.

   1. eioshen boboi

    Tahle osoba, Klaus prognostik i s pokřiveným synáčkem, prominentní dítě největšího komunisty Babiš a až na pár vyjímek většina nejbohatších Čechů.

  20. Jiří Kareš

   No tak, lidi ... nezbláznili jste se? Taková arogance. Taková drzost. .. Být na jeho místě já, podám trestní oznámení za zvlášť zákeřné napadení - chtěli jste vědět pravdu. Nehorázná podpásovka! O to víc, že jste mu schválně nedali okruhy a tím chtěli ho zdiskreditovat. Chudák p.Veleba, s Vámi ale vydupal, protože je evidentně moudřejší a *ustoupil* Nefalšovaná ukázka české politiky, její transparentnosti, spravedlnosti a grácie :)

   1. eioshen boboi

    To říkám, furt, ty nejhorší bolševický sv*ně, co sbírali funkce a hlásali socialismus na věčné časy. Nás teď budou učit jak dělat "kapitalismus a demokracii". Jsou to furt stejný

  21. travis jayce

   To je sajrajt hnusnej podvraťáckej

  22. bodoti qwiu

   Pan Veselovský je velice sympatický a vzdělaný člověk. Uznávám jeho práci, která ho jistě baví a je to vidět 👍

  23. Michael Smith

   nic jsem neplatil a ta částka taky nesouhlasí

  24. David Semelka

   Máma: Poslal jsi dar Petrovi na Alkohol ? Já: na tuto otázku jsem nedostal okruhy Taky já: User disconected from the channel

   1. bodoti qwiu

    Je mi na blití, když si uvědomím, kolik lidí je i tak schopno volit Zemana a je úplně v pohodě s tím, co zaprvé dělá on sám a za druhé co za lidi se kolem něj pohybuje. Nemůžu

  25. Chef

   Nechápu proc tam vubec lezl, kdyz bylo jasne, ze padnou tyto otazky. Pak se kroutil jak cerv 😀

  26. sova

   Zaplatila SPD něco M. Zemanovi? “Já jsem nic nepodepsal” :D :D :D

  27. Richard Abraham

   Veselovský je u mě nejlepší novinář v republice.

   1. Soinas Doyi

    Jen tak dál, třeba se postupně lidi probudí a uvědomí si v jaké sračkové a prolhané době žijem (:

  28. Jesica Alison

   Budeme budeme budeme

   1. Jesica Alison

    @Soinas Doyi Ano on si třeba dál nějaké drogy 🥄💊🕯💉pervitin nebo 👃💳kokain Možná i 🤪LSD

   2. Soinas Doyi

    tak tomu neveřit ani brýle na nose...

  29. eioshen boboi

   Jak má slzy v očích :D

   1. opzz xsin

    Myslím že zvolil nejmíň bolestivou možnost.. než lhát a mlžit odešel .. každý si pak už dělá obrázek sám ne .. každý víme politika , lobisti, kmotri, novináři ..

  30. TOMÍKOVA CESTA

   Vůbec nevím, proč by měl host dostávat nějaký okruh otázek. Pokud chci něco lidem říct bez přetvářek a lží, nepotřebuji přece znát otázky předem! Je tu ale rovina druhá. Videa dodává DVTV do vydavatelství Economia, jehož většinový podíl vlastní "podnikatel" Zdeněk Bakala. Pokud vezmeme v potaz ostrou kritiku Bakaly Zemanem, pomsta se minimálně nabízí. Netvrdím, že otázky nebyly na místě, určitě ano! Ale stejně tak by měl ve studiu probíhat, ne zinscenovaný, rozhovor právě s Bakalou. Pochybuji ale, že ten by tam kdy přišel. Pokud bych tedy měl mít na tento rozhovor jednostranný a jasný názor, bylo by to pouze v případě, kdyby se DVTV od Bakaly jasně distancovali.

   1. eioshen boboi

    Vůbec mě to nepřekvapuje že tahle bolševická klika je stále aktivní a arogantní ...

  31. bocoy noiu

   Jak má slzy v očích :D

  32. Aleš Seidler

   Třepaly se mu ruce z toho že byl odhalen nebo stářím ke konci? zajímavé a kdo ví či Unfér.

