Xaver ŽIVĚ #101

Xaver Live

29K zhlédnutí20

  Tradiční dávka emocí...
  🙏🏼 Charitativní sbírka a aktuální částka:
  xtv.cz/sbirka
  👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
  cssel.infojoin
  ℹ Dále vás také zvu ke sledování:
  lubosxaver
  xaver.cz
  www.grand-cafe.cz
  www.xaver.cz
  www.xtv.cz
  #xaverlive #xaver #grandcafe
  Názory a postoje v tomto videu nesouvisí s médii, se kterými spolupracuji - Český rozhlas a XTV.
  Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/
  Copyright © XTV s.r.o.

  čas přidán Před 16 dny

  Komentáře

  1. Jaromir Kudrna

   Závěrečnou znělku UBRAT - MOC TO ŘVE !!!!!

  2. Wrapper Garheim

   Dobrý den, Xavere dnes jsem poslouchal zasedání rady, jelikož je stále bez přítomnosti veřejnosti, rád bych se zeptal, zda by nebylo možné ve 21.století na zasedání rady vytvořit nějakou platformu, kde by se lidé mohli rady ČT ptát on-line ?

  3. Alexander Ivaskovic

   Podvod jo? Takze plno lidi co v US volbach nikdy nevolilo tady bude vykladat neco o podvodu. Podvodu ktery se nikde neprokazal a ani zadna zaloba ze strany Trumpa nic neprokazala. A spousta tech federalnich soudcu byla dosazena republikany. Tak jo. A co se Jakla tyce, o pivu toho vi hodne a byla radost ho poslouchat. Co se COVIDu tyce tak to uz bylo dost slaby.

  4. aola wili

   This was fun!

   1. aola wili

    we love it

  5. Petr Dvorak

   Vážení přátele, psal se rok 1989 cinkalo se klíčemi, a řvalo se na náměstí ... za 5 let máme uroveň Rakouska za 10 let Německa... A po 30 letech tato pohádka končí v troskách... Kde jsou ty časy kdy náš stát byl soběstačný. Byla jsme silná průmyslová země. Jen jeden příklad za všechny. Traktoru značky Zetor jsme vyrobili přes 1,3 milionů exemplářů. Vyváželi je do 130 zemí světa včetně USA. Dnes jsme jen levná pracovní síla. Montovna , a skladovna Evropy... Za to vše můžeme poděkovat všem porevolučním vládám. Covid -19 je jen poslední kapka. Vše je zničené , a rozkradené. A Českým lidem zbyly jen takovéto malé demonstrace, a oči pro pláč. Anglie to pochopila rychlé proto vystoupila z toho vlaku EU co jede do záhuby. Ponaučení zní měli by jsme volit takovou stranu co chce to samé jako Anglie především suverenitu , a opět soběstačnou , a hospodářsky nezávislou zemi, bez rozkazů , a diktátu Bruselu. Největší moc v našem státě ma mít občan České republiky formou referenda , tak jako je to ve Švýcarsku. Jinak na tom budeme ještě hůř než dnes. Máme to štěstí, že jedna jediná taková uspěšná strana u nás existuje, a toto prosazuje je to Svoboda a přímá demokracie. Sejdeme se u voleb, tam je jediná možnost něco změnit. Přeji všem dobrým lidem do nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí, a lepší vedení naší krásné země.

   1. aola wili

    Mě, teda na Xaverovi nic nevadí a na jeho streamy se dívám velice rád. Naopak více takových lidí jako je Xaver.

  6. Zdeněk Novak

   Bartoš je k.k.t Toto jest-li bude vládnout,tak to bude fakt konec.Jenom to né.

   1. Lubos Tobiska

    Pirátské svinstvo se zastavi za kazdou cenu tomu verte BARTOS s tou leprou na hlavě se rad vzdá politickych aktivit !

  7. Shauka Hodan

   I appreciate this so much! Lol ❤️

   1. aola wili

    Jsou i jiné nemoci a netrojci se kvůli nim. Demonstrace je to nejmenší, občanská válka z těch zákazů a šikany bude. Zda se vám to lepší?