  33. totojenenormalni

   Pan Veselovský je podle mého názoru - kretén !

   1. bocoy noiu

    gestapa...

  34. Local Gambler

   Typický styl hodný kovaného bolševika!

  35. MrBinoctium

   To říkám, furt, ty nejhorší bolševický sv*ně, co sbírali funkce a hlásali socialismus na věčné časy. Nás teď budou učit jak dělat "kapitalismus a demokracii". Jsou to furt stejný lidi. Tahle osoba, Klaus prognostik i s pokřiveným synáčkem, prominentní dítě největšího komunisty Babiš a až na pár vyjímek většina nejbohatších Čechů.

  36. Soinas Doyi

   Jak má slzy v očích :D

  37. Jaroslav Kulhan

   Otřesné, kdo může figurovat v politice- je to i obraz společnosti... .

   1. Soinas Doyi

    Je až s podivem, že drtivá většina lidí co se motá kolem Zemana jsou ultimátní paka.

  38. J K

   Uzasny jak na nem jde videt ze zacal v urcite chvili lhat

  39. Josef Kamjdu

   Ani bych k těm Bakalovým gaunerům na rozhovor nechodil. S darebáky se nejedná.

  40. wassupMannn

   Je mi na blití, když si uvědomím, kolik lidí je i tak schopno volit Zemana a je úplně v pohodě s tím, co zaprvé dělá on sám a za druhé co za lidi se kolem něj pohybuje. Nemůžu jinak, než konstatovat, že Češi jsou opravdu velice hloupej národ, kterej je mentálně bohužel i za Slováky (nic proti Slovákům).

   1. wassupMannn

    @Josef Kamjdu Vemte si prášek, vážně ho potřebujete. 😂

   2. Josef Kamjdu

    Mnoha lidem je zas na blití z takových jako jste vy. A co dál, rozfoukáte to tu v naši zemi jako kdysi ti Hitlerovi kreténi?

  41. Walter Sobchak

   až všechen tenhle komunistickej povl odpadne, bude konečně líp.. ještě tak 20 let

  42. Jana Nova

   tak tomu neveřit ani brýle na nose...

  43. Svoboda je iluze

   Jen tak dál, třeba se postupně lidi probudí a uvědomí si v jaké sračkové a prolhané době žijem (:

  44. Fandooos

   S tím Bakalou nelhal. Jinak od začátku😂😂😂👹👹👹

  45. Petr Roušar

   Myslím že zvolil nejmíň bolestivou možnost.. než lhát a mlžit odešel .. každý si pak už dělá obrázek sám ne .. každý víme politika , lobisti, kmotri, novináři ..

   1. abbsnn cose

    si, že bys dostal pár pořádných facek.

  46. Michal Balvin

   Vůbec mě to nepřekvapuje že tahle bolševická klika je stále aktivní a arogantní ...

   1. abbsnn cose

    hostovi psí hlavu. Proboha Veselovský, vzpamatuj se. Pro diváka je důležité i to, co politik neřekne a není nutno na něj tlačit a do toho se ještě idiotsky tvářit jako gestapo, které

  47. Tomas Williams

   Tomu se říká:LŽE JAK KDYŽ TISKNE.

  48. corpse despy

   naprosto nezaujaté a objektivní :) když jde o člověka který jim hraje do karet tak je to milý rozhovor o štěňátkách a dětech... ale když se dostaví protistrana tak je to jak výslech gestapa...

  49. Guitarstudent

   un-fér :D

  50. undokat

   no tak asi neposlali, urobili to chytrejsie a vy ho tou otazkou podcenujete

  51. Vojta Krybus

   I kdyby poslali tak co ?

  52. To se mi stalo poprvé

   Tybrďo tak ať se špatně neptá, ne? Jednoduchý. 🍗

  53. abbsnn cose

   Je až s podivem, že drtivá většina lidí co se motá kolem Zemana jsou ultimátní paka.