  8. Miroslav Kudrna

   Bude to nová Bobovize propagovat SPD, Trikoloru a podobné

  9. Natálie Nykodýmová

   Dobrý den pane Xavere, nenohl byste si pozvat nějakého kriminálníka. Moc mě tyto rozhovory zajímají ve vašem podání. Děkuji moc, Nykodýmová

   1. Natálie Nykodýmová

    @Lubos Tobiska 🤣🤣

   2. Lubos Tobiska

    Těch kriminalniku mate plny parlament ale nez se vsichni vystridaji tak se toho ani nedozijete !

  10. seiom jvony

   Zjednodušeně řečeno: obrovský dík a neutuchající zájem o Vaše vysílání.A to včetně mojí maminky, které je 82 let.

   1. Shauka Hodan

    Martin Kabát. Paní Sedláčková tam patří mezi základní pilíře a k těm „se nečuchá“. Za tu ukázku z jejího fb profilu, po Vás půjdou. Držím vám palce.

  11. Jiří Mírovský

   Začátek fakt vtipnej :-)

  12. Petr Hadrava

   Pan Jakl byl perfektní. Děkuji za krásné povídání nejen o pivu :).

  13. Jiří Chalota

   Je to opravdu profil paní Sedláčkové?

  14. standakan

   A ještě jedno ,,udání" k řešení panu mediálnímu radovi Jaklovi. 📺Ohrazuji se proti TV CNN Prima News, která ve svém silvestrovském vysílání Hlavních zpráv zneužila 🎚 úmrtí herce Ladislava Mrkvičky k trapnému zesměšnění prezidenta Zemana, a to v rádoby ,,nechtěném přebreptu" moderátorky Lucie Hrdličkové, kdy plánovitě ,,vyzdvihla" hercovo účinkování v seriálu ,,Třicet případů majora Bumbála"... Je to zcela bezprecedentní zneužití médií k politickému boji. Jsou přece jisté nepřekročitelné etické hranice a zásady slušnosti, které se nesmí porušovat. Společnost zvolna hrubne a to se nám vymstí...

   1. standakan

    @Vasja Vasja Díky, opraveno.👍

   2. Vasja Vasja

    ,Třicet případů majora Bumbála" je dílo CNN Prima News a hlasatelky Lucie Hrdličkové.

  15. standakan

   Mám svatou trpělivost. Jákla jsem dokázal poslouchat 20 minut. Ta snůška klišé blábolů, demagogie a konspiračních teorií byla ale strašná. Skoro každou jeho větu bych rozporoval. Chápe vůbec Jákl, že právě takoví jako je on, svými neseriózními názory způsobují informační chaos a šíření strachu mezi lidmi? Nebo to dělá zlomyslně úmyslně?

   1. kategorix

    Absolutně s vámi souhlasím. To jeho žvanění se vůbec nadalo poslouchat. Další Brouk Pytlík, kterej sice nenese za nic odpovědnost, ale zcela přesně ví, jak by se mělo správně bojovat proti covidu. Všichni ti politici, lékaři, ředitelé nemocnic a epidemiologové po celém světě to prostě dělají blbě, protože podle Jakla by jen stačilo otevřít hospody a chlastat. Koronavirus by potom sám zmizel.

   2. Libor Vidlička

    Jáklovy závěry o covidu nepřekvapují. Však mu Xaver po jeho dlouhém monologu opáčil, že má jiný názor. Tomu se říká vyvážený pořad!

  16. Milan Nový

   V CRo se vás co brzo zbaví s tím musíte počítat.Pár další "excesů "a pápá...škoda

   1. seiom jvony

    ve veřejnoprávním médiu co pohledávat a je vinou vedení těchto institucí, že si tam tuhle hrůzu od počátku pěstují.

  17. ANTONÍN P

   Jílková už teda zažila opravdu všechno.. slyšela na staré kolena kukat kukačky 😂😂

  18. Karel Janyška

   JDE O ŽIVOT. JDE O ŽIVOT. JDE O ŽIVOT. Při napadení viry tělo reaguje se zpožděním zvýšenou teplotou a pak horečkou, aby aktivovalo imunitní systém. Většinou pozdě. Jsme nemocní. Vyvolejme tedy teplotu těla ihned, na tom záleží ze všeho nejvíce, při napadení zvenčí ohřátím těla, a tím i krve, po prvním náznaku nemoci, tedy známém "něco na mě leze" a aktivujme tak náš imunitní systém v předstihu, dokud ještě viróza nezasáhla celé tělo. A je po nemoci. Dělám to tak 40 let na vědeckou radu a nikdy, ani jednou, jsem nebyl nemocen z tohoto důvodu. Zabralo to spolehlivě i na covid-19. Fakt to je to složité ? V době covidové známe pro jistotu jen covid ! První náznaky jsou stejné. Nečekejte na tzv. příznaky, jak vám doporučuje vláda se svými "odbornými" nevzdělanci. To je vražda a návod k sebevraždě. Lék na covid není... Dzp.

  19. Jaroslav Junek

   Jít na inauguraci podvodníka a legitimizovat tak jeho podvodné "vítezství" ... 👎

  20. Adam Tyran

   Mě, teda na Xaverovi nic nevadí a na jeho streamy se dívám velice rád. Naopak více takových lidí jako je Xaver.

  21. Jan Oresky

   Tak ve statusu na fb má stále žena a né Igráček😊Ale jak dlouho?🤣

  22. Vasja Vasja

   Paní Sedláčková má na svém facebooku fotku židovské hvězdy a pod ní nápis: "všichni jsme lidi". Měla by to teda doplnit: "Krom pana Xavera" :-)))

  23. Lenka Pavelková

   Jsou i jiné nemoci a netrojci se kvůli nim. Demonstrace je to nejmenší, občanská válka z těch zákazů a šikany bude. Zda se vám to lepší?

  24. LP

   1:20:50 Mě udivuje jak je možný, že něco takového může na FB v rámci jejich hate speeche existovat. Mě na FB smazali a na tři dny zablokovali účet když jsem jedné ženské napsal, že je natvrdlá protože nepochopila smysl textu.

  25. M. Storm

   Prej vyšší moc Xavere, otevřete oči!

   1. Byt č.16 3patro

    Je evidentní,že jste nic nepochopil,ani nic zřejmě nepochopíte. Protože ,to je právě ta " výšší" moc,neboli něco mezi nebem a zemí.( slovní hříčka,obrat atp.) Ono totiž jakékoli lidské jednání, činnost se dá rozporovat, kritizovat a radit ,co a jak. Nebudu Vám tady vysvětlovat právní smysl přívalového letáku k lékům obecně,ale jistě víte to , že už jen dýcháním jste ve velkém ohrožení života. Člověk je prostě nepoučitelný tvor a v podstatě sám sobě nebezpečný po všech stránkách. Je ohrožen a vymyslí politikum. Místo aby hasil ,tak diskutuje ,proč to nenechat z hořet,jak a odkud nosit vodu,nebo mě se to netýká. Asi tak ve zkratce.

   2. M. Storm

    @Byt č.16 3patro Vy jste mimo, takže vakcina co se normálně testuje deset a vice let je taky z vyšší moci a covid pas a občani druhé kategorie, také za tim stoji vyšší moc? Covid je mozna objektivni zasah HNR, ale to co se kolem něj děje nemá s vyšší moci co dělat a proto usuzuji, že vyšší moc s C19 nijak nesouvisí, pěkný den a p. Xaver mě zklamal, když pro strom nevidí les.