  54. Luboš Lovejoy

   Kokot jarabý. Lhář a sráč... Stejně jako Zeman

   1. abbsnn cose

    můžeme utrácet co vy práci vyprodukujete. Díky Martine za váš čas s těmito politickými figurkami

  55. Tomas Marek

   Bohužel vše vina Havlovy vlády, že neudělali krátkéj proces s KSČ.. Pak se nemůžeme divit, že jich spousta jen prevlekla kabáty.... Letci RAF, Milada Horáková, Slansky a další tisíce nevinných se obracejí v hrobech. Vůbec nikdo ty bolševické svině nepotrestal... A za to Havla a jeho vládu proste nemusim. Je to hanba a černá kanka naší historiie.

   1. Tomas Marek

    @Martin Šavel myslel jsem to tak, že po roce 89, nikdo nepotrestal žádné rudochy... Snad kromě Štěpána, ale to bylo spíš k pláči. Prostě domluva KSČ s Havlem a tím to haslo... Hlavně, že je po něm letiště pojmenováno..

   2. Martin Šavel

    Dávat na stejnou rovinu Slanskeho, Horakovou a letce RAF to už chce hodně velkou odvahu. Slansky druhý muž KSČ ultra svině dostal přesně to co si zasloužil, nebyl sice popraven za to co udělal to by musela být popraven celé ÚV. Ale podílel se na vrazdach těch nevinných. Slansky se musí smažit v pekle.

  56. Matesh31

   Rychlá série zamrkání je znak popírání nebo negace toho co zrovna tvrdí. Takže lže a lže :D... jeden z dobrých triků co jsem se naučil od lidí, co se věnují řeči těla. Bylo by fajn kdyby udělal rozbor toho rozhovoru někdo z toho oboru

  57. l3R1CK70P

   Vypadá trošku jak hrabě Dracula...

  58. bobotrinec

   Prazdný-dutý a nemyšlený populista Veleba 😂🤪⚠️⚠️⚠️

  59. Vor Name

   Host konečne spravne reagoval. Proč tam vubec normalni slušni lidi chodi.

  60. team grafick

   máme tam máme tam máme tam ahhhhhhhhhh

  61. Boleslav Hnipirdo

   Nevím o co šlo, protože nesleduji tyto garážové televize, ale rozhovor či debata skutečně není o policejním výslechu, ve kterém musí padnout odpověď jako ve školní lavici. Toto si musí Veselovský velmi rychle uvědomit. Pokud je "vyslýchán" představitel kavárny, tak při náznaku nevůle odpovědět je pokládán další dotaz, aby se stejně neomarxisticky smýšlející neztrapnil v pořadu jiného neomarxisty. Už samotné video "Jak se ptal špatně" je v podstatě jakýmsi alibi, aby ten výslech vyzněl v neprospěch hosta a frustrovanému moderátorovi, kterému už asi bude odcházet hodně lidí z debat (Kraus takto odešel od výslechu Tachecí), poskytlo toto jakési zadostiučinění tím, že takto alespoň ex post nasadil hostovi psí hlavu. Proboha Veselovský, vzpamatuj se. Pro diváka je důležité i to, co politik neřekne a není nutno na něj tlačit a do toho se ještě idiotsky tvářit jako gestapo, které se čehosi dožaduje, jakoby by byla povinnost hosta odpovídat. Nemáš někde připravené důtky, aby jsi hosta, který ti nevyhoví, přetáhl? Zkus se takto zaměřit na kavárnu a myslím si, že bys dostal pár pořádných facek.

  62. bowen voowy

   V ty politice je samej lempl, ani lhat to neumi

  63. vít rožnovský

   Veselovský je odporný ,nenávistný a zaujatý propagandista

   1. vít rožnovský

    Drtinová ty rozhovory vede celkem korektně,ale ten Veselovský se neustále snaží vnucovat své názory a vede to ve stylu,vy si myslíte něco jiného než vláda USA?Co si to dovolujete,okamžitě změnte názor nebo na vás budu do konce rozhovoru křičet!

  64. PELL MELL

   Jeden zmrd na jedné straně a druhej zmrd na straně druhé.

   1. bowen voowy

    A kdy si pozveze vlastizradce Sobotku a vlastizradce Bakalu, aby nam vyjasnili, jak vyjebali do analu s OKD?