   3. Byt č.16 3patro

    Jestli o tom nevíte, tak i Vy, jste na světě ,zásahem výší moci.Tak nějak

  26. Zehu Dekus

   Dobrý den Xavere. K tomu vašemu údajnému huhňání. Myslím si, že v tom to není, nehuhňáte. Problém je asi ve snímání hlasu mikrofonem a následném zpracování zvuku. Podobně nezřetelně jsou z tohoto studia slyšet i vaši dva kolegové. Zvuk se mění i podle toho, jak se za stolem hýbete. Jiné to je, v „Podtrženo“, tam je zvuk dobrý. K paní Sedláčkové na ČRo PLUS. Myslím, že jste si „kousl do velkého krajíce“. Teď teprve po Vás půjdou. PLUS poslouchám od jeho začátku a je to opravdu „silný tabák“, jak by řekl Martin Kabát. Paní Sedláčková tam patří mezi základní pilíře a k těm „se nečuchá“. Za tu ukázku z jejího fb profilu, po Vás půjdou. Držím vám palce.

  27. Pavel Szotkowski

   Kdyby nechtěli tak je do Kapitolu nepusti , nikdo se tam nedostal tim ,že se tam prostřilel

  28. shiny

   MELAS TO VEDET je hodne slabej odvar! Za me NEJ serial minuleho roku je DEFENDING JACOB na AppleTV+

  29. Miroslav Kodet

   Paní Sedláčková je totiž mistryně světa, tedy by měla požívat úcty i od Xavera. Šampionkou se stala ve skoku do řeči. Léta to praktikuje tak, že reprezentanty pravice, ODS, Topky, havloidní a kavárenské zjevy atd. poslouchá s nábožně otevřenou pusinkou. Když ale mluví socan nebo alternativec, o komunistovi raděj ani nemluvit, tak ho nenechá doříci souvisle ani tři slova. Doslova z ní kape hrdost na příslušnost k té správní klace. No a léta jí to procházelo, šéfové si ji nezvali na pohovory, jako Xavera, teď ale se karta začala obracet, právě díky té alternativě. Musí si konečně poslechnout, že je bacená do hlavičky, když se po ODS snaží naskočit na gender vlnu. Ona v podstatě nemá se svými způsoby ve veřejnoprávním médiu co pohledávat a je vinou vedení těchto institucí, že si tam tuhle hrůzu od počátku pěstují.

  30. Otakar Horáček

   Sleduji Vás už delší dobu a jak rád doma říkám:"Není dostatečně kvalitní koberec, jehož vzor bych měl obtisknut na čele,jak hluboce se skláníme před Vaším intelektem". Zjednodušeně řečeno: obrovský dík a neutuchající zájem o Vaše vysílání.A to včetně mojí maminky, které je 82 let.

  31. Petr Hadrava

   Je mi líto, že se najednou všichni odvrací od Trampa (... Vy i pan Holec). Nechápu. Trump je teď ten horší. Změnil nějak svoje názory? Jen pár jeho příznivců se chovalo blbě, to snad dělá i druhá strana. Vzpomeňte např. výtržnosti BLM ... Pochybnosti o volbě musí mít každý, jestliže nejste bezvýhradně fanoušek Bidena, a to si myslím nejste. Nekončící dosčítávání hlasů s konečným dorovnáním a konečným těsným přeskočením v prospěch Bidena, někde poměr hlasů v konečném dosčítávání v poměru 17:1, přinejmenším zvláštní. Jeho frustrace musí být velká. Jeho projev byl bojovnější, ale neslyšel jsem, že by vyzíval k revoluci nebo k napadení Kapitolu. Ale proč to tvrdí někteří novináři (viz.titulky článků)? Proč by na druhou stranu nemohl volby zpochybňovat i Trump??? Vždyť to děláme i my. V Bělorusku sice někoho zvolí, není to asi zrovna ideál, ale přesto je opoziční kandidátka brána EU jako vítězka voleb. Já vím, v Bělorusku neutrpěla budova parlamentu újmu, ale věřím tomu, že by "nám" to moc nevadilo, vzpomeňte např. na Ukrajinu, HonkKong, a jejich parlamenty. Tam to bylo vše OK? Ten dvojí metr je cesta do pekel. Jinak Vás rád poslouchám, a držím palce i v novém roce. Tož tak😉.