  65. RadimP 333

   Je naprosto jasne pane Veselovky, ze nikdo vam ani nikomu jinemu nebude odpovidat jestli poslal penize nebo ne, z jednoho prosteho lidského duvodu. Mozna nechápete co znamena slovo korektnost a slovo soukromé věci,protoze prave toho se to tyka :D soukrome veci.. Cili vam a dalsim je do toho... Protoze je to soukromí kazde strany a to se nesděluje, jasné? :D

  66. PaTo

   Není nějak příbuzný s paní Schillerovou? :DD ta taky utekla z rozhovoru

  67. Petr Dvorak

   DVTV... O nezávislosti některých médií lze skutečně velmi pochybovat, zvlášť když jsou financovány, a vlastněny tak kontroverzní postavou jako je Zdeněk Bakala. Který Českému státu způsobil miliardové škody. A je vyšetřován Policií ČR Udělejte s ním rozhovor na téma O.K.D

  68. afutla qian

   <a href="#" class="seekto" data-time="145">2:25</a> koukejte na ty ruce :D jak se mu třepou, posraný až za ušima, ten určitě něco tají.

   1. Petr Rychetský

    počkej, až se začnou klepat tobě

  69. Petr Lustig

   Typická Kunda bolševická, kterých je v této zemi požehnaně.Většinou se jedná o prolhaného, závistivého křiváka, který zbohatnul na privatizaci a který rád všechny ostatní zbohatlíky označuje za zloděje.Tyto Kundy původně pocházejí z KSČ, v minulosti hojně vyskytovaly v ČSSD, nyní je najdeme převážně v ANO.

   1. afutla qian

    Jistě když se krade a pak se musí vysvětlovat je to těžké 😂😂

  70. Jan Lukáš

   Klasický Českoevropsky politický produkt napříč 20 let zpět. My si budeme dělat co chceme a vy jen držte hubu a na nic se nás nepteje vy lůzo voličská, ale padejte do práce ať můžeme utrácet co vy práci vyprodukujete. Díky Martine za váš čas s těmito politickými figurkami

  71. DayWee

   To je debil

  72. Vojta Burkot

   VESELOVSKY TY KOKOT TEBE PLATI. ULTRA ZMRD BAKALA ?????😃😃😃😃😃. VÍŠ ON PODĚLAL. LIDI O BYTY. VYJEBAL SE STATEM A TY MI TU BUDEŠ MORALIZOVAT 😀😀😀😀😀😀😀🤮🤮🤮 SI DOBRY CHUJ

  73. Jacob Fox

   Co si budem povídat ale DVTV není objektivní ani na jednu stranu. Za mě sračka z obou stran..

  74. Ali Sigswave

   Ehmmmm, …. Netušííííííííííím...

  75. Jaroslav Váňa

   ZDeněk Bakala je sice obrovský zločinec, kterému by měl být zabaven veškerý nezákonně nabytý majetek za miliardy!!!, ale ten Jan Veleba prokázal, že ta Strana Práv Občanů " Zemanovci" oprávněně zkarchovala! a takovou stranu s takovým předsedou bych nikdy nevolil! Pan Veselovský se ho ptal správně a slušně a není mu co vyčítat.

  76. Duda Milan

   Pan veselovsky výborný přesné na tělo víte chtěl bych vědět co by udelal Vašek klaus kdyby tam seděl místo toho vola od zemana

  77. jan čech

   Zmetci jedni.. nejvetsi odpad spolecnosti jsou politici... jsou to krysy... premnozene krysy... chce to deratizaci

  78. serdy ximi

   <a href="#" class="seekto" data-time="145">2:25</a> koukejte na ty ruce :D jak se mu třepou, posraný až za ušima, ten určitě něco tají.

  79. Lopata Kladivo

   A kdy si pozveze vlastizradce Sobotku a vlastizradce Bakalu, aby nam vyjasnili, jak vyjebali do analu s OKD?

  80. vintason

   Kde tomuhle konec je... ještě že už nevylézá

   1. serdy ximi

    Já bych tam vybouch u toho "unfair" :D normálně bych se tam složil na zem :D