  32. Andy Fiala

   👍👍👍

  33. Jindřich Tomala

   Kukačky ,to byla pecka nakonec. Paní Jílková ta se s tím nepáře. Je to profík.

  34. Iva Odehnalová

   Xaverku, jste prostě úžasný, ostatně jako vždy 👍👍👍👍👍

  35. Medvedice Medvedice

   Chtela bych videt jestli by vam to Kloudova rekla do oci , za klavesnici je kazdy hrdina...

  36. Jindřich Rybníček

   Děkuji za glosu o sestřičkách a jejich rodičích 75+ I my jsme 75 a 73 + a máme sestřičkou dceru na JIP O sebe se nebojíme ale o ní pořád ❤

  37. Jindřich Rybníček

   Zdravím 👍❤ Jako vždy sleduji vysílání druhý den Bezva jako vždy...děkuji

  38. Anna Kratochvílová

   Landa a Hejma jsou v podstatě na stejné lodi 😀😀pane Xavere vás názor na covid je také na medialni lodi plující po celém svete🤗🤗🤗babiš "" očkován přesto nosí roušku "" asi je solidární 🤔🤔😀

   1. standakan

    Neznáte a kecáte. Rouškou chráníme druhé!!!! Vakcinace chrání nás, ale neznamená to, že nemůžeme virus přenášet. Proto je třeba nosit roušku dál.

   2. kategorix

    Ona ta vakcinace nezabírá hned, jako když si vezmete prášek na bolest hlavy. Imunitní systém si na jejím základě nejdříve musí vytvořit obranné látky. Takže i očkovaný člověk se může nějakou dobu po vakcinaci nakazit a nemoc šířit dále. Ale chápu, jedná se o Babiše, tak proč si trochu nerýpnout, že? Je to přece tak módní a navíc snadné. Člověk přitom nemusí ani moc přemýšlet, stačí jen něco plácnout a své posluchače si to vždycky najde. ;-)

  39. MrRadulik

   To jsem zvědav, jestli se nad tím extempore Jílkové pozastaví Nora ve své show 168 hodin??!! Stát se to někde jinde než v ČT, tak z toho je aféra mezinárodních rozměrů!!!

  40. MIROSLAV PILLER

   Tak ao a kuku .Přelet nad kuku ,kuku,kuku.

  41. Filip Kohout

   Začátek 4:17

  42. MIROSLAV PILLER

   Pana Šopora znáte.Tak víte asi o co jde v USA?

  43. MIROSLAV PILLER

   Víra tvá tě uzdraví a věř že tě odstaví.

  44. MIROSLAV PILLER

   Zvíře si dokáže udržet distanc,proč né lidi?Zkuste pozvat paní Pekovou.Určitě víte kdo to je.

   1. Vasja Vasja

    @Anna Kratochvílová Páč paní Peková je trestně stíhaná, spolu s kmotrem Janouškem, na popovídání s panem Xaverem nebude mít asi moc náladu.

   2. Anna Kratochvílová

    Přípojuji se taky bych ráda u pana Xavera viděla paní Pekovou má co říci ale jak domluvit panu Xaverovi aby pozval někoho kdo u tzv. "" "vykládaču PRAVDY" "" není v kurzu 🤔🤔🤔

   3. WildAfrica

    Co by tam rekla? Ta uz se vyjadrila dost. Ostatne jeji vestba s tim, ze vir do Vanoc zmizi nejak nevysla. Mozna vlastne jo, nerekla do kterych...

  45. Josef Brofský

   Pamatujete si někdo, proč kdysi paní moderátorka Veronika Sedláčková odešla z České televize? Moderovala tenkrát 21 a Události, komentáře.

   1. Jindra Zahrady

    U

  46. Jan Hesztera

   Jsi frajer!

  47. ŠŤOVÍČEK P

   Alespoň Landa nesere při zdi jako někdo, že ? Měl by jste si projít Xavere když jste takovým fandou Spojených států některé citáty o svobodě a demokracii od otce zakladatele Benjamina Franklina. Ale abyste se příliš nemusel zaneprázdňovat hledáním zde jsou alespoň dva, které by se měly přinejmenším tesat na zdi parlamentu. - Kdo se vzdá svobody, aby získal jistotu, ztratí nakonec obojí! - Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.

   1. ŠŤOVÍČEK P

    @Ja El Máte samozřejmě pravdu, nikdo není dokonalý. Rýpnul jsem si vlastně také z mrzutosti, protože si myslím, že v těto falešné době kdy nás pohlcuje povrch věcí tohoto světa je důležité se nebát a držet při sobé. Okolnosti nás směřují k situaci kdy buď budeme všichni táhnout dohromady nebo viset každý zvlášť. Panu Landovi patří můj obdiv a podpora, jako jeden z mála pochopil, že demokracie není sport pro diváky.

   2. Ja El

    p. Šťovíčku moc děkuji, neumím to tak napsat jako Vy. Také obdivuji p. Landu a mrzí mne, že jeho show kolegové nedrží při sobě, o toto má p. Landa těžší. Ale chápu p. Xavera, že kdo chce s vlky žíti a mít výhody musí s nimi výti, a to v podobě malých klacíků. Ale hrozně mě to mrzí, jelikož třeba humor p. Xavera je excelentní, fakt ho mám ráda. Ale občas mne nemile překvapí svou druhou stranou povahy. Ale o tom je život, taková je dnes realita.

  48. Michaela Dočkalová

   Všichny ty hvězdy jako Železný, Fridrichová, Sedláčková, Wollner se před kamerami a mikrofóny tváří jako elita národa, ale díky sociálním sítím jejich maska padá. Najednou vidíme, že jsou to falešní, zákeřní a nenávistní lidé.

  49. Iva Strnadova

   Trump nevyzýval k násilí, jeho projev byl vystřižený.

   1. Baru Kubi

    @Lipo Horak neni to blabol - byl vystrizeny. Zdravime Fl., USA

   2. Luboš Skřivánek

    @Lipo Horak Ne, není to blábol. ten vystřižený úsek, kde říká, aby vše proběhlo "in peace" jsem viděl.

   3. KDeejayOfficial

    přesně tak cely projev obsahuje že vše má být v míru rika to tam, a kdyz natocil druhy projev po tom vniknutí aby vsichni sli v míru domů aby neutocili na policii atd tak to ani nikde neodvysilali

   4. Lipo Horak

    :))) to je zas blábol:))

  50. Lubica Zapletalova

   Pane Hejmo mám vás ráda a ráda se na vás dívám,ale dnes jste mě zklamal.

   1. Anna Kratochvílová

    Hejma zklamal už v 90 letech je to zažrany havlista i když se tváří v dnešní době zase jinak no kam vítr tam plast jsem zvědavá jak se bude vyjadřovat v květnu jistě zase podle toho co bude frcet

   2. Lubica Zapletalova

    @Vasja Vasja ne ve všem.Musím jen nesouhlasit s názorem na Ameriku i když to respektuju.

   3. Vasja Vasja

    To myslíte vážně? :-)))

  51. Michal Káš

   Skvělý Xaver

  52. Martin Nováček

   Kukačky kukají , slepičky kvokají !

  53. Bedrich Prihoda

   Zdravím pane Xavere nevím jestli si to přečtete co takhle František Kubásek jako novej moderátor třeba ty soboty by mohl dělat když to mezi váma klapne a Franta to vezme tak za nápad nic nechcu pošlete mu potom nějakej hezkej peníz na rozjezd, hodně zdaru přeju.

   1. Bedrich Prihoda

    @Anna Kratochvílová Zdravím, tak to sem neviděl musím se podívat v archívu, díky.

   2. Anna Kratochvílová

    Možná už to mezi nima moc neklapne při poslední návštěvě Františka u pana Xavera a Františku odchod mi pořád nejde z hlavy vím že musel jít ale ta raznost ta mi zaraží

  54. Martin Nováček

   Bohužel si myslím , že je to řízená likvidace soběstačnosti Národů !

  55. Robert Roberts

   Začátek 5:07

  56. zdenda Tom

   Tím co Sedláčková lajkovala tak svědčí že je to špína ! :-) :-) Takovou nemůže urazit už vůbec nic !

   1. Lipo Horak

    Zdendo, asi IQ tyqvee....

  57. luba novotná

   To jste asi neviděl to video které okamžitě zablokovali,kde nabádá tisíce lidí .které taky neukázali aby se pokojně rozešli v míru domů,bohužel velký bratr to stáhl,aby mohli říct že lidi nabádá k násili video se dá najít

   1. luba novotná

    @Moravian guy cssel.info/video/video/s6yunqKu02p6mKI.html

   2. Moravian guy

    Máte odkaz na to video?

   3. jan kajzar

    Samozřejmě to tak bylo a policií nedostatečně zajištěný prostor před kapitolem byl pastí pro příznivce Trumpa.

  58. HELLOWEEN & HISTORIA

   Pan Xaver jako vždy výborný , k p Landovi - on ví vůbec jak vypadá situace v nemocnicích ? Doktoři na Moravě melou z posledního , a nebo mu jde spíše jen o prachy ?Kompenzace pro podnikatele je pro něho málo ? Kapitalismus se socialistickou tváří , a ještě mu to nevoní .

  59. David Vrba

   X jestli se nudíte, tak můžeme taky někdy zavolat, měl bych na Vás hodně otázek

  60. Frank B

   Jednu věc jsem nepochopil - jak je možné mít rád Landu? Málokdo je tak nesympatický, arogantní a velice podobný německým neonacistům, nejen vzhledem, ale i chováním. Po hudební stránce taky zoufalý, falešný zpěv, kýčovité pseudovlastanectví, velká gesta, výzvy k boji a dlouhá řada excesů, skin "s bílým mečem nad hlavou", zakladatel a rytíř "tajného" řádu, kouzelník Žito, vlastenecký "blanický" Vůdce - co ještě? Těžko někdy rozeznat, jestli je případem pro policii, nebo psychiatrii. Každopádně je to herec, bohužel je jeho role českého vlastence hraná na úrovni špatného ochotníka.

   1. LP

    Ne každý to takhle vnímá. To byste mohl pochopit. Já Landu více - méně neřeším. Beru ho tak nějak neutrálně.

  61. Zuzana Hessová

   Ráda vás sleduji, protože jste ČLOVĚK. Díky

   1. Anna Kratochvílová

    Přípojuji se také pana Xavera ráda sleduji zdůrazňují"" "PANA XAVERA" "" 🤗🤗💖

   2. JIŘÍ Havlíček

    9po

  62. Jitka Tomková

   Xavere Vy jste pod vlivem Bobo jako Lipovská. To je smutné.

   1. kategorix

    Máte pro to nějaký důkaz, nebo jen papouškujete slova Cempera, Kartouse a podobných hlídačů "jediného názoru"?

  63. Jitka Tomková

   Skvělá moderátorka... Ale bezcharakterní ženská, která se dovede přitočit ke korýtku.

   1. Jitka Tomková

    @kategorix o mně nevíte nic, zato Bobo je celkem dost profláknutá.

   2. peters cz

    No dobrá moderátorka je, dokonce řekl bych velmi dobrá, ale neumí sykavky, což je u moderátorky dost podstatná chyba.

   3. Moravian guy

    Souhlasím s Vámi. Ať je Bobo klidně nejlepší moderátorka v galaxii, tak její kandidatura na prezidenta za komunisty a angažmá v ČSBS mě jaksi znechucují.

   4. kategorix

    Zato z vás ten váš charakter tryská na kilometry daleko.:-D